Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα επαναφορά εργοστασιακών σε ενός φιλου επειδή καταναλωνε παρα πολύ μπαταρια χωρις προφανη λογο και δεν μπορω να το κανω πατωντας το home button να δειχνει την κεντρικη σελιδα.

 

Την εχει μια "τελεια" πιο δεξια

 

Πατησα επεξεργασια σελίδας και την δειχνει με δυο οθονες πανω δυο κατω και από μια δεξια και αριστερα

 

Η εικονα είναι από το δικο μου κινητο

 

Mήπως έχει οριστεί κάποια άλλη για κεντρική σελίδα;

 

Πως μπορει να εχει γινει αυτό ???? Ευχαριστω

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγόρασα πρόσφατα ένα καλώδιο 2μ usb για μεταφορά δεδομένων. Ενώ το κινητό φορτίζει, δεν συνδέεται στον η/υ. Το original καλώδιο συνδέεται κανονικά και έχει και πολύ μεγαλύτερη ταχύτητα φόρτισης από το καινούργιο. Τι μπορεί να φταίει; υπάρχει κάποια ρύθμιση στο κινητό που θα λύσει το πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Εκανα επαναφορά εργοστασιακών σε ενός φιλου επειδή καταναλωνε παρα πολύ μπαταρια χωρις προφανη λογο και δεν μπορω να το κανω πατωντας το home button να δειχνει την κεντρικη σελιδα.

 

Την εχει μια "τελεια" πιο δεξια

 

Πατησα επεξεργασια σελίδας και την δειχνει με δυο οθονες πανω δυο κατω και από μια δεξια και αριστερα

 

Η εικονα είναι από το δικο μου κινητο

 

στην επεξεργασία σελίδας η κεντρική είναι αυτή με το άσπρο περίγραμμα.. είναι πιο έντονο από τις υπόλοιπες.. από εκεί την τσιμπάς κ την μετακινείς εσύ όπου θέλεις..

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρόσφατα ένα καλώδιο 2μ usb για μεταφορά δεδομένων. Ενώ το κινητό φορτίζει, δεν συνδέεται στον η/υ. Το original καλώδιο συνδέεται κανονικά και έχει και πολύ μεγαλύτερη ταχύτητα φόρτισης από το καινούργιο. Τι μπορεί να φταίει; υπάρχει κάποια ρύθμιση στο κινητό που θα λύσει το πρόβλημα;

 

Μ' αρέσει που ρωτάς κιόλας φιλε μου, για το αυτονόητο. Ρύθμιση δεν υπάρχει και θα έλεγα να διαβάσεις το μήνυμα σου ξανά, για να δεις τι μπορεί να φταιει στο πρόβλημά σου. ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μ' αρέσει που ρωτάς κιόλας φιλε μου, για το αυτονόητο. Ρύθμιση δεν υπάρχει και θα έλεγα να διαβάσεις το μήνυμα σου ξανά, για να δεις τι μπορεί να φταιει στο πρόβλημά σου. ;)

 

Αγόρασα μια συσκευή που κοστίζει τουλάχιστον 450ε και μου δώσανε καλώδιο 0.5μ. Και από κατάλαβα θέλουν να τους δώσω και καμιά 20αρια ακόμα ευρώ για ένα 2μ οεμ καλώδιο. (Αν πουλάνε κάτι τέτοιο).

 

Κωμωδία!

 

Με απλά λόγια το micro usb της samsung διαφέρει από τα υπόλοιπα της αγοράς. Γιαυτό όποιος θέλει μεγαλύτερο καλώδιο θα πρέπει να το ψάξει καλά.

 

Υγ: Τελικά δεν φταίει ότι δεν είναι original. Φίλε μου αλλά ότι η Samsung κάνει δικές της πατέντες σαν την apple για να ταλαιπωρούν τον κόσμο.

Edited by Jrd
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω εδω και κανενα μηνα το κινητο και 2 φορες τωρα οταν το ανοιξα μου εβγαλε το μυνημα "ενημερωση πολιτικη ασφαλειας 1116" και σημερα μου εβγαλε το ιδιο μυνημα με τη μονη διαφορα οτι ελεγε το νουμερο 1118.

Τι ακριβως ειναι αυτο?

 

Επισης βλεπω προγραμματα που πριν δεν ειχα και δεν ξερω για ποιο λογο εχω τωρα ΧΩΡΙΣ να τα εχω κατεβασει και δεν μπορω να τα κανω και απεγκατασταση.

