Jump to content

Samsung Mega 5.8 (I9150) & 6.3 (I9200)


Bezbozny
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω το εχω με θηκη σιλικονης και screen protector,φθηνα και no name. Μια χαρα ειναι. Οσον αφορα τη ζεστη,μαλλον ειναι μια μεση κατασταση. Το s ii plus που ειχα ζεσταινοταν γενικα ελαχιστα,το optimus 4x ζεματαγε. Αυτο ειναι στη μεση. Ζεστο,αλλα οχι υπερβολικα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 276
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω του εχω βαλη θηκουλα και προτεκτορ απο τον νικο στο Αιγάλεω. Xtreme mobile λεγεται το μαγαζι. Η θηκη ειναι με σκληρο ημιδιαφανο πλαστικο στην πλατη και καουτσουκ στο bezel.

Τωρα για της συγκρισεις που κανουμε ειναι ανούσιες ως επι των πλείστον. Αν κανει δουλειά και αυτα που θελει ο κατοχος ολα τα benchmarks εχουν μηδενικη αξια. Ειπαμε ουτε τοπ ειναι αλλα ουτε και low. Ειναι ενα midrange κινητο value for money για αυτα που προσφερει.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω με θηκη σιλικονης και screen protector,φθηνα και no name. Μια χαρα ειναι. Οσον αφορα τη ζεστη,μαλλον ειναι μια μεση κατασταση. Το s ii plus που ειχα ζεσταινοταν γενικα ελαχιστα,το optimus 4x ζεματαγε. Αυτο ειναι στη μεση. Ζεστο,αλλα οχι υπερβολικα

 

Συμφωνω απολυτα.η ζεστη υπαρχει,αλλα σε ανεκτικα επιπεδα.ολα τα λεφτα ειναι το νεγεθος της οθονης.ειλικρινα δεν σου βγαζει τα ματια και ευχαριστιεσαι το κινητο σε ολα τα επιπεδα.

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Mega-i9205-THiki-Polykarmponiko-Kalymma-tpu-Protective-Cover-capri-black.859802.html

πολυ καλη θηκη την ειχα στο νοτε2

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

.

 

 

Φιλικά πάντα και με τον σχετικό σαρκασμό ... γιατί μερικοί το έχετε παρακάνει με τα νοτε!!

 

Εμείς το έχουμε παρακάνει? Εσείς γράφετε εκθέσεις για να υποστηριξετε μια συσκευή κατώτερη του note 2.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλησπέρα! Έχω 2 ερωτήσεις:

 

1) Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να το έχει ως εκθεσιακό? Θα ήθελα να δω από κοντά τι αίσθηση έχει στο χέρι, γιατί η αλήθεια είναι ότι αυτές οι 6.3 ίντσες είναι κάτι πρωτόγνωρο!

2) Αλήθεια, υπάρχει πουθενά σε Ελλάδα η έκδοση των 5.8 ιντσών?

 

Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλησπέρα! Έχω 2 ερωτήσεις:

 

1) Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να το έχει ως εκθεσιακό? Θα ήθελα να δω από κοντά τι αίσθηση έχει στο χέρι, γιατί η αλήθεια είναι ότι αυτές οι 6.3 ίντσες είναι κάτι πρωτόγνωρο!

2) Αλήθεια, υπάρχει πουθενά σε Ελλάδα η έκδοση των 5.8 ιντσών?

 

Thanks!!!

 

Εχω την εντυπωση οτι το 5.8 δεν θα ερθει ελλαδα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

1). Η gel θηκη μπορει να προκαλει υπερθερμανση λογω χειροτερης απαγωγης θερμότητας? Να μπουκωνει δηλαδη η καλυμενη πλάτη και να μην αεριζεται όπως πρέπει?

 

Ειχε κανενας προβλημα υπερθερμανσης με ή χωρίς gel θηκη?

 

Μαλλον υπερβολες κανει αλλα λεει δε τη βγαζει ποτε και θα βαλει και ζελατινα από πάνω, ψαχνει μια καλή. Εχετε αποψη για τις ....τρυπες αλλα και ποια ζελατινα να βαλει?

