Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το έχουν και τα 730/735.

 

Α! δεν το ήξερα. Οκ..! :D

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή για αυτόματη αλλαγή των φωτογραφιών στην lock screen;;

 

...awesome lock (free)...

...daily pic...

 

υπερ******* & οι δυό...

Edited by Alex_tz
Οφείλουμε να εκφραζόμαστε κόσμια
Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

...awesome lock (free)...

...daily pic...

 

υπερ******* & οι δυό...

 

έχεις κάνα λινκ για το daily pic γιατί δεν το βρίσκω στο store

Edited by Alex_tz
Διόρθωση παράθεσης
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκαν Metrotube και το Skype παλι, χωρίς να βλέπω κάποια διαφορά παλι!!! Απ' τον Ιανουάριο που πήρα τη συσκευή μου, όσες ενημερώσεις έγιναν στο Skype, δεν είδα τη παραμικρή διαφορα! Τι ακριβώς ενημερώνουν;;; :confused: :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκαν Metrotube και το Skype παλι, χωρίς να βλέπω κάποια διαφορά παλι!!! Απ' τον Ιανουάριο που πήρα τη συσκευή μου, όσες ενημερώσεις έγιναν στο Skype, δεν είδα τη παραμικρή διαφορα! Τι ακριβώς ενημερώνουν;;; :confused: :(
Ε, κατι θα ενημερωνουν, δεν μπορει...
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχει ειπωθεί και σε προηγούμενα posts, κάτι δεν πάει καλά με την Microsoft. Τουλάχιστον ας βγάλουν το compact view ή όπως το αναφέρουν από την περιγραφή.
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκαν Metrotube και το Skype παλι, χωρίς να βλέπω κάποια διαφορά παλι!!! Απ' τον Ιανουάριο που πήρα τη συσκευή μου, όσες ενημερώσεις έγιναν στο Skype, δεν είδα τη παραμικρή διαφορα! Τι ακριβώς ενημερώνουν;;; :confused: :(

Bugs fix και security updates.

Η εφαρμογη του skype σε ενα μηνα θα καταργηθει,οποταν μη καθεσε να ψαχνεις νεα features!

Link to comment
Share on other sites

Θα καταργηθεί; Ποια θα πάρει την θέση της;

 

Ενσωματώνεται στα μηνύματα.

Messaging app on Windows 10 Mobile adds Skype Messaging

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα θυμήθηκα. Το είχα δει όταν είχα περάσει WP10. Δεν μου είχε αρέσει το ότι είχα διπλές ειδοποιήσεις. Προφανώς γιατί ακόμη φτιάχνεται.
Link to comment
Share on other sites

Στα SMS θα πάει; Τι σχεσει έχουν τα μηνύματα με τη βιντεοκληση του Skype;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στα SMS θα πάει; Τι σχεσει έχουν τα μηνύματα με τη βιντεοκληση του Skype;

 

Το έχω δει κι εγώ αυτό. Ίσως χωρίσουν στα 2 την εφαρμογή. Η συνομιλία του Skype στα SMS και η βιντεοκλήση, στην εφαρμογή του τηλεφώνου.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει κι εγώ αυτό. Ίσως χωρίσουν στα 2 την εφαρμογή. Η συνομιλία του Skype στα SMS και η βιντεοκλήση, στην εφαρμογή του τηλεφώνου.

 

Έτσι το καταλβαινω! Το θέμα είναι να μην χρειάζεται να ανοίγουμε Wi-Fi για να στείλουμε SMS! Απο την άλλη καλό θα είναι αν μπορούμε να κάνουμε βιντεοκληση χωρίς δεδομένα!!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το καταλβαινω! Το θέμα είναι να μην χρειάζεται να ανοίγουμε Wi-Fi για να στείλουμε SMS! Απο την άλλη καλό θα είναι αν μπορούμε να κάνουμε βιντεοκληση χωρίς δεδομένα!!!! ;)

 

Βιντεοκλήση, χωρίς δεδομένα, δε νομίζω να γίνεται. Δεν πιστεύω ότι το 2g μπορεί να σηκώσει τον όγκο δεδομένων της.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει όπως το hangouts στο Android. Μια εφαρμογή, δύο επιλογές. Τρεις αν συμπεριλάβουμε και το hangouts dialer.

Έτσι το έχω και στο nexus 5.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το καταλβαινω! Το θέμα είναι να μην χρειάζεται να ανοίγουμε Wi-Fi για να στείλουμε SMS! Απο την άλλη καλό θα είναι αν μπορούμε να κάνουμε βιντεοκληση χωρίς δεδομένα!!!! ;)

 

Όταν πάρεις τα 10 θα καταλάβεις πως γίνεται. Σου έχει επιλογή αν θα στείλεις το μήνυμα μέσω sms ή μέσω skype.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάρεις τα 10 θα καταλάβεις πως γίνεται. Σου έχει επιλογή αν θα στείλεις το μήνυμα μέσω sms ή μέσω skype.

Αυτό λέω, αν είναι να ανοίξω τα δεδομένα γιατί να μη το στείλω με SMS; Το ίδιο θα γίνει και με τις κλήσεις φαντάζομαι!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω, αν είναι να ανοίξω τα δεδομένα γιατί να μη το στείλω με SMS; Το ίδιο θα γίνει και με τις κλήσεις φαντάζομαι!

Και πως αλλιώς να γίνει βρε? Με το περιστέρι?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή των WP 10 που εκεί δουλεύουν οι εφαρμογές sport και news με διαφορετική γλώσσα τηλεφώνου, τι άλλη επιλογή έχουμε για ειδήσεις και αθλητικά;

Χρησιμοποιώ την εφαρμογή amna αλλά είναι δύσκολο να την παρακολουθήσεις. Πολλές ειδήσεις και για να τις δεις, πρέπει όλη την ώρα να παρακολουθείς την εφαρμογή.

Δεν μπόρεσα να ρυθμίσω σωστά καμία άλλη εφαρμογή RSS. Είτε αργεί το live tile είτε δεν έχω τις ειδήσεις που θέλω.

Έχω το τηλέφωνο στα αγγλικά λόγω mix radio και Cortana.

Μπορεί κάποιος να γράψει δύο λόγια για το πως ρυθμίζονται και μερικά RSS feeds;

 

Έχω nextgen και phonly.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Και πως αλλιώς να γίνει βρε? Με το περιστέρι?

Εσύ όταν στέλνεις SMS τα δεδομένα ανοίγεις; Αυτό εννοώ...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εσύ όταν στέλνεις SMS τα δεδομένα ανοίγεις; Αυτό εννοώ...

 

Μα ποιος είπε ότι πρέπει να ανοίξεις τα δεδομένα για να στείλεις sms;

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάντως εκνευριστικό εφαρμογές από οργανισμούς γίγαντες για τα ελληνικά δεδομένα όπως η ΔΕΗ και ο ΟΠΑΠ να βγαίνουνε για Android και iOS και εμάς να μας αφήνουμε απέξω. Πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...