Jump to content

Huawei Y300


cactus75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια, εχω ''σπασει'' το κεφαλι μου για να παρω ενα smartphone

Θα ειναι το πρωτο μου και δεν εχω πολλες απαιτησεις

Κοιταζα samsung galaxy ace 2 (διπυρηνο στα 800) και lg optimus l7 (μονος στα 1000)

Διαβασα forum, ρωτησα, ακουσα. Ολοι ψαχνουν να βαλουν jelly beam και πολλοι που το

προσπαθουν εχουν προβληματα

Βλεπω λοιπον και το εν λογω Huawei Y 300, και σκεφτομαι γιατι οχι?

Μονο που επειδη δεν εχω εμπειρια σ' αυτα, αναρωτιεμαι αν η συσκευη ειναι αξιοπιστη απο πλευρας πλαστικων, οθονης, κουμπιων(οσα εχει), αισθηση αφης, ηχο κ.λ.π

Οσο για το λειτουργικο και τον επεξεργαστη δε νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να υστερει απο τα υπολοιπα

Αν ξερει καποιος ασ απαντησει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το δούλεψα για λίγο και έμεινα κατενθουσιασμένος. Πολύ καλά φτιαγμένο, με λαμπερή IPS οθόνη με πολύ ωραία χρώματα, με απαλή λειτουργία λόγω Jelly Bean και που με 145 ευρώ κόστος (μέχρι το Σάββατο) είναι η απόλυτη αγορά...ειδικά για διπύρηνο!

 

εχεις εμπειρια για συγκριση με galaxy ace 2 και lg optimus l7?

ειμαι ο ιδιος που δημοσιευσα και πριν

 

επειδη θα ειναι το πρωτο μου smart και δεν εχω απαιτησεις,

δε θελω να δοσω και πολλα χρηματα

Link to comment
Share on other sites

η συσκευή είναι πολύ καλή χτες το πήρα δεν το χω αφήσει ήσυχο η μπαταρία φαίνεται να κρατάει δεν το φόρτισα ακομα γρηγορο πολυ η αφη καλη καμερα καλη δεν εχω κανενα παραπονο.....με ξινίζει μονο που δεν υπαρχει κεντρικο μενου που να αποθηκευονται οι εφαρμογες ολα πανε στην κεντρικη οθονη που προσωπικα δεν με πειραζει τις εχω βαλει ολες σε ενα φακελο.....
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το look είναι του Emotion UI. Aν βάλεις έναν οποιοδήποτε launcher (συνιστώ τον Nova) η εμφάνιση γίνεται κλασική Android.

 

σε ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω καποια στιγμη τωρα θα μεινω με αυτο που εχει.....

Link to comment
Share on other sites

μολις το παρελαβα απο merimobiles .ενα dual sim με αγγλικο μενου. σε λιγο περισσοτερα:-)

 

το ειδα στο merimobiles στα $130

εχει επιπλεον εξοδα αποστολης?

εχει Ελληνικα?

χρειαζεται να παρεις μαζι και το Root Firmware Install [+ $6.99]?

τι διαφορες εχει απο το μια sim (εκτος απο τη θυριδα της μπροστινης καμερας) ?

Link to comment
Share on other sites

sos....ο αδελφος μου πατησε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και ολα εγιναν κινεζικα.............τα αγγλικα δεν υπαρχουν σαν επιλογη στο μενου ....τι κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Link to comment
Share on other sites

αν μένεις σε κάποια μεγάλη πολη δεν μπορεί , όλο και κάποιος κινέζος θα υπάρχει εκεί κοντά σου ...
Link to comment
Share on other sites

sos....ο αδελφος μου πατησε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και ολα εγιναν κινεζικα.............τα αγγλικα δεν υπαρχουν σαν επιλογη στο μενου ....τι κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

αμα μπορεις να μπεις στις ρυθμισεις η επιλογη γλωσσας εχει για συμβολο απο διπλα το "Α" με το που το πατησεις η πρωτη επιλογη που θα δεις θα ναι για γλωσσα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χριστος Ανεστη

Χθες αγορασα το συγκεκριμενο κινητο τηλεφωνο.Προσπαθησα να εγκαταστήσω ένα παιχνίδι το overkill 2.

Μολις φόρτωσε η μπάρα Loading το παιχνίδι έκλεισε.Ακόμα η Ram ειναι 410 mb αντι για 500 Mb.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χριστος Ανεστη

Χθες αγορασα το συγκεκριμενο κινητο τηλεφωνο.

 

Χρόνια πολλά και με γεια το κινητό.

Από Ελλάδα το πήρες ?

 

ολα καλα εβαλα την νεα ρομ η οποια εχει ελληνικο μενου :-)

 

πού τη βρήκες ?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην παρέα , λοιπόν παιδιά έχω επιδότηση από κοσμοτέ την αλλη εβδομάδα και θέλω να αντικαταστήσω το xperia x8 που έχω εδω και 18 μήνες , εσείς που το έχετε αξίζει η αγορά του ?

έχετε βρει κάποιο ελάττωμα ?

κάτι που δεν σας άρεσε ?

κάτι που δεν σας άρεσε και δεν αλλάζει ?

ο γερμανός το έχει και σε άσπρο ?

αυτά προς το παρόν

Edited by yo_rover
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ευχαριστημενος παντως.Το εχει και σε ασπρο αλλα στο μαγαζι που πηγα δεν το ειχε.Αυτο που δεν μ'αρεσε και μαλλον δεν αλλαζει χωρις root ειναι το γεγονος οτι η μνημη του κινητου ειναι χωρισμενη σε 1 gb για εφαρμογες και αλλο 1 gb για μουσικη κτλ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. όταν στέλνω sms τα μικρά ελληνικά ακόμη και σε unicode τα αλλάζει σε κεφαλαία. ξέρει κανείς τη λύση στο πρόβλημα?

 

αν θες sms 160 χαρακτήρων τότε η λύση είναι κεφαλαία , τώρα αν εσύ για κάποιο λόγο θες να είναι μικρά να ξέρεις ότι αν υπάρχει η επιλογή στο sms θα είναι και στους 70χαρακτήρες

 

υ.γ. συνήθως ο κόσμος θέλει τα κεφαλαία γιατί μπορείς να βάλεις πολλούς χαρακτήρες , πρώτη φορά βλέπω κάποιον να θέλει μικρά :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Y300

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...