 

Προγραμματα οπως τα ANT radio service, ant hal service κ.τ.λ.

 

Τι στο καλο γινετε ρε παιδια?

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Κάθε πόσες ώρες κάνεις κλήσεις και στο ενδιάμεσο τι χρήση έχεις κάνει?

Αν κάνεις ένα τηλέφωνο κάθε 6 ώρες και στο μεσοδιάστημα κάνεις βαριά χρήση η συσκευή χρειάζεται ram οπότε κλείνει τις εφαρμογές που δεν έχουν χρησιμοποιηθει για μεγάλο χρονικό διάστημα ξεκινώντας από τις πρώτες και κατά προτίμηση αυτές που κρατούν περισσότερη ram.

O dialer της samsung είναι πολύπλοκος και κράτα μέχρι 120 mb. Θα μπορούσαν βέβαια να τον κάνουν με κάποια ρύθμιση να μην κλείνει ποτέ όπως κάνουν άλλοι κατασκευαστες αλλά και ο ex dialer. Δεν ξέρω γιατί δεν το κάνει η Samsung.

Όσο είμαι στην δουλειά δεν έχω καθυστέρηση γιατί κάνω συχνές κλήσεις.

Η αλήθεια είναι ότι χρησιμοποιώ λιγότερο το κινητό για κλήσεις και περισσότερο για οτιδήποτε άλλο.

Απλά μην ξεχνάμε ποιά είναι η βασική-βασικότερη λειτουργία του κινητού. Θέλω το κινητό μου να είναι πανέτοιμο όταν επιχειρήσω να κάνω μια κλήση, ανεξάρτητα με το τι έκανα τις προηγούμενες ώρες. Smartphone είχα και πριν το S4 δεν απόκτησα πρώτη φόρα τώρα και ούτε έχω 600+ επαφές στο κινητό, αντιθέτως μόλις 240! Νομίζω ότι είναι κάτι που πρέπει να διορθωθεί από την samsung...

Kατά τα άλλα κανένα πρόβλημα, το κινητό με καλύπτει ΠΛΗΡΩΣ!!!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι με αγνοείται?

 

Δεν εχει τυχει σε κανεναν αυτα που λεω ποιο πανω?

 

Επισης πως γινεται ενω αρχικα δουλευε η "εξυπνη παυση" τωρα να μην δουλευει στο youtube?

Εννοειτε οτι δοκιμασα και επαναφορα στην εργοστασιακη εκδοση, και εκκαθ. μνημης cache αλλα και διαγραφη προεπιλογων αλλα τσιφος δεν δουλευει παρολο που ειμαι σε σχετικα φωτεινο σημειο και εχω το κινητο να βλεπει εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι χρησιμοποιώ λιγότερο το κινητό για κλήσεις και περισσότερο για οτιδήποτε άλλο.

Απλά μην ξεχνάμε ποιά είναι η βασική-βασικότερη λειτουργία του κινητού. Θέλω το κινητό μου να είναι πανέτοιμο όταν επιχειρήσω να κάνω μια κλήση, ανεξάρτητα με το τι έκανα τις προηγούμενες ώρες. Smartphone είχα και πριν το S4 δεν απόκτησα πρώτη φόρα τώρα και ούτε έχω 600+ επαφές στο κινητό, αντιθέτως μόλις 240! Νομίζω ότι είναι κάτι που πρέπει να διορθωθεί από την samsung...

Kατά τα άλλα κανένα πρόβλημα, το κινητό με καλύπτει ΠΛΗΡΩΣ!!!

 

Είχα την εντύπωση πως είχε βελτιωθεί λίγο ο Dialer στην 4.3. Στο Note II πάντως φαίνεται να υπάρχει κάποια βελτίωση.

Δεν νομίζω πως υπάρχει lag απλά μια πολύ μικρή καθυστέρηση όταν ανοίγει αλλά και πάλι χωρίς να είναι κάτι πολύ ενοχλητικό.

Έντονο lag υπάρχει όταν πας να κάνεις γρήγορο scroll στο ιστορικό των κλήσεων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι χρησιμοποιώ λιγότερο το κινητό για κλήσεις και περισσότερο για οτιδήποτε άλλο.

Απλά μην ξεχνάμε ποιά είναι η βασική-βασικότερη λειτουργία του κινητού. Θέλω το κινητό μου να είναι πανέτοιμο όταν επιχειρήσω να κάνω μια κλήση, ανεξάρτητα με το τι έκανα τις προηγούμενες ώρες. Smartphone είχα και πριν το S4 δεν απόκτησα πρώτη φόρα τώρα και ούτε έχω 600+ επαφές στο κινητό, αντιθέτως μόλις 240! Νομίζω ότι είναι κάτι που πρέπει να διορθωθεί από την samsung...

