Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy S4 (I9500)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδες παιζει να το εχει δει κανεις σας σε κανενα καταστημα πειραια κορυδαλλου κερατσινι καλλιθεα ??
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες παιζει να το εχει δει κανεις σας σε κανενα καταστημα πειραια κορυδαλλου κερατσινι καλλιθεα ??

 

 

Το έχουν στο αλου ta media markt.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Το έχουν στο αλου ta media markt.

 

Εφυγα....thanks.:)

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια δεν το πιστευω ! Ειναι τελικα πλαστικο.. Το λεει και ματραφετας στο ( via ) ! Κατστραφηκα:( !

 

Δεν μπορω να αγορασω πια το S4 :(,θα παρω το one),θελω αλουμινιο,θελω αλουμινιοοοο !

Αρε David Ματραφεκα απο το verge τι μου εκανες ! Με κατεστρεψες.. Δεν εψαχνα απλα την καλυτερη συσκευη κ.Ματραφεκα μου ! Εψαχνα την καλυτερη αλουμινενια καλη συσκευη :).

 

Με χιουμορ,σας ευχαριστω iva και v@geli που μου ανοιξατε τα ματια,οσο αφορα το πλαστικο κομματι του S4 ! Και ομως εγω ειχα σχεδον πειστει,οτι ειναι μεταλικο ! Να ειστε καλα και σας ευχαριστω ! (και ετσι απλα και με χαβαλε,ας μην διαβασουμε αλλες σελιδες απο εδω και κατω με πλαστικα vs γυαλια και πορσελανες !)

 

Οπως ειπε πολυ σωστα ο φιλος πιο πισω,το εξαντλησαμε και το γελοιοποιησαμε το θεμα !

 

Παιδιά αν και χαριτολογόντας ο φίλος επάνω έδωσε την καλύτερη απάντηση επι του θέματος. Είμαστε σε site τεχνολογίας και θα έπρεπε άλλα πράγματα να έχουν προτεραιότητα. Δε λέω και η "τεχνολογία υλικών" έχει το ρόλο της αλλά αν θέλουμε να βρούμε κάτι στραβό σε οποιοδήποτε πράγμα στο τέλος θα το βρούμε. Εγώ πάντως με το S3 ποτέ δεν αισθάνθηκα μειονεκτικά απέναντι στο iphone, απεναντίας ακόμα και τώρα καμαρώνω και χαίρομαι για την κινητάρα που έχω. Γιατί να ζηλέψω λενα δαγκωμένο μήλο όταν μπορώ να το έχω ολόκληρο.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει πουθενα Αθηνα διαθεσιμο για αγορα,οχι να το δουμε για ΑΓΟΡΑ?γιατι Πλαισιο μου ελεγαν για σημερα που το περιμενα και πηγα απο εκει και μου τα γυριζαν!πηρα την προκαταβολη και εφυγα!
Link to comment
Share on other sites

στο media markt κοιτάξτε λιγο τα χαρακτηρηστικα..λεει οτι εχει Ραδιόφωνο UKW..τι ειναι αυτό;Ραδιόφωνο;

 

Λάθος γράφει ukv αν θυμάμαι καλά είναι τα fm. Ε δεν έβγαλε έκδοση για το συγκεκριμένο κατάστημα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει πουθενα Αθηνα διαθεσιμο για αγορα,οχι να το δουμε για ΑΓΟΡΑ?γιατι Πλαισιο μου ελεγαν για σημερα που το περιμενα και πηγα απο εκει και μου τα γυριζαν!πηρα την προκαταβολη και εφυγα!

 

Σε όλα τα mediamarkt υπάρχει για αγορά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

πως υπαρχουν ρε παιδια σε ολα τα mediamarkt αφου πριν μιση ωρα ειμουν στα mediamarkt Αργυρουπολης και μου ειπε Τεταρτη-Πεμπτη!και μαλιστα μπαινω στο site των mediamarkt και σε ολα λεει ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ!υπαρχει καποιος που να ξερει σιγουρα γιατι το θελω τωρα?
Link to comment
Share on other sites

πως υπαρχουν ρε παιδια σε ολα τα mediamarkt αφου πριν μιση ωρα ειμουν στα mediamarkt Αργυρουπολης και μου ειπε Τεταρτη-Πεμπτη!και μαλιστα μπαινω στο site των mediamarkt και σε ολα λεει ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ!υπαρχει καποιος που να ξερει σιγουρα γιατι το θελω τωρα?

 

Συγνώμη, εγώ το είδα σε Πυλαία Θεσσαλονίκη.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

πως υπαρχουν ρε παιδια σε ολα τα mediamarkt αφου πριν μιση ωρα ειμουν στα mediamarkt Αργυρουπολης και μου ειπε Τεταρτη-Πεμπτη!και μαλιστα μπαινω στο site των mediamarkt και σε ολα λεει ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ!υπαρχει καποιος που να ξερει σιγουρα γιατι το θελω τωρα?

