Jump to content

UMI X2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παρηγγειλα σήμερα και εγώ απο minideal.Μίλησα μαζί τους και ηταν απόλυτοι στο οτι 29 του μηνός θα σταλεί.μου ειπαν οτι φέρνουν μονο την εκδοση με τον mtk6589t που χρονιζει στα 1,5ghz.ειδωμεν...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 346
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το παρηγγειλα σήμερα και εγώ απο minideal.Μίλησα μαζί τους και ηταν απόλυτοι στο οτι 29 του μηνός θα σταλεί.μου ειπαν οτι φέρνουν μονο την εκδοση με τον mtk6589t που χρονιζει στα 1,5ghz.ειδωμεν...

Καλώς να το δεχθείς και για εμάς που ενδιαφερόμαστε για την αγορά του μια παρουσίαση θα ήταν πολύ χρήσιμη, οπότε μαζί σου περιμένουμε και εμείς...

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα σήμερα και εγώ απο minideal.Μίλησα μαζί τους και ηταν απόλυτοι στο οτι 29 του μηνός θα σταλεί.μου ειπαν οτι φέρνουν μονο την εκδοση με τον mtk6589t που χρονιζει στα 1,5ghz.ειδωμεν...

 

θεωρειται αξιοπιστο το minideal?

τι προβληματα μπορει να υπαρχουν (οπως λενε πολλοι) αν παρεις απο τις πρωτες εκδοσεις? ευχαριστω

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα σήμερα και εγώ απο minideal.Μίλησα μαζί τους και ηταν απόλυτοι στο οτι 29 του μηνός θα σταλεί.μου ειπαν οτι φέρνουν μονο την εκδοση με τον mtk6589t που χρονιζει στα 1,5ghz.ειδωμεν...

 

Με το καλο , όντως και εμείς περιμένουμε μαζί σου.ελπιζω το αργότερο σε 15 μέρες να έχουμε τις πρώτες ελληνικές εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μη χολοσκάτε, μόνο το μαύρο έχει gorilla glass...

Το άσπρο κατά τους Κινέζους έχει άλλο γυαλί... κρύσταλλο Βοημίας.......................

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω εν αναμονη για να ακουσω απο καποιον που το επιασε στα χερια του,με ενδιαφερει πολυ η φωτογραφικη που εχει φακο f2,2,το gps,και εαν εχει υποστηριξη
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα πάει ο turbo http://droidchina.com/forum/Thread-UMi-X2-Turbo-benchmarks-published-our-first-look-at-MT6589T-power Edited by xristosle

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

 

απλα στο type στην οθονη δεν λεει...

 

Παιδιά μη χολοσκάτε, μόνο το μαύρο έχει gorilla glass...

Το άσπρο κατά τους Κινέζους έχει άλλο γυαλί... κρύσταλλο Βοημίας.......................

 

σωστο...

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Τα τηλεφωνα ειναι ιδια απλα εχουν γινει πολλα τυπογραφικα λαθοι......Ας πουμε η καμερα ειναι 13mp και κατω στα χαρακτηριστηκα την λεει 8mp το ασπρο ασπουμε εχει logos την φιρμα επανω ενω το μαυρο οχι......Πιστευω πως ειναι τα ιδια τηλεφωνα παντος.....Απλα το μαυρο βγαινει 4-5$ πιο πανω.....
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα σήμερα και εγώ απο minideal.Μίλησα μαζί τους και ηταν απόλυτοι στο οτι 29 του μηνός θα σταλεί.μου ειπαν οτι φέρνουν μονο την εκδοση με τον mtk6589t που χρονιζει στα 1,5ghz.ειδωμεν...

 

φιλε καλησπερα και καλως να το δεχτεις τους ρωτησες ελληνικα εχει???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διατηρώ μια επιφύλαξη αν αυτό που λένε "Note:we sell UMI X2 with MTK6589T 1.5GHZ(not 1.2GHZ)" ,ισχύει πραγματικά.

