Jump to content

Motorola Service (Εμπειρίες,Παράπονα)


antonis_wrx
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το servise της Θεσσ (αυτ.ο στον σταθμό των τρένων) έχω πολλά πολλά παράπονα!!!!!:mad: :mad:

Πήγα το κινητό για αναβάθμιση.... Μου το βγάλαν οξειδωμένο κ μετά από 1 μέρα ΔΙΑΒΡΩΜΕΝΟ!!

Στην ερώτηση μου αν μπορούμε να κάνουμε κάτι μου είπαν να πάω να αγοράσω άλλο.....!!!!!!!!:mad:

Τη λέξη "διάβρωση" τελικά την έχουν ψωμοτύρι στο service της Θεσσαλονίκης. Το ίδιο έκαναν και σε μένα (το είχα αναφέρει και σε άλλο thread) πριν αρκετούς μήνες, με ενα mpx που του πήγα (χωρίς να το έχω βρέξει εννοείτε). Λογικά το φταιξιμο είναι γενικά της motorola, πρέπει το Mpx200 να έχει πρόβλημα με την "στεγανότητα του", πράγμα απαράδεκτο για μια συσκευή που την λάνσαραν σαν bussiness phone.

Ti lete re paidia, milame exo meinei m@l@k@s :blink:

Esteila (to proto) Razr mou gia episkeui stin Motorola (USA) epidi to mesaio koumpaki ksekolise :wacko: kai epeidi i o8oni exei gratzounies apo to keypad kai mou to gyrisan piso kai mou eipan oti

To exo riksei se nero kai oti brikan oksidosi sta heatshilds pou exei mesa :blink:

Kala milame einai pagosmia dikaiologia

Fysika tou piras tilefonaki kai tous ksexesa :) kai tora 8a to ksanasteilo sta kentrika tous (kapou sto texas)...ante na doume ti 8a mou poun...

 

Entometaksy san tilefono einai fobero (i akoustiki tou einai teleia!) eno anti8etos kapoia alla razr pou exo (n2 and n3) einai entelos xalia...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες 12/04/2006 επισκεύθηκα το service της motorola επι της Αναγεννήσεως 38 (κοντά στον Σταθμό στην Θεσσαλονίκη) και παρέδωσα για επισκευή ενα τηλεφωνο V3 στο οποίο τελειως ξαφνικά έσβησε η Οθόνη του.

Απο την πρώτη στιγμή είχα την αίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλα με το συγκεκριμένο εξουσιοδοτημένο Service διότι η κοπέλα στην υποδοχή μου είπε ότι το τηλέφωνο μάλλον έχει πάρει νερο με το αιτιολογικό οτι κάτω απο τη μπαταρία είχε μία κόκινη βουλίτσα (κατα τα λεγόμενά της μετρητής υγρασίας)

Εδώ πρέπει να σημειώσω ότι το τηλέφωνο έχει αγοραστεί έτσι, και επειδή είναι το δεύτερο στην οικογένεια, το λέγαμε μεταξύ μας το κόκκινο και το άσπρο.

Πηγαίνοντας στο service πήρα μαζί μου καί το τιμολόγιο αγοράς γιά να πιστοποιήσω ότι το τηλέφωνο το έχω μόλις 11 μήνες.

Τό κορίτσι αυτό μού έδωσε να καταλάβω ότι χαριστικά δέχεται το τιμολόγιο γιατί αυτο δεν έγραφε το i-may της συσκευής.

Σήμερα τό πρωί τηλεφώνησα για να ρωτήσω τι γίνεται και έμαθα ότι πρέπει να πληρώσω 45 ευρω γιατί δεν καλύπτομαι από εγγύηση, δIότι τό τηλέφωνο έχει πέσει καί έχει χτυπήσει.

