Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα μου το αλαξανε.σε μαυρο χρωμα οσα ειχαν ηταν σαν αυτο που πηρα.και ζητησα μπλε και ηταν κομπλε.

 

Μπράβο Ανδρέα, ο επιμένων νικά.:)

Σωστό το Birdphone που έκανε την αλλαγή. Για αυτό έχει καλό όνομα.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ελληνικα γράφω ρε φίλε μου. Η WIND αγοράζει συσκευες απο Birdphone. Πόσο πιο απλα να το γράψω???

 

Γιατί αγοράζει πάρα εισαγωγείς από αυτούς και όχι τα ελληνικά....η ίσως και από τους 2 ανάλογα την ζήτηση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά αυτά τα έχουν ανοίξει. Λογικά είναι αγγλικά και άλλαξαν το φορτιστή με ευρωπαϊκό. Έχει γίνει πολλές φορές ζήτημα με αυτό το θέμα στο forum.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά αυτά τα έχουν ανοίξει. Λογικά είναι αγγλικά και άλλαξαν το φορτιστή με ευρωπαϊκό. Έχει γίνει πολλές φορές ζήτημα με αυτό το θέμα στο forum.

 

Απλα σαν πληροφορια χωρις να ειναι πληρως επιβεβαιωμενο το παραθετω επειδη κινουμαι μεσα στην κινητη η wind λογο του οτι χρωσταει γενικα αρκετα εχει προβλημα με τους προμηθευτες της και δεν της πιστωνουν ποσοτητες απο κινητα.Με καθε επιφυλαξη απο εγκυρες πληροφορησεις ομως.

 

Edit στον arfi gorgona αναφερομουν

Edited by pascal1281

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

και εγωπου εχω γνωστο με μαγαζι wind μου ειπε οτι μπορει να μου φερει απο birdphone
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

και εγωπου εχω γνωστο με μαγαζι wind μου ειπε οτι μπορει να μου φερει απο birdphone

 

Από το birdphone στην τιμή της wind???

Link to comment
Share on other sites

Από το birdphone στην τιμή της wind???
Σε αλλη τιμη...
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Πολλα χρονια φερνει παραεισαγωγης nokia και sony ericsson παλιοτερα η wind. Τους εκανες update (τα nokia) και εχαναν τα ελληνικα, γιατι ητανε για αλλες χωρες, οχι Ελλαδα. Τωρα πια, εναν φορτιστη αλλαζει, και ειναι ετοιμα!
Link to comment
Share on other sites

Μα είναι δυνατόν τη σημερον ημερα να συζητάμε οτι θέλουμε smartphone ελληνικό??Γιατι αλήθεια?Για να παίρνουμε τελευταιοι τις αναβαθμισεις?Ας βρει καποιος εναν λογο να μου πει
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. ξερουμε καποιο καταστημα που να φερνει σιγουρα μονο απο εισαγωγης γερμανιας?
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. ξερουμε καποιο καταστημα που να φερνει σιγουρα μονο απο εισαγωγης γερμανιας?

 

Εγώ το πήρα από birdphone. Τους ζήτησα να είναι Γερμανικό αλλά μου είπε δεν γίνεται να κάνω τέτοια παράκληση. Τελικά ήταν Γερμανικό όμως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους , λέω να παραγγελιών αύριο Δευτέρα πρωί απο bird phone το s4. Λέω να επικοινωνήσω πρώτα μαζί τους για κάποιες διευκρινήσεις π.χ. οτι η συσκευή θα έχει όλες τις ταινίες ασφαλείας , να ειναι απο συγκεκριμένη χώρα, χρόνο παράδοσης και τέλος και σημαντικότερο σκέφτομαι να το παρω με αντικαταβολή απο γενική ταχυδρομική , θα έχω το περιθώριο-δικαίωμα να ελέγξω το κουτί τουλάχιστον εξωτερικά πριν πληρώσω και τι πρέπει να πρόσεξε εξωτερικά στο κουτί ή να ρωτήσω στο τηλέφωνο κατα την επιβεβαίωση.δεν θέλω να γίνω σπαστικος αλλά τα χρήματα ειναι αρκετά για τα δεδομένα μου. Το συγκεκριμένο κατάστημα βλέπω ότι έχει πολυ καλές κριτικές .

:!:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του ξαδέλφου μου πάντως το πήρα από phonegallery,το ανοίξαμε μπροστα τους το ελέγξαμε και μετά πληρώσαμε...Εννοείτε ότι ήταν κλειστό,και οχι τα γνωστά παρατράγουδα που ακούμε από αλλους...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. ξερουμε καποιο καταστημα που να φερνει σιγουρα μονο απο εισαγωγης γερμανιας?

