Jump to content

Connect Me TS-703


sarov
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβασε το attachment απο εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2014879 . συνδεσε το tablet ,τρεξε το autorun και διαλεξε το 4 reboot to cwm recovery.

Τι rom του εβαλες?

Βλέπω ότι το attatchment είναι από το YeahPad A13 και λειτούργησε και στο δικό μου.

Που το βρήκες; μήπως βρω καμιά rom για το YeahPad;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 89
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο xda το βρηκα.Εχει και μια rom αλλα καποιος που την εβαλε ειχε το ιδιο προβλημα με εσενα.

Γι'αυτο δεν την εβαλα και εγω. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1991320

Για δες και εδω http://inside4ndroid.moonfruit.com/#/a13-ab-downloads/4570792769

Εσυ τι rom εβαλες?

HTC DESIRE AMOLED

DHD BAADNWZ V1.8 ROM

32.54.00.32U_5.14.05.17 RADIO

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το attachment απο εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2014879 . συνδεσε το tablet ,τρεξε το autorun και διαλεξε το 4 reboot to cwm recovery.

Τι rom του εβαλες?

Δεν δουλεύει βγάζει αυτό .

Είχα βάλει την alphadroid 1 πριν κανά μήνα και δεν δούλευε η οθόνη αφής και το παράτησα και είπα να ξανα ασχοληθώ .

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει βγάζει αυτό .

Είχα βάλει την alphadroid 1 πριν κανά μήνα και δεν δούλευε η οθόνη αφής και το παράτησα και είπα να ξανα ασχοληθώ .

Για να μπεις σε recovery mode πρέπει πρώτα να του πεις να το εγκαταστήσει.

Εννοείται ότι πρέπει να ανοίγει το τάμπλετ και να πατήσεις την επιλογή που δοκιμάζεις αν το βλέπει.

Link to comment
Share on other sites

Για να μπεις σε recovery mode πρέπει πρώτα να του πεις να το εγκαταστήσει.

Εννοείται ότι πρέπει να ανοίγει το τάμπλετ και να πατήσεις την επιλογή που δοκιμάζεις αν το βλέπει.

Το πρόβλημα είναι ότι το tablet δεν ανοίγει,δείχνει το boot animation και δεν κάνει τίποτα ... Υπάρχει κάποιος τρόπος να φλασάρω την ρομ με κάποιο πρόγραμμα ?
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι το tablet δεν ανοίγει,δείχνει το boot animation και δεν κάνει τίποτα ... Υπάρχει κάποιος τρόπος να φλασάρω την ρομ με κάποιο πρόγραμμα ?
Πρέπει να βρεις με ποιό συνδιασμό κουμπιών (ενώ είναι κλειστό) μπαίνει σε flash mode.Μετά θα μπορείς να το φλασσάρεις.

Εσυ τι rom εβαλες?
Εγώ έχω το YeahPad, που είναι παρόμοιο αλλά, επειδή δεν έχω βρει τη ρομ που φοράει, δεν το έχω φλασσάρει γιατί δεν ξέρω τι θα τύχει.Έτσι κι αλλιώς η ρομ που φοράει είναι πολύ καλή.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βρεις με ποιό συνδιασμό κουμπιών (ενώ είναι κλειστό) μπαίνει σε flash mode.Μετά θα μπορείς να το φλασσάρεις.
Τους Drivers που θα τους βρω ?
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ την original rom ? Γιατί θέλω να την φλασάρω.
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, το δικο μου προβλημα ειναι οτι εχει κολησει στο boot screen, μονο την εικονα Connect Me δειχνει και τιποτα παραπανω. Ξερετε μήπως τι προβλημα μπορει να εχει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, το δικο μου προβλημα ειναι οτι εχει κολησει στο boot screen, μονο την εικονα Connect Me δειχνει και τιποτα παραπανω. Ξερετε μήπως τι προβλημα μπορει να εχει?
Πάτα παρατεταμένα, για πολλά δευτερόλεπτα το κουμπί τροφοδοσίας, μήπως κάνει reset και επανέλθει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Σημερα τα επαιξε το δικο μου και δε δουλευει το touch και δεν μπορω να του κανω και επανεκκινηση ετσι

Στη φορθνετ πρεπει να το παω με την αποδειξη αγορας για εγγυηση ?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
παιδια καλημερα.δεν ξερω αν πρεπει να απευθυνθω εδω απλα ειδα οτι αναφερεστε στα ταμπλετ connect me γι αυτο θα ηθελα να σας πω το δικο μου προβλημα:πηρα με επιδοτηση τον ιουλιο ενα connect me το TS-741 και πραγματικα μου χει κανει τα νευρα κροσια.το ταμπλετ μετα απο 2 βδομαδες χρησης αρχισε να κρασαρει δεν ανοιγε με τιποτα.εμενε κολημμενο στην οθονη να γραφει android.το γυρισα στο καταστημα της wind που το πηρα και μετα απο 2 μηνες μου το επιστρεψαν.το πηρα μετα απο λιγες μερες ξανα το ιδιο μου εδωσαν καινουργιο.μετα απο τρεις μερες το ταμπλετ αρχισε να μην μπαινει στο ιντερνετ ενω εδειχνε να ναι συνδεμενο στο wifi.το δοκιμασα και στην wind τα παιδια εκει μετα απο λιγες μερες δεν ξερω τι κανανε μου το δωσαν και δουλευε κανονικα.τωρα παλι αρχισε να κολαει στην οθονη και να δειχνει μονο το android.τι να κανω μπορω να ζητησω καποιο αλλο να ακυρωσω την επιδοτηση?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.δεν ξερω αν πρεπει να απευθυνθω εδω απλα ειδα οτι αναφερεστε στα ταμπλετ connect me γι αυτο θα ηθελα να σας πω το δικο μου προβλημα:πηρα με επιδοτηση τον ιουλιο ενα connect me το TS-741 και πραγματικα μου χει κανει τα νευρα κροσια.το ταμπλετ μετα απο 2 βδομαδες χρησης αρχισε να κρασαρει δεν ανοιγε με τιποτα.εμενε κολημμενο στην οθονη να γραφει android.το γυρισα στο καταστημα της wind που το πηρα και μετα απο 2 μηνες μου το επιστρεψαν.το πηρα μετα απο λιγες μερες ξανα το ιδιο μου εδωσαν καινουργιο.μετα απο τρεις μερες το ταμπλετ αρχισε να μην μπαινει στο ιντερνετ ενω εδειχνε να ναι συνδεμενο στο wifi.το δοκιμασα και στην wind τα παιδια εκει μετα απο λιγες μερες δεν ξερω τι κανανε μου το δωσαν και δουλευε κανονικα.τωρα παλι αρχισε να κολαει στην οθονη και να δειχνει μονο το android.τι να κανω μπορω να ζητησω καποιο αλλο να ακυρωσω την επιδοτηση?

 

κοιτα μηπως τους πεισεις να παρεις αλλο μοντελο ΑΛΛΗΣ ΜΑΡΚΑΣ...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...