 

Τα ρωταω αυτά γιατί δεχεται να το πουλήσει (ειναι ψιλοκαμμενος με αναβαθμισεις κτλ!). Εχει μια μικρη γρατσουνια η πλατη, το εχει 1 μηνα και το παζαρευω στα 280.

 

Για πειτε αποψεις στα παραπανω αν θελετε!

- Η συσκευή θερμαίνεται ιδίως όταν χρησιμοποιούνται τα δίκτυα για ανεβοκατέβασμα δεδομένων γύρω από τον φακό της φωτογραφικής ,σ' αυτό συμβάλει και η θερμοκρασία περιβάλλοντως όντας κατακαλόκαιρο.

- Εγώ το έχω σε θήκη pouch ιδιοκατασκευή ,δερματίνη έξω σουέντ μέσα και παρατηρώ το εξής: Με τα δεδομένα ενεργά και μετακινούμενος σε μεγάλη απόσταση από την αρχική ... 25 χιλιόμετρα ας πούμε για δουλειά ,έχοντας τη συσκευή στο τσαντάκι ,όταν το βγαζω από το τσαντάκι το pouch είναι αρκετά ζεστό ,φυσικό διότι δεν απάγει θερμότητα και είναι και μέσα στο τσαντάκι!! ... επίσης η μπαταρία έχει χάσει ένα 3 με 5%! Στην ίδια διαδρομη με κλειστά τα δεδομένα είναι δροσερό .. και η μπαταρία ακλόνητη. Τι να πω; λυσσάει στους συγχρονισμούς κατά την διαδρομή με την αλλαγή τοποθεσίας;!! ... και έχει ένα σωρό φορτωμένα η σαμσουνγκ!! Μου φαίνεται πως θα αρχίσω να απενεργοποιώ οτι δεν χρησιμοποιώ να δω την αντίδραση.

- Στην περίπτωσή σου καλό είναι να αερίζεται η πλάτη ,βλέπεις η άνοδος της ταχύτητας επεξεργασίας επιφέρει ανάλογη παραγωγή θερμότητας ... τουλάχιστον για το καλοκαίρι. Αλλά όπως γράφει και ο Σπαζοκλαμπάνιας είναι μια μέση κατάσταση ,που θα βελτιωθεί μόλις δροσίσει λίγο ο καιρός. Βέβαια σε θήκη σιλικόνης δεν θα έχεις την πραγματική αίσθηση της παραγόμενης θερμότητας! Ενώ εγώ που το απολαμβάνω όπως βγήκε απ' το κουτί ,νιώθω την θερμοκρασία καλύτερα.

- Η πατέντα του φίλου σου έχει λογική αλλά θα χαλάει την εμφάνιση. Τι σχέση έχει η αναβάθμιση με την πώληση της συσκευής; αυτό δεν το αντιλαμβάνομαι!

- Πάντως αν του το πάρεις 280€ ... τον έπιασες κώτσο!! Τι; .. δεν πιάνει στο antutu καλό σκορ;;

Πόσο αντιφατική η δήλωσή σου.

- Φίλε elteo δεν είχα και δεν έχω σκοπό να θίξω κανέναν φίλο του φόρουμ που χρησιμοποιεί συνειδητά το νοτε για την ιδιαιτερότητά του ,η αντίδρασή μου παει στην νοοτροποία του τύπου: "εμείς με τα νοτέλια κι εσείς με τα παστέλια" ...

