Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελληνικό στα 550.30 από KaizerShop αλλά μόνο σε μαύρο.

 

 

Μου βγάζει περισσότερη εμπιστοσύνη το birdphone γι' αυτό... Βέβαια άμα μέχρι την Πέμπτη δεν έχει κάνει κάτι αντίστοιχο θα πάρω το ελληνικό από kaizershop

560 πήγε τώρα στο kaizershop... Παίζουν μου φαίνεται... χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μου βγάζει περισσότερη εμπιστοσύνη το birdphone γι' αυτό... Βέβαια άμα μέχρι την Πέμπτη δεν έχει κάνει κάτι αντίστοιχο θα πάρω το ελληνικό από kaizershop

560 πήγε τώρα στο kaizershop... Παίζουν μου φαίνεται... χαχαχα

 

Γιατι εχετε φαγωθει ολοι με το ελληνικο? Ισα ισα που αυτα εμφανισαν τα περισσοτερα θεματα με υπερθερμανσεις.

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ήμουν έτοιμος να αγοράσω το s4 από birdphone σήμερα μέχρι που διάβασα τα τελευταία 4 posts.

Πήρα τηλέφωνο στο birdphone και μου είπαν εφόσον δεν γράφει στον τίτλο galaxy S4 GR είναι ευρωπαϊκής εισαγωγής και όχι ελληνικό. Εσύ giorgostap πήρες αυτό:

http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-White-Frost.aspx

 

και σε πήραν και σου είπαν ότι είναι ελληνικό??

Μάλλον θα περιμένω 2-3 μέρες μήπως βάλει και το birdphone ελληνικό στην ίδια τιμή με το kaizershop.

 

οχι σε ασπρο,σε μαυρο το πειρα black mist λεγεται αν δεν κανω λαθος,η κοπελα,μου ειπε ειναι ελληνικο τωρα θα δειξει...αυριο μεθαυριο θα ξερουμε:wink:(εγω δεν πηγαινα για ελληνικο απλα πιστευω πως το birdphone ειναι αξιοπιστο μαγαζι,αν κατσει ελληνικο οκ,αν και απο οτι καταλαβα απο ποιο διαβασμενους δεν εχει να λεει κατι αυτο)

Link to comment
Share on other sites

οχι σε ασπρο,σε μαυρο το πειρα black mist λεγεται αν δεν κανω λαθος,η κοπελα,μου ειπε ειναι ελληνικο τωρα θα δειξει...αυριο μεθαυριο θα ξερουμε:wink:(εγω δεν πηγαινα για ελληνικο απλα πιστευω πως το birdphone ειναι αξιοπιστο μαγαζι,αν κατσει ελληνικο οκ,αν και απο οτι καταλαβα απο ποιο διαβασμενους δεν εχει να λεει κατι αυτο)

 

Καλα σιγουρα δεν λεει κατι,απλα ειναι παραξενο που δεν το αναφερει το καταστημα.Οπως και να χει,καλοδουλευτο.Αυτα ειναι ανευ σημασιας.Ενημερωσε μας αυριο για το τι θα παραλαβεις.

Link to comment
Share on other sites

οχι σε ασπρο,σε μαυρο το πειρα black mist λεγεται αν δεν κανω λαθος,η κοπελα,μου ειπε ειναι ελληνικο τωρα θα δειξει...αυριο μεθαυριο θα ξερουμε:wink:(εγω δεν πηγαινα για ελληνικο απλα πιστευω πως το birdphone ειναι αξιοπιστο μαγαζι,αν κατσει ελληνικο οκ,αν και απο οτι καταλαβα απο ποιο διαβασμενους δεν εχει να λεει κατι αυτο)

 

Μήπως σου είπε ότι έχει ελληνική εγγύηση και μπερδεύτηκες??

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου είπε ότι έχει ελληνική εγγύηση και μπερδεύτηκες??

 

μου ειπε οτι εχει εγγυηση κανονικα απο την ελληνικη αντιπροσωπεια,σε μια στιγμη της ειπα δηλαδη εχει ελληνικη ROM και μου ειπε ναι,τωρα τι να πω να μην ακουσα καλα,γιατι ημουν και εξω για δουλεια,να ακουσα οτι ηθελα να ακουσω...:dizzy: θα φανει αυριο με το που το παρω θα ενημερωσω κατευθειαν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε καθόλου το μπλε πότε θα κυκλοφορήσει; Ψάχνω και σε sites εξωτερικού αλλά τίποτα!

 

Ευχαριστώ!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε καθόλου το μπλε πότε θα κυκλοφορήσει; Ψάχνω και σε sites εξωτερικού αλλά τίποτα!

 

Ευχαριστώ!