Kατά τα άλλα κανένα πρόβλημα, το κινητό με καλύπτει ΠΛΗΡΩΣ!!!

 

Δεν ξέρω αν πραγματικά είναι τόσο πρόβλημα το 1 sec που χρειάζεται για ν' ανοίξει τις επαφές.

Πάω πάσο, όμως. Ο καθένας έχει τα δικά του στάνταρ. Ίσως τελικά αυτό το δευτερόλεπτο μπορεί να κάνει την διάφορα.

 

Είχα την εντύπωση πως είχε βελτιωθεί λίγο ο Dialer στην 4.3. Στο Note II πάντως φαίνεται να υπάρχει κάποια βελτίωση.

Δεν νομίζω πως υπάρχει lag απλά μια πολύ μικρή καθυστέρηση όταν ανοίγει αλλά και πάλι χωρίς να είναι κάτι πολύ ενοχλητικό.

Έντονο lag υπάρχει όταν πας να κάνεις γρήγορο scroll στο ιστορικό των κλήσεων.

 

Δεν υπάρχει πια το λαγκ στο αρχείο κλησεων, φιλε! Όλα πάνε πολύ ομαλά και στρωτα. Και γενικά ειναι όντως πολύ βελτιωμένα τα πράγματα.

 

Ρε παιδια γιατι με αγνοείται?

 

Δεν εχει τυχει σε κανεναν αυτα που λεω ποιο πανω?

 

Επισης πως γινεται ενω αρχικα δουλευε η "εξυπνη παυση" τωρα να μην δουλευει στο youtube?

Εννοειτε οτι δοκιμασα και επαναφορα στην εργοστασιακη εκδοση, και εκκαθ. μνημης cache αλλα και διαγραφη προεπιλογων αλλα τσιφος δεν δουλευει παρολο που ειμαι σε σχετικα φωτεινο σημειο και εχω το κινητο να βλεπει εμενα.

 

Καλά, μην μας μαλώνεις κιολας!

 

Έχε λίγη υπομονή. Προφανώς δεν το έχει διαβάσει κάποιος που να ξέρει τι παίζει. Αλλιώς τι να σου πούμε;

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι στην ελληνική 4.3 και αν ναι στην τελευταία αναβάθμιση? Το ζήτημα με το glance που λες το είχα και εγώ αλλά στην 4.2.2, με την αναβάθμιση στην 4.3 έφτιαξε (αν και δεν το χρησιμοποιώ ιδιαίτερα). Τώρα για το κεντρικό και τον launcher δοκίμασε να κάνεις clear cache και Clear data στις συγκεκριμένες εφαρμογές (αρχική touchwiz και απλή αρχική touchwiz) στη διαχείριση εφαρμογών μήπως διορθωθεί.

 

Απλα μπες στην εφαρμογη και κανε διαγραφη προεπιλογων. Στην αρχική touchwiz. Όταν το κάνει πάλι κανε την επιλογή σου. Μάλλον θα δουλέψει ετσι.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω εδω και κανενα μηνα το κινητο και 2 φορες τωρα οταν το ανοιξα μου εβγαλε το μυνημα "ενημερωση πολιτικη ασφαλειας 1116" και σημερα μου εβγαλε το ιδιο μυνημα με τη μονη διαφορα οτι ελεγε το νουμερο 1118.

Τι ακριβως ειναι αυτο?

 

Επισης βλεπω προγραμματα που πριν δεν ειχα και δεν ξερω για ποιο λογο εχω τωρα ΧΩΡΙΣ να τα εχω κατεβασει και δεν μπορω να τα κανω και απεγκατασταση.

 

Προγραμματα οπως τα ANT radio service, ant hal service κ.τ.λ.

 

Τι στο καλο γινετε ρε παιδια?

 

το κινητό κάθε φορά που συνδέεται στο ιντερνετ κάνει έλεγχο για ενημερώσεις ασφάλειας.. μπορείς να το απενεργοποιήσεις από ρυθμίσεις - περισσότερα - ασφάλεια - ενημέρωση πολιτικής ασφάλειας.. δεν ξέρω κάτι παραπάνω για το τι είναι.. αν κ θεωρώ πως είναι χρήσιμο για τη συσκευή... όσο για τις εφαρμογές που λες είναι υπηρεσίες συστήματος, κάτι σαν driver κ χρησιμεύουν αν θες να συνδέσεις συσκευές όπως καρδιομετρητή, μετρητή πίεσης κ άλλα τέτοια σχετικά με τη φυσική κατάσταση..

