Jump to content

UMI X2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 346
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι ειπε κανεις το αντιθετο?

απλα μολις το εβαλε, πριν το pandawill δε το ειχε καθολου

Κανεις δεν ειπε το αντιθετο απλα δεν μπορεις να παρεις φρεσκο πραμα ακομα.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

αν το προπαραγγειλεις μπορεις

αν δε το προπαραγγειλεις θα αργησει και θα εχει μουχλιασει

ειδικα το 1gb ειναι σε εξεφτελιστικη τιμη για 1080p ! θα φυγει τσακ μπαμ

 

177ευρω για 1080 5'' συσκευη με εξαιρετη καμερα,16 gb rom, και ολα τα καλα που εχει?

απιστευτο κελεπουρι!

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

αν το προπαραγγειλεις μπορεις

αν δε το προπαραγγειλεις θα αργησει και θα εχει μουχλιασει

ειδικα το 1gb ειναι σε εξεφτελιστικη τιμη για 1080p ! θα φυγει τσακ μπαμ

 

177ευρω για 1080 5'' συσκευη με εξαιρετη καμερα,16 gb rom, και ολα τα καλα που εχει?

απιστευτο κελεπουρι!

Κελεπούρι το 1GB RAM με 1080 oθόνη; :lol:

Πλάκα κάνεις έτσι; :lol:

Κια για κινητό που δεν έχει καν τεσταριστεί αν είναι καλό σε σήμα, σε μπαταρία, σε οθόνη κλπ,κλπ

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

οχι εσυ κανεις σπαμ

ολες οι συσκευες που εχουμε δει ως τωρα με τον 6589 even fullhd εχουν 1gb ram

και δεν εχουν κανενα απολυτως θεμα

 

επισης αν σε βολευει να παιρνεις τη μιση φραση μου

στα 177 ευρω ειναι unbeatable

απο καμερα, απο ποιοτητα κατασκευης, απο μεγεθος (μικρο για 5αρι), απο features, απο ρομ, απο οθονη

 

και ξαναλεω ενα καρο συσκευες 1080 ειναι με 1gb ram Και μια χαρα τα πανε. δεν ειναι windows 8 χαλαρωσε

θα ξαναπω στα 177 ευρω

 

εσυ απ ολααααααααααααααααααα τα features κρατησες 2 μονο ολα τα αλλα τα εκανες απλα ignore

απο καμερα, απο ποιοτητα κατασκευης, απο μεγεθος (μικρο για 5αρι), απο features, απο ρομ, απο οθονη, απο τιμη, απο αναλυση

και ολα αυτα γιατι υποθετεις. δειξε μας λοιπον τι σε κανει να πιστευεις οτι 1gb ram σερνονται σε 1080p

εγω θα σε παραπεμψω στο youtube εσυ που?

 

να τρολαρω μπορω ανετα και γω

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Διάβασες πουθενά οτι είπα να σέρνεται η τα βγάζεις από το κεφάλι σου; Προφανώς το 2ο....

Μάθε λοιπόν πρώτα να προσέχεις τι λέω και μετά πέτα την όποια κοτσάνα σου κατέβει.

Επίσης μάθε οτι μια οθόνη με 1920Χ1080 pixels = 2 εκατ. pixels τρώει τη διπλάσια ποσότητα μπαταρίας από ένα αντίστοιχο κινητό με ακριβώς τον ίδιο επεξεργαστή αλλά με οθόνη 1024X768=0.78 εκατ pixels.

Το θέμα μου εαν κατάλαβες δεν είναι το αν σέρνεται η όχι το κινητό αλλά το power efficiency.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως το 1080 σε 5αρα οθονη ειναι εντελως ανουσιο. Προσωπικα θεωρω υπερβολη οτιδηποτε πανω απο 250ppi σε κινητο. Ουσια μηδεν.

