Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα. Ξέρετε καμία εφαρμογή που να έχει εικονίδιο στην επιφάνεια εργασίας για να σβήνει την οθόνη; Με λίγα λόγια να μην επιβαρύνεται άλλο το on off κουμπί. Έχει πολλά άλλα κανένα δεν δουλεύει σωστά επειδή έχει δαχτυλικο αποτύπωμα το τηλ μου. Nokia 8.
Κατέβασε το soft key edge από το samsung apps για την edge οθόνη και κάτω κάτω έχει επιλογή lock screen

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει παλιά το Tapatalk.τι πρέπει να κάνω για να γίνω vip;κάτι θυμάμαι στέλνω e mail;κάποιος αν μπορεί να μού θυμίσει την διαδικασία

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Ξέρετε καμία εφαρμογή που να έχει εικονίδιο στην επιφάνεια εργασίας για να σβήνει την οθόνη; Με λίγα λόγια να μην επιβαρύνεται άλλο το on off κουμπί. Έχει πολλά άλλα κανένα δεν δουλεύει σωστά επειδή έχει δαχτυλικο αποτύπωμα το τηλ μου. Nokia 8.

 

 

+1.000 ;);););)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχα αγοράσει παλιά το Tapatalk.τι πρέπει να κάνω για να γίνω vip;κάτι θυμάμαι στέλνω e mail;κάποιος αν μπορεί να μού θυμίσει την διαδικασία

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εαν ειχες αγορασει παλαιότερα την vip, κατεβάζεις απο το playstore, οποιαδήποτε εκδοση vip (αφού απεγκαταστησεις οτι έχεις ) κ γίνεσαι αυτόματα.

Δες διπλα στο username μου, εχει ενα v (vip)

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ, δεν βρίσκω έκδοση VIP στο store.

 

Εαν ειχες αγορασει παλαιότερα την vip, κατεβάζεις απο το playstore, οποιαδήποτε εκδοση vip (αφού απεγκαταστησεις οτι έχεις ) κ γίνεσαι αυτόματα.

Δες διπλα στο username μου, εχει ενα v (vip)

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν θυμάμαι καλά τους έστειλα ένα email με τα στοιχεία μου, τα έλεγξαν και μετά μου έστειλαν οδηγίες πως να γίνω VIP. Δεν κατεβάζεις κάποια άλλη εφαρμογή.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν θυμάμαι καλά τους έστειλα ένα email με τα στοιχεία μου, τα έλεγξαν και μετά μου έστειλαν οδηγίες πως να γίνω VIP. Δεν κατεβάζεις κάποια άλλη εφαρμογή.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Και εγώ έτσι νομίζω.Το είχα κάνει πάλι αλλά είχα άλλη συσκευή.απλά τώρα δεν το βρίσκω στο ιστορικό μου μού την βγάζει την εφαρμογή αλλά λέει ακύρωση.Μήπως φταίει επειδή έχω αλλάξει διεύθυνση έβαλα Γερμανία για προσφορές;αν και βλέπω και άλλες που είχα αγοράσει κανονικά...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ισχύει για μία ενεργοποίηση σε μία συσκευή; Δεν ξέρω. Δοκίμασε να τους στείλεις ένα email και βλέπεις.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση.μάλλον θέλει να το έχεις αγοράσει κάποιο συγκεκριμένο διάστημα γιατί εγώ δεν το βρίσκω πλέον.

 

Hi,

 

 

Users are eligible for free lifetime VIP if they have purchased Tapatalk Pro in Q3 of 2013 to August 8th 2014. Purchases outside of this time frame are not eligible. This program is specially offered to those who supported Tapatalk when the Pro was first introduced. *

 

If you have purchased the app in the past and would like VIP (ad-free) status, please send us a screenshot of your purchase history, along with your Tapatalk ID.

 

Here is how to get your purchase history:

 

If you purchased Tapatalk through Google Play Store: https://support.google.com/googleplay/answer/2850369?hl=en

 

If you purchased Tapatalk through App store: https://support.apple.com/en-us/HT204088

 

Thank you for your understanding

 

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο ξεχωριστό θέμα του Tapatalk έχουν συζητηθεί όλα αυτά που ρωτάτε για το VIP.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

δεν με βολευει η εφαρμογη του τηλεφωνου (dialer?)... εχετε να προτεινετε καμια αλλη μπας και με βολεψει? θα ηθελα με ενα πατημα να καλει τον αριθμο και οχι να μου ανοιγει την επαφη για να διαλεξω νουμερο ή να μου δειχνει τους συχνοτερους αριθμους που μιλαω σε καποιο σημειο και με ενα πατημα να τους καλω.... ζηταω πολλα? :O

Link to comment
Share on other sites

exdialer εγω, παναλαφρος, δεν συνδεεται κανενα ιντερνετ για πλακα οπως κανουν μερικες αλλες και

αρκετη παραμετροποιηση με επιλογες

Link to comment
Share on other sites

exdialer εγω, παναλαφρος, δεν συνδεεται κανενα ιντερνετ για πλακα οπως κανουν μερικες αλλες και

αρκετη παραμετροποιηση με επιλογες

 

+1 από μένα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Double tap για να "ξυπνήσει", όπως είχαμε στα Windows Phone, υπάρχει τρόπος;

Συσκευή honor 6x, αν παίζει κάπου ρόλο.