- Άρχισα να γράφω στο θρεντ αυτό γιατί πραγματικά ενθουσιάστηκα με την συσκευή και στην πορεία αυτός ο ενθουσιασμός παρέμεινε. Πραγματικά ήθελα να μοιραστώ αυτό τον ενθουσιασμό με ανθρώπους που έψαχναν συσκευή με μεγάλη οθόνη που να λειτουργεί άριστα και να είναι και οικονομική , αλλά διαβάζοντας απ' την αρχή το θρεντ είδα μια απαξίωση από τους ειδήμωνες του antutu ... δεν έχει amoled; ... ούτε snap600-800; ... ούτε 3-4Gb μνήμη ... ε πάει ακλαφτο!!! Με τέτοια νοοτροποία γιατί σου κακοφαίνεται ο σαρκασμός;

Το μεγα 6,3" είναι μια εξελιγμένη συσκευή του 2013 με μέσης ισχύος hardware που όμως κάνει πολύ καλά τη δουλειά της. Ένα phablet με την μεγαλύτερη σε κυκλοφορία οθόνη αυτή την στιγμή, αλλά και την άριστη απόδοσή της γι' αυτούς που την χρειάζονται. Επίσης είναι και πολύ όμορφη σχεδιαστικά με τον αέρα του S4.

- Δεν έχει πενάκι οπότε κάποιος που το χρειάζεται την παραβλέπει ... Οι επαγγελματική χρήση πολλές φορές απαιτεί μεγάλη και εύχρηστη οθόνη όχι όμως απαραίτητα και πενάκι, άποψή μου. Άλλωστε όσοι έχουν το νοτε χρησιμοποιούν όλοι το πενάκι; αναρωτιέμαι!;

 

Φιλικά

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Stathi, ο γνωστος μου ειναι gadgetοθύμα που εχει note2, nexus 7, iphone 5 και ipad3...λεει ειναι πολύ καλό αλλα μετα την 4.3 που θα παρει δε θα παρει το ανδροιδ 5....καταλαβες, "αλλος κοσμος καλει θου-βου" που λεει και η ταινια.

 

 

Παιδια σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις.

Edited by xEnder
Link to comment
Share on other sites

...λεει ειναι πολύ καλό αλλα μετα την 4.3 που θα παρει δε θα παρει το ανδροιδ 5....καταλαβες;

- Και που το ξέρει οτι δεν θα δεχθεί άλλες αναβαθμίσεις πέραν της 4.3; ... ανακοίνωσε κάτι η Samsung?

 

------------------

 

- Τα αμερικανάκια τα προσέχει η Samsung και έτσι το μέγα θα διατεθεί εκεί με μέχρι 64Gb μνήμη on board + την microSD επέκταση εως 64Gb !!! Καλό;;!!

»..... "Samsung says the U.S. version will be available with up to 64GB of storage, in addition to microSD expandability. "

 

http://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-mega-coming-att-sprint-and-us-cellular

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Και που το ξέρει οτι δεν θα δεχθεί άλλες αναβαθμίσεις πέραν της 4.3; ... ανακοίνωσε κάτι η Samsung?

 

------------------

 

- Τα αμερικανάκια τα προσέχει η Samsung και έτσι το μέγα θα διατεθεί εκεί με μέχρι 64Gb μνήμη on board + την microSD επέκταση εως 64Gb !!! Καλό;;!!

»..... "Samsung says the U.S. version will be available with up to 64GB of storage, in addition to microSD expandability. "

 

http://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-mega-coming-att-sprint-and-us-cellular

 

Ο γνωστος μου απλα υποθετει, δεν ξερω, εχει και αλλη καταναλωτικη συμπεριφορα!

 

Σε ΗΠΑ και Καναδα αυτες τις μέρες μπαίνει το Mega, ειναι θετικό για μας γιατι θα ζητησουν πολλοι την 5.0.

 

Απο κει και περα κραταω μικρο καλαθι στη Samsung για αναβαθμίσεις σε midrange, ταλαιπωρηθηκαν πολύ οι του S2.... αλλα και του S3 θα περιμενουν...Ιδωμεν!

 

Οσο ειναι 390 το νοτε2 , πριν το Σεπτεμβρη με ανακοινωση νοτε3 και αλλα πιθανά phablets που θ ανακοινωθούν , το Mega εχει ενα καλο περιθωριο πτωσης τιμης...θα του δωσω καποιες εβδομαδες ακομα.

