Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή τελικά με τα γαλλικά που άργησε η 4.4.2 μας βγει σε καλό... Δεν υπάρχει πια η δυνατότητα μεταφοράς παιχνιδιών και αρχείων σε sd από το μενού στις πληροφορίες των εφαρμογών; μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει αν ισχύει η Όχι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα την 4.4 kit kat και στο πρηκτρολογιο παρολο που εχω επι λεξη 2 γλωσσες στο πληκτρολογιο δεν μπορω να αλλαξω γλωσσα με το κενο οπως αλλαζε πρην τι επαθε ας μου απαντησει καποιος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια περασα την 4.4 kit kat και στο πρηκτρολογιο παρολο που εχω επι λεξη 2 γλωσσες στο πληκτρολογιο δεν μπορω να αλλαξω γλωσσα με το κενο οπως αλλαζε πρην τι επαθε ας μου απαντησει καποιος

 

Έχεις περασμένη την εφαρμογή greenify μήπως?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καπως ετσι...απλα ποτε δεν ειχα προσεξει ποιες μπορω και ποιες οχι για να συγκρινω :)

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από την ημέρα που έκανα την αναβάθμιση σε 4.4.2 έχω ένα πρόβλημα που από ότι καταλαβαίνω είναι από τον lancher της Samsung. Ξεκλειδώνω το κινητό και δεν μπορώ να επιλέξω τίποτα στην οθόνη. Η μπάρα ειδοποιήσεων ανοίγει κανονικά όπως επίσης εάν επιλέξω ρυθμίσεις μπαίνει κανονικά στις ρυθμίσεις και μπορώ να επεξεργαστώ ότι θέλω. Εάν κάνω επανεκκίνηση της συσκευής λειτουργεί κανονικά. Μέχρι στιγμής μου το έχει κάνει 2 φορές. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει και τι θα μπορούσα να κάνω?:!:
...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως κατω αριστερα σου λεει "Ασφαλης λειτουργια"???

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κατω αριστερα σου λεει "Ασφαλης λειτουργια"???

 

Όχι δεν είναι σε ασφαλή λειτουργία. Επίσης πριν λίγο βρέθηκα με ένα φίλο που έχει και αυτός το S4. Αυτός δεν έχει κανένα πρόβλημα μετά την αναβάθμιση. Από ότι είδα είχε κάποιες διαφορές το δικό του από το δικό μου. Π.χ. στην οθόνη κλειδώματος του βγάζει την επιλογή της φωτογραφικής ενώ σε εμένα όχι.

...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι πάμε προς την πλήρη κατάργηση των extSD καρτών (βλέπε NEXUS) , οπότε θα χρειάζεται εσωτερική μνήμη τουλάχιστον 64 MB (με το ανάλογο κόστος, φυσικά ).

Εύχομαι να μη γίνει αυτό.

 

Ένα μήνα με cm11 (4.4.2) και δεν έχω κανένα θέμα με external SD. Χρησιμοποιώ tetra file manager.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με την 4.4.2 ΝΒ8

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μια ερωτηση παλικαρια.Γνωριζουμε αν το s4 θα παρει kitkat?

Οχι μονο εχει παρει την kitkat αλλα θα παρει και την android 5 οταν βγει.

Εδω η samsung υποστηριζει ακομα το s3 οποτε εννοειτε οτι θα υποστηριξει το s4 για πολλα χρονια ακομα.

Link to comment
Share on other sites

επισημη εννοεις ετσι?

Σε ευχαριστω πολυ!

 

ναι επίσημη εδώ και πάνω από ένα μήνα έχει ξεκινήσει και νομίζω έχουν μείνει μόνο τα γαλλικά που δεν έχουν πάρει ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Και τα branded ελλαδας δεν την εχουν παρει ακομα.

 

την έχουν πάρει....εγώ το πήρα από vodafone και έχω 4.4.2 εδώ και 10 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]42563[/ATTACH] παιδιά καλησπέρα τι γίνεται με το s health που έχει προεγκατεστημένο μέσα η συσκευή μας το δούλευα 2 3 μήνες και τώρα δεν ανοίγει καν! Μου πετάει αυτό το μήνυμα! Ότινα δοκίμασα δεν ξαναδουλεψε....
Link to comment
Share on other sites

την έχουν πάρει....εγώ το πήρα από vodafone και έχω 4.4.2 εδώ και 10 μέρες.

Εγω παλι με cosmote δεν την εχω παρει ακομα.

Τουλαχιστον οχι μεσω ota.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι με cosmote δεν την εχω παρει ακομα.

Τουλαχιστον οχι μεσω ota.

 

Αν το τηλέφωνο έχει firmware της cosmote τότε δεν έχει βγάλει ακόμα!

 

την έχουν πάρει....εγώ το πήρα από vodafone και έχω 4.4.2 εδώ και 10 μέρες.

 

Άλλο από που το πήρες και άλλο τι φοράει πάνω! Εντελώς διαφορετικό. Το πήρες από vodafone αλλά μπορεί να μην είναι branded vodafone στο λογισμικό

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναρωτησει. αποτομα δεν μου βρισκει την καρτα σιμ. δεν ξερω τι να κανω. εκανα 2 φορες επαναφορα εργοστασιακων και τιποτα. εκανα ρουτ, περασα ωμεγα μπας και, αλλα τιποτα. το εχει ξαναπαθει κανενας? μπορω να κανω κατι εγω?
Link to comment
Share on other sites

Θα σου δώσω άλλο ένα παράδειγμα...Dropbox...με 4.3 κατεβάζεις αρχείο στην εξωτερική κάρτα, ενώ με 4.4.2 δεν σου επιτρέπει. Το πιο σημαντικό για μένα κι ο λόγος που έχω μείνει στην 4.3!

 

Μόλις το δοκίμασα, το dropbox δεν έχει κανένα θέμα. https://www.dropbox.com/s/dgf7o9vkkrwzde9/2014-03-17%2023.33.01.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...