 

Φίλε μου εγώ προτείνω το city shop το οποίο έχω αγοράσει 2 S4 και 1 note 2 και κατόπιν συνεννόησης του είπα ότι θέλω μόνο γερμανικό και όντως με εξυπηρέτησαν και μου έφεραν.

Και τα κινητά όπως πρέπει σφραγισμένα και με το ΙΜΕΙ στη μηχανογραφημένη απόδειξη.

Και δώρο φορτιστή αυτοκινήτου.

Είμαι πολύ ικανοποιημενος απ το εν λόγο κατάστημα παρ ότι δε τους έχω κάνει ποτέ ούτε 1 αξιολόγηση Στο Skroutz γιατί δε βρήκα χρόνο!

Απ το birdphone πάλι που πήρα το S4 mini στη γυναίκα μου τους είπα το θέλω γερμανικό, μου είπαν τα γνωστά με την αποθήκη και ότι δε ξέρουν τι ακριβώς θα είναι αλλά όταν τους πίεσα λίγο τελικά μου έφεραν και αυτοί γερμανικό και όλα ok!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά

Έχω ξαναποστάρει, είχα γράψει ότι άλλαξα την παραγγελία μου απο s3 σε s4 αλλά ακόμα περιμένω! η αρχική μου παραγγελία είχε γίνει 28 αυγούστου, μετά από 10 μέρες περίπου την άλλαξα σε s4, αλλά κάθε φορά που παίρνω τηλ στην εταιρία (easy buy word - ebw.gr είναι το σαιτ, αν έχει παραγγείλει κάποιος απο εκεί παρακαλώ ας μου πεί την εμπειρία του) μου λένε ότι περιμένουν απο τον προμηθεύτη να τους φέρουν, οτι πουλάει πολύ το κινητό, αλλά κοντεύουμε τις 3 βδομάδες και εγω ακόμα περιμένω..σκέφτομαι μηπώς παίζει τίποτα, δεν ξέρω..όταν με το καλό έρθει, είναι φορτισμένο αυτό? μπορώ να το χρησιμοποιήσω κατευθείαν ή πρέπει να το φορτίσω κάποιες ώρες? και πώς πρέπει να είναι η συσκευασία για να ξέρω ότι είναι ανέγκιχτο..σόρρυ για το μεγάλο κείμενο και αν σας κούρασα, απλά ανησυχώ κάπως..όποιος θέλει ας απαντήσει στις απορίες μου..ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

γιατι τους περιμενεις τοσο πολυ και δεν το παραγγελνεις απο αλλου που εχει διαθεσιμο ?
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά

Έχω ξαναποστάρει, είχα γράψει ότι άλλαξα την παραγγελία μου απο s3 σε s4 αλλά ακόμα περιμένω! η αρχική μου παραγγελία είχε γίνει 28 αυγούστου, μετά από 10 μέρες περίπου την άλλαξα σε s4, αλλά κάθε φορά που παίρνω τηλ στην εταιρία (easy buy word - ebw.gr είναι το σαιτ, αν έχει παραγγείλει κάποιος απο εκεί παρακαλώ ας μου πεί την εμπειρία του) μου λένε ότι περιμένουν απο τον προμηθεύτη να τους φέρουν, οτι πουλάει πολύ το κινητό, αλλά κοντεύουμε τις 3 βδομάδες και εγω ακόμα περιμένω..σκέφτομαι μηπώς παίζει τίποτα, δεν ξέρω..όταν με το καλό έρθει, είναι φορτισμένο αυτό? μπορώ να το χρησιμοποιήσω κατευθείαν ή πρέπει να το φορτίσω κάποιες ώρες? και πώς πρέπει να είναι η συσκευασία για να ξέρω ότι είναι ανέγκιχτο..σόρρυ για το μεγάλο κείμενο και αν σας κούρασα, απλά ανησυχώ κάπως..όποιος θέλει ας απαντήσει στις απορίες μου..ευχαριστώ πολύ!