Φυσικά αυτό είναι γελοίο και αυταπόδεικτο διότι η συσκευή δεν είχε κάποιο σημάδι. Η δεύτερη δικαιολογία ήτανε ότι μάλον πιέσθηκε καί το αποκορύφωμα αφού δεν μπορούσαν να το αποδείξουν αυτό βρέθηκε η οξείδωση.

Ζήτησα να δω την οξείδωση καί μου δείξαν σκόνη πάνω στην πλακέτα πράγμα πολυ φυσικό.

Φυσικά δεν θα βάλω δικηγόρο γιά τα 45 ευρώ.

Πιθανολογώ ότι εισπράτουν απο τούς πελάτες χρήματα με την προσφιλή για αυτούς μέθοδο της οξείδωσης και φυσικα δεν ξέρω τι λένε στην Motorola.

Το ευτύχημα είναι ότι πρόλαβα να ακυρώσω στη cosmote μία παραγγελία για 2 V3 kai 1 Q7 πού παρήγγειλα χθές.

Πιστέψτε με σάν καταναλωτές είμαστε πολύ δυνατοί. Έχουμε πένα να γράψουμε και να θάψουμε τακτικές πού συναντώνται σε τριτοκοσμικούς και υποανάπτηκτους.

Μη αγοράσετε ξανα Motorola.

 

Φιλικά

 

SV2QO

www.textiles.com.gr
Link to comment
Share on other sites

Ίσως φταίνε οι υπάλληλοι και οι επισκευαστές του κάθε καταστήματος, ο καθείς μπορεί να γίνει επισκευαστής δεν θέλει και ιδιαίτερες γνώσεις. Εγώ στην Λάρισα κατάφερα και τους ξεγέλασα σε λάθος που είχα κάνει εγώ σε μια συσκευή και δεν το πήραν είδηση, απλά πρέπει να είμαστε πολύ υποψιασμένοι σε τέτοιες περιπτώσεις.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Παραγματικά, δεν μπορώ να καταλάβω με ποια κριτήρια μπορεί κάποιος να αναλάβει εξουσιοδοτημένο service, και μάλιστα τόσο μεγάλης και γνωστής εταιρείας.

 

Όταν είχα πάει στο service λοιπόν, ζήτησα να αγοράσω ένα μονοφωνικό handsfree για το Ε1000, γιατί με το στερεοφωνικό κρεμμόταν το ένα καλώδιο και φυσικά δεν με βόλευε καθόλου, αφού το ήθελα να μιλάω, όχι να ακούω mp3.

 

Αυτοί επέμεναν να μου πουλήσουν το στερεοφωνικό, που φυσικά στοίχιζε πολύ πιο ακριβά, καθώς λέει στη συσκευή μου ταίριαζε μόνο το στερεοφωνικό, και το μονοφωνικό θα έκανε διακοπές επειδή δεν ταίριαζε το βίσμα του!! :blink: Εννοείται επέμενα και πήρα το μονοφωνικό, το οποίο και λειτουργεί μια χαρά (αν και το πλήρωσα πιο ακριβά από ότι σε άλλα μαγαζιά!! το διαπίστωσα αργότερα...)

 

Μου φαίνεται αυτά που λένε για υγρασίες είναι μια καραμέλα που έχουν μάθει να πιπιλάνε, για να παίρνουν λεφτά από τον κοσμάκη...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Είναι η πρώτη φορά που γράφω σ'αυτό το θέμα και γράφω περισσότερο γιατί έχω εντυπωσιαστεί από την "ποικιλία" των δικαιολογιών που αναφέρονται σχετικά με τα προβλήματα των συσκευών!

