Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω ενα κατι σαν memo sticker αλλα να ειναι με λογαριασμό, δηλαδη θελω να γράφουν στο memo την λιστα με τα ψωνια διαφορετικά ατομα απο διαφορετικά τηλέφωνα, ετσι να την εχω πάντα μαζι μου ενημερωμένη, και να σβηνω οτι αγοράζω εγω ή αγοράζεις κάποιος αλλος απο αυτούς που εχουν πρόσβαση στο memo
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ενα κατι σαν memo sticker αλλα να ειναι με λογαριασμό, δηλαδη θελω να γράφουν στο memo την λιστα με τα ψωνια διαφορετικά ατομα απο διαφορετικά τηλέφωνα, ετσι να την εχω πάντα μαζι μου ενημερωμένη, και να σβηνω οτι αγοράζω εγω ή αγοράζεις κάποιος αλλος απο αυτούς που εχουν πρόσβαση στο memo

Για δοκίμασε Google Keep, έχει συνεργατική επιλογή

6c83b0f82a9ac6bc71a0c1cb77b73994.jpg

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Στα settings στην περιοχή Google Fit Data έχω διαλέξει το Activity Detection και το High accuracy mode και δουλεύει μόνο του

Αν μπορεις, ριξε μια ματια στις δικες μου ρυθμισεις και πες μου τι κανω λαθος

 

http://i1290.photobucket.com/albums/b530/Thanasis_Tzoumas/Mobile%20Uploads/2017-01/Screenshot_2017-01-29-12-30-03_zpsha0zponk.jpeg

 

http://i1290.photobucket.com/albums/b530/Thanasis_Tzoumas/Mobile%20Uploads/2017-01/Screenshot_2017-01-29-12-30-25_zpsbcmbr9tj.jpeg

 

http://i1290.photobucket.com/albums/b530/Thanasis_Tzoumas/Mobile%20Uploads/2017-01/Screenshot_2017-01-29-12-30-35_zpsz22uaqri.jpeg

 

κι εδω ειναι το αποτελεσμα που εμφανιζει. Βήματα 0

 

http://i1290.photobucket.com/albums/b530/Thanasis_Tzoumas/Mobile%20Uploads/2017-01/Screenshot_2017-01-29-12-31-00_zps4m6kisyq.jpeg

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις, ριξε μια ματια στις δικες μου ρυθμισεις και πες μου τι κανω λαθος

 

Δε βλέπω κάποιο λάθος δοκίμασες να κάνεις ένα περίπατο έξω? Μέσα στο σπίτι και μικρές κινήσεις νομίζω δεν τις μετράει. Τι συσκευή έχεις?

y4
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω κάποιο λάθος δοκίμασες να κάνεις ένα περίπατο έξω? Μέσα στο σπίτι και μικρές κινήσεις νομίζω δεν τις μετράει. Τι συσκευή έχεις?

 

Δοκιμασα

Χαιουγει honor 3c

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Με ποιά εφαρμογή βλέπετε τις φωτογραφίες σας? ''QuickPic'' και ''Piktures'' είναι οι 2 που μου άρεσαν περισσότερο σαν εφαρμογές, τι προτείνετε εσείς?
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα λίγο και γράφει τα βήματα χωρίς την τοποθεσία ανοιχτη. Αλλά με ποιον τρόπο τα μετράει;; Δηλαδή παρατήρησα ότι έκανα 19 βήματα για παράδειγμα και στο application έγραφε ότι έκανα 10. Βλέπω ότι δεν τα λέει σωστά. Βέβαια είναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω εφαρμογή βημάτων και δεν ξέρω καθόλου απο αυτα...

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Βαλε το τηλ στη παλαμη σου, με το προγραμμα ανοιχτο για να το βλεπεις, κ κανε με την παλαμη που το κρατας, σταθερές κ αποτομες κινήσεις (με κραδασμο). Ετσι εχω καταλάβει οτι λειτουργει (απο αυτα που διαπίστωσα στο δικο μου σαμσουνγκ)

 

Σκεψου πως κ στη μηχανή που είμαι, μου μετραει λακουβες :-)

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα

Χαιουγει honor 3c

Από ότι βλέπω έχει Accelerometer θα έπρεπε να δουλεύει μήπως σταματάει την υπηρεσία κάποια εφαρμογή τύπου greenify? Δοκίμασε και άλλη εφαρμογή ίδιου τύπου που προτείνουν τα παιδιά εδώ

