Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια, ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τισυμβαινει με το s4. Ειχα το προβλημα οτι δεν μου αναγνωριζε την καρτα σιμ. το εκανα ρουτ περασα και μια ωμεγα, και προς στιγμην το προβλημα λυθηκε αφου την αναγνωρισε και την λειτουργησα για μια μερα κανονικα. Για καλο και για κακο μαλιστα πηγα και αλλαξα και την καρτα και πηρα μια καινουργια για σιγουρα. Το βραδυ το εκλεισα το ανοιξα το πρωι και παλι μου ελεγε οτι δεν βλεπει την σιμ. Μπηκα παλι σε recovery τα εκανα ολα επαναφορα αλλα και παλι δεν την βλεπει. εχω τρελλαθει δεν ξερω τι φταιει. Και γιατι για καποιες ωρες δουλευε κανονικα??

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια, ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τισυμβαινει με το s4. Ειχα το προβλημα οτι δεν μου αναγνωριζε την καρτα σιμ. το εκανα ρουτ περασα και μια ωμεγα, και προς στιγμην το προβλημα λυθηκε αφου την αναγνωρισε και την λειτουργησα για μια μερα κανονικα. Για καλο και για κακο μαλιστα πηγα και αλλαξα και την καρτα και πηρα μια καινουργια για σιγουρα. Το βραδυ το εκλεισα το ανοιξα το πρωι και παλι μου ελεγε οτι δεν βλεπει την σιμ. Μπηκα παλι σε recovery τα εκανα ολα επαναφορα αλλα και παλι δεν την βλεπει. εχω τρελλαθει δεν ξερω τι φταιει. Και γιατι για καποιες ωρες δουλευε κανονικα??

 

Ευχαριστω.

 

Γιατί δεν περνάς απ το service να σου πουν;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

είχα αναφερθεί σε παλιότερο post σχετικά με αυξημένη θερμοκρασία της συσκευής. Το έστειλα να το ελέγξουν στο birdphone.gr και στην πορεία service αναφέρει:

"η συσκευή σας με IMEI: ** βρίσκεται σε κατάσταση: Έγκρισης Αντικατάστασης. "

Αυτό σημαίνει έχει περάσει τον έλεγχο ως προβληματικό και έχει εγκριθεί αντικατάσταση ή τώρα το ελέγχουν;

Αν έχετε εμπειρία από το συγκεκριμένο κατάστημα παρακαλώ ενημερώστε με.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο Forum..Σκεφτομαι να αγορασω το S4 μεταχειρισμενο μιας και η τιμη του εχει πεσει αρκετα..

Ειχα παλιοτερα το S3 και ειχα απογοητευτει απο τα λαγκαρισματα(ειχα αλλαξει και ρομ αλλα δεν διορθωθηκαν πολυ τα πραγματα)..

Ηθελα να ρωτησω σε αυτο το κομματι πως τα παει το S4;Με τα 2GB Ram ειναι καλυτερα τα πραγματα;

Επισης η οθονη στο ασπρο βγαζει αυτη την κιτρινιλα που εβγαζε στο S3;Και γενικα ενα υπαρχει σημαντικη βελτιωση της οθονης σε σχεση με το S3..

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο Forum..Σκεφτομαι να αγορασω το S4 μεταχειρισμενο μιας και η τιμη του εχει πεσει αρκετα..

Ειχα παλιοτερα το S3 και ειχα απογοητευτει απο τα λαγκαρισματα(ειχα αλλαξει και ρομ αλλα δεν διορθωθηκαν πολυ τα πραγματα)..

Ηθελα να ρωτησω σε αυτο το κομματι πως τα παει το S4;Με τα 2GB Ram ειναι καλυτερα τα πραγματα;

Επισης η οθονη στο ασπρο βγαζει αυτη την κιτρινιλα που εβγαζε στο S3;Και γενικα ενα υπαρχει σημαντικη βελτιωση της οθονης σε σχεση με το S3..

Ευχαριστω..

 

Lag πλέον δεν υπάρχει. Η οθόνη δεν έχει καμία σχέση με του s3. Κλάσεις ανώτερη. Αλλά το άσπρο δεν είναι πχ το άσπρο του iPhone 5(τα έχω δίπλα δίπλα αυτή την στιγμή) όπως αντίστοιχα το μαύρο είναι πολύ καλύτερο στο s4. Είναι η φύση της οθόνης αυτή και δεν αλλάζει..

