Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα σας φιλοι μου,εχω το s4 και θελω κανω αλλο ενα ιδιο δωρο στην γυναικα μου,χρονι αγοραζω απο birdphone αλλα δυστηχως δεν ειχει διαθεσιμα σε ασπρο η μαυρο,καποιο εξησου εξιοπιστο για να αγορασω?να ειναι πληρης σφραγισμενο κ κατα προτιμηση οχι γερμανικο.σας ευχαριστω.

Γιατί όχι Γερμανικό; Οιπερισσότεροι προτιμούν Γερμανικό λόγο αναθαθμίσεων.

Μαγαζιά υπάρχουν πολλά. Εγώ το ένα (S4) το πήρα από BIRDPHONE που ήταν Γερμανικό όπως το ήθελα και το S4 MINI από KAISER SHOP που είναι Γαλλικό. Όλα άψογα!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί όχι Γερμανικό; Οιπερισσότεροι προτιμούν Γερμανικό λόγο αναθαθμίσεων.

Μαγαζιά υπάρχουν πολλά. Εγώ το ένα (S4) το πήρα από BIRDPHONE που ήταν Γερμανικό όπως το ήθελα και το S4 MINI από KAISER SHOP που είναι Γαλλικό. Όλα άψογα!

το καιζερ shop ειναι καλο?ερχεται σφραγισμενο?

Link to comment
Share on other sites

το καιζερ shop ειναι καλο?ερχεται σφραγισμενο?

 

Ναι όπως και σε όλα τα μαγαζια .Εγω το πηρα από galaxy store στην Πανεπιστημιου και μου εβαλαν και με 5 ευρω αυτοι screen protector

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

το καιζερ shop ειναι καλο?ερχεται σφραγισμενο?

Εμενα παντως που τους πηρα πριν καμια ευδομαδα τηλ. και μιλησα με μια κοπελα μου ειπε οτι πλεον τα κινητα που εχουν δεν εχουν μεσα καρτα πανευρωπαικης εγγυησης.

 

Τωρα κατα ποσο ισχυει κατι τετοιο δεν ξερω γιατι παλιοτερα ξερω οτι τα κινητα που εδινε αυτο το μαγαζι ειχανε καρτα πανευρωπαικης εγγυησης.

 

Γιατί το ίδιο γίνεται τώρα με το S3 το απλό και το LTE μοντέλο. Το S3 το απλό πήρε την 4.3 (με τα προβλήματα της αλλά έστω)το LTE ακόμα περιμένει. Και είναι λογικό στο απλό να βγαίνουν πιο γρήγορα σε σχέση με το άλλο, διότι στο απλό είναι πολλοί οι "ενδιαφερόμενοι".

Μαλλον δεν διαβασες καλα για ποιο λογο το s3 lte δεν πηρε την 4.3.

Αν διαβαζες λιγο καλυτερα το αθρο θα το εβλεπες και μονος σου.

Edited by Lordoftherings
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,θελω να το παραγγειλω αλλα καπου πιο πισω διαβασα οτι τα γερμανικα ειχαν θεμα με την μπαταρια τους,ηταν made in china,κ σε ολα τα καταστηματα που πηραν ολοι εχουν γερμανικης προελευσης.ειμαι σε διλημα κ θελω την βοηθεια σας.σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

έχει αγοράσει κάποιος από αυτό το κατάστημα http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=22145 ; πόσο έμπιστο είναι, αν γνωρίζει κάποιος, γιατί θέλω να μου το στείλουν στην Κύπρο.
Link to comment
Share on other sites

έχει αγοράσει κάποιος από αυτό το κατάστημα http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=22145 ; πόσο έμπιστο είναι, αν γνωρίζει κάποιος, γιατί θέλω να μου το στείλουν στην Κύπρο.

 

Γιατί δεν παίρνεις από κάποιο δημοφιλή από το skroutz κατάστημα να είναι από Ελλάδα; ποιο φθηνά το πουλάνε εδώ .

 

Δες εδώ http://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-i9505-16GB.html

 

Υ.Γ : Από ποια χωρά είναι το site-καταστημα; μπερδεύτηκα.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

 

 

Μαλλον δεν διαβασες καλα για ποιο λογο το s3 lte δεν πηρε την 4.3.

Αν διαβαζες λιγο καλυτερα το αθρο θα το εβλεπες και μονος σου.

Εσύ δεν διάβασες καλά αυτό που έγραψα (ανέφερα ότι έχει προβλήματα)και κόψε το υφάκι...

Link to comment
Share on other sites

έχει αγοράσει κάποιος από αυτό το κατάστημα http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=22145 ; πόσο έμπιστο είναι, αν γνωρίζει κάποιος, γιατί θέλω να μου το στείλουν στην Κύπρο.

 

Πάρτο από εδώ εγγυημένα.

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-S4-i9505-16gb-EU-FR-white.853306.html

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι κυπρο πηγαινεις σε ενα καταστημα του στεφανη κ παιρνεις κ το i9500!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι κυπρο πηγαινεις σε ενα καταστημα του στεφανη κ παιρνεις κ το i9500!!

 

Aμα είναι να δώσει 500 ευρώ γιατί να μη πάρει το note iii? Προφανώς ψάχνει για εξωτερικό για να το πάρει πιο φθηνά ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σκεφτομαι να το παρω απο expansys.com μου βγαινει 420 με επαγγελματικο αφμ με αποστολη. Ειμουνα ετοιμος να παρω απο Birdphone αλλα ανεβασε τιμη. Ασε που δεν ξερω αν θελω να εμπιστευτω τα αλλα μαγαζια.
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το παρω απο expansys.com μου βγαινει 420 με επαγγελματικο αφμ με αποστολη. Ειμουνα ετοιμος να παρω απο Birdphone αλλα ανεβασε τιμη. Ασε που δεν ξερω αν θελω να εμπιστευτω τα αλλα μαγαζια.