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση πως είχε βελτιωθεί λίγο ο Dialer στην 4.3. Στο Note II πάντως φαίνεται να υπάρχει κάποια βελτίωση.

Δεν νομίζω πως υπάρχει lag απλά μια πολύ μικρή καθυστέρηση όταν ανοίγει αλλά και πάλι χωρίς να είναι κάτι πολύ ενοχλητικό.

Έντονο lag υπάρχει όταν πας να κάνεις γρήγορο scroll στο ιστορικό των κλήσεων.

 

 

 

 

 

 

 

Δεν ξέρω αν πραγματικά είναι τόσο πρόβλημα το 1 sec που χρειάζεται για ν' ανοίξει τις επαφές.

Πάω πάσο, όμως. Ο καθένας έχει τα δικά του στάνταρ. Ίσως τελικά αυτό το δευτερόλεπτο μπορεί να κάνει την διάφορα.

 

 

 

Δεν υπάρχει πια το λαγκ στο αρχείο κλησεων, φιλε! Όλα πάνε πολύ ομαλά και στρωτα. Και γενικά ειναι όντως πολύ βελτιωμένα τα πράγματα.

 

 

Παιδιά εγώ δεν έχω lag ούτε στο ιστορικό κλήσεων ούτε στο άνοιγμα του dialer.

Δείτε ένα βιντεάκι που ανέβασα μόλις τώρα για να πειστείτε.

https://www.dropbox.com/s/gjrjlac0n6wkx0q/20140105_194326.mp4

 

@@Όσο πάμε και λιγοστευουμε εδώ στο forum του S4. Οι περισσότεροι μετακομισαν στο διπλανό του G2 :p

Θα τους ξαναδούμε τον Απρίλιο οταν κυκλοφορήσει το S5 η το F.:D

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ δεν έχω lag ούτε στο ιστορικό κλήσεων ούτε στο άνοιγμα του dialer.

Δείτε ένα βιντεάκι που ανέβασα μόλις τώρα για να πειστείτε.

https://www.dropbox.com/s/gjrjlac0n6wkx0q/20140105_194326.mp4

 

Όντως, δεν φαίνεται να έχει.

Ίσως φταίει επειδή πέρασα την 4.3 χωρίς wipes επειδή με έπιασαν οι βαρεμάρες μου (μιλάω για το Note II).

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Όντως, δεν φαίνεται να έχει.

Ίσως φταίει επειδή πέρασα την 4.3 χωρίς wipes επειδή με έπιασαν οι βαρεμάρες μου (μιλάω για το Note II).

Nικο δεν υπαρχει πλεον lag σε dialer και αρχειο κλησεων στο νοτελι μας με την 4.3.Αν βλεπεις τετοια συμπτωματα θελεις ενα hard reset και θα εισαι οκ

 

 

Ερωτηση: ποια εφαρμογη θεωρειτε πιο καλη για remote contol στο s4? Δεν με ενδιαφερει αν ειναι paid η free,καλη να ειναι θελω.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ξέρει κανείς γιατί το κινητό αποσυνδέεται από το ασύρματο δίκτυο όταν μένει ανενεργό για κάποια λεπτά;Υπάρχει κάποια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ξέρει κανείς γιατί το κινητό αποσυνδέεται από το ασύρματο δίκτυο όταν μένει ανενεργό για κάποια λεπτά;Υπάρχει κάποια ρύθμιση?

 

Για δες στις ρυθμίσεις. Πήγαινε στο wifi, πάτα το αριστερό soft button για να δεις το μενού και επέλεξε το " για προχωρημενους".

Στο υπομενού που θα σου βγάλει υπάρχει μια επιλογή που γράφει "διατηρήστε ενεργοποιημενο". Δες αν είναι επιλεγμένο το "Παντα" ώστε να μην αποσυνδέεται.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Χρονια πολλα και καλη χρονια πρωτα με υγεια.

Εγω παντως υστερα απο μια περιηγηση ή περιπλανηση (οπως θελετε πεστε το) και αφου περασαν απο την κατοχη μου αρκετα τηλεφωνα σε διαστημα περιπου 1,5 μηνα (ναυαρχιδες και μη) μαζι και το Lg G2 ειμαι πλεον κατοχος ενος S4 και σκεφτομαι να το κρατησω αφου νομιζω οτι ειναι πιθανος το ποιο πληρες smartphone αυτη τη στιγμη το οποιο με καλυπτη περισσοτερο απο ολα τα αλλα συμφωνα παντα με τις απαιτησης, τα μεγεθη και τα πιστευω τα δικα μου..το τονιζω μην παρεξηγηθω.

