Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παλιότερα χρησιμοποιούσα το Better Battery Stats. 

Ακριβέστατο και αναλυτικότατο. 

Έχω χρόνια να το βάλω όμως. 

Επίσης από τα πολύ καλά το Accubattery. 

Νομίζω ότι και το Ampere πρέπει να δείχνει τέτοιες πληροφορίες. 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

Για όποιον ενδιαφέρεται, NOVA LAUNCHER PRIME στα 0,09€ σήμερα Χριστουγεννιάτικα....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάποιες μέρες δεν μου λειτουργεί η εφαρμογή disney plus στο κινητό.. Ανοίγει γυρνάει λίγο η ροδέλα και μετά κολλάει σε ένα γκρι φόντο με ένα μεγάλο λογότυπο disney plus στο κάτω μέρος... Έχω δοκιμάσει τα πάντα κ εκκαθάριση και απεγκατάσταση - εγκατάσταση αλλά τίποτα... Στο android tv box δουλεύει κανονικά... Καμία ιδέα; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, thansof_7 said:

Εδώ και κάποιες μέρες δεν μου λειτουργεί η εφαρμογή disney plus στο κινητό.. Ανοίγει γυρνάει λίγο η ροδέλα και μετά κολλάει σε ένα γκρι φόντο με ένα μεγάλο λογότυπο disney plus στο κάτω μέρος... Έχω δοκιμάσει τα πάντα κ εκκαθάριση και απεγκατάσταση - εγκατάσταση αλλά τίποτα... Στο android tv box δουλεύει κανονικά... Καμία ιδέα; 

Για κάνε μια εκκαθάριση μνήμης cache μέσα από την εφαρμογή μήπως έχει φάει κάποιο κόλλημα 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει εφαρμογή που να δείχνει το όνομα δικτύου πάνω αριστερά σε μόνιμη βάση όπως στα Huawei?


Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι έχει ξανά ερωτηθεί(Μπορεί και από εμένα) αλλά επειδή δεν έλαβα κάποια απάντηση ξανά κάνω την ερώτηση εδώ πάλι.

Υπάρχει κάποια εφαρμογή να βοηθάει στη μεταφορά δεδομένων(Εφαρμογών, βίντεο, εικόνων, ρυθμίσεων) από ένα παλιό κινητό σε ένα καινούργιο?

Με ενδιαφέρει η εφαρμογή να μπορεί να μεταφέρει ακόμα και τις ρυθμίσεις των εφαρμογών όχι μόνο του τηλεφώνου.

Το τηλέφωνο δεν έχει γίνει ποτέ root.

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, rs280ps said:

Υπάρχει εφαρμογή που να δείχνει το όνομα δικτύου πάνω αριστερά σε μόνιμη βάση όπως στα Huawei?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Νομίζω κάτι τέτοιο, εάν δεν το προσφέρει ο κατασκευαστής, θέλεις ρουτ με xposed module για να γίνει 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

αναβαθμιστηκε η εφαρμογή gov. gr wallet με όλα τα στοιχεία του αυτοκινήτου αλλά βγάζει error και δεν τα παίρνει.. αθάνατο ελληνικό δημόσιο

Link to comment
Share on other sites

αναβαθμιστηκε η εφαρμογή gov. gr wallet με όλα τα στοιχεία του αυτοκινήτου αλλά βγάζει error και δεν τα παίρνει.. αθάνατο ελληνικό δημόσιο

Μόλις την ενημέρωσα και δοκίμασα!
Εμένα τα πήρε κανονικά και φαίνονται κάτω απ' την ταυτότητα και το δίπλωμα! Και το αυτοκίνητο και η μηχανή.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

αναβαθμιστηκε η εφαρμογή gov. gr wallet με όλα τα στοιχεία του αυτοκινήτου αλλά βγάζει error και δεν τα παίρνει.. αθάνατο ελληνικό δημόσιο

Τρεξτην ξανά, εμένα μου τα έβγαλε στη 2η φορά - ελα ξέρεις ότι αναβαθμιζομαστε σαν Ελλάδα (είμαι από Τρίκαλα, ο υπουργός είναι δικός μας χαχαχαχα) 

Link to comment
Share on other sites

την τελευταία εβδομάδα ότι βίντεο τραβάω η φώτο από το κινητό μου και τα στέλνω μέσω viber σε 2 κινητά iphone δεν ανοίγουν γιατί λέει not supported. σε άλλες εφαρμογές όλα οκ. πάλι το viber malakizetai μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

έχει κανείς την εφραρμογή του ΑΒ ? κρασάρει από χτες στο άνοιγμα "cannot process request"!

