Jump to content

4G LTE


georgemv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επανηλθαμε στα φυσιολογικά

 

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/7616306590

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • mixtri

    1480

  • georgemv

    732

  • cmvr

    1008

  • georgebad

    1099

Επανηλθαμε στα φυσιολογικά

 

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/7616306590

 

Αυτα είναι!Που εχει τετοια χάλια μαυρα;

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Αυτα είναι!Που εχει τετοια χάλια μαυρα;

 

Το έχω ξανά αναφέρει. Δράμα. Όταν τις παίρνεις τηλ λένε έχει βλάβη, αλλά βλακείες λένε. Πρωινές ώρες πιάνει 140... Άρα είναι μπουκωμενο...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Mονο κλησεις εκτακτης αναγκης...ευτυχως που εχω γουαι φαι..τι στο...καλο Παλευουν ηθελα να ξερα..ρημαδιο τ καναν τ δικτυο.
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Mονο κλησεις εκτακτης αναγκης...ευτυχως που εχω γουαι φαι..τι στο...καλο Παλευουν ηθελα να ξερα..ρημαδιο τ καναν τ δικτυο.

 

Περιοχή ; Σε εμάς βόρεια αποκαταστάθηκαν τα πάντα εδώ και 6-7 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Περιοχή ; Σε εμάς βόρεια αποκαταστάθηκαν τα πάντα εδώ και 6-7 ωρες

 

Λιβαδειά.Τωρα μιλησα στο τσατ υπαρχει ακομα προβλημα λενε σεερικες περιοχες..δλδ ελεος πια.

Και δω τ μεσημερι ειχεστρωσει τωρα κανει.παλι νουμερα

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή τι να πει κανείς, είναι δυνατόν μετά από 36 ώρες να έχουν ακόμη πρόβλημα; Πάει για 48ωρο;

 

Αυτο τους ειπα λεω απο χθες εχετε ακομααα;;;Θ Παμε οικογενειακως αλλου τους λεω...οχι πως σκοτιστηκαν αλλα λεμε...

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Νοοτροπία του '80;

Δηλαδή;

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μήπως θα πρέπει εκεί στην Ericsson, να μάθουν να φτιάχνουν καλύτερους PCRF???

 

Δεν είναι Ericsson.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ χαμπάρι δεν θα έπαιρνα αν δεν έμπαινα να διαβάσω στο φόρουμ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και αυτή την ώρα συνεχίζει να υπάρχει θέμα.. Στο βασικό μου κινητό/νούμερο δεν έχει ούτε καν 2g (ήμουν συνδεδεμένος με wifi calling και έκανα το "λάθος" :lol: να κλείσω το wifi και να δοκιμάσω αν έχει data και έκτοτε δεν ξανάπιασε σήμα μέχρι στιγμής) και στο άλλο που έχω ως hotspot έχει κανονικά 5g.. ελα cosmote μπορείς να πας χαλαρά για 48ωρο.. :lol:

μπορείς να δώσεις και άλλη χαρά στους "haters" σου :lol:

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Περιοχή ; Σε εμάς βόρεια αποκαταστάθηκαν τα πάντα εδώ και 6-7 ωρες

Εδώ Κοζάνη πάντως ακόμη θέμα

Link to comment
Share on other sites

Πήλιο είναι όλα καλά από το μεσημέρι και μετά. Δεν καταλαβαίνω τι θέματα έχετε. Μήπως έχουν μπλοκάρει οι SIM σας από τα πολλά requests για σύνδεση; Βάλτε το σε flight mode για 20 λεπτά και δοκιμάστε (τόσο περίπου είναι τα timers). Αλλιώς τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών....

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι Ericsson.

 

Μακάρι να ήταν... Τότε δε θα είχαμε τέτοια θέματα. Δες πχ πόσο σταθερή είναι η Wind που έχει core Ericsson.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

3η μερα χωρις δικτυο.Βλαβη στην ευρυτερη περιοχη...ελεος

 

Είναι δυνατόν ; Όταν εννοείς βλάβη ;

Link to comment
Share on other sites

3η μερα χωρις δικτυο.Βλαβη στην ευρυτερη περιοχη...ελεος

 

Εννοείς ότι σχετίζεται με την προηγούμενη βλάβη ή είναι κάτι άλλο;;;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Περα απο το γνωστο μπλακ αουτ πανελλαδικως εμεις εχουμε πλεον και βλαβη στην περιοχη και λενε πως θα αποκατασταθει αμεσα..σημα ουτε 2 g.. Μονο βγαινοντας απο τον οικισμο εχει πηγαινοντας προς Λιβαδεια..Ηταν που ηταν η κατασταση το αποτελειωσαν τωρα..Σε μια περιοχη με 3500 κοσμο που οι περισσοτεροι εχουν κοσμοτε και δεν εχουν ολοι την πολυτελεια του wifi calling..τι να πω...εβαλα μια καρτουλα γουιντ να κανω τη δουλεια μου..και αναμενω..ακομα τιποτα..

Δε μου ειπαν αν σχετιζεται..απλα πως εχει βλαβη η ευρυτερη περιοχη..

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Ξεκάθαρα άτυχοι.

 

Ασε..κρατα χρονια η προβληματικη καλυψη εδω..λαθος σχεδιασμος δικτυου...ακομα το σχεδιαζουν απο την αρχη...

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Πήλιο είναι όλα καλά από το μεσημέρι και μετά. Δεν καταλαβαίνω τι θέματα έχετε. Μήπως έχουν μπλοκάρει οι SIM σας από τα πολλά requests για σύνδεση; Βάλτε το σε flight mode για 20 λεπτά και δοκιμάστε (τόσο περίπου είναι τα timers). Αλλιώς τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών....

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μακάρι να ήταν... Τότε δε θα είχαμε τέτοια θέματα. Δες πχ πόσο σταθερή είναι η Wind που έχει core Ericsson.

:up::up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη ταλαιπωρία η χθεσινή μερα, το πρωι....

 

Περίμενα λόγω δουλειάς τηλεφωνήματα κρίσιμα...αποτέλεσμα τα γνωστα: sim εκτός υπηρεσίας με αντίστοιχο 'μπιπ' ...10δες σημαντικές χαμένες κλήσεις...."Μα σ' επαιρνα τηλ και δεν το σήκωνες " και άλλες τέτοιες ομορφιές...

 

Τέλος πάντων. Αυτα είναι παρελθόν. Άλλο θέλω να ρωτήσω.

 

Από τη βλάβη αυτή και μετά παρατήρησα ένα άλλο κουσούρι...δεν ξέρω αν το έχει κανείς σας.

 

Παίρνω τηλ κάποιον . Γίνεται η σύνδεση. Μετράει δευτερόλεπτα....και κανείς δεν ακούει κανέναν! Με τη 2η προσπάθεια/κλήση μπορούμε και μιλάμε. 2-3 φορές μου το χει κάνει ήδη...

 

Έχει συναντήσει κανείς κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στη Μεθώνη το volte ακόμα αγνοείται. Να μου πεις αφού δουλεύουν τα άλλα να μην παραπονιέσαι γιατί άλλοι έχουν σοβαρότερα προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε και μια επανεκκίνηση.

Η μητέρα μου σε συνέχεια των γνωστών προβλημάτων δεν μπορούσε να κάνει κλήσεις σήμερα το πρωί, στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης.

Με restart της συσκευής διορθώθηκε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...