Αυτό με την οξείδωση είναι πολύ παράξενο. Και ποιος με βεβαιώνει ότι το κινητό δεν είχε εξ αρχής κατασκευαστικό λάθος και πήρε υγρασία και "όξειδώθηκε". Γιατί από όσο ξέρω η οξείδωση έχει να κάνει με την προσθήκη οξυγόνου και δεν έχει άμεση σχέση με το νερό. Θα αναφέρω ένα περιστατικό που έχει να κάνει με νερό και το service της Siemens: Έριξε ένας φίλος το κινητό του στο νερό και φυσικά σταμάτησε να λειτουργεί. Του πρότεινα να το πάει στο service και εκεί όχι μόνο το εφτιαξαν δωρεαν, αλλά ζήτησαν και συγγνώμη γιατί το κινητό παρουσίασε πρόβλημα!!! Και ρωτω αυτοί εκεί στη Siemens πως δε βρήκαν "οξείδωση" σε ένα κινητό που είχε κάνει βουτιά στο νερό;

Και όλα αυτά που ακούγονται για το service στο Σ.Σ. σταθμό μου κάνουν επίσης εντύπωση γιατί όσες φορες κι αν έχω πάει με εξυπηρέτησαν άψογα και ήταν ευγενέστατοι. Αντιθέτως στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών είναι το λιγότερο άσχετοι.

Παλιότερα δεν ήξεραν με ποια εταιρεία θα κυκλοφορήσουν νέα μοντέλα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οξείδωση οι πλακέτες των κινητών δεν παθαίνουν πολύ εύκολα, εάν φυσικά δεν το ρίξεις εσύ μέσα στο νερό, απλά είναι φθηνές δικαιολογίες και προφάσεις για να πληρώσεις. Εμένα το V1050 μου έκανε μπάνιο σε μισό λίτρο κρασί και δεν έπαθε τίποτε.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Είναι η πρώτη φορά που γράφω σ'αυτό το θέμα και γράφω περισσότερο γιατί έχω εντυπωσιαστεί από την "ποικιλία" των δικαιολογιών που αναφέρονται σχετικά με τα προβλήματα των συσκευών!

Αυτό με την οξείδωση είναι πολύ παράξενο. Και ποιος με βεβαιώνει ότι το κινητό δεν είχε εξ αρχής κατασκευαστικό λάθος και πήρε υγρασία και "όξειδώθηκε". Γιατί από όσο ξέρω η οξείδωση έχει να κάνει με την προσθήκη οξυγόνου και δεν έχει άμεση σχέση με το νερό. Θα αναφέρω ένα περιστατικό που έχει να κάνει με νερό και το service της Siemens: Έριξε ένας φίλος το κινητό του στο νερό και φυσικά σταμάτησε να λειτουργεί. Του πρότεινα να το πάει στο service και εκεί όχι μόνο το εφτιαξαν δωρεαν, αλλά ζήτησαν και συγγνώμη γιατί το κινητό παρουσίασε πρόβλημα!!! Και ρωτω αυτοί εκεί στη Siemens πως δε βρήκαν "οξείδωση" σε ένα κινητό που είχε κάνει βουτιά στο νερό;

Και όλα αυτά που ακούγονται για το service στο Σ.Σ. σταθμό μου κάνουν επίσης εντύπωση γιατί όσες φορες κι αν έχω πάει με εξυπηρέτησαν άψογα και ήταν ευγενέστατοι. Αντιθέτως στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών είναι το λιγότερο άσχετοι.

Παλιότερα δεν ήξεραν με ποια εταιρεία θα κυκλοφορήσουν νέα μοντέλα!

 

Το service της siemens φημηζεται για την εξυπηρετικοτητα την αμεσωτητα και την ποιοτητα του ;) . Οσον αφορα την moto, ηδη στο συγκεκριμενο post, 2 ατομα παραδεχθηκαν οι ιδιοι οτι ΑΥΤΟΙ ΦΤΑΙΝΕ που χαλασε και οχι οτι ειναι ελλατωμα της συσκευης. Η moto φαινεται οτι αντιμετωπισε πολλα τετοια προβληματα, και ετσι ανεβασε τα "standards" που ειχε οσον αφορα τις βλαβες προς επισκευη. Μηπως τελικα και εμεις οι καταναλωτες δεν ειμαστε τοσο αθωοι? Ολοι φωναζουμε για εταιριες που αρχιζουν και σφηγγουν τα λουρια στις εγγυησεις (π.χ ενα μεγαλο ηλεκτρονικο καταστημα) αλλα ομως οταν κανουμε τις π**στιες και μας το επισκευαζουν ολα καλα!... ;) Δεν μπορει μετα να ξερει η εταιρια αμα το χαλασες επιτηδες η οχι ;)

