Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν περιμένεις λίγο στο γράφει στο παράθυρο η vodafone που έχεις ανοίξει για να στείλεις τις ρυθμίσεις. αυτό δίνεις και στο κινητό

 

Eυχαριστώ! Δεν το έβλεπα στο παράθυρο της βοδα. :)

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παδιά κατέβασα skins για το κινητό και είναι αρχεία κατάληξης .ski. Αν τα κάνω upload στο κινητό μέσω bluetooth θα εγκατασταθούν κανονικά;;;;

 

 

Οχι.Θα κατεβασεις το MOTOROLA PST 6.9 μαζυ με το patch(αναφερετε πιο πανω πως θα τα βρεις!) Μετα θα πας στο www.motomodders.net (θελει register)και θα κατεβασεις το p2k commander v 1.3.4.

Θα ανοιξεις το προγραμμα,θα συνδεσεις το τηλεφωνο (ανοιχτο πολυ βασικο αυτο)με το καλωδιο του. ΘΑ σου ζητηθουν drivers,θα τους βρεις στο φακελλο

drv,στο προγραμμα PST 6.9.

Το προγραμμα p2k commander,σου δειχνει πως θα περασεις τα σκινς(εχει επειδιξη σε flash)

Kαμια φορα δεν βλεπει το τηλεφωνο,θα ανοιγεις το PST,το τηλεφωνο τοτε αναγνωριζεται,κλεινεις το PST και ανοιγεις το p2k,και κανεις τη δουλεια σου.

Α και μετα το περασμα των σκινς θα κανεις στο τηλεφωνο restart ,μεσα απο το προγραμμα.

Το PSTθα το χρησιμοποιησεις αργοτερα για να φλασαρεις το τηλεφωνο!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

PWLEITAI V3 RAZOR mazi me to kalwdio, tin 8iki (tin exw kratisei a8ikti), ola ta manual, egguiseis, cd klp.....timi 300 eurw!....opoios prolabei mexri tin alli bdomada.....euxaristw....gia plirofories mporeite na parete sto 6945853946....
:: www(dot)minifans(dot)gr :: The ultimate MINI community in Greece ::
Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=35215&item=5780665465

 

Γιά ρίξτε μιά ματιά σε αυτό μήπως γλυτόσετε κανά φράγκο :D

Link to comment
Share on other sites

Eksupno to kolpaki esyka...omws apo oti blepw leipei to kommati katw apo tin mpataria pou paei mexri mprosta pou kleinei to portaki....opote 8a einai miso mauro miso asimi...(xm....mipws super cool?>??? hahaha)...auto simaine tote oti osoi pairnoun metaxeirismeno 8a prepei na prosexoun kai tis apomimiseis maurou V3.... ;)
:: www(dot)minifans(dot)gr :: The ultimate MINI community in Greece ::
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή σε java, γραμμένη για Sony Ericsson P800-P900, η οποία τρέχει θαυμάσια και στο V3 Razor.

 

Ονομάζεται Celebrations V3.0 και είναι ένα πολύ χρήσιμο και εύκολο στην χρήση του Ελληνικό εορτολόγιο. Η εφαρμογή είναι δωρεάν και έχει δημιουργηθεί από το μέλος του MyPhone, wultz.

 

Βρίσκεται εδώ: http://www.myphone.gr/software/file-310.html

 

Όσοι πιστοί, σπεύσατε... :)

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δυστυχώς το κινητό μου παρουσίασε πρόβλημα. Όταν κλείνω το πορτάκι μαυρίζει και η εσωτερική και η εξωτερική οθόνη αλλά όταν το ανοίγω δεν επανέρχεται... :( Το κινητό μένει ανοιχτό και λειτουργεί κανονικά αλλά η οθόνη δεν ανοίγει. Θα το κάνω flash με την τελευταί έκδοση να δω αν διορθώνεται. Έχει μήπως κάποιος άλλος αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα??
Link to comment
Share on other sites

Eksupno to kolpaki esyka...omws apo oti blepw leipei to kommati katw apo tin mpataria pou paei mexri mprosta pou kleinei to portaki....opote 8a einai miso mauro miso asimi...(xm....mipws super cool?>??? hahaha)...auto simaine tote oti osoi pairnoun metaxeirismeno 8a prepei na prosexoun kai tis apomimiseis maurou V3.... ;)

