Jump to content

MyCosmos e-mail


SeCtoR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα και την αλλαγή κωδικού μέσω sms στο 54000, μου ήρθε επιβεβαιωτικό σμσ οτι άλλαξε ο κωδικός μου αλλά και πάλι δεν με βάζει. Μου βγάζει μήνυμα "Η είσοδος απέτυχε"...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα δούλεψε κανονικά στον υπολογιστή αλλά σε android δεν το δέχεται (με χειροκίνητες ρυθμίσεις).
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η επαναφορά βγάζει ακόμα το ίδιο σφάλμα...

Για τα παλιά email έχουν κάποιο εργαλείο για να τα μεταφέρεις από το παλιό σύστημα.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Για τα παλιά email έχουν κάποιο εργαλείο για να τα μεταφέρεις από το παλιό σύστημα.

 

Οποιος βρει πως γινεται ας πει βρε παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

τι χαζομάρα, είπαν ότι θα το κλείσουν και τώρα το αναβαθμίζουν.....

προσωπικά σταμάτησα να χρεισημοποιω το mycosmos....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα εγιναν ολα ,αλλα το θεμα ειναι οτι η ειδοποιηση στο κινητο με sms για νεο mail δεν υπαρχει πλεον

 

Δηλαδη δεν υπαρχει πλεον ρυθμιση, οταν ερχεται εισερχομενο mail, να στελνει sms στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Μπες ρυθμίσεις φίλτρα και στον κανόνα τι θα κάνει βάλε αποστολή sms. Το αναφέρει και στις συχνές ερωτήσεις στην αρχική σελίδα του mycosmos.gr
Link to comment
Share on other sites

οφειλω να ομολογησω οτι το εχουν κανει πολυ δυνατο.....:happy::happy:

 

μπραβο cosmote.....

 

παιρνω πισω οτι εχω πει για σενα (φτανει να ειναι δωρεαν για παντα το mycosmos) :lol:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατηρώ ότι ενώ για την μητέρα μου έπαιξε κανονικά η δημιουργία του νέου Pass, εμένα μου βγάζει συνέχει ένα μήνυμα λάθους, και μου λέει try again later... τι παίζει, η cosmote Κάνει διαχωρισμό?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατηρώ ότι ενώ για την μητέρα μου έπαιξε κανονικά η δημιουργία του νέου Pass, εμένα μου βγάζει συνέχει ένα μήνυμα λάθους, και μου λέει try again later... τι παίζει, η cosmote Κάνει διαχωρισμό?

 

οχι αγαπητε, και σε μενα εκανε κατι παλαβα αλλα μετα εστρωσε και τωρα πεταει....

 

υποομονη :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατηρώ ότι ενώ για την μητέρα μου έπαιξε κανονικά η δημιουργία του νέου Pass, εμένα μου βγάζει συνέχει ένα μήνυμα λάθους, και μου λέει try again later... τι παίζει, η cosmote Κάνει διαχωρισμό?

 

Αν το νούμερο το δικό σου όταν ενεργοποίησες το mycosmos email ήταν συμβόλαιο και τώρα είναι κάρτα πιθανόν να μην μπορείς να κάνεις την μεταφορά στο νέο mycosmos. Την έχω πατήσει και εγώ έτσι. Από την τεχνική υπηρεσία απαντούν ότι το ψάχνουν και αναμένω απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα χασαμε κατι σε σχεση με το παλιο mycosmos?

 

οχι, εγω βλεπω οτι κερδισαμε περισσοτερα....

ταχυτητα, δυνατοτητες, POP

ρυθμισα το outlοok στο γραφειο και το android εξυπνο τηλεφωνο στο λεπτο

 

αν το καλο παιδι που εφτιαξε το app για τα μηνυματα το προσαρμοσει για τον νεο mycosmos θα ειμαστε σουπερ.....:p

 

ps να σημειωσω και μια αλλη δυνατοτητα, τα sms ειδοποιησης μπορεις να τα στελνεις σε οποιο τηλεφωνο θελεις....

ακομα και αλλης εταιρειας.....

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

οχι, εγω βλεπω οτι κερδισαμε περισσοτερα....

ταχυτητα, δυνατοτητες, POP

ρυθμισα το outlοok στο γραφειο και το android εξυπνο τηλεφωνο στο λεπτο

 

αν το καλο παιδι που εφτιαξε το app για τα μηνυματα το προσαρμοσει για τον νεο mycosmos θα ειμαστε σουπερ.....:p

 

ps να σημειωσω και μια αλλη δυνατοτητα, τα sms ειδοποιησης μπορεις να τα στελνεις σε οποιο τηλεφωνο θελεις....

ακομα και αλλης εταιρειας.....

 

Σε android τι ρυθμίσεις έβαλες εμένα μου βγάζει συνέχεια "Αποτυχία ελέγχου ταυτότητας" στο χειροκίνητο δεν μου το ρυθμίζει με τίποτα. Στην αυτόματη ρύθμιση βγάζει απλά σφάλμα.

Edited by kosvou
Διόρθωση κειμένου
Link to comment
Share on other sites

Αν το νούμερο το δικό σου όταν ενεργοποίησες το mycosmos email ήταν συμβόλαιο και τώρα είναι κάρτα πιθανόν να μην μπορείς να κάνεις την μεταφορά στο νέο mycosmos. Την έχω πατήσει και εγώ έτσι. Από την τεχνική υπηρεσία απαντούν ότι το ψάχνουν και αναμένω απάντηση.
Βασικά, συμβαίνει το ανάποδο, τότε ήταν κάρτα και τώρα είναι συμβόλαιο... ελπίζω να λυθεί άμεσα, σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.
Link to comment
Share on other sites

Σε android τι ρυθμίσεις έβαλες εμένα μου βγάζει συνέχεια "Αποτυχία ελέγχου ταυτότητας" στο χειροκίνητο δεν μου το ρυθμίζει με τίποτα. Στην αυτόματη ρύθμιση βγάζει απλά σφάλμα.

 

 

αν πας settings > Account Administration » Account Details

και βαλεις αυτες τις ρυθμισεις στο maildroid δουλευει μια χαρα

 

 

να σημειωσω οτι το νουμερο μου ειναι frog :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...