 

φιλικα παντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Οξείδωση οι πλακέτες των κινητών δεν παθαίνουν πολύ εύκολα, εάν φυσικά δεν το ρίξεις εσύ μέσα στο νερό, απλά είναι φθηνές δικαιολογίες και προφάσεις για να πληρώσεις. Εμένα το V1050 μου έκανε μπάνιο σε μισό λίτρο κρασί και δεν έπαθε τίποτε.

 

Για την οξείδωση πολύ μεγάλη ζημιά γίνεται όταν το κινητό πάει από το ζεστό στό κρύο τότε δημιουργεί ένα φίλμ υγρασίας και αρχίζει σιγά σιγά η δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εάν έχεις υπομονή και επιμονή την οξείδωση την καταπολεμάς με ειδικά καθαριστικά υγρά, εάν όμως δεν τα έχεις κάνει και το καθαρό οινόπνευμα. Το πρώτο μου V525 (το' χώ πάρει 3 φορές και μία φορά ακόμη για ανταλλακτικά) είχε οξειδωθεί και δεν μπορούσε η Μοτορόλα να το επισκευάσει. Το πούλησα 50 ευρώ σε κάποιον, ενώ ήταν μόλις ενός μηνός και η Μοτορόλα μου είχε πεί οτι καταστράφηκε, το καθάρισε με καθαριστικά υγρά και εξαφάνισε την οξείδωση!!! Φυσικά το επανέφερε σε λειτουργία.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα 2 συσκευές στο service της Θεσσαλονίκης κοντά στο Σ.Σ. Σταθμό.

Τα κινητά πήγαν Αθήνα στα κεντρικά γιατί είχαν πρόβλημα στις πλακέτες τους και ήρθαν σήμερα. Εγιναν επισκευή πλακέτας και αλλαγή πλακέτας και θα πάω το απόγευμα να τα πάρω.

Αυτό που έχω να πω είναι ότι ήταν ευγενέστατοι και ότι δε θα πληρώσω τίποτα γιατί καλύπτονται από την εγγύηση παρά το ότι μάλλον εγώ έφταιγα.

Τα αναφέρω όλα αυτα γιατί με όσα έχω διαβάσει στο συγκεκριμένο thread φοβήθηκα ότι δε θα εξυπηρετηθώ και ότι θα χρυσοπληρώσω την επισκευή.

Νομίζω ότι πρέπει να λέγονται και τα θετικά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όσο έχουν ανταλλακτικά να μην τους φοβάσε όταν αλλάζει το μοντέλο και αρχίζουν να μην έχουν αρχίζουν τις μ@λ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Motorola salonica, έχει και ανατολικά, στην Καλαμαριά.

 

Περυσι τους πηγα ενα Motorola v70 ενα μηνα πριν ληξει η εγγυηση του.

Το κινητο εμφανιζε προβληματα απο το 6-μηνο αλλα τοτε ζουσα στην Σητεια Κρητης (που να δεις service εκει). Ανεβηκα Θεσσαλονικη για δουλεια και το πηγα..

Μου ειπανε το παραμυθακι (οξειδωση) και ζητησανε 60 ευρω για επισκευή.

Αρνηθηκα γιατι ειχα επιδοτηση σε ενα μηνα και τους παρακαλεσα να το επισκευασουν προχειρα απομακρυνοντας την οξειδωση. Πραγματι το κανανε και δουλευει ακομα σαν 2ο κινητο επι 1,5 χρονο απροβληματιστα...