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έχεις λογισμικό 4.4.2 σημαίνει πως έχεις κλείδωμα KNOX, το οποίο επηρεάζει άμεσα την εγγύηση του τηλεφώνου.

Θα σου συνιστούσα να μην περάσεις ξανά τίποτα μέσω Odin και να το πας στο service χωρίς να αναφέρεις τυχόν προσπάθειες σου να το επαναφέρεις. Μπορεί να είναι όντως πρόβλημα s/w, μπορεί να είναι και θέμα πλακέτας, γι' αυτό συνιστώ service.

Εάν είσαι ήδη εκτός εγγύησης τότε το ξανασυζητάμε.

 

Παιδιά έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με ένα S4. Στην μπάρα ειδοποιήσεων λέει μη έγκυρο imei μετά από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Το κινητό μου το έχουν φέρει από εξωτερικό. Μου εμφανίζει το δίκτυο αλλά δεν μπορεί να συνδεθεί. Καμία βοήθεια...?

...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με ένα S4. Στην μπάρα ειδοποιήσεων λέει μη έγκυρο imei μετά από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Το κινητό μου το έχουν φέρει από εξωτερικό. Μου εμφανίζει το δίκτυο αλλά δεν μπορεί να συνδεθεί. Καμία βοήθεια...?

 

Μάλλον είναι κλώνος από Κίνα.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι κλώνος από Κίνα.

 

Καλημέρα.

Δεν είναι κλώνος. Το έχω στείλει για αλλαγή οθόνης στη Sammy και μου την έχουν αλλάξει κανονικά. Νομίζω πως εάν δεν είναι γνήσιο δεν σου την αλλάζουν. Μετά από 2-3 επανακκινήσεις επανήλθε. Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση! :)

...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, η κοπελα μου εχει ενα περίεργο θεμα με το κινητο (ισως, απο τοτε που εγινε το τελευταιο update στο συστημα. Αλλα αυτο δεν ειναι 100% σιγουρο). Οταν προσπαθει να πληκτρολογήσει κατι στον browser, πολλες φορες το γραφει δυο φορες το γραμμα ενω το παταει μονο μια φορα. Για παράδειγμα: αμα πληκτρολογείς π.χ. Google, οταν παταει το "g" της το βγαζει 2 φορες, δηλαδη Ggoogle.

 

Το δοκιμασα κι εγω, και οντως το κανει απο μονο του και εντελως τυχαια. Ειτε μετα απο restart, restart της εφαρμογης, ειναι σαν να πατιεται απο μονο του 2 φορες το πρωτο γραμμα, την πρωτη φορα που θες να πληκτρολογήσεις μια καινουργια σελιδα. Αν το σβησεις και ξαναπληκτρολογήσεις ολα οκ, αλλα αν εισαι σε για παράδειγμα σε μια σελίδα και θες να γραψεις μια καινουργια διεύθυνση ή μια λεξη για να ψαξεις στο google μεσω του adress bar, το πρώτο γραμμα εμφανίζεται 2 φορες!

 

Ελπιζω να το περιέγραψα οσο καλυτερα γινεται, ειναι πραγματικα καπως περιεργο να το μεταφερεις με λεξεις. Επισης, συμβαινει μονάχα με το Αγγλικο/Γερμανικο πληκτρολόγιο και οχι με το ελληνικο! Ευχαριστω πολυ για την οποια βοήθεια :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,οταν παω να συνδεθω στο wifi το τηλ.μου κανει συνεχεια επανεκκινηση!ξερει καποιος τι μπορει να φταιει και το τι πρεπει να κανω???
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, η κοπελα μου εχει ενα περίεργο θεμα με το κινητο (ισως, απο τοτε που εγινε το τελευταιο update στο συστημα. Αλλα αυτο δεν ειναι 100% σιγουρο). Οταν προσπαθει να πληκτρολογήσει κατι στον browser, πολλες φορες το γραφει δυο φορες το γραμμα ενω το παταει μονο μια φορα. Για παράδειγμα: αμα πληκτρολογείς π.χ. Google, οταν παταει το "g" της το βγαζει 2 φορες, δηλαδη Ggoogle.

