Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς το έκανες το update του Vanced; Εγώ προσπαθώ μέσα από την εφαρμογή να κάνω και όλο πρόβλημα με βγάζει! :(

Ούτε το MicroG αναβαθμίζει ούτε και το Vanced.

Από το Vance manager το αναβάθμισα εύκολα.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το Vance manager το αναβάθμισα εύκολα.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ έτσι κάνω χωρίς πρόβλημα.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά! Το αναβάθμισα! Απλά επειδή είχα MIUI έπρεπε να απενεργοποιήσω την βελτιστοποίηση MIUI από την επιλογή των προγραμματιστών στις ρυθμίσεις για να κατέβει η νέα έκδοση.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποια θεωρείτε την καλύτερη εφαρμογή για ελληνικά κανάλια tv; Αυτή στην οποία να παίζουν τα περισσότερα τουλάχιστον..
Εγώ στο box έχω εγκατεστημένο το GreekLiveTV, αλλά νομίζω πως όλες οι εν λόγω εφαρμογές έχουν το ίδιο σοβαρό πρόβλημα.

Στην ουσία αυτό που δείχνουν είναι το web channel κάθε καναλιού, και αυτό έχει το μειονέκτημα ότι δεν παίζουν όλες οι εκπομπές/ταινίες/σειρές που δείχνει το κάθε κανάλι εκείνη τη στιγμή.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο box έχω εγκατεστημένο το GreekLiveTV, αλλά νομίζω πως όλες οι εν λόγω εφαρμογές έχουν το ίδιο σοβαρό πρόβλημα.

Στην ουσία αυτό που δείχνουν είναι το web channel κάθε καναλιού, και αυτό έχει το μειονέκτημα ότι δεν παίζουν όλες οι εκπομπές/ταινίες/σειρές που δείχνει το κάθε κανάλι εκείνη τη στιγμή.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Ειδικά οι ταινίες δεν παίζουν καθόλου. Την είχα κατεβάσει κι εγώ την συγκεκριμένη εφαρμογή και όταν πχ στο Star είχε ταινία δεν την άνοιγε. Όταν έπαιζε σειρά ή ειδήσεις κλπ τα άνοιγε. Το ίδιο έκανε και στα υπόλοιπα κανάλια της τηλεόρασης!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς δε θα βλέπεις τα videos στο Play Store;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Στις εφαρμογές και παιχνίδια στο Play Store έχει κάποια μικρά βίντεο από το YouTube που βλέπεις κατευθείαν περί τίνος πρόκειται. Αν έχεις κάνει disable την official εφαρμογή του YouTube αυτά δεν ανοίγουν.

 

Ποια θεωρείτε την καλύτερη εφαρμογή για ελληνικά κανάλια tv; Αυτή στην οποία να παίζουν τα περισσότερα τουλάχιστον..

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gkapps.hellastv

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Στις εφαρμογές και παιχνίδια στο Play Store έχει κάποια μικρά βίντεο από το YouTube που βλέπεις κατευθείαν περί τίνος πρόκειται. Αν έχεις κάνει disable την official εφαρμογή του YouTube αυτά δεν ανοίγουν.

 

Εννοείς ότι έχοντας ενεργοποιημένο το YouTube τα παίζει απευθείας μέσα από το Play Store, ή τα ανοίγει μέσα από την εφαρμογή του YouTube;

 

Γιατί σ' εμένα που έχω απενεργοποιημένα το YouTube, τα ανοίγει με το Vanced.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι έχοντας ενεργοποιημένο το YouTube τα παίζει απευθείας μέσα από το Play Store, ή τα ανοίγει μέσα από την εφαρμογή του YouTube;

 

Γιατί σ' εμένα που έχω απενεργοποιημένα το YouTube, τα ανοίγει με το Vanced.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Όταν τα παίζει από το Google Play.. Χωρίς root δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο από το να έχουμε και τις δύο εφαρμογές, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό! Το είχα ρωτήσει ακριβώς το ίδιο στο επίσημο forum του vanced.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου βγάζει να ενεργοποιήσω το YouTube που έχω απενεργοποιησει, αλλά αν πατήσω όχι μου ανοίγει με το vanced.. Είμαι χωρίς root