 

Έχεις απόλυτα δίκιο :(

πάντος φίλε το είδα σήμερα ανοιχτώ σε Βόντα μαγαζί και χάζεψα από το χρώμα και το μέγεθος της οθόνης

Ζήλεψα και το σκέφτομαι σοβαρά γιά την συλογή μου :D

Link to comment
Share on other sites

Καμία άλλη καλή εφαρμογή για το κινητάκι μας έχει κανένας εκτός βέβαια από το Εορτολόγιο.Ψάχνω και το remote desktop για κινητό αν το έχει κανένας.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το εορτολόγιο που .sis τρέχει;..

symbian το V3?...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το εορτολόγιο που .sis τρέχει;..

symbian το V3?...

 

Δεν πρόκειται για .sis, αλλά για .jar με το αντίστοιχο .jad βέβαια.

 

Έτσι κι αλλοιώς, η java αυτό δεν υπόσχεται? Εφαρμογές που τρέχουν ανεξάρτητα από πλατφόρμα...

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Καησπέρα σε όλους τους RAZR-lovers έκει έξω. Έπειδή έχω βαρεθεί να κατεβάζω java εφαρμογές για το κινητό μου και να μην τρέχουν, έκανα το εξής:

 

έβαλα αυτές που έχω δοκιμάσει προσωπικά και ξέρω ότι δουλεύουν εδώ:

http://briefcase.pathfinder.gr/view/bororo

 

Υπάρχουν 3 φάκελοι Games, Programs και Pc Programs

Έχω βάλει και έναν mini οδηγό για το πώς να κάνουμε upload τις Java εφαρμογές. Όποιος δεν τα έχει ήδη, μπορεί να τα κατεβάσει.

 

Το πιό σημαντικό όμως για όλους μας είναι. Να ανεβάσετε τις δικές σας αγαπημένες εφαρμογές για να τις μοιραστούμε όλοι μας.

 

Τι να το κάνεις άλλωστε το mini USB αν δεν βρίσκεις καλές εφαρμογές να φορτώσεις???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. δεν ξερω αν το εχω προσεξει καλα αλλα οταν γραφω μηνημα κ χτυπαει ηλιος το κινητο, το πληκτρολογιο δεν αναβει. οχι οτι δεν φενετε, το εχω τσεκαρει. πως γινετε αυτο? το εχει προσεξει κανεις αλλος αυτο?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά την διαφήμιση την έχει κανείς; silver or black.. :) THNX

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Καησπέρα σε όλους τους RAZR-lovers έκει έξω. Έπειδή έχω βαρεθεί να κατεβάζω java εφαρμογές για το κινητό μου και να μην τρέχουν, έκανα το εξής:

 

έβαλα αυτές που έχω δοκιμάσει προσωπικά και ξέρω ότι δουλεύουν εδώ:

http://briefcase.pathfinder.gr/view/bororo

 

Υπάρχουν 3 φάκελοι Games, Programs και Pc Programs

Έχω βάλει και έναν mini οδηγό για το πώς να κάνουμε upload τις Java εφαρμογές. Όποιος δεν τα έχει ήδη, μπορεί να τα κατεβάσει.

 

Το πιό σημαντικό όμως για όλους μας είναι. Να ανεβάσετε τις δικές σας αγαπημένες εφαρμογές για να τις μοιραστούμε όλοι μας.

 

Τι να το κάνεις άλλωστε το mini USB αν δεν βρίσκεις καλές εφαρμογές να φορτώσεις???

 

Ρε φίλε ήθελα να σε ρωτήσω μια και τις έχεις δοκιμάσει τις εφαρμογές ο 3D τηλεφωνικός κατάλογος δουλεύει;Εγώ που τον κάνω εγκατάσταση στο κινητό με bluetooth και μετά πάω να τρέξω την εφαρμογή βγάζει σφάλμα!Επίσης το photoalbum πως φορτώνει τις φωτογραφίες που έχεις αποθηκεύσει στο τηλέφωνο;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε TheCrow o 3D κατάλογος μου δουλεύει κανονικότατα, αν και είναι εντελώς άχρηστος και δεν πρόκειται να τον χρησιμοποιήσει κάποιος σόφρων άνθρωπος ποτέ. Έγώ βέβαια έκανα το Installation μέσω USB, αν και νομίζω ότι το πρόβλημά σου είναι η έκδοση του Λογισμικού σου, εγώ έχω το R374_G_0E.40.98R και σε αυτό μου λειτουργεί. Το photoalbum, δεν το χρησιμοποίησα ποτέ μου απλά είδα ότι δεν βγάζει σφάλμα και το απεγκατέστησα. Αφού έχει ήδη μια εφαρμογή για slideshow δεν χρειάζομαι και δεύτερη. Πάντως ότι έχω ανεβάσει δουλεύουν σίγουρα με την R374_G_0E.40.98R.