 

Ομως αν οντως η τιμη των 230 δολαριων ισχυει τοτε ειναι πολυ καλη αγορα δεδομενων των χαρακτηριστικων: 13 καμερα, gorilla glass, 2500 μπαταρια και μαζεμενες διαστασεις για 5αρι, 16αρα ρομ.

 

 

Εν αναμονη ομως, γιατι απο presell πηξαμε φετος. Ξεκινησε περσι η μοδα του presell με το g3 και τωρα εχει ξεφτυλιστει. Δεν ειναι presell για καποιο samsung για να τηρουνται οι ημερομηνιες και οι υποσχεσεις, αρα οι κινεζοι κανουν τους κινεζους οσο δεν παει και παραλληλα τα νευρα μας τσανταλια

Edited by dimzan
Link to comment
Share on other sites

Το presell δεν είναι παρά ένας έξυπνος τρόπος marketing για να δουν που θα κυμανθούν οι πωλήσεις τους πριν καν βγάλουν το όποιο προϊόν στην αγορά.

Προσωπικά δεν δίνω βάση σε οτιδήποτε τέτοιο, ούτε σε ημερομηνίες , ούτε σε υποσχέσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Το presell δεν είναι παρά ένας έξυπνος τρόπος marketing για να δουν που θα κυμανθούν οι πωλήσεις τους πριν καν βγάλουν το όποιο προϊόν στην αγορά.

Προσωπικά δεν δίνω βάση σε οτιδήποτε τέτοιο, ούτε σε ημερομηνίες , ούτε σε υποσχέσεις.

 

συμφωνω απολυτα και δεν αγοραζω ποτε σε presell, μας εδειξαν ποσο αναξιοπιστοι ειναι.

 

μονο απο σοβαρα site και οταν υπαρχει στοκ και πραγματικο προιον στις αποθηκες του πωλητη

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα και δεν αγοραζω ποτε σε presell, μας εδειξαν ποσο αναξιοπιστοι ειναι.

 

μονο απο σοβαρα site και οταν υπαρχει στοκ και πραγματικο προιον στις αποθηκες του πωλητη

 

Το presell δεν είναι παρά ένας έξυπνος τρόπος marketing για να δουν που θα κυμανθούν οι πωλήσεις τους πριν καν βγάλουν το όποιο προϊόν στην αγορά.

Προσωπικά δεν δίνω βάση σε οτιδήποτε τέτοιο, ούτε σε ημερομηνίες , ούτε σε υποσχέσεις.

Καλύφθηκα πλήρως από τους παραπάνω αυτό εννοούσα νωρίτερα περί αγοράς "φρέσκου" πράματος...

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

αυτο...για το umi το ανεφερα ενδεικτικα οσο αφορα την τιμη...εγω εχω αγορασει μια φορα απο...chinagrabber.com...και ολα μια χαρα αλλα συνηθως(αρκετα πραγματακια) απο http://www.pandawill.com...και σταματηστε πολλοι απο εσας να κανετε τους ξερολες...κατι ξερουμε και μεις...και αν εκανα αναρτηση το εκανα να βοηθησω...και αν δεν ημουν σιγουρος δεν θα εγραφα κατι...

 

πολλοι εδω μεσα ειναι..."ξερολες"...τα κινεζακια με 1 gb πανε σφαιρα και αστους να λενε φιλε μου..οσο gia ta presell εξαρταται απο το online καταστημα...προσφατα παρελαβα το cube u30gt2 που το ειχα κανει προπαραγγελλια απο την μαμα εταιρια...ηταν προπαραγγελλια 15 μερες και 13 να ερθει!!μια χαρα...

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

το etotalk and / Model

Umi X2

 

CPU

 

 

CPU: MTK6589T ARMv7 Cortex-A7 28nm Quad Core 1.5GHz

 

GPU: PowerVRSGX 544

γιατι το παντα το βγαζει

 

 

 

CPU MTK6589, Cortex A7 quad core, 1.2GHz;

GPU: PowerVR SGX 544

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

μπες στο youtube ανοιξε τα ματακια σου και δες τι ισχυει και τι οχι και παψε να υποθετεις.-

τουλαχιστον 5 μοντελα, ολα τα 6589 κυκλοφορουν με 1gb ram Και 1080μοντελα και ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΣΤΑ BENCHMARK ΤΟΥΣ

το αν χρειαζεται η 1080 οθονη σε 5αρα συσκευη ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.

