Jump to content

Επίσημα Firmwares / Kies Updates για το Galaxy S4 I9505


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηγαινε στο sammobile κ κατεβασε τι filmware slovakia(ORX)..αυτο ομως θα κατεβασεις οπως στο γραφω το εχει μεσα..δεν θα κανεις ακομα τιποτα τα μαγαζια..μηπως αλλαξει το csc..κατεβασε τι κ πες μου...κ εχει βγει κ η 4.4 για slovakia(ORX) απο οτι βλεπω

Καλημέρα..να το κατεβάσω και να το περάσω μέσω Odin .."?δεν κατάλαβα τι λες,,

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα..να το κατεβάσω και να το περάσω μέσω Odin .."?δεν κατάλαβα τι λες,,

 

Ναι αυτό λέει!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται τίποτα απ'αυτά, η Σλοβακία και η Ελλάδα ανήκουν στο ίδιο multicsc (ΟΧΧ), θα καταλήξει με ακριβώς την ίδια ρομ, Δε θα αλλάξει απολύτως τίποτα.
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται τίποτα απ'αυτά, η Σλοβακία και η Ελλάδα ανήκουν στο ίδιο multicsc (ΟΧΧ), θα καταλήξει με ακριβώς την ίδια ρομ, Δε θα αλλάξει απολύτως τίποτα.

Ok φίλε μου. Ευχαριστω

Θα περνώ κανονικά update.;και η εγγύηση παίζει να έχει χαθεί;;

Edited by panoramix77
Link to comment
Share on other sites

Όχι, γιατί να έχει χαθεί; έκανες root? Updates θα παίρνεις κανονικά, ναι. Μη φρικάρεις χωρίς λόγο και απόλαυσε το καινούριο σου κινητό.. βρες τι μπορείς να κάνεις μαζί του, είναι πολλά! Μεγειά! :)
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Όχι, γιατί να έχει χαθεί; έκανες root? Updates θα παίρνεις κανονικά, ναι. Μη φρικάρεις χωρίς λόγο και απόλαυσε το καινούριο σου κινητό.. βρες τι μπορείς να κάνεις μαζί του, είναι πολλά! Μεγειά! :)

Όχι δεν εχω κάνει root. ,,οκ φίλος. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και καλως σας βρηκα. ειμαι νεος στο υπο-φορουμ. μεταπηδησα απ'αυτο του S3, στο οποιο ειχα μεταπηδησει απο εκεινο του S2!

Αγορασα χθες απο γερμανο το S4 σε deep black. οταν το ανοιξα ειχε 4.3 και μου εκανε μια αναβαθμιση OTA περιπου 55mb και τωρα ειμαι με την: 4.3 I9505XXUENAA

 

Η απορια μου ειναι η εξης: η 4.4.2 I9505XXUFNB9 που το sammobile εχει σαν ελληνικη, δεν ειναι αυτη που θα επρεπε να εχω??? γιατι το τηλεφωνο μου λεει οτι το συστημα μου ειναι ενημερωμενο!

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησες με το kies ? Αν δεν στην δίνει σημαίνει οτι δεν έχει δοθεί ακόμα για την συσκευή σου .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησες με το kies ? Αν δεν στην δίνει σημαίνει οτι δεν έχει δοθεί ακόμα για την συσκευή σου .

 

Πώς το κάνουμε με το kies. .?

Link to comment
Share on other sites

Πώς το κάνουμε με το kies. .?

 

Κατέβασε το kies ( υπάρχει link στην πρώτη σελίδα ) και σύνδεσε το τηλέφωνο ,αν υπάρχει update θα το καταλάβεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Για ρουμανικά s4 έχει βγει το 4.4.2; Στο sammobile το έχει αλλά κάποιοι έχουν αναφέρει στο forum ότι δεν το πήραν ακόμα

 

Το ιδιο ισχυει και για τα τηλεφωνα απο Σλοβακία. Στο sammobile δείχνει το update αλλά στο kies δεν μου την δειχνει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ετσι απο περιεργεια υπαρχει κανενας αλλος με open Austria συσκευη;ειναι ακομα στην 4.3 φυσικα,αν και δεν βιαζομαι για 4.4,μια χαρα δουλεύει και ετσι

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον εχω τον Σλοβάκο 4.4.2 απο τότε που το αγόρασα πριν 2εβδομαδες μέσω ota

 

Τι λες τωρα ρε φιλε? Εμένα ούτε ΟΤΑ ουτε Kies μου βγάζει αναβαθμηση!!!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Πάμε άλλη μια για να μην υπάρχει σύγχυση! Δεν είναι μόνο η χώρα αλλά και το csc. Το τι έχετε λοιπόν είναι που παίζει ρόλο για τις αναβαθμίσεις! Μπορεί να υπάρχει Σλοβάκος απλός με csc(XXX) και Σλοβάκος branded με csc(YYY). Για τον έναν να έχει δοθεί το update, για τον άλλο όχι

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

η συσκευή σύμφωνα με το IMEI προορίζεται για Ρουμανία. Από το sammobile.com βλέπω ότι έχει βγει η 4.4.2 για ρουμανία

Όσοι έχετε τέτοια συσκεύη σας έχει έρθει κανονικά το update; Διαβάζω οτι σε κάποιους λέει ότι το 4.3 είναι το πιο πρόσφατο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

η συσκευή σύμφωνα με το IMEI προορίζεται για Ρουμανία. Από το sammobile.com βλέπω ότι έχει βγει η 4.4.2 για ρουμανία

Όσοι έχετε τέτοια συσκεύη σας έχει έρθει κανονικά το update; Διαβάζω οτι σε κάποιους λέει ότι το 4.3 είναι το πιο πρόσφατο

 

Το IMEI από μόνο του δεν λέει κάτι. Λέει τι πρέπει να είσαι. Και αν δεν είσαι? Τι csc έχεις σε ενδιαφέρει.

Μην ρωτήσεις πώς το βρίσκεις. Διάβασε. Ακόμα και στις τελευταίες σελίδες έχει ξαναγραφτεί.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το IMEI από μόνο του δεν λέει κάτι. Λέει τι πρέπει να είσαι. Και αν δεν είσαι? Τι csc έχεις σε ενδιαφέρει.

Μην ρωτήσεις πώς το βρίσκεις. Διάβασε. Ακόμα και στις τελευταίες σελίδες έχει ξαναγραφτεί.

 

Δεν έχω τη συσκευή στα χέρια μου. Μονο το IMEI μου έδωσαν από το κατάστημα. Από τη samsung μου είπαν ότι το IMEI μόνο τη χώρα προορισμού δείχνει.

1)Να ξαναρωτήσω για το CSC ή θέλει S/N;

2)Κοίταξα στο sammobile για Ρουμανία έχει ROM(unbraned),COA(cosmote),ORO(orange),CNX(vodafone). Και τα 4 έχουν 4.4.2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ετσι απο περιεργεια υπαρχει κανενας αλλος με open Austria συσκευη;ειναι ακομα στην 4.3 φυσικα,αν και δεν βιαζομαι για 4.4,μια χαρα δουλεύει και ετσι

εγω ειμαι open austria και ακομα τιποτα...που θα παει θα βγει και για εμας...

Link to comment
Share on other sites

Τι λες τωρα ρε φιλε? Εμένα ούτε ΟΤΑ ουτε Kies μου βγάζει αναβαθμηση!!!!! :cry:

αγορασμενο απο kaizer (skroutz)

μου την εδωσε την αναβαθμιση δεν ξερω πως και γιατι ,,,

αλλα ρε παιδες lagarei λιγο....

τι παιζει???

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...