Προσωπικη μου γνωμη για την οξειδωση ειναι οτι οξειδωθηκε απο τον ιδρωτα του προσωπου μου οταν μιλουσα και δουλευα ταυτοχρονα... (ο ιδρωτας πρεπει να οξειδωνει εντονα γιατι περιεχει αλατι)

Και το ερωτημα μου ειναι: Σε αυτην την περιπτωση δεν θα επρεπε να με καλυπτει η εγγυηση? Εγω φταιω που ιδρωνω? Ή μηπως αυτοι που το εχουν κάνει ευάλωτο??? Αλλωστε το κινητο ειναι για να ακουμπαει στο αυτι μας και κατα συνεπεια στην ακρη του προσωπου μας....

 

αυτο που χρειαζονται ολες αυτες οι εγγυησεις ειναι καταγγελια... απλα το αφηνουν στο service να αποφασισει εαν καλυπτεσαι η όχι.

don't just stay inspired - inspire others!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα...

 

θα ήθελα να πω και εγω με την σειρά μου τι ακριβώς έγινε στο service της motorola στο σιδηροδρομικο σταθμό θεσσαλονίκης. Πήγα το mpx220 επείδη τώρα τελευταία μόλις έκλεινα το πορτάκι του έκλεινε τελειώς το κινητό και μου είπαν την κλασσική δικαιολογία, οτι το κινητό έχει πάθει "οξείδωση" και καλά μου δείξανε στην πλακέτα λίγη σκόνη και επίσης ένα κόκκινο αυτοκόλλητο στο κάτω μέρος του κινητού (που και καλά ήταν άσπρο όταν αγοράστηκε το κινητό) ενώ τώρα ήταν κόκκινο λόγω υγρασίας όπως έιπαν. Φυσικά αρνήθηκαν να το επισκευάσουν λόγω του ότι ήταν δικό μου φταίξιμο και οτι η εγγύηση δεν καλύπτει περιπτώσεις οξείδωσης. Άρα με λίγα λόγια πέταμα και να πάρω καινούριο. Το θέμα είναι οτι ποτέ δεν έχει πέσει νερό στο κινητό και οτι δεν μπορεί μια συσκευή 6 μηνών να παθαίνει οξείδωση τόσο εύκολα (έστω και απο τον ιδρώτα του προσώπου).

Θα ήθελα να μου πέιτε τι έχετε κάνει σε ανάλογες περιπτώσεις;; Φυσικά και δεν πρόκειται να το αφήσω έτσι γιατί το κινητό έιναι μονο 6 μηνών και επειδή σίγουρα δεν είναι δικό μου το φταίξιμο , άρα απαιτώ να το καλύψει η εγγύηση της motorola. Επίσης είναι απαράδεκτο για ένα κινητό που κάνει γύρω στα 300 ευρώ να έχει πρόβλημα στεγανότητας το οποίο φυσικά έιναι λάθος της εταιρίας. Παίζει το να κάνω καταγγελία στην επίσημη motorola;;

 

Ευχαριστώ πολύ...

Samsung Galaxy S running Slim ICS 3.5 + Semaphore ICS 1.2.2s kernel Android 4.0.4 ICS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά κάποιος είχε αναφέρει ότι τα Motorola έχουν ένα δείκτη ο οποίος αλλάζει χρώμα όταν υπάρχει οξείδωση στο κινητό.