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

y4
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογη για να μετατρεπω φωτος σε PDF πρωτηνετε?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Tiny scanner χρησιμοποιώ και είναι πολύ καλή.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω έχει Accelerometer θα έπρεπε να δουλεύει μήπως σταματάει την υπηρεσία κάποια εφαρμογή τύπου greenify? Δοκίμασε και άλλη εφαρμογή ίδιου τύπου που προτείνουν τα παιδιά εδώ

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Εχω το pacer πολυ καιρο, και δουλευει αψογα με τον τροπο που λεω. Εβαλα το google fit για δοκιμη

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Με ποιά εφαρμογή βλέπετε τις φωτογραφίες σας? ''QuickPic'' και ''Piktures'' είναι οι 2 που μου άρεσαν περισσότερο σαν εφαρμογές, τι προτείνετε εσείς?

Σε όλες τις συσκευές που είχα & έχω το quickpic το θεωρώ κορυφαίο για φωτό και δεν κοιτάω κάτι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Σε όλες τις συσκευές που είχα & έχω το quickpic το θεωρώ κορυφαίο για φωτό και δεν κοιτάω κάτι άλλο...

 

Quickpic κλείδωσε κι απο μενα λοιπόν ;) , έλεγα μήπως υπήρχε πρόταση για κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Άμα θέλετε να χρησιμοποιήσετε το quickpic καλύτερα να βάλετε την έκδοση πριν την αγορά της εταιρείας από την cheetah mobile.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο ρολόι? Θέλει φίλος μου γιατί δεν βγάζει τις "ψείρες" της συσκευής του και όσα δοκίμασε κολλάνε.......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά με το messenger του Facebook; από το πρωί μου λέει ότι δεν υπάρχει δίκτυο και δεν μπορώ να στείλω ούτε να λάβω κάτι...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου το εκανε χθες , που ειχα κανει logout κ ξανα log in στο fb

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που δουλεύει το new pipe, όταν πατάω να παίξει ένα βίντεο γράφει could not decrypt url signature.υπάρχει καμία λύση;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Με ποιά εφαρμογή βλέπετε τις φωτογραφίες σας? ''QuickPic'' και ''Piktures'' είναι οι 2 που μου άρεσαν περισσότερο σαν εφαρμογές, τι προτείνετε εσείς?

 

Από την μέρα που αγοράστηκε το QuickPic που είχα από πάντα στις συσκευές μου από την Cheetah Cloud, αγόρασα το Focus του franco. Παρόλο που είναι αρκετά καλή και μπορεί να είναι ο αντικαταστάτης του QuickPic, μου έκανε κλικ περισσότερο το Piktures και χρησιμοποιώ τελικά αυτό.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο ρολόι? Θέλει φίλος μου γιατί δεν βγάζει τις "ψείρες" της συσκευής του και όσα δοκίμασε κολλάνε.......

προσωπικά έχω transparent weather που έχει ρολόι αρκετά μεγάλο και μαζί και τον καιρό

Link to comment
Share on other sites

Από χθες το YouTube Downloader μου κάνει νερα. Όταν πάω να κατεβάσω τραγούδι μου πετάει μήνυμα error και δεν κατεβάζει. Έχω την έκδοση 4.8.6 που είναι στα ελληνικα το μενού. Υπάρχει κάποια άλλη νεότερη έκδοση;

caa2b21a4b364d9fcf55a1963c197e0b.jpg

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

Από χθες το YouTube Downloader μου κάνει νερα. Όταν πάω να κατεβάσω τραγούδι μου πετάει μήνυμα error και δεν κατεβάζει. Έχω την έκδοση 4.8.6 που είναι στα ελληνικα το μενού. Υπάρχει κάποια άλλη νεότερη έκδοση;

 

Εγώ έχω την 5.1.1

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει και νεώτερη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την 5.1.1

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει και νεώτερη.

Έχω μείνει πολύ πίσω στην έκδοση και μάλλον αυτό φταίει που άρχισε να μην κατεβάζει ! Μπορείς να μου στείλεις την 5.1.1;;

523d02c46b8c744c26a19fd3016a7740.jpg

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...