 

Το δοκιμασα κι εγω, και οντως το κανει απο μονο του και εντελως τυχαια. Ειτε μετα απο restart, restart της εφαρμογης, ειναι σαν να πατιεται απο μονο του 2 φορες το πρωτο γραμμα, την πρωτη φορα που θες να πληκτρολογήσεις μια καινουργια σελιδα. Αν το σβησεις και ξαναπληκτρολογήσεις ολα οκ, αλλα αν εισαι σε για παράδειγμα σε μια σελίδα και θες να γραψεις μια καινουργια διεύθυνση ή μια λεξη για να ψαξεις στο google μεσω του adress bar, το πρώτο γραμμα εμφανίζεται 2 φορες!

 

Ελπιζω να το περιέγραψα οσο καλυτερα γινεται, ειναι πραγματικα καπως περιεργο να το μεταφερεις με λεξεις. Επισης, συμβαινει μονάχα με το Αγγλικο/Γερμανικο πληκτρολόγιο και οχι με το ελληνικο! Ευχαριστω πολυ για την οποια βοήθεια :)

 

Λίγο που το έψαξα πρόκειται για ένα πολύ παλιό "κουσούρι" επί εποχής λογισμικού Gingerbread.

Για αρχή μπορείς να δοκιμάσεις Εκκαθάριση Δεδομένων της εφαρμογής του πληκτρολογίου μέσα από Ρυθμίσεις - Διαχείριση Εφαρμογών, στη καρτέλα Όλα (θα σβηστούν οι όποιες ρυθμίσεις και αποθηκευμένες λέξεις σου).

Εάν ούτε και αυτό δουλέψει καλό θα ήταν να δοκιμάσεις και με κάποιο άλλο πληκτρολόγιο από το μάρκετ.

 

Καλησπερα,οταν παω να συνδεθω στο wifi το τηλ.μου κανει συνεχεια επανεκκινηση!ξερει καποιος τι μπορει να φταιει και το τι πρεπει να κανω???

 

Σε οποιοδήποτε δίκτυο Wi-Fi? Εάν ναι θα σου πρότεινα αρχικά μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (θα σου διαγράψει επαφές, μηνύματα, λογαριασμούς κτλ.) για να καταλάβεις εάν πρόκειται για πρόβλημα στο λογισμικό/εφαρμογή 3ου ή στο hardware της συσκευής (service).

Link to comment
Share on other sites

Ναι με το που ανοιγω το wifi!σημερα μου εβγαλε αυτο το προβλημα,δεν ειχα τετοιο προβλημα ποτε!
Link to comment
Share on other sites

Ναι με το που ανοιγω το wifi!σημερα μου εβγαλε αυτο το προβλημα,δεν ειχα τετοιο προβλημα ποτε!

 

Δεν αν έκανες χθες update κάποια εφαρμογή! Αν ναι, απεγκατέστησε, κάνε reboot και δες πάλι. Αν όχι, factory reset και δες πριν ξανακατεβάσεις όλες τις εφαρμογές αν συνεχίζει... Αν συνεχίζει μετά υπάρχουν δύο λύσεις!

Ή hard reset με πέρασμα ξανα του official firmware με Odin ή service.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι με το που ανοιγω το wifi!σημερα μου εβγαλε αυτο το προβλημα,δεν ειχα τετοιο προβλημα ποτε!

 

καποιον ιο πρεπει να σου εχει παρει factory reset

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη χαζομάρα και κατέβασα την κιτκατ, το θέμα είναι όμως ότι δεν την άφησα να την εγκαταστήσει γιατί με τα θέματα που άκουσα ότι έχει δεν θα ήθελα να μπεί στο κινητό μου. Κάθε τόσο μου πετάει στη οθόνη εγκατάσταση και πατάω αναβολή και επίσης μου βγάζει ένα εικονίδιο πάνω στη μπάρα. Πως θα γίνει να τα ξεφορτωθώ αυτά τα 2?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, η κοπελα μου εχει ενα περίεργο θεμα με το κινητο (ισως, απο τοτε που εγινε το τελευταιο update στο συστημα. Αλλα αυτο δεν ειναι 100% σιγουρο). Οταν προσπαθει να πληκτρολογήσει κατι στον browser, πολλες φορες το γραφει δυο φορες το γραμμα ενω το παταει μονο μια φορα. Για παράδειγμα: αμα πληκτρολογείς π.χ. Google, οταν παταει το "g" της το βγαζει 2 φορες, δηλαδη Ggoogle.

