Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 620


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει ειδική ενότητα για ερωτήματα επιλογής συσκευής οπότε καλύτερα να απευθυνθείς εκεί Επιλογή συσκευής

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπες στις ρυθμίσεις στις πληροφορίες και δες την έκδοση του λειτουργικου που λέει εκεί. Η sim δεν παίζει κανένα ρόλο...

H αναβάθμιση είναι διαθέσιμη για variant Voda αλλά όχι για Cote...

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

 

 

εκδοση ΛΣ 8.0.10.... και κατι αλλα νουμερα...αρα δεν μου περασε την αμπερ μαλλον...:(

Link to comment
Share on other sites

εκδοση ΛΣ 8.0.10.... και κατι αλλα νουμερα...αρα δεν μου περασε την αμπερ μαλλον...:(

 

Εαν πας στις ρυθμισεις - προσθετα+πληροφοριες θα σου γραφει αν εχεις την amber.

Link to comment
Share on other sites

παίδες μερικές ερωτήσεις γιατί σκοπεύω να το πάρω στη κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό (πιστεύω είναι VFM για την κατηγορία εως 180 ευρώ....κάνω λάθος??)

 

Τα μηνύματα μέχρι πόσους χαρακτήρες δέχονται?

Η κάμερα τι λέει μέρα κ βράδυ?

Το βίντεο είναι καλό?

 

Απο βιντεάκια που έχω δει στο youtube το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι το μόνο μείον με το κινητό είναι ότι δεν έχει ράδιο.

Link to comment
Share on other sites

παίδες μερικές ερωτήσεις γιατί σκοπεύω να το πάρω στη κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό (πιστεύω είναι VFM για την κατηγορία εως 180 ευρώ....κάνω λάθος??)

 

Τα μηνύματα μέχρι πόσους χαρακτήρες δέχονται?

Η κάμερα τι λέει μέρα κ βράδυ?

Το βίντεο είναι καλό?

 

Απο βιντεάκια που έχω δει στο youtube το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι το μόνο μείον με το κινητό είναι ότι δεν έχει ράδιο.

 

Πηγε στα 180; Πριν 2-3 εβδομαδες το πηρε φιλος μου με 165.

 

Κανονικα 160 χαρακτηρες (Ρυθμισεις - δικτυο+ και συνολο χαρακτηρων βαζεις μειωμενο)

Η καμερα ειναι αρκετα καλη την μερα, ικανοποιητικη το βραδυ.

Το βιντεο ειναι παρα πολυ καλο. Ειδικα ο ηχος ληψης ειναι αψογος.

 

Ναι το μοναδικο μειον ειναι το ραδιο (πολυ σημαντικο για καποιους ομως).

Link to comment
Share on other sites

Στην καρτελα Χρηση δεν σου δειχνει ποια προγραμματα εχουν καταναλωσει τι; Καπως ετσι δηλαδη https://skydrive.live.com/redir?resid=899E8D2CA4CAA936!327&authkey=!AMvtVoyFG2SGkC0&v=3

 

Μου δουλεψε και το nokia camera pro με το κολπακι!! Ωραιο προγραμμα, εχει και ζουμ στο video που μου ελειπε!

 

Ναι δείχνει τελικά. Απ' ότι κατάλαβα για την κάθε εφαρμογή πρέπει να γίνει χρήση άνω του ενός mb για να εμφανίσει την πράσινη ένδειξη. Διαφορετικά λέει: < 1 MB

Link to comment
Share on other sites

Ναι δείχνει τελικά. Απ' ότι κατάλαβα για την κάθε εφαρμογή πρέπει να γίνει χρήση άνω του ενός mb για να εμφανίσει την πράσινη ένδειξη. Διαφορετικά λέει: < 1 MB

 

Ναι μαλλον ετσι ειναι, θα το δω αυριο γιατι μηδενισα σημερα.

 

Κατι αλλο σχετικα με τον internet explorer, μου ειχε σπασει τα νευρα γιατι εκανε συνεχεια refresh οταν αλλαζα tabs. Εκει που επαιζα με τις ρυθμισεις λεω δεν σβηνω και το ιστορικο; Ε μετα απο αυτο, σταματησαν τα refresh, εγινε αισθητα πιο γρηγορος ο ie.

To εχετε παρατηρησει αυτο; Ειναι bug ή απλα κολλαει οταν μαζευτει πολυ πραγμα στο ιστορικο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θέμα το είχα και πριν την amber. Μάλλον ευθύνονται τα 512mb ram.

Θα δοκιμάσω κι αυτό που λες να σβήσω το ιστορικό να δω αν αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θέμα το είχα και πριν την amber. Μάλλον ευθύνονται τα 512mb ram.

Θα δοκιμάσω κι αυτό που λες να σβήσω το ιστορικό να δω αν αλλάξει κάτι.

