Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy S4 (I9500)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το εχω απο την πεμπτη και συναισθηματα ειναι αναμεικτα......

λεπτο ελαφρυ καθεται καλα στο χερι και εντυπψσιαζει με την οθονη του. Γενικα δουλευει γρηγορα και smooth αλλα.....

 

δεν ειναι τοσο smooth οσο θα επρεπε βασει του hardware που φοραει και αρκετες φορες εχει λαγκαρισμα και μαλιστα αρκετο(ισως καποια στιγμη με αναβαθμιση να ισιωσει) , η οθονη καλη αλλα οταν βγεις εξω καλυτερα να την ξεχασεις γιατι δεν φαινετε σχεδον τιποτα(και το εχω στο αυτοματο με ρυθμιση στο +5)

το θεμα με την θερμοκρασια το εχω και εγω και δεν χρειαζετε να παιξεις καποιο παιχνιδι για να γινει, 5 λεπτα ιντερνετ η φατσοβιβλιο και ειναι αρκετο για να νοιωσεις την θερμοκρασια να ανεβαινει σε ενοχλητικο βαθμο. Η αυτονομια με νορμαλ χρηση βγαζει σχεδον 20 ωρες (κραταω μια επιφυλαξη γιατι ακομα δεν εχω ολοκληρωσει τους αρχικους κυκλους φορτισης για να στρωσει η μπαταρια)

αυτα για αρχη και οσα προλαβα να διαπιστωσω. Δεν ειναι κακο τηλεφωνο απλως θελει δουλεια απο την μερια της σαμσουνγκ (λογισμικο) και συντομα θα δειξει το πραγματικο (καλο) του προσωπο

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια αναφερουν απο πανω νε την κληση. Οχι για παιχνίδια.

 

Για σκρουτζομαγαζο;

Kaizershop,birdphone από τα πλέον αξιόπιστα.Σε 24 ώρες σπιτι σου ή ακόμα και παραλαβή απο τα καταστήματα τους.:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σαν χώρα για το i9505 S4. Όχι για το i9500. Ξανακοίταξε...

 

και πριν για το 9505 κοιταγα. δεν υπαρχει. παλια το ειχα βρει...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Guest Logi

Πολύ αμφιβάλω αν τα καταφέρει να κάνει τις 100,000,000 πωλήσεις που έλεγαν οι "αναλυτές".

Εκτός αν το S5 βγεί το 2016!

Και να σου πω καλύτερα. Αν δεν έχει να προσφέρει κάτι ουσιαστικό καλύτερα να κάτσει στα αυγά του.

Link to comment
Share on other sites

paok4270 οντως πολυ καλες φωτο!

Εγω σημερα απενεργοποιησα το 4G πρωτον γιατι ειδα οτι τρωει τα mb για πλακα(ακομα και για σερφαρισμα τρωει τα 4 πλασια mb!! εξαλου εγω μπαινω στο Internet μονο για σερφαρισμα,οποτε και με το 3G ολα μου τα ανοιγει πολυ γρηγορα!και δευτερον εχω καλυτερη αυτονομια μπαταριας..

 

Καταλαβαίνεις πιστεύω οτι αυτο με τα mb δεν ισχύει έτσι;; Δεν ειναι αέρας τα mb για να εξαφανίζονται στο...πουθενα

:)
Link to comment
Share on other sites

Το Galaxy S4 απέκτησε πλέον την δική του ενότητα οπότε η συνέχεια στο θέμα [Επίσημο] Samsung Galaxy S4 και τα υπόλοιπα σχετικά.

 

Το παρόν θέμα :lock:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...