 

Το δοκιμασα κι εγω, και οντως το κανει απο μονο του και εντελως τυχαια. Ειτε μετα απο restart, restart της εφαρμογης, ειναι σαν να πατιεται απο μονο του 2 φορες το πρωτο γραμμα, την πρωτη φορα που θες να πληκτρολογήσεις μια καινουργια σελιδα. Αν το σβησεις και ξαναπληκτρολογήσεις ολα οκ, αλλα αν εισαι σε για παράδειγμα σε μια σελίδα και θες να γραψεις μια καινουργια διεύθυνση ή μια λεξη για να ψαξεις στο google μεσω του adress bar, το πρώτο γραμμα εμφανίζεται 2 φορες!

 

Ελπιζω να το περιέγραψα οσο καλυτερα γινεται, ειναι πραγματικα καπως περιεργο να το μεταφερεις με λεξεις. Επισης, συμβαινει μονάχα με το Αγγλικο/Γερμανικο πληκτρολόγιο και οχι με το ελληνικο! Ευχαριστω πολυ για την οποια βοήθεια :)

Επιβεβαιώνω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα! Αυτό συνέβει μετά την αναβάθμιση, πριν δεν υπήρχε...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, η κοπελα μου εχει ενα περίεργο θεμα με το κινητο (ισως, απο τοτε που εγινε το τελευταιο update στο συστημα. Αλλα αυτο δεν ειναι 100% σιγουρο). Οταν προσπαθει να πληκτρολογήσει κατι στον browser, πολλες φορες το γραφει δυο φορες το γραμμα ενω το παταει μονο μια φορα. Για παράδειγμα: αμα πληκτρολογείς π.χ. Google, οταν παταει το "g" της το βγαζει 2 φορες, δηλαδη Ggoogle.

 

Το δοκιμασα κι εγω, και οντως το κανει απο μονο του και εντελως τυχαια. Ειτε μετα απο restart, restart της εφαρμογης, ειναι σαν να πατιεται απο μονο του 2 φορες το πρωτο γραμμα, την πρωτη φορα που θες να πληκτρολογήσεις μια καινουργια σελιδα. Αν το σβησεις και ξαναπληκτρολογήσεις ολα οκ, αλλα αν εισαι σε για παράδειγμα σε μια σελίδα και θες να γραψεις μια καινουργια διεύθυνση ή μια λεξη για να ψαξεις στο google μεσω του adress bar, το πρώτο γραμμα εμφανίζεται 2 φορες!

 

Ελπιζω να το περιέγραψα οσο καλυτερα γινεται, ειναι πραγματικα καπως περιεργο να το μεταφερεις με λεξεις. Επισης, συμβαινει μονάχα με το Αγγλικο/Γερμανικο πληκτρολόγιο και οχι με το ελληνικο! Ευχαριστω πολυ για την οποια βοήθεια :)

 

Έχεις σκεφτεί να τη χωρίσεις;

 

Στα σοβαρά τώρα εγώ δεν το έχω παρατηρήσει με kit kat. Έχω γερμανικό S4

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί να τη χωρίσεις;

 

Στα σοβαρά τώρα εγώ δεν το έχω παρατηρήσει με kit kat. Έχω γερμανικό S4

 

χαχαχα.....ούτε εγώ το έχω παρατηρήσει.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως διαφορά στην ταχύτητα της απόκρισης εφαρμογών δεν έχω δει.ίσως να μην μου έχει φανεί τι να πω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο το έχουμε εγώ η αδερφή μου και ο κουμπάρος μου και οι τρεις είδαμε διαφορά στη 4.4.2 πολύ πιο αερατο το εργαλείο, το πιο σημαντικό η μνήμη ram πλέον είναι ελεύθερη από 500 έως 800 mb πριν ήταν απο 200 έως 350 ο dialer είναι πολύ γρήγορος δεν χρησιμοποιώ πλεον τον nova prime και η μπαταρία τα πάει καλύτερα δεν βλέπω κατανάλωση πλέον απο google υπηρεσίες. Ας μην τρομαζουμε τους συμφορουμιτες χωρις λόγο και ειδικά εφόσον η αναβάθμιση βελτιώνει το θηριο.
Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε φιλε vag....δηλαδη παραδειγμα εγω που ειδα χαλια μπαταρια να μη το πω για να μη φοβισω τον κοσμο?

Να το παινευω??