 

Γνώμη μου είναι πως το διπλό χτύπημα για να ξυπνήσει είναι άχρηστο τώρα που υπάρχει το δακτυλικό. Εκτός αυτού είναι και ενεργοβόρο.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι πως το διπλό χτύπημα για να ξυπνήσει είναι άχρηστο τώρα που υπάρχει το δακτυλικό. Εκτός αυτού είναι και ενεργοβόρο.
το double tap είναι ενεργοβόρο; δεν το ήξερα αυτό

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

δεν με βολευει η εφαρμογη του τηλεφωνου (dialer?)... εχετε να προτεινετε καμια αλλη μπας και με βολεψει? θα ηθελα με ενα πατημα να καλει τον αριθμο και οχι να μου ανοιγει την επαφη για να διαλεξω νουμερο ή να μου δειχνει τους συχνοτερους αριθμους που μιλαω σε καποιο σημειο και με ενα πατημα να τους καλω.... ζηταω πολλα? :O

True phone έχω και δεν χρειάζεται να πατήσω πάνω από δύο γραμματα, βρίσκει αυτόν που θέλω να πάρω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

exdialer εγω, παναλαφρος, δεν συνδεεται κανενα ιντερνετ για πλακα οπως κανουν μερικες αλλες και

αρκετη παραμετροποιηση με επιλογες

 

+1 από μένα

 

True phone έχω και δεν χρειάζεται να πατήσω πάνω από δύο γραμματα, βρίσκει αυτόν που θέλω να πάρω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

ευχαριστω! θα τους δοκιμασω!

Link to comment
Share on other sites

το double tap είναι ενεργοβόρο; δεν το ήξερα αυτό

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Αν δεν το υποστηρίζει η συσκευή εξ αρχής και πρέπει να γίνει με κάποια έξτρα εφαρμογή, τότε είναι ενεργοβόρο

Αν το υποστηρίζει η συσκευή δεν υπάρχει πρόβλημα.!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το υποστηρίζει η συσκευή εξ αρχής και πρέπει να γίνει με κάποια έξτρα εφαρμογή, τότε είναι ενεργοβόρο

Αν το υποστηρίζει η συσκευή δεν υπάρχει πρόβλημα.!

α οκ λέω και εγώ! εμένα το έχει από μαμά άρα οκ

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι πως το διπλό χτύπημα για να ξυπνήσει είναι άχρηστο τώρα που υπάρχει το δακτυλικό. Εκτός αυτού είναι και ενεργοβόρο.

Δεν θα το ήθελα ως μόνιμο, αλλά ως επιπλέον επιλογή. Επειδή το δαχτυλικό αποτύπωμα στην συσκευή μου είναι πίσω, πολλές φορές δεν με εξυπηρετεί οπότε και αναγκάζομαι να το ανοίγω πατώντας το on / off και μετά το pin. Αν είχα την δυνατότητα για double tap, θα με βόλευε περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το ήθελα ως μόνιμο, αλλά ως επιπλέον επιλογή. Επειδή το δαχτυλικό αποτύπωμα στην συσκευή μου είναι πίσω, πολλές φορές δεν με εξυπηρετεί οπότε και αναγκάζομαι να το ανοίγω πατώντας το on / off και μετά το pin. Αν είχα την δυνατότητα για double tap, θα με βόλευε περισσότερο.

 

Με το διπλό χτύπημα απλά ξυπνάει είναι σαν το on/off δεν ξεκλειδώνει όπως με το δακτυλικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν δεν το υποστηρίζει η συσκευή εξ αρχής και πρέπει να γίνει με κάποια έξτρα εφαρμογή, τότε είναι ενεργοβόρο

Αν το υποστηρίζει η συσκευή δεν υπάρχει πρόβλημα.!

 

Αν δεν το υποστηρίζει ο kernel δεν κάνει τίποτα καμία εφαρμογή.

Εγώ είχα συσκευή που υποστηρίζε double tap to wake και είχα διαφορά στη διάρκεια της μπαταρία αν το είχα ενεργό ή όχι. Κατά γενική ομολογία και από άλλους, δεν ήταν η ιδέα μου.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Με το διπλό χτύπημα απλά ξυπνάει είναι σαν το on/off δεν ξεκλειδώνει όπως με το δακτυλικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν δεν το υποστηρίζει ο kernel δεν κάνει τίποτα καμία εφαρμογή.

Εγώ είχα συσκευή που υποστηρίζε double tap to wake και είχα διαφορά στη διάρκεια της μπαταρία αν το είχα ενεργό ή όχι. Κατά γενική ομολογία και από άλλους, δεν ήταν η ιδέα μου.

Σε όσες συσκευές το είχα ενεργοποιημένο, η χρήση μπαταρίας από αυτό ήταν ανεπαίσθητη.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε όσες συσκευές το είχα ενεργοποιημένο, η χρήση μπαταρίας από αυτό ήταν ανεπαίσθητη.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Στο p8 lite είχε διαφορά και το έλεγαν και άλλοι στο αντιστοιχο νήμα. Εντάξει δεν μιλάμε για τρελές διάφορες αλλά όταν μια συσκευή έχει μικρή μπαταρία με κακή διαχείριση κοιτάς το παραμικρό που θα την ζορίσει.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Το samsung smart switch ειναι μονο για samsung κινητα ή και για αλλης μαρκας κινητα?

 

Το εχει δοκιμασει κανεις με αλλης μαρκας κινητο? Και αν ναι δουλεψε σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Το samsung smart switch ειναι μονο για samsung κινητα ή και για αλλης μαρκας κινητα?

 

Το εχει δοκιμασει κανεις με αλλης μαρκας κινητο? Και αν ναι δουλεψε σωστα?

 

Με το smart switch μπορείς να κάνεις μεταφορά αρχείων σε κινητό samsung από οποιοδήποτε άλλο.

Άμα δεν έχεις samsung ψάξε στο play store, πλέον η κάθε εταιρία έχει την δική της υλοποίηση.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...