Νομίζω ότι τον βρήκα στο Ε1070 μου. Ποιο είναι το ζήτημα όμως:

Ο δείκτης (ένας άσπρος δίσκος) βρίσκεται πολύ κοντά στην εξωτερική επιφάνεια της συσκευής, ακριβώς κάτω από το καπάκι της μπαταρίας! Έτσι έχει γίνει κόκκινο σε μια πολύ μικρή επιφάνεια. Αυτό σημαίνει ότι δεν έχω πλέον εγγύηση;

Και ακόμα ψάχνοντας και το παλιότερο Ε398 είδα ότι ο δείκτης εκεί είναι κρυμμένος κάτω από τη μπαταρία. Και φυσικά, αν και έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια είναι άσπρος!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος είχε αναφέρει ότι τα Motorola έχουν ένα δείκτη ο οποίος αλλάζει χρώμα όταν υπάρχει οξείδωση στο κινητό.

Νομίζω ότι τον βρήκα στο Ε1070 μου. Ποιο είναι το ζήτημα όμως:

Ο δείκτης (ένας άσπρος δίσκος) βρίσκεται πολύ κοντά στην εξωτερική επιφάνεια της συσκευής, ακριβώς κάτω από το καπάκι της μπαταρίας! Έτσι έχει γίνει κόκκινο σε μια πολύ μικρή επιφάνεια. Αυτό σημαίνει ότι δεν έχω πλέον εγγύηση;

Και ακόμα ψάχνοντας και το παλιότερο Ε398 είδα ότι ο δείκτης εκεί είναι κρυμμένος κάτω από τη μπαταρία. Και φυσικά, αν και έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια είναι άσπρος!!!

Α ρε jotz τι καθεσε και ψαχνεις :p

Εχει και το v3x ακριβως τον ιδιο δισκο κατω απο την μπαταρια και ειναι ασπρος. Αυτος λες να "ανιχνευει" αν η πλακετα εχει βραχει?

Link to comment
Share on other sites

Είπα ότι κάποιος ανέφερε ότι με βάση αυτό τον δίσκο σου λένε πως το κινητό είναι "οξειδωμενο". Αλλά αν δεις που είναι στο 1070 τότε θα αναρωτηθείς ότι οι άνθρωποι σου κάνουν πλάκα!!! Είναι σε τέτοιο σημείο που δεν προστατεύεται από τίποτα.

Τελοσπάντων!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είπα ότι κάποιος ανέφερε ότι με βάση αυτό τον δίσκο σου λένε πως το κινητό είναι "οξειδωμενο". Αλλά αν δεις που είναι στο 1070 τότε θα αναρωτηθείς ότι οι άνθρωποι σου κάνουν πλάκα!!! Είναι σε τέτοιο σημείο που δεν προστατεύεται από τίποτα.

Τελοσπάντων!!!

Εγω οπως και να χει εγγυηση δεν εχω οποτε θα κανω πειραμα να δω τι ειδους ανιχνευτης ειναι αυτος! Μου θυμιζει κατι παλια αυτοκινητακια που τα εβαζες στο ψυγειο και αλλαζαν χρωμα! Θα δοκιμασω να βαλω νερο πανω στο ασπρο να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην το ψάχνετε κ πολύ....

 

ΑΥΤΟΣ είναι ο μετρητής υγρασίας, κ ΝΑΙ όταν πέσει νερό πάνω γίνετε κόκκινος.

 

Το κακό με τα Motorola είναι ότι το έχουν σε πολύ εκτεθημένο σημείο.... :mad: :mad: :mad:

 

Ομως ύστερα από μια αποτυχημένη εγχείριση στο mpx220 το οποίο μου το βγάλαν οξειδωμένο είδα ότι έχει ακόμα

έναν τέτοιο δείκτη ΠΑΝΩ στην πλακέτα....

