Jump to content

MyCosmos e-mail


SeCtoR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ' τις Ταυτότητες των Ρυθμίσεων, ορισμός της Νέας ως προεπιλογής☑ — αλλάζει όντως & ας μη φαίνεται πλάι@ανεπτυγμένη -τίτλος|σύμβολο- «Αποσύνδεση» #Λύση:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απ' τις Ταυτότητες των Ρυθμίσεων, ορισμός της Νέας ως προεπιλογής☑ — αλλάζει όντως & ας μη φαίνεται πλάι@ανεπτυγμένη -τίτλος|σύμβολο- «Αποσύνδεση» #Λύση:ninja:

 

Δεν το καταλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε πολυχρειάζεται… ακολουθώντας τις οδηγίες του λεκτικού@άνωθι☝ ενεργό +δεσμo:

“Ρυθμίσεις

Χρησιμοποιώντας το Email Alias, μπορείτε να δημιουργήσετε μια email διεύθυνση της αρεσκείας σας (ως εναλλακτική της ήδη προκαθορισμένης email διεύθυνσης σας). Πατήστε στο κουμπί "Νέα ταυτότητα" ώστε να ορίσετε την εναλλακτική email διεύθυνση„:this:

βγαίνει -εκτός απροόπτου- άκρη· μου εμφανίζεται μόνον κομβίον Αποθήκευση, πιθανώς λόγω προϋπάρχουσας μετονομασθείσας διεύθυνσης & εξάντλησης πλήθους εναλλακτικών —χρειάστηκε "επαναπροεπιλογή" απλώς:cool:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, γράφει cosmote, και το μήνυμα αρχίζει με το email σου

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η αναβαθμιση της εφαρμογής web2sms για android κινητά και ετσι έχουμε 300 sms free το μήνα για χρήση όποτε θελουμε εύκολα απο το κινητό μας. Μακραν η καλύτερη υπηρεσία της Cosmote και ειδικά μετά την αναβαθμιση.
Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω δούλευει άψογα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η αναβαθμιση της εφαρμογής web2sms για android κινητά και ετσι έχουμε 300 sms free το μήνα για χρήση όποτε θελουμε εύκολα απο το κινητό μας. Μακραν η καλύτερη υπηρεσία της Cosmote και ειδικά μετά την αναβαθμιση.

 

Ποιο ειναι το λινκ στο google play για να την κατεβασω;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το λινκ στο google play για να την κατεβασω;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pylm.web2sms

Ταξίδια στο μυαλό ενός ... μεσήλικα

http://www.midlife.gr

Link to comment
Share on other sites

 

Α γι'αυτο δεν το βρισκα.

Το βλεπα και το προσπερνουσα. Γιατι?

Γιατι περιμενα κατι official απο cosmote!

Δεν ειναι εφαρμογη της cosmote?

Ειναι εφαρμογη third party, κι εγω πρεπει να τους δωσω τον κωδικο μου της cosmote/mycosmos?

Link to comment
Share on other sites

είναι πολύ καλή εφαρμογή, μπορείς να έχεις περισσότερο από ένα νουμερα....

 

σου βάζει και αυτόματα υπογραφή....

 

μιλάμε για πολύ αξιόλογη δουλεια

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

πάτα πάνω αριστερά και βγάζει ένα μενού, κάνε add account....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Οταν στελενεις sms, δεν υπαρχει πλεον καποια 'διαφορετικη' οθονη, κατι τελωσπαντων να σε κανει να καταλαβαινεις οτι οντως εσταλη το sms?

Εστειλα, και σε κλασματα του δευτερολεπτου η οθονη ξαναγυρισε κενη οπως πριν.

Πηγα στα 'sent', και δεν ειχε καταγραψει οτι εσταλη τιποτε.

Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις κλικ στην επιλογή αποθήκευση στα απεσταλμενα θα το βλέπεις στα απεσταλμενα καθώς και αν παραδόθηκε η όχι.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η αναβαθμιση της εφαρμογής web2sms για android κινητά και ετσι έχουμε 300 sms free το μήνα για χρήση όποτε θελουμε εύκολα απο το κινητό μας. Μακραν η καλύτερη υπηρεσία της Cosmote και ειδικά μετά την αναβαθμιση.

 

 

είναι πολύ καλή εφαρμογή, μπορείς να έχεις περισσότερο από ένα νουμερα....

 

σου βάζει και αυτόματα υπογραφή....

 

μιλάμε για πολύ αξιόλογη δουλεια

 

Καλή είναι αλλά δε μπορώ να κάνω sideload. Δεν έχω δηλωμενο το τηλ στη google κατεβάζω τις εφαρμογές από το amazon, στο amazon δεν υπάρχει και όταν κάνω sideload μου φέρνει την παλιά έκδοση και όχι την καινούρια.

 

Edit: Τελικά σήμερα το πρωί κατέβηκε η 2.5.7 από το 1mobileMarket και δουλεύει τέλεια.

Edited by aegeanblue
Link to comment
Share on other sites

Γενικά πάντως πρέπει εκτός από το interface της υπηρεσίας πρέπει να αναβαθμίσαν και τους servers τους γιατί σε καμιά 100 μηνύματα που έστειλα δεν κόλλησε ούτε μια φορά το site, όπως παλιότερα που μερικές φορές δεν μπορούσες να στείλεις.. Όσο αναφορά την αυτόματη υπογραφή που αναφέρθηκε πιο πάνω μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι??
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση της υπηρεσίας, δέν μου έρχονται ειδοποιήσεις στο κινητό για τα mail που λαμβάνω...

υπάρχει καμια ρύθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργησε νεο φιλτρο,ρύθμισε το για ολα τα εισερχόμενα να κανει αποστολή sms
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να μπω για πρώτη φορά στη νέα πλατφόρμα αλλά δε δουλεύει το σημείο στην ανάκτηση κωδικού.

Έχει κολλήσει το site;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να μπω για πρώτη φορά στη νέα πλατφόρμα αλλά δε δουλεύει το σημείο στην ανάκτηση κωδικού.

Έχει κολλήσει το site;

Δοκίμασε να βάλεις 697ΧΧΧΧΧΧ@mycosmos.gr αντι του username@mycosmos.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να μπω για πρώτη φορά στη νέα πλατφόρμα αλλά δε δουλεύει το σημείο στην ανάκτηση κωδικού.

Έχει κολλήσει το site;

Κάλεσε την εξ. πελατών να το δώσει στο τεχνικό να στο φτιάξουν. Είναι κλασσικό πρόβλημα της μετάβασης...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...