Jump to content

Huawei Y300


cactus75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά έχει κάνει κανείς ROOT σε y300/0100?

 

ναι εχουμε κανει ρουτ μαλλον ολοι! (και οχι μονο... ξεκλειδωμα Bootloader,root,perasma custom rom cm 10.1 me 4.2.2 jelly bean)

Link to comment
Share on other sites

Μια και το έχετε κάνει αρκετοί δεν κάνει το κάλο να γράψει κάποιος αναλυτικές οδηγίες (στα Ελληνικά ;)) και για μας τους αρχάριους σε τέτοιες διαδικασίες
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω απο το πρωι Gps kai den exv βρει καποιο αξιολογο μεχρι τρ...μπορει καποιος να μου προτεινει ενα Gps να βαλω στο κινητο που να ειναι ωραιο και offline?
Link to comment
Share on other sites

μάλλον για δωρεάν gps ενδιαφέρεσαι , εγώ έχω το

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alk.copilot.mapviewer

και μια που σε βρήκαμε !!! που βρήκες αυτήν την 4.2.2 και πως την πέρασες ; δώσε link

Link to comment
Share on other sites

και μια που θέλετε full και free apps.

http://www.appcake.net/index.php?p=84

όλα free και full

οι τιμές που αναγράφονται είναι πόσο κάνουν στο google play

Edited by ermak86
Link to comment
Share on other sites

μάλλον για δωρεάν gps ενδιαφέρεσαι , εγώ έχω το

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alk.copilot.mapviewer

και μια που σε βρήκαμε !!! που βρήκες αυτήν την 4.2.2 και πως την πέρασες ; δώσε link

 

δεν εχω προβλημα ειτε επι πληρωμη ειτε τσαμπα...αρκει να ειναι καλο και να με καθοδηγει offline... την 4.2.2 την βρηκα απο xda αλλα εχει Bugs αμα θες στειλε μου πμ να την ανεβασω σε χοστ για να την δοκιμασεις (ειναι cyanogen mod 10.1) (ta bugs της ειναι οτι δεν ανοιγει το bluetooth και οτι η πρωτη κληση ακουγεται κανονικ ενω η δευτερη και μετα δεν λαμβανεις καν ειδοποιηση οτι σε περνουν...)

 

edit: αυτο τι λεει? ειναι σιγουρα offline? εχει φωνητικη πλοηγηση? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alk.copilot.eumarket.premiumeupan&feature=search_result

Edited by giannis808
Link to comment
Share on other sites

την είδα αυτή την rom που λες αλλα όντως έχει πολλά bugs , το gps που σου έδειξα ποιο πάνω είναι free αλλα χωρίς φωνητικές οδηγίες και είναι πολύ καλο εδώ στην θεσσαλονίκη που το δούλεψα , τέλος να μην ξεχνάς πως δεν υπάρχει τέλειο gps , όλα έχουν τα δυνατά τους σημεία και τις αδυναμίες τους , το καλύτερο που έχεις να κανεις είναι να δοκιμάσεις όσες περισσότερες free μπορείς και μετά να αγοράσεις αυτό που σου ταιριάζει και φυσικά το gps το θέλουμε να μας δείχνει τον ΔΡΌΜΟ και όχι να έχει πολλά ''φρουφρού και αρώματα'
Link to comment
Share on other sites

την είδα αυτή την rom που λες αλλα όντως έχει πολλά bugs , το gps που σου έδειξα ποιο πάνω είναι free αλλα χωρίς φωνητικές οδηγίες και είναι πολύ καλο εδώ στην θεσσαλονίκη που το δούλεψα , τέλος να μην ξεχνάς πως δεν υπάρχει τέλειο gps , όλα έχουν τα δυνατά τους σημεία και τις αδυναμίες τους , το καλύτερο που έχεις να κανεις είναι να δοκιμάσεις όσες περισσότερες free μπορείς και μετά να αγοράσεις αυτό που σου ταιριάζει και φυσικά το gps το θέλουμε να μας δείχνει τον ΔΡΌΜΟ και όχι να έχει πολλά ''φρουφρού και αρώματα'

 

ok δοκιμασα navigon και φαινεται αρκετα ωραιο... στο θεμα της ρομ βρηκα μια free your mind me 4.1.1 kai egkatesthmeno speed hack για να τρεχει το κινητο πιο γρηγορο (δουλευει) + κανει να καψει την μπαταρια αιωωωωνες... με αρκετη εως πολυ χρηση και με το κινητο ανοιχτο 26 ωρες μεχρι τωρα η μπαταρια ειναι στο 69%... πραγματικα απιστευο

Link to comment
Share on other sites

Την τύφλα μου τη μαύρη! :vava: Οι επιδόσεις του είναι περίπου στο επiπεδο του Xperia P! Μιά χαρά! Και να φανταστείς ότι υπάρχουν άνθρωποι που με τόσα λεφτά πάνε και αγοράζουν κάτι εύθραυστα, αναιμικά σπιρτόκουτα με οθόνες ίσα με του ρολογιού τους , με ανάλυση 2Χ3 πίξελς, με κάμερες 2ΜΡ χωρίς φλάς και ακόμη και με Gingerbread! :dash:

 

Ενω vga καμερα στα 150 ευρω ειναι η εξυπνη αγορα?:lol:

Με 150 ευρω περνεις ενα used SGS2,η καποιο xperia με 8mpx HD......