 

|-> Ανεβάστε τίποτα να δώ κι εγώ τίποτα καινούριο <-|

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. δεν ξερω αν το εχω προσεξει καλα αλλα οταν γραφω μηνημα κ χτυπαει ηλιος το κινητο, το πληκτρολογιο δεν αναβει. οχι οτι δεν φενετε, το εχω τσεκαρει. πως γινετε αυτο? το εχει προσεξει κανεις αλλος αυτο?

 

 

nai afto ginete gia na kanei oikonomia sti battaria, an deis akrivos pano apo to pliktrologio sta deksia exei ena mirko strogilo anixnefti gia to fos, ama afto einai se sxetiki skia anavei tote to pliktrologio. haha ego otan to paratirisa oti mia anave kai mia oxi to pliktrologio mesa sto spiti eixa frikarei, nomiza oti ta eixe peksei ala telika itan okay.. ;)

ahh kali fasi!
Link to comment
Share on other sites

nai afto ginete gia na kanei oikonomia sti battaria, an deis akrivos pano apo to pliktrologio sta deksia exei ena mirko strogilo anixnefti gia to fos, ama afto einai se sxetiki skia anavei tote to pliktrologio. haha ego otan to paratirisa oti mia anave kai mia oxi to pliktrologio mesa sto spiti eixa frikarei, nomiza oti ta eixe peksei ala telika itan okay.. ;)

εξυπνος ο αισθητηρας φωτος για οικονομια,να εσβηνε κι η εξωτερικη οθονη που αλλαζει τα φωτα στην καταναλωση καλα θα ηταν :!: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Καησπέρα σε όλους τους RAZR-lovers έκει έξω. Έπειδή έχω βαρεθεί να κατεβάζω java εφαρμογές για το κινητό μου και να μην τρέχουν, έκανα το εξής:

 

έβαλα αυτές που έχω δοκιμάσει προσωπικά και ξέρω ότι δουλεύουν εδώ:

http://briefcase.pathfinder.gr/view/bororo

 

Υπάρχουν 3 φάκελοι Games, Programs και Pc Programs

Έχω βάλει και έναν mini οδηγό για το πώς να κάνουμε upload τις Java εφαρμογές. Όποιος δεν τα έχει ήδη, μπορεί να τα κατεβάσει.

 

Το πιό σημαντικό όμως για όλους μας είναι. Να ανεβάσετε τις δικές σας αγαπημένες εφαρμογές για να τις μοιραστούμε όλοι μας.

 

Τι να το κάνεις άλλωστε το mini USB αν δεν βρίσκεις καλές εφαρμογές να φορτώσεις???

Poli wraios o filos mas o bororo.An h lista megalwsei apla kane post gia na mas enhmerwseis.Keep up the good work

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

H Λίστα έχει μεγαλώσει, αλλά ο σκοπός ήταν βρε παιδιά να ανεβάζετε κι εσείς τα δικά σας. και όχι μόνο να κατεβάζετε.

 

Απ΄ότι κατάλαβα κάτι πέζει με τα restrictions στο PAthfinder και δεν μπορεί να ανεβάσει κάποιος στους φακέλους μου. Αν υπάρχει κάποιο προγραμμα που θέλετε να μοιραστείτε με όλους μας στείλτε το μου στο nlinakis@hotmail.com και θα το ανεβάσω εγώ. :O

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να ρωτήσω στο cd το πρόγραμμα που έχει δεν δουλεύει , δεν μπορώ να συνδεθώ με το καλώδιο , μπορεί κάποιος να με βοηθοίση γιατί δεν μπορώ να περάσω της επαφές μου ??????
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να ρωτήσω στο cd το πρόγραμμα που έχει δεν δουλεύει , δεν μπορώ να συνδεθώ με το καλώδιο , μπορεί κάποιος να με βοηθοίση γιατί δεν μπορώ να περάσω της επαφές μου ??????

