Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Έχω την pro από παλαιότερη προσφορά, απλά δεν το θυμόμουν γι' αυτό και σε ρώτησα! :lol:

 

Η δωρεάν που λες καταργείται, το λέει στις πληροφορίες της εφαρμογής αν σκρολάρεις προς τα κάτω...

 

ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ: Αυτή η έκδοση της εφαρμογής δεν υποστηρίζεται πλέον, λάβετε την έκδοση Pro εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.gallery.pro . Μην ξεχνάτε οτι αν απεγκατασταθεί εντός 2 ωρών, θα επιστραφούν αυτόματα τα χρήματα σας. Αν θέλετε επιστροφή χρημάτων οποιαδήποτε στιγμή αργότερα, απλά επικοινωνήστε μαζί μας στο hello@simplemobiletools.com και θα τα λάβετε. Αυτό το κάνει εύκολότερο για να την δοκιμάσετε :)

 

Καλησπέρα.

Δεν μπήκα να δω ό,τι την καταργούν γιατί και εγώ την pro έχω από παλαιότερη προσφορά. Απλά θυμώνουν ό,τι είχε και δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

ξέρετε σε ποια version του facebook τα σχόλια σε ομάδα δεν είναι τα top πρώτα αλλά όλα από προεπιλογή ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες έχω παρατηρήσει πως το γραφικό στοιχείο του myphone δεν λειτουργεί και πως αν επιχειρήσω να το αφαιρέσω από την επιφάνεια εργασίας του τηλέφωνου και να το ξανά προσθέσω δεν με αφήνει.

Έχει κάποιο πρόβλημα η εφαρμογή;

 

ΥΓ μπορώ να ανοίξω το myphone μέσα από το tapatalk.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Facebook που να υποστηρίζει dark mode όχι ακόμα;;

Υποστηρίζει εδώ και καιρό dark mode. Αν πας στις ρυθμίσεις θα το δεις.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει εδώ και καιρό dark mode. Αν πας στις ρυθμίσεις θα το δεις.
Που ακριβός γιατί ούτε γω το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Messenger εδώ και καιρό ναι. Facebook όχι. Είναι ακόμη σε πειραματικό στάδιο. Δεν ξέρω αν σε κάποιες συσκευές το κάνει, αλλά διακόπτης σίγουρα δεν υπάρχει σε όλες. Ο μόνος τρόπος είναι να ενεργοποιήσεις developer settings, και να επιλέξεις force dark mode για όλες τις εφαρμογές, και μόνο έτσι γίνεται και στο Facebook app.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβός γιατί ούτε γω το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν το βρίσκεις γιατί δεν υπάρχει. Το έχουν πάρει ορισμένες μόνο συσκευές.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβός γιατί ούτε γω το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

50385237007_eedc1cc7b8_z.jpg

 

Στην συσκευή μου υπάρχει πάντως!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει γιατί το έδωσαν πειραματικά σε κάποιους χρήστες, επίσημα δεν βγήκε ακόμα για όλους.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κάποιος αν υπάρχει εφαρμογή τήρησης εξόδων αυτοκινήτου (τύπου Fuelio) που να μπορούν να ενημερώνουν τα έξοδα on line περισσότεροι από έναν χρήστες; Πχ πληρώνοντας την ασφάλεια του αυτοκινήτου της συζύγου, να ενημερώνω την εφαρμογή και η δαπάνη να εμφανίζεται και στην εφαρμογή της συζύγου, καθώς και το αντίστροφο.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κάποιος αν υπάρχει εφαρμογή τήρησης εξόδων αυτοκινήτου (τύπου Fuelio) που να μπορούν να ενημερώνουν τα έξοδα on line περισσότεροι από έναν χρήστες; Πχ πληρώνοντας την ασφάλεια του αυτοκινήτου της συζύγου, να ενημερώνω την εφαρμογή και η δαπάνη να εμφανίζεται και στην εφαρμογή της συζύγου, καθώς και το αντίστροφο.
Δοκίμασε το drivvo

https://play.google.com/store/apps/details?id=br.com.ctncardoso.ctncar&hl=el

 

