Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδιά σας δουλεύει σωστά το widget locker;

Γίνεται να μην ξεκλειδώνει το κινητό τόσο εύκολα;

Με το που πατώ το hardware button για να ανοίξει η οθόνη αυτό ξεκλειδώνει με την μια.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει επιλογή που ρυθμίζεις αν θέλεις να ξεκλειδώνει αυτόματα πατώντας κάποιο hardware button.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πρωτάρης στα android ψάχνω κάτι δοκιμασμένο και δωρεάν για ποδηλατικές βόλτες .
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πρωτάρης στα android ψάχνω κάτι δοκιμασμένο και δωρεάν για ποδηλατικές βόλτες .

Καλημέρα

Sports tracker

Runtastic

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πρωτάρης στα android ψάχνω κάτι δοκιμασμένο και δωρεάν για ποδηλατικές βόλτες .

 

Προτείνω endomondo

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω endomondo

 

 

 

 

 

 

 

++endomondo

 

Καλύτερο απο αυτά που λέω πιο πάνω;

Είμαι στην αναζήτηση και εγω και τεστάρω τις δυο προηγούμενες

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο απο αυτά που λέω πιο πάνω;

Είμαι στην αναζήτηση και εγω και τεστάρω τις δυο προηγούμενες

 

Μου αρέσει πολύ το sports tracker, αλλά δεν είναι ακριβές στην παρουσίαση των workouts. Συγκεκριμένα, την περασμένη εβδομάδα μου έδειξε μέγιστη ταχύτητα 200 χλμ με ποδήλατο!!!. Δοκιμασμένο με διαφορετικά κινητά και accounts. Πραγματικά κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να σου δείχνει το όνομα του καλούντα , χωρίς να υπάρχει στις επαφές σου?Κάτι δηλαδή σαν τηλεφωνικός κατάλογος.
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει πολύ το sports tracker, αλλά δεν είναι ακριβές στην παρουσίαση των workouts. Συγκεκριμένα, την περασμένη εβδομάδα μου έδειξε μέγιστη ταχύτητα 200 χλμ με ποδήλατο!!!. Δοκιμασμένο με διαφορετικά κινητά και accounts. Πραγματικά κρίμα...

 

Το χρησιμοποιουσα στο iphone συνέχεια. Αυτο που λες ισχύει και εμενα μου έβγαλε ταχύτητα 65 χλμ με σπαστό ποδήλατο :confused::D

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει επιλογή που ρυθμίζεις αν θέλεις να ξεκλειδώνει αυτόματα πατώντας κάποιο hardware button.

 

Όλες αυτές τις επιλογές τις έχω απενεργοποιήσει αλλά το widget locker εξακολουθεί να ξεκλειδώνει με το hardware button.

Τι να πω έχω απηυδησει

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.θα ηθελα να μου προτεινεται μια εφαρμογη για να μπλοκαρω ενα συγκεκριμμενο αριθμο. ειχα κατεβασει το blacklist αλλα φαινεται στον αλλον οτι ειμαι κατειλλημενος.υπαρχει καμια ή καποιος αλλος τροπος να φαινομαι απενεργοποιημένος ή οτι δεν υπαρχει ο αριθμός μου;
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.θα ηθελα να μου προτεινεται μια εφαρμογη για να μπλοκαρω ενα συγκεκριμμενο αριθμο. ειχα κατεβασει το blacklist αλλα φαινεται στον αλλον οτι ειμαι κατειλλημενος.υπαρχει καμια ή καποιος αλλος τροπος να φαινομαι απενεργοποιημένος ή οτι δεν υπαρχει ο αριθμός μου;

 

Εγώ έχω το Advanced Call Manager το οποίο όμως δεν υπάρχει στο play. Google it και θα το βρεις. Εγώ το είχα προλάβει στο play

Link to comment
Share on other sites

τι καλα που θα ηταν

ποια η χρησιμοτητα; αφου μολις το σηκωσεις θα μαθεις το ονομα του. Και πολλα επαγγελματικα ανηκουν.......αλλα αντ αλλων.

Αν σου κανουν πλακα υπαρχει φραγη.

Δεν υπαρχει αυτο που ζητας

Υπαρχει στον σουπερ κοριο που παρακολουθει τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Advanced Call Manager το οποίο όμως δεν υπάρχει στο play. Google it και θα το βρεις. Εγώ το είχα προλάβει στο play
φιλε μου το βρηκα μονο για symbian και οχι δωρεαν.μηπως ξερει καποιος αλλος καμια παρομοια εφαρμογη;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πρωτάρης στα android ψάχνω κάτι δοκιμασμένο και δωρεάν για ποδηλατικές βόλτες .

 

+1 και από μένα στο endomondo, το λέω βέβαια χωρίς να έχω δοκιμάσει τις υπολοιπες εφαρμογές (μιας και δεν χρειάστηκε)

 

υγ κάνε με add!

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

+1 και από μένα στο endomondo, το λέω βέβαια χωρίς να έχω δοκιμάσει τις υπολοιπες εφαρμογές (μιας και δεν χρειάστηκε)

 

υγ κάνε με add!

 

Το χρησιμοποιησα πριν λίγο και δεν μπορούσα να βρω τις ταχύτητες που είχα. Πρέπει να έχω την φουλ έκδοση;

Μου δείχνει μονο μεση ταχύτητα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Όχι! Πάτα πάνω στη μέση ή σε ότι σου δείχνει και θα εμφανιστεί μια λίστα με επιλογές..

 

έδιτ

μάλλον κάτι άλλο εννοείς..(?)

''τις ταχύτητες που είχα''...την εκαστοτε στιγμιαία (km/h), κατά τη διάρκεια της βόλτα σου?

αν ναι, κάτω από χάρτη, έχει ένα γράφημα..βάλε το ποντίκι σου εκεί, θα εμφανιστούν διάφορα στατιστικά πάνω αριστερά (του γραφήματος)

Edited by Jstllucky
Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη νέα έκδοση του tapatalk, τελικά γύρισα στη παλιά..

Καλή, χρυσή και σε κερδίζει στην αρχή η beta αλλά τελικά την ευκολία της 2 δεν την έχει.

Την αλλαγή σελίδας μόνο να είχε με το slide και θα ήταν τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα Σόφο, εγώ έχω εγκαταλείψει την beta εδώ και κάποιες βδομάδες. Αν μπει όπως γράφεις και η αλλαγή σελίδων με slide στην έκδοση 2 θα είναι πληρέστατη.
Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογη για να μπορω να διαχειριζομαι τις επαφες της sim, να αντιγραφω επαφες μεταξυ κινητου και sim κλπ.

Εχω την εφαρμογη Contact2Sim Pro, αλλα εχει διαφορα μικροπροβληματα και δειχνει να εχει εγκαταληφθει(update πανω απο ενα χρονο).

Εχει καποιος δοκιμασει καμια καλη εφαρμογη γι'αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...