Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί να μας δώσουν ρε παιδιά transparency στη lock screen αφού δεν το έχει καν ο launcher μας? Τι να έχει κατά νου ο γουγλης?

Προσωπικά πάντως ούτε ο gel με αυτά τα τεράστια εικονίδια μου αρέσει, ούτε nova θέλω.. Μου αρέσει η stock κατάσταση (ίσως το προτιμώ τελικά χωρίς transparency, μετά από δοκιμές με τον nova beta..)

 

Το transparency μπορούν να το χρησιμοποιησουν διάφορες εφαρμογές στο μέλλον οπότε φαντάζομαι γι αυτό το έδωσαν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τώρα δηλαδή με την 4.4.1 για να την πάρουμε ΟΤΑ πρέπει να ξανακαθαρίσουμε το "πλαίσιο υπηρεσιών της google" ή θα έρθει μόνο του;
Link to comment
Share on other sites

Εγω μολις περναω με clean install 4.4.1 rooted.Για να δουμε πως τα παει.

edit .Τεραστια τα εικονιδια δεν μ αρεσουν χαχα

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τώρα δηλαδή με την 4.4.1 για να την πάρουμε ΟΤΑ πρέπει να ξανακαθαρίσουμε το "πλαίσιο υπηρεσιών της google" ή θα έρθει μόνο του;

 

Όχι, αρκεί να περιμένεις και θα έρθει μόνη της.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μετά το 4.4.1 είχα ένα reboot στην camera την ώρα που τράβαγα φωτογραφία άλλο ένα reboot όταν από original launcher το έβαλα σε nova beta και κώλυμα στο wifi που λύθηκε με restart αυτό έκανα εγω. το 4.4.1 το πέρασα με cm recovery
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να επιβεβαιώσει κάνεις αν στην 4.1.1 τρέχει η εφαρμογή whatsapp σε art;

Ευχαριστώ.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να επιβεβαιώσει κάνεις αν στην 4.1.1 τρέχει η εφαρμογή whatsapp σε art;

Ευχαριστώ.

 

Τρέχει μετα το νέο update κανονικά.απλα κατέβασε κλασικά μέσω play

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τρέχει μετα το νέο update κανονικά.απλα κατέβασε κλασικά μέσω play

 

Από το playstore την έχω κατεβάσει την εφαρμογή

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Από το playstore την έχω κατεβάσει την εφαρμογή

 

Κ δεν σου παιζει;τώρα την κατέβασα εγώ κ παιζει κομπλε .με art

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Προβλημα bluetooth που χε εμφανιστει μεμονωμενα στην 4,4 , παιζει να διορθωθηκε με την 4,4,1 ??

Εχει καποιος απο τα παιδια που αναβαθμιστηκαν Bluetooth headset , κ μπορει να επιβεβαιωσει οτι λειτουργει χωρις αποσυνδεσεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Προβλημα bluetooth που χε εμφανιστει μεμονωμενα στην 4,4 , παιζει να διορθωθηκε με την 4,4,1 ??

Εχει καποιος απο τα παιδια που αναβαθμιστηκαν Bluetooth headset , κ μπορει να επιβεβαιωσει οτι λειτουργει χωρις αποσυνδεσεις?

 

Με το MW600 κανενα προβλημα απο 4.2.2?μεχρι 4.4.1

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μας δουλευουν με τη 4.4.1; Αν θελουν να κανουν update τον GEL, οχι οτι δεν το εχουμε κατεβασει ανεπισημα, αλλα λεμε τωρα.. Και να αφησουν τα υπολοιπα...Κοροιδευουν..Υπαρχει προβλημα με το alarmdroid και τη lockscreen. Μαυριζει ενω το ξυπνητηρι δεν απενεργοποιειται,, κι πρεπει να κλειδωσω την οθονη κι μετα ξεκλειδωμα για να επανελθει... Αλλος με ιδιο προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Μας δουλευουν με τη 4.4.1; Αν θελουν να κανουν update τον GEL, οχι οτι δεν το εχουμε κατεβασει ανεπισημα, αλλα λεμε τωρα.. Και να αφησουν τα υπολοιπα...Κοροιδευουν..Υπαρχει προβλημα με το alarmdroid και τη lockscreen. Μαυριζει ενω το ξυπνητηρι δεν απενεργοποιειται,, κι πρεπει να κλειδωσω την οθονη κι μετα ξεκλειδωμα για να επανελθει... Αλλος με ιδιο προβλημα;

 

Φίλε μου αυτό είναι ασυμβατότητα του προγράμματος με την καινούρια έκδοση του λειτουργικού. Ο developer πρέπει να το φτιάξει. Έχει ωραιότατο ξυπνητήρι native που δεν κολλάει.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Μας δουλευουν με τη 4.4.1; Αν θελουν να κανουν update τον GEL, οχι οτι δεν το εχουμε κατεβασει ανεπισημα, αλλα λεμε τωρα.. Και να αφησουν τα υπολοιπα...Κοροιδευουν..Υπαρχει προβλημα με το alarmdroid και τη lockscreen. Μαυριζει ενω το ξυπνητηρι δεν απενεργοποιειται,, κι πρεπει να κλειδωσω την οθονη κι μετα ξεκλειδωμα για να επανελθει... Αλλος με ιδιο προβλημα;

 

Επίσης τσέκαρε το timely

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωι μέχρι τώρα το κινητό είναι στο 71% με 1 ωρα και 34 λεπτα οθόνη.Πρεπει να τα πηγαίνει παρα πολύ καλά η νέα εκδοση.φουλ στοκ με art..
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Συχνα πυκνα μου βγαζει οτι η sim εχει βγει, χωρις ιδιαιτερους κραδασμους, στην μπροστινη τσεπη του παντελονιου το βαζω...

 

εχει τυχει σε κανεναν αλλο αυτο?

 

η sim ειναι γνησια microsim και οχι κομμενη κανονικη sim.

Link to comment
Share on other sites

Συχνα πυκνα μου βγαζει οτι η sim εχει βγει, χωρις ιδιαιτερους κραδασμους, στην μπροστινη τσεπη του παντελονιου το βαζω...

 

εχει τυχει σε κανεναν αλλο αυτο?

 

η sim ειναι γνησια microsim και οχι κομμενη κανονικη sim.

 

Δεν μου έχει τύχει ποτε,δες μήπως δεν έχει μπει σωστα πανω στην θηκουλα..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...