Στάλθηκε εκ θαύματος …

Link to comment
Share on other sites

Για διπλές εφαρμογές χρησιμοποιώ την εφαρμογή parallel όπου και δεν είμαι ευχαριστημένος, προσπαθώ σήμερα να μπω σε μια εφαρμογή αλλά μάταια, κάτι καλύτερο υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

Facebook που να υποστηρίζει dark mode όχι ακόμα;;
Στο FB lite το έχω σε Dark εδώ και μήνες στο OP6.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καποια εφαρμογη που να ελενχω απο το pc η απο κινητο ενα αλλο tablet?Δοκιμασα το team viewer αλλα δεν.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Υπαρχει περιπτωση να μπορω να βαλω messenger χωρις να κανω λογαριασμό facebook;

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Υπαρχει περιπτωση να μπορω να βαλω messenger χωρις να κανω λογαριασμό facebook;

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πλέον το έχουν αλλάξει και δεν γίνεται πριν κάποιο καιρό μπορούσες

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Υπαρχει περιπτωση να μπορω να βαλω messenger χωρις να κανω λογαριασμό facebook;

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτό που μπορείς να κάνεις ςίναι χρήση του messenger χωρίς να κάνεις χρήση του fb

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

αυτό που μπορείς να κάνεις ςίναι χρήση του messenger χωρίς να κάνεις χρήση του fb

 

Και πως γίνεται αυτό; Κάποτε μπορούσες με αριθμό τηλεφώνου. Τώρα πλέον νομίζω πως χωρίς λογαριασμό facebook δεν γίνεται.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Τι σε εμποδίζει να κάνεις λογαριασμό και να χρησιμοποιήσεις μόνο την εφαρμογή του messenger;

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χρησιμοποιώ το Facebookουτε το χρειαομαι

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θέλεις Messenger πρέπει να κάνεις Facebook. Δεν χρειάζεται να το χρησιμοποιήσεις. Για να βάλεις φωτογραφία στο προφίλ του Messenger πρέπει να το κάνεις από το Facebook αναγκαστικά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χρησιμοποιώ το Facebookουτε το χρειαομαι

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα δεν σου είπε κανείς να το χρησιμοποιήσεις.

Για να έχεις Messenger είναι υποχρεωτικό να έχεις και Facebook.

 

Οπότε φτιάχνεις λογαριασμό, βάζεις μία φωτογραφία, κάνεις τους φίλους που θέλεις να συνομιλείς με το Messenger, και διαγράφεις την εφαρμογή από το κινητό σου.

Κρατάς μόνο το Messenger που είναι αυτό που σε ενδιαφέρει. ;)

 

Αν δε θέλεις να κάνεις τα παραπάνω ξεχνάς το Messenger, και προχωράς/συνεχίζεις με κάποια άλλη εφαρμογή ανταλλαγής μηνυμάτων.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Χρησιμοποιώ ως εφαρμογή ημερολογίου το τελευταίο Business calendar 2, ωστόσο παρατηρώ κατανάλωση 24/7 ακόμα και με μικρά ποσά ανά ώρα 0,7-1,1.

 

Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι αντίστοιχο με τη συγκεκριμένη εφαρμογή ή γενικότερα με το Calendar;

Clear cache έχω κάνει, επανεγκατάσταση έχω κάνει, ψάχνω να βρω τι το κολλάει και δεν μπορεί να ηρεμήσει...

Κάποια ιδέα;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Χρησιμοποιώ ως εφαρμογή ημερολογίου το τελευταίο Business calendar 2, ωστόσο παρατηρώ κατανάλωση 24/7 ακόμα και με μικρά ποσά ανά ώρα 0,7-1,1.

 

Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι αντίστοιχο με τη συγκεκριμένη εφαρμογή ή γενικότερα με το Calendar;

Clear cache έχω κάνει, επανεγκατάσταση έχω κάνει, ψάχνω να βρω τι το κολλάει και δεν μπορεί να ηρεμήσει...

Κάποια ιδέα;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χωρίς να έχω την συγκεκριμένη εφαρμογή, μήπως οφείλεται η κατανάλωση σε τίποτα συγχρονισμούς που κάνει ή προσπαθεί να κάνει?

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...