 

Kι εμένα αρνιέται πεισματικά να συνεργαστεί εδώ και κάτι μήνες. Τα δε αστροπελέκια στο Γερμανό αφού επικοινώνησαν με τα κεντρικά της Motorola, μου είπαν ότι το πρόγραμμα είναι demo με ένα υφάκι λες και είμαι χαζός! :mad: Τα παίρνω κι εγώ κρανίο με την ασχετοσύνη τους (που μάλλον επειδή αυτοί είναι άσχετοι, νομίζουν ότι ούτε εμείς το ξέραμε) και του απαντάω ότι αν και δεν είναι το full πρόγραμμα, εντούτοις οφείλει φυσικά για να συνεργάζεται με το κινητό! Γι' αυτό άλλωστε το έβαλαν και στη συσκευασία! Αφού το βούλωσε λοιπόν ο υπάλληλος, πήρα από εκεί σε ένα service της Μοtorola και ο ευγενέστατος υπάλληλος (με ξένη προφορά) μου είπε ότι φυσικά και το πρόγραμμα οφείλει να λειτουργεί, και μου συνέστησε επαναφορά ρυθμίσεων και αναβάθμιση από το internet της έκδοσης του mobile phone tools.

Ευτυχώς όλα αυτά δεν χρειάστηκαν χάρη στο φίλο bororo και τα προγραμματάκια του με τα οποία χτες κατάφερα για πρώτη φορά να συνδέσω PC και κινητό. :yahoo: Βororo πραγματικά με έσωσες!!! :) Η αλήθεια είναι ότι δεν τα έψαξα καλά για να δω τι γίνεται με τον κατάλογο και τις επαφές αφού κυρίως παιχνίδια java και mp3 με ενδιέφεραν. :O Ψάξτο αν θες.

 

Και τώρα η απορία μου. Ήχο μηνύματος από mp3 δεν μπορούμε να βάλουμε; :worry:

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Alfista σε ευχαριστώ για την επικοινωνία , θέλω να ρωτήσω τον bororo μήπως και αυτός ξέρει κάτι ???
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

alfitsa -> ήχο μηνύματος σε mp3 format Μπορείς να βάλεις αλλά νομίζω ότι δεν πρέπει να ξεπερνάει τα 5sec (ή κάτι τέτοιο).

 

u5064247 -> Φίλε μου κι εγώ τα ίδια τράβηξα με το mobile phone tools και έχει φάει μπότα εδώ και μήνες, βρε συνδέσου.... τίποτα αυτό! Not to worry όμως, ευτυχώς για την Mottorola οι χρήστες της την βγάζουν ασπροπρόσωπη (σε αντίθεση με τους προγραμματιστές της). Λοιπόν πήγαινε εδώ http://briefcase.pathfinder.gr/contents/bororo/36422 και κατέβασε και τα 2 parts του P2KTools_v0.7.1.9(java upploader). Άνοιξέ το και πήγαινε Options->Configuration->AT MODE και άλλαξε το Port σε COM6 (αυτή η ρύθμιση δουλεύει σε μένα, αν δεν είναι αυτό θα είναι κάποιο από τα άλλα 2). Πάτα apply και OK. Μετά πάτα στο κουμπί Switch to -> ΑΤ MODE και μετά στο κουμπί Connect. Στο status κάτω αριστερά πρέπει να σου λέει Commected( :lol: χιχιχι! είπαμε χρηστης το έφτιαξε). Πήγαινε στο TAB PhoneBook, πάτα Read All και είσαι έτοιμος. Από εδώ και πέρα μπορείς να κάνεις τα πάντα. Sory που δεν εμβαθύνω κι άλλο αλλά έχω εξεταστική και τρέχω σαν τρελός :blink:

 

Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

εδώ ένα καλό review στα Γαλλοκά: http://www.lesmobiles.com/telephones/mobiles_test.php?modele=v3&telephone=&page=2?commentaires

 

η θήκη στη συσκευασία;..

 

ποιό το τελευταίο σταθερό firmware?.. THNX

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...