 

Α ρε Samsung ελεος με τη μεταφορα σε SD, στειλε ενα patch!.......

Link to comment
Share on other sites

- Η συσκευή θερμαίνεται ιδίως όταν χρησιμοποιούνται τα δίκτυα για ανεβοκατέβασμα δεδομένων γύρω από τον φακό της φωτογραφικής ,σ' αυτό συμβάλει και η θερμοκρασία περιβάλλοντως όντας κατακαλόκαιρο.

- Εγώ το έχω σε θήκη pouch ιδιοκατασκευή ,δερματίνη έξω σουέντ μέσα και παρατηρώ το εξής: Με τα δεδομένα ενεργά και μετακινούμενος σε μεγάλη απόσταση από την αρχική ... 25 χιλιόμετρα ας πούμε για δουλειά ,έχοντας τη συσκευή στο τσαντάκι ,όταν το βγαζω από το τσαντάκι το pouch είναι αρκετά ζεστό ,φυσικό διότι δεν απάγει θερμότητα και είναι και μέσα στο τσαντάκι!! ... επίσης η μπαταρία έχει χάσει ένα 3 με 5%! Στην ίδια διαδρομη με κλειστά τα δεδομένα είναι δροσερό .. και η μπαταρία ακλόνητη. Τι να πω; λυσσάει στους συγχρονισμούς κατά την διαδρομή με την αλλαγή τοποθεσίας;!! ... και έχει ένα σωρό φορτωμένα η σαμσουνγκ!! Μου φαίνεται πως θα αρχίσω να απενεργοποιώ οτι δεν χρησιμοποιώ να δω την αντίδραση.

- Στην περίπτωσή σου καλό είναι να αερίζεται η πλάτη ,βλέπεις η άνοδος της ταχύτητας επεξεργασίας επιφέρει ανάλογη παραγωγή θερμότητας ... τουλάχιστον για το καλοκαίρι. Αλλά όπως γράφει και ο Σπαζοκλαμπάνιας είναι μια μέση κατάσταση ,που θα βελτιωθεί μόλις δροσίσει λίγο ο καιρός. Βέβαια σε θήκη σιλικόνης δεν θα έχεις την πραγματική αίσθηση της παραγόμενης θερμότητας! Ενώ εγώ που το απολαμβάνω όπως βγήκε απ' το κουτί ,νιώθω την θερμοκρασία καλύτερα.

- Η πατέντα του φίλου σου έχει λογική αλλά θα χαλάει την εμφάνιση. Τι σχέση έχει η αναβάθμιση με την πώληση της συσκευής; αυτό δεν το αντιλαμβάνομαι!

- Πάντως αν του το πάρεις 280€ ... τον έπιασες κώτσο!! Τι; .. δεν πιάνει στο antutu καλό σκορ;;

 

- Φίλε elteo δεν είχα και δεν έχω σκοπό να θίξω κανέναν φίλο του φόρουμ που χρησιμοποιεί συνειδητά το νοτε για την ιδιαιτερότητά του ,η αντίδρασή μου παει στην νοοτροποία του τύπου: "εμείς με τα νοτέλια κι εσείς με τα παστέλια" ...

- Άρχισα να γράφω στο θρεντ αυτό γιατί πραγματικά ενθουσιάστηκα με την συσκευή και στην πορεία αυτός ο ενθουσιασμός παρέμεινε. Πραγματικά ήθελα να μοιραστώ αυτό τον ενθουσιασμό με ανθρώπους που έψαχναν συσκευή με μεγάλη οθόνη που να λειτουργεί άριστα και να είναι και οικονομική , αλλά διαβάζοντας απ' την αρχή το θρεντ είδα μια απαξίωση από τους ειδήμωνες του antutu ... δεν έχει amoled; ... ούτε snap600-800; ... ούτε 3-4Gb μνήμη ... ε πάει ακλαφτο!!! Με τέτοια νοοτροποία γιατί σου κακοφαίνεται ο σαρκασμός;

Το μεγα 6,3" είναι μια εξελιγμένη συσκευή του 2013 με μέσης ισχύος hardware που όμως κάνει πολύ καλά τη δουλειά της. Ένα phablet με την μεγαλύτερη σε κυκλοφορία οθόνη αυτή την στιγμή, αλλά και την άριστη απόδοσή της γι' αυτούς που την χρειάζονται. Επίσης είναι και πολύ όμορφη σχεδιαστικά με τον αέρα του S4.