 

Κάτι πήρε το μάτι μου για μετα τις 20 Ιουνίου αλλα δεν θυμάμαι που.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια τελικα μολις το παρελαβα απο birdphone και θελω να ρωτησω 2 πραγματα:

Α)απο που βλεπω χωρα προελευσης του κινητου;

Β)τι πρεπει να προσεξω εκτος της υπερθερνανσης για να ξερω οτι το κινητο ειναι ενταξει και να μην χρειαστει να το αντικαταστησω;

να παρεις τηλεφωνο την samsung και να δωσεις το Imei και θα σου πουνε αυτοι, ετσι εκανα και εγω και μου ειπαν οτι ειναι γερμανικο

Link to comment
Share on other sites

Εχει ασχοληθει κανενας με το i9502; (dual-sim)

Το βρισκω πολυ ελκυστικο σαν ιδεα. Αν δε κανω λαθος θα ειναι εκδοση του octa.

Link to comment
Share on other sites

Εχει ασχοληθει κανενας με το i9502; (dual-sim)

Το βρισκω πολυ ελκυστικο σαν ιδεα. Αν δε κανω λαθος θα ειναι εκδοση του octa.

 

Η τιμή είναι απλησίαστη για την ώρα. 969 ευρώ!

amazon.de

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή είναι απλησίαστη για την ώρα. 969 ευρώ!

amazon.de

 

No problemo, αγοραζω καλυτερα ενα i9500 και ενα i9505, τουλαχιστον θα λεω πως εχω δυο S4!

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή είναι απλησίαστη για την ώρα. 969 ευρώ!

amazon.de

 

Και μηδενική υποστήριξη (xda) Γιώργο.Item from China κτλ κτλ

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

να παρεις τηλεφωνο την samsung και να δωσεις το Imei και θα σου πουνε αυτοι, ετσι εκανα και εγω και μου ειπαν οτι ειναι γερμανικο

 

Το πηρα χθες απο birdphone k πηρα τηλ τωρα τη Samsung ειπα το imei κ μου ειπε πως ειναι ελληνικης προέλευσης.

By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα χθες απο birdphone k πηρα τηλ τωρα τη Samsung ειπα το imei κ μου ειπε πως ειναι ελληνικης προέλευσης.

 

Εξαιρετικά ενδιαφέρον.

Αλλα γιατι δεν το ανέφερε στο σαητ τους?:worry:

Βιβλιαρακια υπηρχαν λογικα ΜΈΣΑ στο κουτί ελληνικά εεε?

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά ενδιαφέρον.

Αλλα γιατι δεν το ανέφερε στο σαητ τους?:worry:

Βιβλιαρακια υπηρχαν λογικα ΜΈΣΑ στο κουτί ελληνικά εεε?

 

Ναι στην αρχη ειδα τα χαρτακια στο φορτιστη κτλ που εγραφαν βιετναμ κ λεω απο κει θα ναι αλλα πηρα τηλ ειπα το imei απο την αποδειξη κ μου ειπε ελληνικης προέλευσης. Ακομα κ η κοπέλα στο μαγαζί δεν ήξερε απο που είναι οταν την ρώτησα χθες.

By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα εκλεισα το τηλ απο την samsung hellas το κινητο τελικα ειναι ελληνικο και επισημα!:up:!!εδωσα το imei και μου το επιβεβαιωσαν!!!!!!ακομα δεν το εχω ανοιξει το φορτιζω ανυπομονωωω.....:food:
Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα εκλεισα το τηλ απο την samsung hellas το κινητο τελικα ειναι ελληνικο και επισημα!:up:!!εδωσα το imei και μου το επιβεβαιωσαν!!!!!!ακομα δεν το εχω ανοιξει το φορτιζω ανυπομονωωω.....:food:

 

Aντε καλοδουλευτο!:happy:

Λιωστο;)

549,11 σημερα,στο τελος της βδομαδας προβλεπω 539.:D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξεστοκάρουν τα 16άρια γιατί πρόκειται να κυκλοφορήσουν τα 32άρια; Γιατί και τέτοια τιμή και ελληνικής αντιπροσωπείας με βάζει σε σκέψεις...
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από dimdark13>

Το πηρα χθες απο birdphone k πηρα τηλ τωρα τη Samsung ειπα το imei κ μου ειπε πως ειναι ελληνικης προέλευσης.

 

Φίλε Dimdark13 σου ειναι ευκολο να μου δωσεις το τηλ της Samsung που τους μιλησες σχετικα με την προελευση του κινητου?

Σ ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω κάτι γιατί έχω μπερδευτεί! Αν είναι ευρωπαϊκό το δέχεται η smartec ή όχι? Γιατί σκέφτομαι την αγορά του τέλος του μήνα αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω ελληνικό!
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω κάτι γιατί έχω μπερδευτεί! Αν είναι ευρωπαϊκό το δέχεται η smartec ή όχι? Γιατί σκέφτομαι την αγορά του τέλος του μήνα αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω ελληνικό!

Όλα τα εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης τα δέχεται η smartec.

Και όχι, δεν αξίζει να είναι "Ελληνικό". Και πιο αργά θα αναβαθμίζεται και πιο ακριβό θα είναι.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...