(χωρίς βέβαια να τους νοιάζει κ πολύ αν εκείνος είναι ακόμα άσπρος) :mad: :mad: :mad:

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε και τα καλά όμως εγώ έχω επισκεφτεί πολλές - πολλές- πολλές φορές:p το σέρβις της ΜΟΤΟ στο σταθμό (Θεσσαλονίκη) με διάφορα προβλήματα άλλοτε μικρά:p και άλλοτε μεγάλα:mad: με το MPx220 και το V3 που είχα και οι άνθρωποι ήταν πολύ εξυπηρετικοί και πάντα προσπαθούσαν να δώσουν λύση στο πρόβλημα μου.. ίσως να φταίει ότι τα νεύρα μας για τις ευπαθές (ίσως) συσκευές της ΜΟΤΟ τα βγάζουμε στο σέρβις..;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απλά σε περίπτωση που πιστεύετε πως το service πάει να σας κλέψει από αφορμή το πάθημα ενός γνωστού (για το service ενός Qtek κινητού) ρίξτε μια ματιά σε αυτό το thread που υπάρχουν links προς αρμόδιους φορείς όπου μπορείτε να κάνετε καταγγελία.

 

http://www.forums.gr/showthread.php?t=11769

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

to service tous einai aparadekto kai milao oxi mono gia to edo ma kai stin aglia poyu esteila mail eixa tin idia antimrtopisi kai milao gia ena v3 pou agorastike 23/7/06 kai mexri simera pou milame exei paei gia episkeyi me to idio problima dio fores(den exi sima) kai simera pou sas grafo exei klisei mina sto service xoris kamia sobari apantisi.
Link to comment
Share on other sites

to service tous einai aparadekto kai milao oxi mono gia to edo ma kai stin aglia poyu esteila mail eixa tin idia antimrtopisi kai milao gia ena v3 pou agorastike 23/7/06 kai mexri simera pou milame exei paei gia episkeyi me to idio problima dio fores(den exi sima) kai simera pou sas grafo exei klisei mina sto service xoris kamia sobari apantisi.

Ζήτα αντικατάσταση του κινητού τώρα!Και το εννοώ τώρα!Αλλιώς μετά θα σου το αρνηθούν.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

se euxaristo gia to endiaferon (makari na edixne kai h motorola to idio) alla idi mou arnithikan thn antikatastasi giati lene oti h egkiisi tis antikatastasis einai mono 28 meres apo tin agora tis siskeuis(itan bebea noritera alla imoun diakopes sti chio kai katebika stin poli stis 30 meres kai gia dio meres moy to arnithikan to idio kai egklezoi otan tous esteila mail).

den ksero an prepei na tous diasiro prota ston eidiko tipo i na perimeno na paro tin syskeui na tin pouliso kai na min ksanasxolitho pote me autous.

Na kserete bebea oti oute mia syskeui den mou edosan na kano tin doulia mou san antikatastasi mexri na ftiaxti i dikia mou,pragma pou kanoun akoma kai i antiprosopies autokiniton.

(ta mail einai sti diathesi kathe andiaferomenou).

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως την πάτησες τώρα..Εγώ είχα ένα v180 το οποίο είχε πρόβλημα με την οθόνη.Το έστειλα 3 φορές για service για το ίδιο πρόβλημα αλλά όταν τους ζήτησα να μου το αντικαταστήσουν αρνήθηκαν βέβαια γιατί ήταν πάρα πολύ αργά.Και τώρα που έχει τελειώσει η εγγύηση έχω ένα v180 χωρίς οθόνη..Τώρα ελπίζεις να σου φτιάξουν το πρόβλημα και να μην επαναληφθεί..Αλλιώς θα το πηγαίνεις για service μέχρι να σου λήξει η εγγύηση.
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω οτι την πάτησα, και βεβαια εχουμε πολυ καλυτερα πραγματα απο το πηγενε ελα στο service της motorola, αν τελικα δεν το πουλησω οταν μου το φτιαξουν η το αλλαξουν εχω ενα γιο 6 χρονων που οταν του το χαρισω θα πηδαει απο την χαρα του.

παντος παιδια ευχαριστω για το ενδιαφερον και οταν μου το επιστρεψουν θα ενημερωσω την κοινοτητα για να δουμε ολοι μαζι ποσο γαιδουρια ειναι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola Service (Εμπειρίες,Παράπονα)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...