- Δεν έχει πενάκι οπότε κάποιος που το χρειάζεται την παραβλέπει ... Οι επαγγελματική χρήση πολλές φορές απαιτεί μεγάλη και εύχρηστη οθόνη όχι όμως απαραίτητα και πενάκι, άποψή μου. Άλλωστε όσοι έχουν το νοτε χρησιμοποιούν όλοι το πενάκι; αναρωτιέμαι!;

 

Φιλικά

 

 

Παιδιά γιατί κάνετε σύγκριση της συσκευής με το note2 μόνο?

 

Πιστεύω ότι με την ίδια λογική εγώ θα το έκανα σύγκριση με το note1 και οι διαφορές πάλι μικρές θα ήταν αυτή τη φορά λίγο υπέρ του mega.

 

Εκεί φυσικά οι περισσότεροι κάτοχοι θα πουν . "Μα υστερεί σε χαρακτηριστικά".

 

Αν κάποιος όπως πολλοί γράφετε δεν θέλει να δώσει πολλά χρήματα και θέλει phablet ας δει και το note 1. Με 180-200 € το έχει.

 

Απλά πιστεύω και εγώ ότι το mega είναι μια τίμια mid-range συσκευή αλλά χωρίς απήχηση στο κοινό κάτι που θα φανεί , σε όσους δεν το βλέπουν ακόμα, όταν θα πάνε να το δωσουν και ελάχιστοι θα ενδιαφέρονται.

Link to comment
Share on other sites

To ειχα το note 1 και ηταν πολυ κατωτερο σχεδον σε ολα. Μονο στη φωτογραφικη ισως ηταν στα ιδια επιπεδα. Το s2 plus μου επισης ηταν ανωτερο του note. Δεν υπαρχει γενικοτερα ενδιαφερον για το κινητο,λογω της φυσης του,αλλα αναμεσα στους γκατζετακηδες ειναι αρκετα δημοφιλες. Οταν ηθελα να το παρω ηταν αρκετο καιρο out of stock και οταν το αγορασα ηταν το τελευταιο κομματι και παλι εγινε out of stock. Παντα θα υπαρχει αγοραστικο κοινο για τετοιες συσκευες. Η τιμη του λογικα θα χαμηλωσει. Οπως και του note 2 αλλωστε μολις παρουσιαστει το 3,συντομα θα ειναι στα <200€
Link to comment
Share on other sites

To ειχα το note 1 και ηταν πολυ κατωτερο σχεδον σε ολα. Μονο στη φωτογραφικη ισως ηταν στα ιδια επιπεδα. Το s2 plus μου επισης ηταν ανωτερο του note. Δεν υπαρχει γενικοτερα ενδιαφερον για το κινητο,λογω της φυσης του,αλλα αναμεσα στους γκατζετακηδες ειναι αρκετα δημοφιλες. Οταν ηθελα να το παρω ηταν αρκετο καιρο out of stock και οταν το αγορασα ηταν το τελευταιο κομματι και παλι εγινε out of stock. Παντα θα υπαρχει αγοραστικο κοινο για τετοιες συσκευες. Η τιμη του λογικα θα χαμηλωσει. Οπως και του note 2 αλλωστε μολις παρουσιαστει το 3,συντομα θα ειναι στα <200€

 

Σε τι ακριβώς ήταν κατώτερο?

 

Σε οθόνη?

Σε αποθηκευτικό χώρο?

Σε επεξεργαστή? διπύρηνο και εκείνο.