 

Kaizershop φιλε μου!!!το expansys εχει τελωνειο..κ το play247 ειναι πολυ καλο αλλα ειναι ακριβο!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

σκρουτζαρω και βλεπω οτι η διαφορα των γνωστων καταστηματων,ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ σε σχεση με μαγαζια που βρισκονται στα αποτελεσματα του σκρουτζ.

δηλαδη μιλαμε απο 200 εως και 380 ευρω διαφορα(!!!)..

εδω τωρα τι παιζει?αγοραζουμε αφοβα..?ειναι κανονικα σφραγισμενα με την ταινια τους και καλυπτομαστε απο την Ελληνικη αντιπ/εια?

υπαρχει καποιο καταστημα που ειναι εμπιστο και εαν υπαρχει κατα προτιμηση,καποιο που να παιρνει και μεταχειρισμενα ως ανταλλαγη?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

σκρουτζαρω και βλεπω οτι η διαφορα των γνωστων καταστηματων,ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ σε σχεση με μαγαζια που βρισκονται στα αποτελεσματα του σκρουτζ.

δηλαδη μιλαμε απο 200 εως και 380 ευρω διαφορα(!!!)..

εδω τωρα τι παιζει?αγοραζουμε αφοβα..?ειναι κανονικα σφραγισμενα με την ταινια τους και καλυπτομαστε απο την Ελληνικη αντιπ/εια?

υπαρχει καποιο καταστημα που ειναι εμπιστο και εαν υπαρχει κατα προτιμηση,καποιο που να παιρνει και μεταχειρισμενα ως ανταλλαγη?

ευχαριστω

birdphone φιλε μου,εχω παρει παρα πολλες συσκευες κ καποια στιγμη οταν τους χρειαστηκα ηταν αψογοι.

Link to comment
Share on other sites

απ`οτι βλεπω '"τσιμπαει" λιγο παραπανω απο τους αλλους,αλλα εισαι απο τα πολλα ατομα που μου εχουν προτεινει-πολυ καιρο τωρα-το συγκεκριμενο καταστημα.

ευχαριστω Γιωργο-καλες γιορτες..;)

Link to comment
Share on other sites

Αν θες και ανταλλαγη το κινητο σου., κοιτα τα μαγαζια της ομονοιας. Kaizerstore, kaizershop, buy & sell. O 2os πουλαει λιγο πιο φτηνα αλλα αγοραζει και πιο φτηνα. Εγω εχω παει και στους 3. Οτι θες για αυτους μεσω πμ. :)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εμπιστεύομαι περισσότερο το extreme mobile. Δεν είναι στο skroutz αλλά οι τιμές του είναι πάντα κοντά στις κατώτερες και τον γνωρίζουμε πολλά απο τα παιδιά εδω στο forum.

Τελευταία συσκευή που αγόρασα ήταν το S4 για συγγενικό μου πρόσωπο τον περασμένο Οκτώβριο στα 425€.

Ήξερα από πριν ότι θα είναι Γαλλικό και εγγυημένα no branded.

Το σημαντικοτερο είναι ότι ανοίγω τις συσκευές που αγοράζω από εκεί μπροστά του και τις ελέγχω οπότε είμαι σίγουρος ότι δεν έχουν χτυπήματα η καμένα pixels.

Συνήθως δεν έχει ετοιμοπαραδοτες αλλά τις φέρνει σε 2-4 μέρες το πολύ,.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως απο birdphone εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος. 2 S4 και 1 galaxy tab 10.1 και ερχονται παντα σε 2 το πολυ 3 μερες ^^.

 

Κι εγω σκεφτομαι να το παρω απο το Birdphone..απλα δεν εχω καταλαβει κατι! Εχει για την ιδια συσκευη με 2 τιμες.. Δηλαδη μια που λεει EU στα 447,99 € και την αλλη στα 602,99 €...Ποια ειναι η διαφορα τους??? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σκεφτομαι να το παρω απο το Birdphone..απλα δεν εχω καταλαβει κατι! Εχει για την ιδια συσκευη με 2 τιμες.. Δηλαδη μια που λεει EU στα 447,99 € και την αλλη στα 602,99 €...Ποια ειναι η διαφορα τους??? :worry:

 

To ένα (eu) προορίζεται για κάποια άλλη χώρα της Ευρώπης και παρα-εισάγεται στην Ελλάδα (μη σε τρομάζει ο όρος) ενώ το άλλο είναι ελληνικής αντιπροσωπείας. Διαφορά καμία, πάρε ευρωπαϊκό, καλύπτεται κανονικά με εγγύηση και στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ στην αναζήτηση S4 αλλά επειδή δεν μπορώ να ανέβω τόσο ψηλά σε τιμή ψάχνω σε μεταχειρισμένο, αλλά με βάση τις τελευταίες ανακοινώσεις για την παρουσίαση του επερχόμενου S5 στη Βαρκελώνη στις 24 Φεβρουαρίου, θα περιμένω την πτώση τιμών που γίνεται πάντα αμέσως μετά.

Όσοι δεν καιγόσαστε να το πάρετε άμεσα και περιμένετε, πιστεύω η τιμή του θα έρθει σε πιο νορμάλ τιμές.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...