Δλδ το pandawill,το merimobiles και άλλα γνωστά μαγαζιά πως δεν μπόρεσαν να εξασφαλίσουν την Turbo έκδοση και το minideal τα κατάφερε.Εχει καλύτερες διασυνδέσεις;Εντωμεταξύ όπως λένε και άλλοι παραπάνω στο λευκό παρέλειψαν να γράψουν ότι έχει gorilla glass,ενώ στο μαύρο όχι.Δεν ξέρω αν θα πρέπει να τους εμπιστευτεί κάποιος σε αυτά που γράφουν.Οταν σας έρθει επιβεβαιώστε ότι είναι η έκδοση που τρέχει στο 1,5ghz.

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα και καλως να το δεχτεις τους ρωτησες ελληνικα εχει???

 

Όχι δεν τους Ρώτησα γιατί έτσι και αλλιως αγγλικά χρησιμοποιώ

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ όπως λένε και άλλοι παραπάνω στο λευκό παρέλειψαν να γράψουν ότι έχει gorilla glass,ενώ στο μαύρο όχι.

Απορεία: Πως θα μπορούσε άραγε κάποιος να τσεκάρει εαν το κινητό του έχει gorilla glass ή όχι; Η εταιρία μπορεί να σου λέει οτι έχει.Πως το ελέγχει κάποιος όμως; Χωρίς να το πετάξει κάτω εννοείτε... :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Απορεία: Πως θα μπορούσε άραγε κάποιος να τσεκάρει εαν το κινητό του έχει gorilla glass ή όχι; Η εταιρία μπορεί να σου λέει οτι έχει.Πως το ελέγχει κάποιος όμως; Χωρίς να το πετάξει κάτω εννοείτε... :lol:

 

...το gorilla glass (corning) νομίζω έχει να κάνεις κυρίως με την αντίσταση σε γρατζουνιές και δαχτυλιές και όχι τόσο την αντοχή σε πτώσεις. Τουλάχιστον σε αυτή την κατηγορία τιμών που συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω με τον emxa2k.ΠΡΟΣΟΧΗ!Οποιος αφήσει κινητό με gorilla glass 2 από τα χέρια του να πέσει κάθετα προς τα κάτω (παράλληλα το κινητό με το έδαφος) να ξέρει ότι υπάρχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μεγάλη πιθανότητα να ραγίσει η οθόνη.

 

Link to comment
Share on other sites

...το gorilla glass (corning) νομίζω έχει να κάνεις κυρίως με την αντίσταση σε γρατζουνιές και δαχτυλιές και όχι τόσο την αντοχή σε πτώσεις. Τουλάχιστον σε αυτή την κατηγορία τιμών που συζητάμε.

Έστω...

Ακόμα και έτσι να είναι, πως το τσεκάρεις εαν έχει ή δεν έχει;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Έστω...

Ακόμα και έτσι να είναι, πως το τσεκάρεις εαν έχει ή δεν έχει;

 

Κλειδιά + κινητό σε τσέπη του τζην και πορεία απο την ομόνοια έως το σύνταγμα και απο κει στον ηλεκτρικό Μοναστηράκι.

Link to comment
Share on other sites

Έστω...

Ακόμα και έτσι να είναι, πως το τσεκάρεις εαν έχει ή δεν έχει;

 

...ειδικά το corning gorilla glass, προφανώς δεν αφήνει δαχτυλιές (ή εν πάσει περιπτώσει αφήνει δύσκολα). Αυτό ελέγχεται εύκολα. Το δυσκολότερο είναι να δοκιμάσεις για γρατζουνιές (αν δεν είναι την πάτησες) :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ενδιαφερομαι πολυ για το κινητακι! Αν οντως το παραγγειλω, και σταλει 29/5, με SG, σε ποσο καιρο προβλεπεται να το παραλαβω; Ευχαριστω!:)
Proud HTC User!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον πέφτει δούλεμα στο minideal ότι πουλάνε την turbo edition.

 

Facebook Umi:

 

All Umi X2 booked and prebooked and paid full will receive 1.2 Ghz MT6589.

MT6589T has been in production shortage by Mediatek and update of 1.5 GHz is still under process. ( software glitches are there.....hence we do not wish to launch in month of May !!)

Umi X2 Turbo edition in June month ( glitch free), no price difference !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...