Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλα 85 ευρω θελει το navigon?πανε καλα?

τις εφαρμογες πως τις ενημερωνω?δεν βλεπω καποια επιλογη.

υπαρχει music player που να αναπαραγει μουσικη απο φακελο?

 

Καλημερα, ας ζηταει οσα θελει, οσο υπαρχει Here Drive δεν ακουμπαω τιποτα αλλο.

Bγαλε το store στην αρχικη οθονη και θα σου γραφει στο tile πανω ποσα update υπαρχουν.

Οχι δυστυχως, εγω εκανα τους φακελους μου tag στο album και με βολευει προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα, ας ζηταει οσα θελει, οσο υπαρχει Here Drive δεν ακουμπαω τιποτα αλλο.

Bγαλε το store στην αρχικη οθονη και θα σου γραφει στο tile πανω ποσα update υπαρχουν.

Οχι δυστυχως, εγω εκανα τους φακελους μου tag στο album και με βολευει προς το παρον.

 

πως εκανε τους φακελους tag στο album?(τραγικο παντως να μην μπορει να δει φακελους...μιλαμε για λειτουργια που την κανουν ολα τα feature phones)

Link to comment
Share on other sites

μονο τα android-symbian εννοεις. Τα iphone δεν την εχουν

 

 

 

 

 

 

ναι αλλά λες ότι έχεις iPhone....

 

Οπότε νιώθεις τόσο τέλεια που δεν ακούς μουσική...χα χα

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά λες ότι έχεις iPhone....

 

Οπότε νιώθεις τόσο τέλεια που δεν ακούς μουσική...χα χα

 

χαχα. Τρομερη ελλειψη παντως οντως ο file manager. Ελπιζω να προστεθει

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το double tap είναι διαστημικό. Ωστόσο, προειδοποιεί ότι τρώει πολλή μπαταρία (το γράφει κάτω από την επιλογή, λες κι είναι κάτι πολύ σημαντικό). Τρώει ενέργεια άξια αναφοράς;

 

Επίσης, μια φορά. μου άνοιξε το κινητό μέσα στην τσέπη.

 

Κατά τα άλλα, δοκιμάζω τα νέα χαρακτηριστικά της ενημέρωσης. Από άποψη απόδοσης δεν έχω δει καμία διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα καλο παιχνίδι τύπου sim city , age of empires που να παίζετε off line και να είναι free
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες χάρτες εννοείς τους here maps? Δεν βλεπω κάτι.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες χάρτες εννοείς τους here maps? Δεν βλεπω κάτι.

 

Μόλις έκανα και εγώ Update τους χάρτες του here maps και κατέβασε 17 mb....

Για ξαναδοκίμασε .....

Gkan
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες χάρτες εννοείς τους here maps? Δεν βλεπω κάτι.

 

Ρυθμίσεις -> αριστερά -> επιλέγεις χάρτες και ενημέρωση.. Έχει βγει όντως update χαρτών! Όχι του here maps.. :)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Κανένα weather app που να έχει τις πόλεις στα ελληνικά;

 

Το Bing Weather τις εχει στα ελληνικα, το χρησιμοποιω απο τοτε που βγηκε και ειναι σχετικα αξιοπιστο. Αν δεν σε ενοχλει το γεγονος πως δεν εχει την δυνατοτητα για το πολυ μεγαλο tile αξιζει να το τσεκαρεις.

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/bing-weather/63c2a117-8604-44e7-8cef-df10be3a57c8

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια εφαρμογή που έλειπε από wp ήρθε. Για τους δρομείς adidas miCoach :)

 

 

 

 

 

 

Μιας και πάντα χρησιμοποιώ το sports tracker, που υπερέχει αυτή?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πάντα χρησιμοποιώ το sports tracker, που υπερέχει αυτή?

Είναι σαν να έχεις προσωπικό προπονητή. μπαινεις στο micoach και διαλέγεις τι θέλεις να κάνεις. π.χ. μαραθώνιο σε 4 ώρες στις 4-4-2014 με 4 προπονησεις την εβδομάδα. Σου κάνει ένα τεστ για να δει σε τι επίπεδο είσαι και σου βγαζει προγραμμα, που με συγχρονισμό έχεις στο κινητό σου. Τρέχεις και σου δίνει ρύθμο.Σου λεει κόψε ή πήγαινε πιο γρήγορα. Σου βάζει interval training,long run κλπ. Επίσης σου έχει και ασκήσεις για ενδυνάμωση και διατατικές. Φυσικά μπορείς να διαλέξεις κι αλλες προπονήσεις π.χ. θέλεις να βελτιώσεις το 10αρι σου,θέλεις να χάσεις κιλά. Όλα αυτά βέβαια τα εχεις αποθηκευμενα στον λογαριασμό σου και μπορεις να βλέπεις στατιστικά όπως και στο sports tracker. Νομίζω πως αν το δοκιμάσεις θα σου αρέσει πολύ περισσότερο απο το sports tracker :) Εγώ από τότε που το δοκίμασα είδα μεγάλη βελτιώση.

υ.γ. Βουνό ή δρόμο τρέχεις?

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

Είδα σήμερα ότι έχει αναβάθμιση για τους χάρτες του WP8.