177 ευρω ειναι κ ε λ ε π ο υ ρ ι

ειτε αρεσει σε καποιους ειτε οχι

τι μπορει να προσφερει μια 1080 οθονη; οκ οριακα καλυτερη ευκρινεια, αλλαγη dpi και να χωρας τα κερατα σου, η και 1080p tv out (αυτο σα να ειναι πιο χρησιμο!)

 

οσο για τη μπαταρια με 2500mah σε συνδιασμο με τον 6589 που καιει ελαχιστο ρευμα ακομα και με 1080 οθονη θα βγαλει ανετα μεγαλη αυτονομια

εδω τη παλευουν μικροτερες μπαταριες με qualcom s4 pro παλι σε 1080

η αυτονομια ειναι το τελευταιο που θα πρεπε να σε απασχολει, να ειχε qualcom με μικροτερη μπαταρια (οπως πολλες ναυαρχιδες να το καταλαβω)

 

αφου λοιπον παραδεχεσαι οτι το κινητο δεν εχει θεμα στη ταχυτητα και σου λεω εγω ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ προς τι η βαρυγδουπη δηλωση

"Κελεπούρι το 1GB RAM με 1080 oθόνη;

Πλάκα κάνεις έτσι;"

 

απαντηση δε πηρα, τι το τοσο κακο εχει θες να μου πεις? αφου οπως λες ουτε ειπες οτι σερνεται καθως εγω καταλαβα λαθος

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

http://pic.pandawill.com/media/wysiwyg/umi_x2_fhd.jpg

 

Και γω θεωρώ ότι τα 230$ (180€) που κοστίζει το Umi X2 είναι πάρα πολύ καλή τιμή για αυτά που προσφέρει.

Κοιτάω παράλληλα και το Zopo C2 (κομμένη έκδοση του ZOPO 980 σε ποιότητα οθόνης και μνήμη) που με 20€ παραπάνω από το UMI,δίνει μικρότερη μπαταρία (2000 αντί για 2500) και μόλις 4GB μνήμη έναντι 16GB που προσφέρει το UMI.Επίσης στο UMI έχει προστεθεί τεχνολογία gorilla glass.

Να πάρεις το Zopo 980; Κοστίζει 350$ και έχει τα ίδια χαρακτηριστικά (διαφορά η 2000αρι μπαταρία και ίσως καλύτερη οθόνη-Sharp SLCD) με το UMI X2 !

Ακόμα και με το Jiayu G4 (απλή έκδοση) να το συγκρίνεις πάλι με τα ίδια λεφτά έχεις (G4) μικρότερη οθόνη-ανάλυση (αν και η οθόνη δεν είναι κριτήριο για μερικούς που θέλουν κάτι μικρότερο),μπαταρία όπως και μνήμη.

Πάνω κάτω ισχύουν τα ίδια και για το Iocean (youth version) το οποίο κοστίζει ακριβώς όσο το UMI και προσφέρει και αυτό 4GB μνήμη καθώς και 2000αρι μπαταρία.

Κλείνοντας η τιμή στο pandawill είναι πολύ καλή σε σχέση με άλλα μαγαζιά που θα το πουλάνε ακριβότερα πχ

 

http://www.geekbuying.com/item/UMI-X2-2GB-RAM-32GB-ROM-5-0-Inch-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-1080P-IPS-Screen-Android-4-2-OS-3G-GPS--White-314859.html

 

Αν δεν είναι αυτό το τηλέφωνο value for money , ποιό είναι;

Edited by GKako
Link to comment
Share on other sites

μπες στο youtube ανοιξε τα ματακια σου και δες τι ισχυει και τι οχι και παψε να υποθετεις.-

τουλαχιστον 5 μοντελα, ολα τα 6589 κυκλοφορουν με 1gb ram Και 1080μοντελα και ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΣΤΑ BENCHMARK ΤΟΥΣ

το αν χρειαζεται η 1080 οθονη σε 5αρα συσκευη ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.

