Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 27/8/2024 at 9:02 ΜΜ, johnsot-1 said:

Γνωρίζετε αν στο viber γίνεται να έχω κάτι σαν έξτρα ειδοποίηση (ηχητική) όταν σε κάποια ομαδική αναφέρονται σε εμένα?

Ρωτάω για ομάδα στην δουλειά για να μην κοιτάω στο τηλέφωνο κάθε που ακούγεται ειδοποίηση, αλλά θα πρέπει να απαντώ όταν αναφέρουν εμένα.

Δεν νομίζω...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

αυτά τα 9gb του viber που βλέπω τι είναι για να σβήσω τίποτα; υπόψιν όλα τα αρχεία φώτο βίντεο του viber ανεβαίνουν google photos. 

Screenshot_20240901_174601_Google Play Store.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2024 at 5:48 ΜΜ, ilka71 said:

αυτά τα 9gb του viber που βλέπω τι είναι για να σβήσω τίποτα; υπόψιν όλα τα αρχεία φώτο βίντεο του viber ανεβαίνουν google photos. 

Screenshot_20240901_174601_Google Play Store.jpg

Είναι ότι φωτογραφία και βίντεο έχεις δει όλο τον καιρό. Τα κρατάει στην κάρτα. Εάν τα σβήσεις δεν θα τα βλέπεις και στις συνομιλίες πλέον. Επίσης λογικά θα σβηστούν και από το Drive. 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, akilleas said:

Είναι ότι φωτογραφία και βίντεο έχεις δει όλο τον καιρό. Τα κρατάει στην κάρτα. Εάν τα σβήσεις δεν θα τα βλέπεις και στις συνομιλίες πλέον. Επίσης λογικά θα σβηστούν και από το Drive. 

ευχαριστώ που είναι να τα σβήσω με τη μία; ξέρεις; 

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις σε μια συνομιλία, τρεις τελίτσες επανω δεξιά, "μέσα, σύνδεσμοι και αρχεία"

από εκεί κρατάς και σβήνεις ότι θες

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογή της ΑΑΔΕ εκεί που λέει νέο ραντεβού μου βγάζει αυτό. σε εσάς το ίδιο κάνει? στην υποστήριξη της εφαρμογής δεν έχουν ιδέα λέει 

Screenshot_20240907_192508_myAADEapp.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, ilka71 said:

στην εφαρμογή της ΑΑΔΕ εκεί που λέει νέο ραντεβού μου βγάζει αυτό. σε εσάς το ίδιο κάνει? στην υποστήριξη της εφαρμογής δεν έχουν ιδέα λέει 

Screenshot_20240907_192508_myAADEapp.jpg

Παίζει κανονικά σε εμένα. Δοκίμασες να κάνεις log off και να ξανσυνδεθεις με τους κωδικους Taxis; εμένα πριν λίγες μέρες η εφαρμογή τους ΗΔΙΚΑ μου έλεγε πως το ΑΜΚΑ μου είναι άκυρο 😂😂😂. Μετά από μέρες μου ήρθε ένα email από ΗΔΙΚΑ που έλεγε πως ήταν τεχνικό πρόβλημα της στιγμής, τρέχα γύρευε... 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vastegial_74 said:

Παίζει κανονικά σε εμένα. Δοκίμασες να κάνεις log off και να ξανσυνδεθεις με τους κωδικους Taxis; εμένα πριν λίγες μέρες η εφαρμογή τους ΗΔΙΚΑ μου έλεγε πως το ΑΜΚΑ μου είναι άκυρο 😂😂😂. Μετά από μέρες μου ήρθε ένα email από ΗΔΙΚΑ που έλεγε πως ήταν τεχνικό πρόβλημα της στιγμής, τρέχα γύρευε... 

ευχαριστώ, ναι τελικά έφτιαξε με clear data της εφαρμογής. μετά εκεί που ήθελε να ανοίξει με browser έβαζα samsung internet και έβγαζε λάθος. μετά δοκίμασα με edge και μπήκε. οτι να ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε με το Stocard; Σταματάει να λειτουργεί και βάζεις klarna για να έχεις κάρτες από supermarket κλπ; 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...