Jump to content

Huawei Y300


cactus75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα η cosmote και ο germanos θα φέρει τον Απρίλιο του Huawei Y 300 white

( http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=HDV&sku=20285520)

στα 170 € πιστεύω ότι είναι πολύ καλή τιμή για τα χαρακτηριστικα του. εσείς τι λέτε.?

γιατί δεν έχω ακούσει τίποτα γι αυτό το κινητό.

dual-core στα 1,2 - ram 512 - οθόνη 4in

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έφεραν το G330 οπότε φέρνουν αυτό που είναι παρόμοιο. Βασικά δείχνει και ελαφρώς ανώτερο από το G330 λόγω 4.1 JB και μεγαλύτερης μπαταρίας. Ο επεξεργαστής πρέπει να είναι ο ίδιος MSM8225 στο 1.0 GHz και να έχουν κάνει λάθος στην σελίδα της cosmote.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Στα Κινεζομαγαζα που το εψαχνα για να το παραγγειλω για τον αδελφο μου το βρηκα με τα μεταφορικα στα 105-110 ευρω,και παντου γραφει στα 1ghz ο επεξεργαστης οχι στα 1,2◦ CPU: Qualcomm Snaqdrogan S4 MSM8225 Cortex-A5 Dual Core 1.0GHz

◦GPU: Adreno203

,πιστευω εστο και 169 που θα το φερει ο Γερμανος ειναι οτι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκέφτομαι να πουλήσω το Desire Z και να πάω σε αυτό.

Έχετε πετύχει κανένα μαγαζί να το έχει φέρει ήδη ;

 

Χτες το είδα και εγώ στον κατάλογο του γερμανού αλλά δεν το έχει στο gsmarena καταχωρημένο και από site σε site βρίσκω διαφορές στα specs , ακόμα και στο site της huawei δεν το βρήκα.

Edited by nitrodr125
Link to comment
Share on other sites

Στα Κινεζομαγαζα που το εψαχνα για να το παραγγειλω για τον αδελφο μου το βρηκα με τα μεταφορικα στα 105-110 ευρω,και παντου γραφει στα 1ghz ο επεξεργαστης οχι στα 1,2◦ CPU: Qualcomm Snaqdrogan S4 MSM8225 Cortex-A5 Dual Core 1.0GHz

◦GPU: Adreno203

,πιστευω εστο και 169 που θα το φερει ο Γερμανος ειναι οτι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα!

 

Αν δεν κάνω λάθος είναι το μόνο διπύρηνο στα χρήματα αυτά ;) Μαγκιά της Huawei που την "ψάχνει" με τις τιμές - μπας και βάλουν μυαλό και όλοι υπόλοιποι που πουλάνε το όνομα τους και μόνο...

Link to comment
Share on other sites

ειναι dual sim οπως λεν τα κινεζικα μαγαζια;

 

 

Ισχυει τελικα οτι ειναι dual sim στα 170 €?? Το πηρε καποιος να μας πει??

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

kakarame σε παρακαλω μολις το παραλαβεις πεσ μου ή πες μας εντυπωσεις. ΕΙναι τελικα dual sim στα 170€??
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλημέρα παιδιά.μόλις πήρα στα χέρια μου το y300

είναι dual core χρονισμενο στα 1gh μια sim.απίστευτο κινητό κ πολύ χαμηλή τιμή!μεχρι 11/5 ο γερμανος το εχει προσφορά(δωροεπιταγή 25ε που μπορείς να κολλήσει στο κινητό)συν ένα φωνητικό πλοηγό για το κινητό αξίας 59 ε!μπορείτε να ρωτήσετε ότι θέλετε

Link to comment
Share on other sites

ermak86 με αποθηκευτικό χώρο τι παίζει? Ξέρω ότι το Y300 συνολικά έχει 4gb αλλά δεν γνωρίζω πόσα από αυτά είναι δεσμευμένα από το σύστημα και πόσα μένουν για το χρήστη.
Link to comment
Share on other sites

φίλε letom έχει 4g και τα 1.4 είναι διαθέσιμα για τον χρήστη!αυτό έμενα προσωπικά δεν με απασχολεί.ο κατασκευαστής ήδη μας έχει δόση πάρα πολλά ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν το συζητάω ότι είναι πολύ καλή συσκευή. Το έχω βάλει στο μάτι από καιρό. Οι μοναδικός σοβαρός ενδοιασμός που έχω είναι στο αν τα πάει καλά η 512άρα RAM με την JB.
Link to comment
Share on other sites

μια σιμ... έψαξα αυτό που λες.το Υ300/0100 είναι release της Ευρώπης και έχει μια σιμ!το Υ300/0000 είναι με δύο σιμ και είναι prorelese.και το Υ300/0150 είναι για US και έχει και αυτό μια σιμ.ελπίζω να έλυσα την απορία σου!

 

y300/0000 http://img01.cp.aliimg.com/bao/uploaded/i1/1114511827/T2jmmZXcpbXXXXXXXX_!!1114511827.jpg

 

y300/0100 http://www.indiabucket.com/wp-content/uploads/2013/03/huawei-ascend-y300.jpg

 

ελπίζω να βλέπετε την διαφορά στην μπροστινή κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα και το πληρωσα στο merimobiles στις 15-04 στα 90 κατι Eυρω με κουπονι ΣΚ.Και εφυγε 27-04 γιατι μου ειπαν περιμεναν απο την Huawei ενα root code.Ξενερωσα αλλα τουλαχιστον ειναι σχεδον μιση τιμη απο Ελλαδα και με 2 SIM.Οποτε χαλαλι η αναμονη.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το δούλεψα για λίγο και έμεινα κατενθουσιασμένος. Πολύ καλά φτιαγμένο, με λαμπερή IPS οθόνη με πολύ ωραία χρώματα, με απαλή λειτουργία λόγω Jelly Bean και που με 145 ευρώ κόστος (μέχρι το Σάββατο) είναι η απόλυτη αγορά...ειδικά για διπύρηνο!

 

 

πού έχει 145 ευρώ κόστος (μέχρι το Σάββατο) ?

 

Συγκριτικά με το Alcatel OT-997D τι λέει?

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τις δωροεπιταγές ισχύει μέχρι το μεθεπόμενο Σάββατο (11/5) και όχι μέχρι αυτό που μας έρχεται. Το ρώτησα σήμερα στο Γερμανό!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Y300

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...