177 ευρω ειναι κ ε λ ε π ο υ ρ ι

ειτε αρεσει σε καποιους ειτε οχι

τι μπορει να προσφερει μια 1080 οθονη; οκ οριακα καλυτερη ευκρινεια, αλλαγη dpi και να χωρας τα κερατα σου, η και 1080p tv out (αυτο σα να ειναι πιο χρησιμο!)

οσο για τη μπαταρια με 2500mah σε συνδιασμο με τον 6589 που καιει ελαχιστο ρευμα ακομα και με 1080 οθονη θα βγαλει ανετα μεγαλη αυτονομια

εδω τη παλευουν μικροτερες μπαταριες με qualcom s4 pro παλι σε 1080

η αυτονομια ειναι το τελευταιο που θα πρεπε να σε απασχολει, να ειχε qualcom με μικροτερη μπαταρια (οπως πολλες ναυαρχιδες να το καταλαβω)

αφου λοιπον παραδεχεσαι οτι το κινητο δεν εχει θεμα στη ταχυτητα και σου λεω εγω ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ προς τι η βαρυγδουπη δηλωση

"Κελεπούρι το 1GB RAM με 1080 oθόνη;

Πλάκα κάνεις έτσι;"

 

απαντηση δε πηρα, τι το τοσο κακο εχει θες να μου πεις? αφου οπως λες ουτε ειπες οτι σερνεται καθως εγω καταλαβα λαθος

 

Καταρχήν αυτά που βλέπεις στο youtube σε συμβουλεύω να μην τα πολυ πιστεύεις.Το video-editing κάνει θαύματα να ξέρεις....

Επίσης το γεγονός οτι δεν το έχεις ποιάσει στα χέρια σου , ούτε εσένα σε κάνει να εκφέρεις γνώμη για το πόσο καλό ή κακό είναι άρα είσαι σαν εμάς τους υπόλοιπους που απλά εικασίες κάνουμε μέχρι να δούμε κάποιο ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ review.Και όταν λέω αξιόπιστο δεν εννοώ review από κινέζο των μαγαζιών τύπου merimobiles,etotalk,pandawill που το μόνο που θέλουν είναι να πουλήσουν.

Και πίστεψέ με το 99% των video που βλέπεις στο youtube είναι από αυτούς οπότε άνοιξε εσύ τα ματάκια σου καλύτερα...

Τώρα όσον αφορά την αυτονομία, επειδή καθένας από εμάς έχει διαφορετικές ανάγκες , θα σου πω οτι εμένα πρώτα απόλα τα άλλα με απασχολεί η αυτονομία και μετά όλα τα υπόλοιπα.

Όταν λοιπόν με κάτω από 200 ευρώ μπορείς να βρεις κινητό με τον ίδιο ακριβώς επεξεργαστή , την ίδια ποσότητα μνήμης αλλά με μεγαλύτερη μπαταρία και τα μισά και παρακάτω συνολικά pixels οθόνης που έχουν άμεση επίπτωση στην μπαταρία, τότε το "κελεπούρι" σου με τα 1080 (που δεν πρόκειτε να τα δείς και να καταλάβεις τη διαφορά από τα 720) και με τη μπαταρία των 2500mAh δεν είναι για μένα κελεπούρι.Είτε σου αρέσει , είτε δεν σου αρέσει...