Φίλε μου ορίστε ένα έμπιστο μαγαζί να το πάρεις και να το έχεις στα χέρια σου σε μια μέρα http://www.kaizershop.gr/samsung_i9505_16gb_white_frost_eu . Μόλις τελειώσει η μπαταρία που θα έχει το κάνεις απλά μια πλήρη φόρτιση και είσαι οκ νομίζω.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά

Έχω ξαναποστάρει, είχα γράψει ότι άλλαξα την παραγγελία μου απο s3 σε s4 αλλά ακόμα περιμένω! η αρχική μου παραγγελία είχε γίνει 28 αυγούστου, μετά από 10 μέρες περίπου την άλλαξα σε s4, αλλά κάθε φορά που παίρνω τηλ στην εταιρία (easy buy word - ebw.gr είναι το σαιτ, αν έχει παραγγείλει κάποιος απο εκεί παρακαλώ ας μου πεί την εμπειρία του) μου λένε ότι περιμένουν απο τον προμηθεύτη να τους φέρουν, οτι πουλάει πολύ το κινητό, αλλά κοντεύουμε τις 3 βδομάδες και εγω ακόμα περιμένω..σκέφτομαι μηπώς παίζει τίποτα, δεν ξέρω..όταν με το καλό έρθει, είναι φορτισμένο αυτό? μπορώ να το χρησιμοποιήσω κατευθείαν ή πρέπει να το φορτίσω κάποιες ώρες? και πώς πρέπει να είναι η συσκευασία για να ξέρω ότι είναι ανέγκιχτο..σόρρυ για το μεγάλο κείμενο και αν σας κούρασα, απλά ανησυχώ κάπως..όποιος θέλει ας απαντήσει στις απορίες μου..ευχαριστώ πολύ!

 

Κι εγώ απορώ γιατί περιμένεις και ταλαιπωρείσαι, υπάρχουν τόσα μαγαζιά αξιόπιστα, λίγο να διαβάσεις το νήμα θα καταλάβεις ποια είναι. Από όπου και να το πάρεις πάντως έχει γίνει μια αρχική μερική φόρτιση από το εργοστάσιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να μπω κι εγώ εμβόλιμος να ρωτήσω κάτι;

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει δει live το μπλε S4 (Arctic Blue);; Καμμία από τις μεγάλες αλυσίδες δεν το έχει διαθέσιμο (τουλάχιστον έτσι φαίνεται στις εκάστοτε ιστοσελίδες). Οπότε λέω πριν πάρω σβάρνα Public, Πλαίσιο, Media Markt, Κωτσόβολο και τα συναφή, αν κάποιος ξέρει κάποιο μαγαζί στο οποίο το έχουν ανοιχτό να το δω από κοντά, ας με ενημερώσει σχετικώς διότι το σκέφτομαι σοβαρά το τηλεφωνάκι... Το έχω δει σε φωτογραφίες και βίντεο, αλλά είναι άλλη η αίσθηση να το βλέπεις μπροστά σου.

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να μπω κι εγώ εμβόλιμος να ρωτήσω κάτι;

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει δει live το μπλε S4 (Arctic Blue);; Καμμία από τις μεγάλες αλυσίδες δεν το έχει διαθέσιμο (τουλάχιστον έτσι φαίνεται στις εκάστοτε ιστοσελίδες). Οπότε λέω πριν πάρω σβάρνα Public, Πλαίσιο, Media Markt, Κωτσόβολο και τα συναφή, αν κάποιος ξέρει κάποιο μαγαζί στο οποίο το έχουν ανοιχτό να το δω από κοντά, ας με ενημερώσει σχετικώς διότι το σκέφτομαι σοβαρά το τηλεφωνάκι... Το έχω δει σε φωτογραφίες και βίντεο, αλλά είναι άλλη η αίσθηση να το βλέπεις μπροστά σου.

 

Ευχαριστώ! :)

 

Το έχω εγώ..Από το birdphone το πήρα αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να το δείς γιατί είναι σφραγισμένα..Μετράει πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ Denis_kos. Το έχω βρει σε πολλά e-shops ή μικρά καταστήματα με φυσική παρουσία, αλλά, όπως λες, σε αυτά τα μαγαζιά δεν υπάρχουν δοκιμαστικά μοντέλα παραμόνο σφραγισμένα. Οπότε αν το έχει δει κανείς άλλος κάπου στην Αθήνα ζωντανό...

 

Παρόλ' αυτά, να σε ρωτήσω κάτι... Είναι καθόλου φανταχτερό ή κανά σκούρο μπλε αδιάφορο; Γιατί από τις φωτογραφίες ανοιχτόχρωμο φαίνεται, ψιλογαλάζιο.

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/vzgvuqiynefrf8c/K5105630.JPG

 

https://www.dropbox.com/s/1rrudqo6mpsq50k/K5105629.JPG

 

Έβγαλα μόλις 2 φώτος.. Δεν ξέρω αν μπορείς να βγάλεις άκρη.. Πάντως γαλάζιο δεν το λές σε καμία περίπτωση.. Μπλε electric είναι το χρώμα του..

Edited by Denis_kos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...