 

Το κατάστημά μου Περιστέρι - Αθήνα Άμεσα διαθέσιμο για παραλαβή

Link to comment
Share on other sites

παιδια , γεια σας απο σανγκαη και παλι,

 

 

υστερα απο 3 μερες με το θηριο 9500 (οκταπυρηνο) και αφου του εκανα 2 πληρης φορτισης ( ο θεος ξερει τι τραβηξα για να τελειωσει η μπαταρια) μπορω να πω με σιγουρια οτι με ολα ενεργοποιημενα ΜΑ ΟΛΑ... 2 μερουλες το κινητο τις εχει με ξεσκισμα....

 

εχω vodafone καρτα ελλαδος και δουλευει κανονικα το roaming , και το 3g του.

 

κλειδωμενο δεν ξερω αν ειναι , ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ πως το καταλαβαινω θα το εκτιμουσα,,,,

 

τωρα αν δουλευει ΕΛΛΑΔΑ θα το ξερω τελος Μαιου.

Link to comment
Share on other sites

επισης παρατηρησα οτι στο i9500 τα μενου ειναι μαυρα και οχι ασπρα οπως ειδα σε πολλα youtube βιντεακια,,,

 

μπορει καποιος να μου πει αν αλλαζουν ή τι παιζει ??

Link to comment
Share on other sites

τοδα πριν λιγο στο πλαισιο στην στουρναρη. θα εχουν συσκευες στις 2 μαιου.

οθονη εξαιρετικη, πολυ γρηγορο, πολυ καλη καμερα και βιντεο.

ωραιο το κολπο με την notificatio bar που εχει πολλα μενου εκει.

θα περιμενω να δω και το one , οθονη κλπ και μετα βλεπουμε τι περνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλ πρώτα να είσαι σίγουρος

+30 211 180 5800

 

Πηρα στους μ@λακ@ς στο περιστερι και ενωμου λεει η κοπελα το εχουμε διαθεσιμο δεν μπορει να το δωσει γιατι εδωσε αρκετα κομματια χωρης να ειναι επισημα η προβλεπομενη ημερομηνια!!Μωλης μου το ειπε τρελαθηκα!και της λεω" καλα δεν μπορειτε να κανεται μια εξαιρεση να μου δωσεται και εμενα ενα κομματι που δεν εχω κινητο 20 μερες?" και μου απαντησε οχι!φταιω εγω τωρα να το παρω απο Skrutz?με τους μ@λακ@ς?ξερει κανενας αλλος φιλος που μπορω να το βρω για αγορα σημερα?ΑΘΗΝΑ..

Link to comment
Share on other sites

Πάρε και στον Νίκο ένα τηλέφωνο μήπως έχει φέρει παραλαβή.

http://www.extreme-mobile.gr

2130041300

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν έχω δει πουθενά συσκευή με 32GB ... τόσο πολύ θα καθυστερήσει ?

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Πηρα στους μ@λακ@ς στο περιστερι και ενωμου λεει η κοπελα το εχουμε διαθεσιμο δεν μπορει να το δωσει γιατι εδωσε αρκετα κομματια χωρης να ειναι επισημα η προβλεπομενη ημερομηνια!!Μωλης μου το ειπε τρελαθηκα!και της λεω" καλα δεν μπορειτε να κανεται μια εξαιρεση να μου δωσεται και εμενα ενα κομματι που δεν εχω κινητο 20 μερες?" και μου απαντησε οχι!φταιω εγω τωρα να το παρω απο Skrutz?με τους μ@λακ@ς?ξερει κανενας αλλος φιλος που μπορω να το βρω για αγορα σημερα?ΑΘΗΝΑ..

 

καλά έδωσε πολλά και μόνο σε σένα δεν μπορεί να δώσει? θα μας τρελάνουν.. ο νικος θα έχει από 1/5 άλλα είναι με σειρά παραγγελίας..

Link to comment
Share on other sites

καλά έδωσε πολλά και μόνο σε σένα δεν μπορεί να δώσει? θα μας τρελάνουν.. ο νικος θα έχει από 1/5 άλλα είναι με σειρά παραγγελίας..

Ελα ντε!εμενα βρηκανε??πηρα τωρα στο παλικαρι και μου ειπε να κανω απο το site προ-παραγγελια ΑΛΛΑ γινεται χαμος και λογικο ειναι να το παρουνε αυτοι που το εχουν προ-παραγγειλει πρωτοι!δεν ξερω ρε παιδια τι να κανω!ειμαι 20 μερες χωρης κινητο και νοιωθω σαν πρεζονι:) που δεν εχει παρει την δοση του!βεβαια μου ειπε ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας και η τιμη ειναι η καλυτερη!! 675!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε!εμενα βρηκανε??πηρα τωρα στο παλικαρι και μου ειπε να κανω απο το site προ-παραγγελια ΑΛΛΑ γινεται χαμος και λογικο ειναι να το παρουνε αυτοι που το εχουν προ-παραγγειλει πρωτοι!δεν ξερω ρε παιδια τι να κανω!ειμαι 20 μερες χωρης κινητο και νοιωθω σαν πρεζονι:) που δεν εχει παρει την δοση του!βεβαια μου ειπε ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας και η τιμη ειναι η καλυτερη!! 675!!

 

Ναι ο Νίκος έχει την καλύτερη τιμή και Ελληνικό!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...