Εφόσον λοιπόν για σένα είναι κελεπούρι όπως λες, τρέξε να το αγοράσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Tarantules,γιατί δεν μας προτείνεις εσύ ένα κινητό με "κάτω από 200 ευρώ με τον ίδιο ακριβώς επεξεργαστή , την ίδια ποσότητα μνήμης αλλά με μεγαλύτερη μπαταρία και τα μισά και παρακάτω συνολικά pixels οθόνης που έχουν άμεση επίπτωση στην μπαταρία" ,για να το έχουμε στα υπόψιν μας και μεις οι ανυποψίαστοι;Ή τα λες απλά για να τα λες;
Link to comment
Share on other sites

Tarantules,γιατί δεν μας προτείνεις εσύ ένα κινητό με "κάτω από 200 ευρώ με τον ίδιο ακριβώς επεξεργαστή , την ίδια ποσότητα μνήμης αλλά με μεγαλύτερη μπαταρία και τα μισά και παρακάτω συνολικά pixels οθόνης που έχουν άμεση επίπτωση στην μπαταρία" ,για να το έχουμε στα υπόψιν μας και μεις οι ανυποψίαστοι;Ή τα λες απλά για να τα λες;

Υπάρχει διπλανό thread που μπορείς να παρακολουθήσεις εαν θέλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Στο διπλανό νημα έχω κάνει κάποια posts και πολλά παραπάνω από εμένα ο akaloith.

Ο Akaloith σου μιλάει για το UMI X2 με το 1gb ότι είναι value for money και συ μου στελνεις το Jiayu G4 (προφανώς εννοείς το Premium).

Συγκρίνε Jiayu G4 1gb version με το Umi X2 1gb τα οποία θα κοστίζουν περίπου 220-240$ (και τα 2 κάτω από 200€ κοστίζουν).

Για πες μας λοιπόν τι καλύτερο έχει το Jiayu basic;4gb αντί για 16gb;Γιατι στα υπόλοιπα δεν έχουν διαφορές.

Το μόνο που μπορείς να αναφέρεις είναι στην οθόνη ότι το ένα έχει 720p και το άλλο 1080p και ότι το Jiayu είναι περισσότερο power efficient.Μετά όμως κάτσε σκέψου γιατί το Umi δίνει 2500 μπαταρία και το Jiayu δίνει 1800 και το ένα έχει 5αρα οθόνη και το άλλο 4,7.Επίσης κάτσε και ψάξε πόσα 1080p με 5άρα οθόνη και 1GB δίνουν 2500άρα μπαταρία.Γιατί εγώ απ' όσα κοιτάω έχουν το πολύ 2000αρι.

Οπότε κοίτα να συγκρίνεις παρόμοια πράγματα και να μιλάς με επιχειρήματα.

 

P.S Για να σε προλάβω...Αν πιστεύεις ότι θα αγοράσεις (από Σεπτέμβρη το κόβω) το G4 premium σε τιμή κάτω από 200€ ,θα σε απογοητεύσω.

Edited by GKako
Link to comment
Share on other sites

Στο διπλανό νημα έχω κάνει κάποια posts και πολλά παραπάνω από εμένα ο akaloith.

Ο Akaloith σου μιλάει για το UMI X2 με το 1gb ότι είναι value for money και συ μου στελνεις το Jiayu G4 (προφανώς εννοείς το Premium).

Συγκρίνε Jiayu G4 1gb version με το Umi X2 1gb τα οποία θα κοστίζουν περίπου 220-240$.

Για πες μας λοιπόν τι καλύτερο έχει το Jiayu basic;4gb αντί για 16gb;Γιατι στα υπόλοιπα δεν έχουν διαφορές.

Το μόνο που μπορείς να αναφέρεις είναι στην οθόνη ότι το ένα έχει 720p και το άλλο 1080p και ότι το Jiayu είναι περισσότερο power efficient.Μετά όμως κάτσε σκέψου γιατί το Umi δίνει 2500 μπαταρία και το Jiayu δίνει 1800 και το ένα έχει 5αρα οθόνη και το άλλο 4,7.Επίσης κάτσε και ψάξε πόσα 1080p με 1GB δίνουν 2500άρα μπαταρία.Γιατί εγώ απ' όσα κοιτάω έχουν το πολύ 2000αρι.