τα ίδια και με uninstall-install...αρχικά παίζει, μόλις κάνεις login κρασάρει..

Link to comment
Share on other sites

Και σε iOS με αποσυνδέει συνέχεια αλλά παίζει οκ. Περίμενε μήπως κάνανε κάτι σε επίπεδο srrver και λυθεί με αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

τους έστειλα και μέιλ και review στο play store...

δε βλέπω να καίγονται κιόλας...3 μέρα αύριο....

Link to comment
Share on other sites

τελικά μαμακία του συστήματός τους, στο username μου...προφανώς κάνανε ένα reset , μετά από τηλεφωνική επικοινωνία, και η εφαρμογή δούλεψε άμεσα. Μου ήρθε και mail μάλιστα, "καλώς ήλθατε στο ΑΒ plus" 😛

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για για να διαχειρίζομαι συνδρομές ή σταθερά πάγια;

Πχ 25/2 disney plus 10€, 31/3 youtube premium 20€ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, loki21 said:

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για για να διαχειρίζομαι συνδρομές ή σταθερά πάγια;

Πχ 25/2 disney plus 10€, 31/3 youtube premium 20€ κτλ.

Εγώ αυτά τα βάζω στο ημερολόγιο google και βάζω υπενθύμιση δύο τρεις μέρες νωρίτερα.. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, loki21 said:

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για για να διαχειρίζομαι συνδρομές ή σταθερά πάγια;

Πχ 25/2 disney plus 10€, 31/3 youtube premium 20€ κτλ.

Ή τα περνάς στο Tasks για να σκάει υπενθύμιση. Πολύ βοηθητικό αν έχεις smart Google speakers στο σπίτι και σκάει η ειδοποίηση και σε αυτά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, loki21 said:

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για για να διαχειρίζομαι συνδρομές ή σταθερά πάγια;

Πχ 25/2 disney plus 10€, 31/3 youtube premium 20€ κτλ.

Μεσω ημερολογίου google τα εχω ολα αυτα και κουδουνιζει για επαγγελματικά ραντεβου, λογαριασμους, κλπ. 

Και με ενα widget βλέπεις όλο το ετος άμεσα 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ

Θελω μια εφαρμογη, σαν το Norton app lock, να μπορω να κλειδωνω την προσβαση σε καθε εφαρμογη που επιθυμω με ενα password.

Δυστυχως σε συγκεκριμενο κινητο που ηθελα, για καποιο λογο ελεγε οτι δεν μπορει να εγκατασταθει το norton app lock.

Edited by karib
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, sgatzo said:

Εγώ έχω βάλει το avast και κάνει αυτό που θες

Avast; Εχει ειδικη εφαρμογη μονο για κλειδωμα εφαρμογων ή ειναι κανονικο antivirus

Νομιζω αν ειναι κανενα βαριδι antivirus δεν εχει νοημα να 'φορτωθει' το κινητο απλα και μονο για να μπορω να κλειδωνω εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

γιατί τα ad block δεν λειτουργούν στον samsung browser; 2 έχω δοκιμάσει ABP και Ad block plus μου βγάζει ότι not working. τώρα έβαλα το ad guard

Screenshot_20240212_133026_Samsung Internet.jpg

γιατί τα ad block δεν λειτουργούν στον samsung browser; 2 έχω δοκιμάσει ABP καο Ad block plus μου βγάζει ότι not working. τώρα έβαλα το ad guard

 

επίσης έχω το Spotify σπασμένο, γίνεται να μην μου βγάζει το play store ότι υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση για την ίδια εφαρμογή; 

Screenshot_20240212_133447_Google Play Store.jpg

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...