Σε μνήμη που υπερτερεί όσο με το note 2

 

Και μιλάμε για 2 γενιές πίσω και όμως είναι απολύτως συγκρίσιμα τηλέφωνα

 

Αν ημουν στην κατηγορία που πολλά μέλη λένε με λίγα χρήματα και ήθελα phablet θα κοίταζα για note 1 και όχι για mega καθαρά λόγω κοστους

Edited by Stageof22
Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση. Δυο γενιες πισω σχεδον σε ολα. Η οθονη του mega πολυ πιο φωτεινη, πολυ ταχυτερο ,ο επεξεργαστης πολυ πιο μοντερνος με διπλασια σκορ στα περισσοτερα τεστ. Η μπαταρια επισης πολυ ανωτερη. Δυο φορες ειχα παρει το note. Τα mid range του 2013 ειναι ολα καλυτερα του. Μνημη ραμ επισης εχει λιγοτερη και ,τελος ,το mega βγαινει και σε 16 γιγα.
Link to comment
Share on other sites

- Πριν λίγο έλαβα ενημέρωση συστήματος 12mb!! Γαλλική συσκευή.

 

- Πλέον το βασικό φάσμα : I9205XXUAMG5 (από MEA)

- Kernel : 3.4.0 - 651213 dpi@HP26 #1 / Tue Jul 30 (από 16 Μαίου) Είναι ο πιο πρόσφατος kernel , οι xda's δεν έχουν αναρτήσει ακόμα αυτή την έκδοση!!

- Αριθ. Κατασκευής :I9205XXUAMG7 (από ΜΕΑ)

 

- Μου φάνηκε για μια στιγμή οτι η κύλιση στις αρχικές οθόνες έγινε πιο ομαλή!! .... Θα δείξει.

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Και στη δικη μου γαλλικη συσκευη ηρθε η αναβάθμιση αυτη σήμερα. ολα καλα μεχρι στιγμης
Link to comment
Share on other sites

- Πριν λίγο έλαβα ενημέρωση συστήματος 12mb!! Γαλλική συσκευή.

 

- Πλέον το βασικό φάσμα : I9205XXUAMG5 (από MEA)

- Kernel : 3.4.0 - 651213 dpi@HP26 #1 / Tue Jul 30 (από 16 Μαίου) Είναι ο πιο πρόσφατος kernel , οι xda's δεν έχουν αναρτήσει ακόμα αυτή την έκδοση!!

- Αριθ. Κατασκευής :I9205XXUAMG7 (από ΜΕΑ)

 

- Μου φάνηκε για μια στιγμή οτι η κύλιση στις αρχικές οθόνες έγινε πιο ομαλή!! .... Θα δείξει.

 

Και στη δικη μου γαλλικη συσκευη ηρθε η αναβάθμιση αυτη σήμερα. ολα καλα μεχρι στιγμης

 

Και μενα μου ηρθε και ειδα οτι μου εβαλε και δικτυο lte ενω πριν δεν ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο!για να δουμε..Πρεπει να περιμενουμε το mail,δεν υπαρχει περιπτωση μεσα στο site να χει την weekend offer?(αν ξερει κανεις) :)

 

Για δες αν ανοίγει το link

http://www.plaisio.gr/Campaign/20130822-weekend-offer-mega.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20130822-Weekend-Offer&NewsLetterActivate=E309B619C98FE1F1B95E001A4BE76B92

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

349 ευρώ το 6.3. Weekend offer στο πλαίσιο (για μέλη).

 

Αυτή είναι πραγματική προσφορά. Με αυτά τα χρήματα είναι value for money το κινητάκι

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια...done!Καλοριζικος! :) Κανενας να προτεινει καλη θηκη απο ιντερνετικο ελλαδας(σχετικα γρηγορη αποστολη) σε λογικη τιμη?Α,και οχι στυλ flip case αλλα στυλ να μπαινει μεσα το τηλ.Ευχαριστωωωωω! :D btw otterbox δεν παιζει να χει βγει για το μεγκα ε? :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Mega 5.8 (I9150) & 6.3 (I9200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...