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα καλή χρονιά σε όλους!!

μια ερώτηση σε όλους που έχουν πάρει t.glass απο spigen:

η λειτουργία air-view λειτουργεί σωστά,κανωνικά;η προκαλεί προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Για δες στις ρυθμίσεις. Πήγαινε στο wifi, πάτα το αριστερό soft button για να δεις το μενού και επέλεξε το " για προχωρημενους".

Στο υπομενού που θα σου βγάλει υπάρχει μια επιλογή που γράφει "διατηρήστε ενεργοποιημενο". Δες αν είναι επιλεγμένο το "Παντα" ώστε να μην αποσυνδέεται.

 

Όντως το "πάντα" είναι επιλεγμένο.....αλλά αυτό απ'ότι λέει είναι για να απενεργοποιείται το Wi-Fi...σε μένα δεν απενεργοποιείται....απλά αποσυνδέεται από το router και μόλις πατήσω το κεντρικό κουμπί για να ανάψει η οθόνη,ξανασυνδέεται αμέσως.

Επίσης στις ρυθμίσεις-περισσότερα-μπαταρία-WiFi μου γράφει:"Απενεργοποίηση του Wi-Fi όταν δε χρησιμοποιείται ή όταν δεν είναι διαθέσιμο"....Πως το αλλάζουμε τώρα αυτό.....

Edited by arianistas
Προσθήκη σχολίων
Link to comment
Share on other sites

Nικο δεν υπαρχει πλεον lag σε dialer και αρχειο κλησεων στο νοτελι μας με την 4.3.Αν βλεπεις τετοια συμπτωματα θελεις ενα hard reset και θα εισαι οκ

 

 

Ερωτηση: ποια εφαρμογη θεωρειτε πιο καλη για remote contol στο s4? Δεν με ενδιαφερει αν ειναι paid η free,καλη να ειναι θελω.

 

Αν εννοεις remote μεσω internet τοτε συστηνω το unified remote που το θεωρω κορυφη στο ειδος του. Αν θελεις remote μεσω ir δεν εχω δοκιμασει αλλο περα απο το watch on της samsung.

Link to comment
Share on other sites

Όντως το "πάντα" είναι επιλεγμένο.....αλλά αυτό απ'ότι λέει είναι για να απενεργοποιείται το Wi-Fi...σε μένα δεν απενεργοποιείται....απλά αποσυνδέεται από το router και μόλις πατήσω το κεντρικό κουμπί για να ανάψει η οθόνη,ξανασυνδέεται αμέσως.

Επίσης στις ρυθμίσεις-περισσότερα-μπαταρία-WiFi μου γράφει:"Απενεργοποίηση του Wi-Fi όταν δε χρησιμοποιείται ή όταν δεν είναι διαθέσιμο"....Πως το αλλάζουμε τώρα αυτό.....

 

Μήπως έχεις ενεργοποιήσει την εξοικονόμηση ενέργειας?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Οσο αφορα το gps την πρωτη φορα που θα το ανοιξετε με οποιοδηποτε προγραμμα οπως navigon ή sygic σας κανει 2-3 λεπτα να βρει στιγμα ενω μετα ακομα και αν κλεισεις και gps αλλα και προγραμμα και τα ανοιξεις οποιαδηποτε ωρα και σε οποιοδηποτε μερος αν δεν εχεις κλεισει το κινητο βρισκει στιγμα το πολυ σε 1 λεπτο ή ακομα ποιο γρηγορα.

 

Ειναι φυσιολογικο το παραπανω?

 

Εν ολιγης αργει λιγο να βρει στιγμα στο gps μονο την πρωτη φορα που θα ανοιξεις την κεραια.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις remote μεσω internet τοτε συστηνω το unified remote που το θεωρω κορυφη στο ειδος του. Αν θελεις remote μεσω ir δεν εχω δοκιμασει αλλο περα απο το watch on της samsung.

 

Για remote μεσω ir εννοούσα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα θελω να μου πειτε πως μπορω να βαλω ενα toggle οπως υπαρχει ο διακοπτης για τα data να βαλω κ ενα διακοπτη απο LTE να μπαινει το GSM ,

υπαρχει κατι τετοιο;;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...