Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανενα καλο app για να βλεπω απο το DHD

την ip camera μου??

ευχαριστω!!:O

Δοκιμασε αυτο.

https://market.android.com/details?id=com.rcreations.ipcamviewer&feature=search_result

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος αν υπαρχει εφαρμογη στο μαρκετ ,οπου να μπορεις φωνητικα να πληκτρολογεις μηνυμα ,να προσθετεις τον παραληπτη????? Και αν υποστηριζει και Ελληνικα?

Ξέρω το google voice search, ΑΛΛΑ ΔΕΝ υποστηρίζει ελληνικά :(

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βρω τα lock screens που χρησιμοποιεί ο darky στις rom του γιατί βαριέμαι αφάνταστα το κλασσικό της samsung που έχω. Ξέρουμε γενικά αν κυκλοφορούν free lock screens??

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βρω τα lock screens που χρησιμοποιεί ο darky στις rom του γιατί βαριέμαι αφάνταστα το κλασσικό της samsung που έχω. Ξέρουμε γενικά αν κυκλοφορούν free lock screens??

 

Κυκλοφορούν διάφορα αλλά από την τελευταία φορά που τα δοκίμασα θυμάμαι είχαν πολλά προβλήματα μιας και δεν είναι μέρος του συστήματος και "κάθονται" από πάνω.

 

Είναι ο πρώτος λόγος που έκανα root. Ήθελα vanilla lockscreen (slide for sound/ slide to unlock).

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση πως αυτα τα lockscreens του Darky μπαινουν σε deodexed roms. Αρα αν επιχειρησεις να τα βαλεις σε stock ισως να υπαρχουν προβληματα. Διορθωστε με αν κανω λαθος.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως λεγεται η εφαρμογη που αμα εχεις χασει το κινητο η στο εχουν κλεψει να δεις που ειναι?

 

Υπάρχουν διάφορες.. εγώ αγόρασα με 0.80 ευρώ το SeekDroid και δουλεύει κανονικά!

 

Δεν δοκίμασα χωρίς sim που δεν νομίζω να δουλεύει αλλά με reboot δεν χρειάζεται να το ξανατρέξεις... όπως άλλα που είχα δοκιμάσει παλιότερα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η καλυτερη εφαρμογή κατά τη γνώμη σας για να βλέπουμε video ? :)

 

Κοίταξε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα πια που τα video του youtube που ειναι σε html 5 το GT540 δεν τα υποστηρίζει οταν ειναι μεσα σε site? Γιατι το δοκίμασα και σε μια ιστοσελιδα που ειχε το video σε html5 και δεν εμπαινε ουτε απο την εφαρμογη του youtube να το παίξει.
Link to comment
Share on other sites

 

το δοκιμασα δουλευει τελεια.

ευχαριστω!!

μια ερωτηση επειδη βλεπω και αλλες καμερες

δεν πιστευω να βλεπουνε και μενα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

τι ακριβως κανει αυτο το προγραμμα, γιατι δεν πολυκαταλαβα;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως κανει αυτο το προγραμμα, γιατι δεν πολυκαταλαβα;

 

Μ αυτο μπορεις να παρακολουθεις καμερες απ το κινητο αν ξερεις την ip τους. Ας πουμε οτι βαζεις σ ενα χωρο καμερες και θελεις να δεις εκεινη την ωρα τι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν διάφορα αλλά από την τελευταία φορά που τα δοκίμασα θυμάμαι είχαν πολλά προβλήματα μιας και δεν είναι μέρος του συστήματος και "κάθονται" από πάνω.

 

Είναι ο πρώτος λόγος που έκανα root. Ήθελα vanilla lockscreen (slide for sound/ slide to unlock).

 

Είμαι root και μάλιστα έχω μαγειρεμένη rom αλλά δε βρήκα πουθένα κάτι... το vanila όντως πολύ καλό! Είναι free? Τίποτα άλλο υπόψην? Μπορώ να δοκιμάσω κ αν δε καθήσει καλά το βγάζω..

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι root και μάλιστα έχω μαγειρεμένη rom αλλά δε βρήκα πουθένα κάτι... το vanila όντως πολύ καλό! Είναι free? Τίποτα άλλο υπόψην? Μπορώ να δοκιμάσω κ αν δε καθήσει καλά το βγάζω..

 

GOTO Lockscreen πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

GOTO Lockscreen πολυ καλο

 

ευχαριστώ όντως πολύ ωραίο αλλά paid... :/

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ψαχνω καποιοα εφαρμογη που να μπορει να ενεργοποιη η απενεργοποιη το data enabled

χωρις να μπαινω settings ->data manager -> data delivery -> data enabled

Link to comment
Share on other sites

παιδια η καλυτερη εφαρμογή κατά τη γνώμη σας για να βλέπουμε video ? :)

 

RockPlayer ή mVideo Player.

 

ρε παιδια ψαχνω καποιοα εφαρμογη που να μπορει να ενεργοποιη η απενεργοποιη το data enabled

χωρις να μπαινω settings ->data manager -> data delivery -> data enabled

 

Quick Settings και ανοιγοκλείνεις ότι θέλεις.

Επίσης μπορείς να το κάνεις με το APN Off. (δεν το έχω βάλει ποτέ, απλά το διαβάζω από άλλους χρήστες.)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.

 

Εχω τον Es explorer, και μπαινω κανονικα στα pc του lan μου μεσο wifi βλεπω τα παντα κανονικα... το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να κανω stream τα video αρχεια , τα αρχεια ηχου γινονται μια χαρα stream , no problem ομως οταν παω να ανοιξω video μου βγαζει message οτι δεν υποστηριζει ροες αυτου του ειδους αρχειο κατι τετοιο και μετα αρχιζει και κατεβαζει το αρχειο και μετα το παιζει... τι να κανω ... /help. :(

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κατεβάσει αλλά νομίζω απαιτεί και ο ληπτης να χρησιμοποιεί android συσκευή ή i-phone και τα σχετικά και να έχει και την εφαρμογή αυτή.Δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι!

Δε νομίζω να υπάρχει κάποια εφαρμογή η οποία θα στέλνει δωρεάν μηνύματα sms... Mηνύματα μέσω internet ναι, αλλά αυτά απαιτούν την ίδια εφαρμογή και από το άλλο κινητό ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω για μια εφαρμογή που απενεργοποιει το wifi αμα μενει για πολλη ωρα ακινητο ... οχι αμα σβηνει η οθονη.. Δηλ να κατεβαζω ενα αρχειο και μετα που τελειωνει να καταλαμβαίνει οτι δεν χρησιμοποιείται και να το σβήνει ..

ζηταω πολλα φανταζομαι ε ? :p

Παύλος
Link to comment
Share on other sites

Ναι προφανως και θελει... νομιζω οτι το whatsapp παιζει με android, ios κ blackberry. Τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου εσυ;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...