 

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Έτσι για να δοκιμάσω αυτό που λέτε, άνοιξα κάποια βίντεο από το playstore. Δεν είμαι ρουτ, έχω απενεργοποιησει το official YouTube και έχω μόνο το vanced. Τα βίντεο ανοίγουν όλα με το vanced. Δεν ρωτάει για ενεργοποίηση της άλλης εφαρμογής.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανένα adblocker καλό για να μην υπαρχουν διαφημίσεις στο chrome.
Link to comment
Share on other sites

Κάνει και για chrome;
Ναι, εγώ δεν βλέπω διαφημίσεις πουθενά, εκτός από το YouTube, οπότε εκεί 'παίζω' με το Vanced.

 

Απλά επειδή το Adguard είναι επί πληρωμή, δοκίμασε κάποιο από τα Blokada, AdClear, NetGuard να δεις αν κάνουν τη δουλειά που θέλεις.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανένα adblocker καλό για να μην υπαρχουν διαφημίσεις στο chrome.
Δοκίμασε τον brave. Ίδια εμπειρία χρήσης με τον Chrome, αν όχι καλύτερη και πολύ καλύτερος στο θέμα privacy.
Link to comment
Share on other sites

Απο ολα αυτα κανενα δεν δουλευει σωστα,μου φαινεται θα καταργησω το chrome και θα δουλευω το microsoft edge που εχει ρυθμιση για αποκλεισμο διαφημισεων και ειναι και πολυ smooth.
Link to comment
Share on other sites

Απο ολα αυτα κανενα δεν δουλευει σωστα,μου φαινεται θα καταργησω το chrome και θα δουλευω το microsoft edge που εχει ρυθμιση για αποκλεισμο διαφημισεων και ειναι και πολυ smooth.

 

Το έχω κάνει εδώ και μήνες. Απλά τέλειος και σφαιρατος. Τον έχω παράλληλα με τον Opera.

Επίσης έχει μπρος/πίσω με swipe που βολεύει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει εδώ και μήνες. Απλά τέλειος και σφαιρατος. Τον έχω παράλληλα με τον Opera.

 

Επίσης έχει μπρος/πίσω με swipe που βολεύει.

Γίνεται να συγχρονίσουμε κωδικούς κτλ όμως από Chrome;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να συγχρονίσουμε κωδικούς κτλ όμως από Chrome;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν έχεις Windows 10 στο pc τα συγχρονίζεις εκεί.

Δεν θυμάμαι την έκδοση στο κινητό αν το κάνει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λυστε μου μια απορια ρε παιδια γιατι δεν μπορω μονος μου να το κανω, εχω δυο συσκευες μια εταιρικη και προσωπικη, το εταιρικο ειναι apple και το προσωπικο android. και τα δυο ειναι συνδεδεμενα με το ιδιο ΒΤ ακουστικο, οταν με παιρνει καποιος στο μηλο μεσω viber αμα πατησω το κουμπι της κλησης στο ΒΤ ακουστικο σηκωνει τη κληση οπως αντιστοιχα αν το πατησω πλαι τερματιζει την κληση, στο android ομως πρεπει υποχρεωτικα να το κανω μεσω του κινητου , δεν γινετε μεσω του ακουστικου! υπαρχει καποιος τροπος να το φτιαξω να δουλευει οπως στο μηλο?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Έκανε update η εφαρμογή my wallet της alpha bank και πλέον βλέπει ότι η συσκευή είναι rooted και δεν ανοίγει.

Παρόλο που είναι επιλεγμένη μέσα στο hide magisk.

Μήπως το έχει πάθει κανένας άλλος και βρήκε λύση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανε update η εφαρμογή my wallet της alpha bank και πλέον βλέπει ότι η συσκευή είναι rooted και δεν ανοίγει.

Παρόλο που είναι επιλεγμένη μέσα στο hide magisk.

Μήπως το έχει πάθει κανένας άλλος και βρήκε λύση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πρεπει να μπεις με τους κωδικους απο το alpha ebanking την πατησα και εγω ετσι και θα παω να βγαλω κωδικους διοτι δεν εχω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...