 

Όταν λες χάρτες εννοείς τους here maps? Δεν βλεπω κάτι.

 

Μόλις έκανα και εγώ Update τους χάρτες του here maps και κατέβασε 17 mb....

Για ξαναδοκίμασε .....

 

Το κοίταξα και εγώ αλλά στο store δεν μου έβγαζε καμία αναβάθμιση. Ούτε και με το sysapp pusher. Μπήκα λοιπόν στους χάρτες, πάτησα τις 3 τελείες κάτω δεξιά και μετά πάτησα λήψη χαρτών! Εκεί την βρήκε κανονικά την ενημέρωση (περίπου 20mb μου έλεγε εμένα).

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια εφαρμογή που έλειπε από wp ήρθε. Για τους δρομείς adidas miCoach :)

 

την κατεβασα.εβαλα κωδικους κτλ και εκει που πρεπει να κατεβασω coach voice (διαλεγω derrick rose us ) μου λεει προβλημα με synchronise. Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> αριστερά -> επιλέγεις χάρτες και ενημέρωση.. Έχει βγει όντως update χαρτών! Όχι του here maps.. :)

 

Ευχαριστώ. Αν και ακολουθώ την διαδρομή ρυθμισεις->δεξιά......χαχαχα

@nektaria δρομο ή γηπεδο με ολίγον ποδήλατο.... Αν και τελευταία έχω εγκλωβιστεί και τα ψιλοεγκατελειψα. Είναι κι αυτός ο χιαστός που μου άλλαξε τη ζωη......γκρρρρ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια εφαρμογή που έλειπε από wp ήρθε. Για τους δρομείς adidas miCoach :)

 

πολυ χρησιμη εφαρμογη ....ευχαριστουμε!

 

off topic:εγω τρεχω και ασφαλτο και βουνο.......ενταξει το βουνο πολυ πιο ωραιο ομως......απλα δεν εχω την δυνατοτητα να τρεχω συνεχεια βουνο...και ενα μειον του ειναι οτι χανεις την δρομικοτητα-ταχυτητα σου

Link to comment
Share on other sites

πολυ χρησιμη εφαρμογη ....ευχαριστουμε!

 

off topic:εγω τρεχω και ασφαλτο και βουνο.......ενταξει το βουνο πολυ πιο ωραιο ομως......απλα δεν εχω την δυνατοτητα να τρεχω συνεχεια βουνο...και ενα μειον του ειναι οτι χανεις την δρομικοτητα-ταχυτητα σου

 

Εμένα δεν μου κάνει συγχρονισμο.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

την κατεβασα.εβαλα κωδικους κτλ και εκει που πρεπει να κατεβασω coach voice (διαλεγω derrick rose us ) μου λεει προβλημα με synchronise. Τι να κανω?

 

δεν έχω (ακόμα :)) wp και δεν μπορώ να βοηθήσω.

 

Ευχαριστώ. Αν και ακολουθώ την διαδρομή ρυθμισεις->δεξιά......χαχαχα

@nektaria δρομο ή γηπεδο με ολίγον ποδήλατο.... Αν και τελευταία έχω εγκλωβιστεί και τα ψιλοεγκατελειψα. Είναι κι αυτός ο χιαστός που μου άλλαξε τη ζωη......γκρρρρ

 

πολυ χρησιμη εφαρμογη ....ευχαριστουμε!

 

off topic:εγω τρεχω και ασφαλτο και βουνο.......ενταξει το βουνο πολυ πιο ωραιο ομως......απλα δεν εχω την δυνατοτητα να τρεχω συνεχεια βουνο...και ενα μειον του ειναι οτι χανεις την δρομικοτητα-ταχυτητα σου

 

ελάτε στα μέρη μου να τρέξουμε παρέα :) Εδώ θα βαρεθείς να βλέπεις βουνό :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια,φοβερη εφαρμογη για πρατηρια με υγραεριο στην Ελλαδα :lol:

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/lpg-autogas-greece/f1bcc22c-b26c-4899-8ffd-2fa2e75f0ecb

Link to comment
Share on other sites

ελάτε στα μέρη μου να τρέξουμε παρέα :) Εδώ θα βαρεθείς να βλέπεις βουνό :)

 

φιλος μου που ειναι απο δραμα θα τρεξει στο 100αρι στο Παρανεστι!..εγω για 20αρι Παικο παω...δεν ειμαι ακομα για τοσα χιλιομετρα

Link to comment
Share on other sites

Προχθές έκανα την αναβάθμιση στους χάρτες και εχθές που χρειάστηκα το here maps .... με το που το ανοίγω ... κόλλησε το κινητό εντελώς .... βγάζω μπαταρία ... επανεκκίνηση ... και μετά κάθε φορά που έτρεχα το here maps έκανε επανεκκίνηση από μόνο του .... το ίδιο έγινε και όταν πήγα να ανοίξω και google maps+ .....ενώ όλα τα άλλα προγράμματα δούλευαν μία χαρά...

 

Σήμερα το πρωί έσβησα τους χάρτες και τους ξανακατέβασα απο την αρχή και όλα δουλεύουν μια χαρά....

 

Το περίεργο είναι ότι με το που ξανακατέβασα του χάρτες του here maps δούλεψε και το google maps+ ...... περίεργο ......:worry:

Gkan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...