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ακοαμ δεν εχω παρει την νεα εκδοση και δοκιμασα χειροκίνητα αν υπαρχει διαθεσιμη ενημερωση και μου εβγαλε το παρακατω παραξενο

 

Εκανα επανεκκινηση και τωρα απλα λεει ότι δεν υπαρχυν διαθέσιμες ενημερώσεις

 

Εννοείται ότι δεν εχω ...πειραξει τιποτα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο το έχουμε εγώ η αδερφή μου και ο κουμπάρος μου και οι τρεις είδαμε διαφορά στη 4.4.2 πολύ πιο αερατο το εργαλείο, το πιο σημαντικό η μνήμη ram πλέον είναι ελεύθερη από 500 έως 800 mb πριν ήταν απο 200 έως 350 ο dialer είναι πολύ γρήγορος δεν χρησιμοποιώ πλεον τον nova prime και η μπαταρία τα πάει καλύτερα δεν βλέπω κατανάλωση πλέον απο google υπηρεσίες. Ας μην τρομαζουμε τους συμφορουμιτες χωρις λόγο και ειδικά εφόσον η αναβάθμιση βελτιώνει το θηριο.

 

 

α γεια σου...να σε ρωτησω ομως και κατι που ξεχασα να αναφερω..πλεον μετα την αναβαθμιση στο widget καιρου οταν κανω refresh μου βγαζει περιοχη μοσχατο ενω μενω καλλιθεα..και σε ενος φιλου μου που μενει 3 στενα παραπερα βγαζει παλαιο φαληρο...:p

συμβαινει σε αλλον?και το gps που ανοιγω παλι μοσχατο μου βγαζει...

 

δεν εχω χρησιμποιησει ποτε gps στο κινητο...δεν ξερω αν εχει θεματα..αλλα αυτο μου φανηκε καπως περιεργο..μικρη σημασια για μενα αλλα ειμαι περιεργος να βρω για πιο λογο..:happy:

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε φιλε vag....δηλαδη παραδειγμα εγω που ειδα χαλια μπαταρια να μη το πω για να μη φοβισω τον κοσμο?

Να το παινευω??

 

Φίλε μου όχι δεν πρέπει να αναφέρεις για battery drain γιατί αυτό συμβαίνει από μη καθαρή εγκατάσταση είτε απο κάποια εφαρμογή που δεν κουμπώνει καλά με την 4.4.2 από οσα εχω διαβάσει στο xda και όσα εχω δει με τα μάτια μου σε τρεις συσκευές είναι η καλύτερη αναβάθμιση που έχει δώσει η Samsung.Αρα πριν γράψουμε την γνώμη μας η οποία μπορεί να επηρεάσει κάποιους που δεν ασχολούνται καθόλου θα πρέπει να το έχουμε ψαξει λίγο έτσι νομίζω φίλε μου χωρίς να είμαι και παντογνωστης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

α γεια σου...να σε ρωτησω ομως και κατι που ξεχασα να αναφερω..πλεον μετα την αναβαθμιση στο widget καιρου οταν κανω refresh μου βγαζει περιοχη μοσχατο ενω μενω καλλιθεα..και σε ενος φιλου μου που μενει 3 στενα παραπερα βγαζει παλαιο φαληρο...:p

συμβαινει σε αλλον?και το gps που ανοιγω παλι μοσχατο μου βγαζει...

 

δεν εχω χρησιμποιησει ποτε gps στο κινητο...δεν ξερω αν εχει θεματα..αλλα αυτο μου φανηκε καπως περιεργο..μικρη σημασια για μενα αλλα ειμαι περιεργος να βρω για πιο λογο..:happy:

 

το είχα και εγώ αυτο το πρόβλημα με την 4.3 δεν νομίζω οτι είναι θέμα αναβάθμισης, εγω το έλυσα με τον εξής τρόπο το έχω να ψάχνει την τοποθεσία αλλά του εχω δηλώσει και την πολη μου και πλέον δεν μπερδεύεται καθόλου. Δοκίμασε το μήπως σε βοηθισει, βέβαια εγώ ειμαι Θεσσαλονίκη οπότε είναι λιγο πιο απλά τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Ακοαμ δεν εχω παρει την νεα εκδοση και δοκιμασα χειροκίνητα αν υπαρχει διαθεσιμη ενημερωση και μου εβγαλε το παρακατω παραξενο

 

Εκανα επανεκκινηση και τωρα απλα λεει ότι δεν υπαρχυν διαθέσιμες ενημερώσεις

 

Εννοείται ότι δεν εχω ...πειραξει τιποτα

 

Έχει βγει για την χώρα προέλευσης της συσκευής σου ?

Αν ναι κανε την με το kies ,αλλιώς περίμενε κάποια στιγμή θα στην δώσει OTA .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...