Οπότε κοίτα να συγκρίνεις παρόμοια πράγματα και να μιλάς με επιχειρήματα.

Μιλάω για την έκδοση με τη μπαταρία των 3000mAh και όχι την έκδοση των 1800 που αναφέρεις εσύ και απόσο είδα στο pandawill η έκδοση με τη μεγάλη μπαταρία θα έχει 219 δολάρια δηλαδή 170 ευρώ.

Μάλον εσύ συγκρίνεις ανόμοια πράγματα και μάλιστα αυτά που σε συμφέρουν.

Άντε και ξαναδιάβασε το post που έγραψα πριν και θα δεις οτι αναφέρω χαρακτηριστικά για τα εξής κοινά χαρακτηριστικά:

1) Επεξεργαστής

2) Μνήμη

και σύγκρινα τη μπαταρία που έχει το ένα με το άλλο και τα pixel που έχει το ένα σε σχέση με το άλλο.Δεν είπα πουθενά οτι είναι 5άρα η οθόνη.

Οπότε μη μου δίνεις εμένα συμβουλές στο να μιλάω με επιχειρήματα.Καλύτερα να διαβάζεις εσύ πιο προσεκτικά.

 

P.S Για να σε προλάβω...Αν πιστεύεις ότι θα αγοράσεις (από Σεπτέμβρη το κόβω) το G4 premium σε τιμή κάτω από 200€ ' date='θα σε απογοητεύσω. [/quote']

Για να σε προλάβω κι εγώ, δεν καίγομαι να αγοράσω κινητό εδώ και τώρα οπότε όταν και εαν θα βγει η premium έκδοση στην τιμή που περιμένω τότε θα το αγοράσω.Διαφορετικά θα περιμένω τι άλλο θα έχει βγει που θα μου κάνει.Κινητό για να κάνω δουλειά μου έχω.

Edited by tarantules

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

απόσο είδα στο pandawill η έκδοση με τη μεγάλη μπαταρία θα έχει 219 δολάρια δηλαδή 170 ευρώ.

 

Να κοιμάσαι ήσυχος....

 

Ο akaloith γράφει για ένα κινητό που μέσα στο μήνα θα είναι διαθέσιμο και θα είναι όντως unbeatable για τους επόμενους μήνες και συ μιλάς για ένα τηλέφωνο που δεν ξέρεις αν σε 3 μήνες θα κυκλοφορήσει και πόσο θα κοστίζει.Ηδη το pandawill το απέσυρε λόγω της καθυστέρησης.

 

Για να σε προλάβω κι εγώ, δεν καίγομαι να αγοράσω κινητό εδώ και τώρα οπότε όταν και εαν θα βγει η premium έκδοση στην τιμή που περιμένω τότε θα το αγοράσω.Διαφορετικά θα περιμένω τι άλλο θα έχει βγει που θα μου κάνει.Κινητό για να κάνω δουλειά μου έχω.

 

Μια από τα ίδια ακριβώς!Και γω το Jiayu G4 advanced περιμένω στην τιμή που θα θελες και συ (μέχρι 250$) και επίσης και γω έχω κινητό να κάνω την δουλεία μου.Ομως,απ'ότι έχουμε δει όλοι, η βαλίτσα πάει μακρυά και αυτοί που θέλουν ένα τηλέφωνο εδώ και τώρα δεν μπορούν να περιμένουν τον Σεπτέμβρη.

Αρα το UMI Χ1 με 1GB αυτή τη στιγμή είναι ότι πιο vfm.

Edited by GKako
Link to comment
Share on other sites

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Και με 2GB RAM!!! Τώρα αποκτά ενδιαφέρον!

Ο ΜΤΚ6589Τ ξέρουμε πότε θα ξεκινήσει να βγαίνει ;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...