 

Παντως αν ειναι λογω των 512 ram, τι να πω..Αργει και αυτη η Opera με τον μινι ρε ******* :)

Edited by impreza_sti
Αφαλιρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και το amber update χθες οπότε περνάει κανονικά και ας μην έχεις αγοράσει τη συσκευή από κάποιο πάροχο κινητής τηλεφωνίας!
http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

Πηγε στα 180; Πριν 2-3 εβδομαδες το πηρε φιλος μου με 165.

 

Κανονικα 160 χαρακτηρες (Ρυθμισεις - δικτυο+ και συνολο χαρακτηρων βαζεις μειωμενο)

Η καμερα ειναι αρκετα καλη την μερα, ικανοποιητικη το βραδυ.

Το βιντεο ειναι παρα πολυ καλο. Ειδικα ο ηχος ληψης ειναι αψογος.

 

Ναι το μοναδικο μειον ειναι το ραδιο (πολυ σημαντικο για καποιους ομως).

 

να 'σαι καλά φίλε μου, θα προβώ κατά 99% στην αγορά του τη Δευτέρα

Link to comment
Share on other sites

να 'σαι καλά φίλε μου, θα προβώ κατά 99% στην αγορά του τη Δευτέρα

 

Τιποτα φιλε μου, ευχομαι να της αρεσει.

 

Παρατηρησα οτι στην επιλογη της αφης, εχει επιλογη για high sensitivity λογικα για οταν φορας γαντια. Υπηρχε απο πριν; Πρωτη φορα το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας :)

Έχω αγοράσει το 620 εδώ και 6 μέρες και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη.Προχθές μου έβγαλε ενημερώσεις να κάνω και τις έκανα.Διαβάζω εδώ ότι αν έχεις κάνει την amber στο γράφει στις πληροφορίες.Εμένα δεν μου γράφει κάτι τέτοιο παρά μόνο αριθμούς,αλλά το παράδοξο είναι ότι το βίντεο έχει ζουμ πλέον.Επίσης όταν ανοίξω την επιλογή "αφή" στις ρυθμίσεις μου γράφει πως δεν υπαρχουν ρυθμίσεις αυτή τη στιγμή και η ενημέρωση υλικολογισμικού θα διορθώσει το σφάλμα.Είμαι μπερδεμένη!!Μπορείτε να βοηθήσετε;

girisa kai ti katalava...?:(
Link to comment
Share on other sites

1) Έχεις Data Sense?

2) Τι έκδοση υλικολογισμικού σου βγάζει?

3) Αν έχεις extras+info, ή όπως λέγεται στα ελληνικά, είναι προς τα κάτω στο μενού των ρυθμίσεων απ' τα τελευταία, εκεί θα πρέπει να σου λέει Amber...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Και πριν την amber είχε επιλογή για zoom στο βίντεο. Απλά δεν μπορείς να αλλάξεις το zoom κατά την διάρκεια που τραβάς βίντεο. Αυτό μόνο με το nokia pro cam γίνεται.

Όπως λέει και ο MICOStsi από τα Πρόσθετα+πληροφορίες μπορείς να δεις αν έχεις την amber.

Link to comment
Share on other sites

To data sense που εμφανίζεται;Δεν το βλέπω πάντως..Στα πρόσθετα+πληροφορίες δεν γράφει πουθενά το όνομα amber.H έκδοση λογισμικού είναι : 8.0.10211.204 και ο αριθμός αναθεώρησης υλικολογισμικού : 1030.6407.1308.0001
girisa kai ti katalava...?:(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.... Υπάρχει τρόπος να αποθηκευτούν τα μηνύματα σε κάποιο λογαριασμό και να γίνεται συγχρονισμός, όπως και με τις επαφές;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.... Υπάρχει τρόπος να αποθηκευτούν τα μηνύματα σε κάποιο λογαριασμό και να γίνεται συγχρονισμός, όπως και με τις επαφές;

 

ρυθμίσεις->αντίγραφο ασφαλείας

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ montoya...

Λεει ότι είναι ενεργοποιημένη, άρα θα έχουν ήδη αποθηκευθει στο cloud...

πως θα τα δω;; φανταζομαι με το λογαριασμό που έχω δηλώσει;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ montoya...

Λεει ότι είναι ενεργοποιημένη, άρα θα έχουν ήδη αποθηκευθει στο cloud...

πως θα τα δω;; φανταζομαι με το λογαριασμό που έχω δηλώσει;

 

Για να τα δεις θα πρέπει να επαναφέρεις το αντίγραφο ασφαλείας που κράτησες και αυτό μπορείς να το κάνεις μόνο ύστερα από φλασάρισμα ή επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει δηλαδη τρόπος να μπορω να τα αποθηκεύσω για να μπορώ να τα επεξεργάζομαι όποια ώρα θέλω;; Όπως ήταν το MyPhone Explorer... το είχα για το Sony ericsson
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...