Δεν κατανοω τις τρελλες επιδοσεις για sms και κλησεις που ειναι το 85% στην χριση ενος τηλεφωνου.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

μπέρδεψες τα μπούτια σου μάλλον , 150 euro έχει καινούργιο , βρες ένα καινούργιο με 150 euro να συγκρίνεις , η vga camera είναι η μπροστινή αν το πρόσεξες , μην συγκρίνεις πατάτες με αγγούρια
Link to comment
Share on other sites

μπέρδεψες τα μπούτια σου μάλλον , 150 euro έχει καινούργιο , βρες ένα καινούργιο με 150 euro να συγκρίνεις , η vga camera είναι η μπροστινή αν το πρόσεξες , μην συγκρίνεις πατάτες με αγγούρια

 

καλα τα λεει ο φιλος... η καμερα (η πισω! την μπροστα δεν την δοκιμασα) ειναι εκπληκτικη για τα δεδομενα μου (και πιστεψε με ξερω να ξεχωριζω το ασχημο θωλο πραγμα απο την ωραια φωτογραφια) με touch to focus απλα ακουμπας το δαχτυλο σου και η φωτο καθαριζει και γινεται πολυ ωραια αμεσως... με 150 ευρω δεν νομιζω οτι μπορεις να μου βρεις εστω και μαρκα απο την παταγωνια που να εχει οτι εχει το κινητο αυτο...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι δεν είναι μάρκα?μιλάμε για την μεγαλύτερη εταιρία τηλεπικοινωνιών παγκόσμιος!!!

και είναι μαγκιά τις που μας έδωσε ένα τόσο ωραίο κινητό σε τόσο χαμηλή τιμή,για αυτό κάνει κ πωλήσεις

Link to comment
Share on other sites

με 150 ευρω δεν νομιζω οτι μπορεις να μου βρεις εστω και μαρκα απο την παταγωνια που να εχει οτι εχει το κινητο αυτο...

Πρέπει να κάνεις μια βόλτα στα κινέζικα και θα δεις ότι υπάρχουν πολύ καλύτερα ακόμα και με λιγότερα χρήματα

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=22

παιδιά τι δεν είναι μάρκα?μιλάμε για την μεγαλύτερη εταιρία τηλεπικοινωνιών παγκόσμιος!!!

και είναι μαγκιά τις που μας έδωσε ένα τόσο ωραίο κινητό σε τόσο χαμηλή τιμή,για αυτό κάνει κ πωλήσεις

Νομίζω είναι δεύτερη πίσω από την ericsson.

 

Για να μην παρεξηγηθώ, α) γουστάρω Huawei β) φιλικά και στους δύο σας που έκανα παράθεση :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδία μια ερώτηση αν το αγοράσω από Ελλάδα (skroutzομαγαζο) θα έχει ελληνικά μέσα ή θα πρέπει να περάσω νέα rom??
Link to comment
Share on other sites

για να μου κάποιος το unlock code η Huawei πόσες μέρες κάνει για να το στείλει

το έχω ζητήσει απο την Παρασκευή που μας πέρασε και ακόμα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις μια βόλτα στα κινέζικα και θα δεις ότι υπάρχουν πολύ καλύτερα ακόμα και με λιγότερα χρήματα

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=22

 

Νομίζω είναι δεύτερη πίσω από την ericsson.

 

Για να μην παρεξηγηθώ, α) γουστάρω Huawei β) φιλικά και στους δύο σας που έκανα παράθεση :)

 

εννοειτε πως ολα λεγονται φιλικα και με διαθεση για σωστη πληροφορηση και μορφωση ολων μας για τα κινητα... κινητα εντως

 

ευρωπης δεν νομιζω οτι υπαρχουν και πολλα (ή εστω ενα που να ειναι στην τιμη του και τοσο vfm) απο εξω (κινα) μπορεις να βρεις

 

8πυρηνο με 200 ευρω...δεν αντιλεγω φυσικα σε αυτο εχεις δικιο...ελα μου ομως που καποιοι δεν εχουν... (την διαθεση? την υπομονη?

 

την απαραιτητη ηλικια για να κανουν αγορες με πιστωτικη?) οπως θες παρτο... εγω που εψαξα στο σρκουτζ για κντ μεχρι 200 ευρω

 

πιστευω οτι αυτο ειναι το καλυτερο για την τιμη του με 146 ευρω

 

για να μου κάποιος το unlock code η Huawei πόσες μέρες κάνει για να το στείλει

το έχω ζητήσει απο την Παρασκευή που μας πέρασε και ακόμα τίποτα

 

εμενα μου το εστειλε μετα απο 2 ωρες (!!!!) αλλα φαινεται ημουν τυχερος

κανει περιπου 3 εργασιμες μερες

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Y300

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...