Jump to content

[Επίσημο] Nokia 206


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και η καμερα.

 

δυστηχως δεν εχω βρει κατι τετοιο φιλε μου :S

Edited by stendor
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το Nokia Suite 3.7.22 προσπάθησες να το συνδέσεις; Πως πέρασες στο κινητό τις παλιές σου επαφές;

Επίσης, στην εισερχόμενη κλήση, το ringtone παίζει λίγο χαμηλά και ξαφνικά πολύ δυνατά; Αν ναι, αυτό μπορεί να αλλάξει;

Ευχαριστώ.

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Σε χρωμα μαυρο λετε να το φερουνε ή θα εχει μονο αυτα τα τρια χρωματα?

 

Με Club Nokia πάντως που μίλησα μου είπε ότι θα το φέρουν μόνο στην τριχρωμία που έχει το επίσημο site της Nokia.

Άρα για μαύρο...μόνο παραεισαγωγής... :confused:

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

ελληνικοί χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο ... γιούπιιιιιι :clap:

 

Άρα, λέγανε παπάτζες στο άλλο κατάστημα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Με Club Nokia πάντως που μίλησα μου είπε ότι θα το φέρουν μόνο στην τριχρωμία που έχει το επίσημο site της Nokia.

Άρα για μαύρο...μόνο παραεισαγωγής... :confused:

Δηλαδη μονο λευκο-μπλε-ροζ θα ειναι Ελληνικα και κιτρινο-μαυρο παραεισαγωγη?

Τελικα ειναι ροζ ή κοκκινο γιατι εδω http://www.slashgear.com/nokia-asha-205-facebook-phone-and-62-206-hands-on-26258200/ σε μια φωτο το ειναι σε κοκκινο χρωμα.

Edited by Avitor
Link to comment
Share on other sites

και η καμερα.

 

δυστηχως δεν εχω βρει κατι τετοιο φιλε μου :S

 

Όμως στην φωτογραφία λέει προτιμώμενη SIM ... οπότε μήπως γίνεται να έχω και τις 2 κάρτες μέσα και να επιλέγω ποια θα έχω ανενεργή;;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συνδεση με νοκια suite:Done!

Ειναι απιστευτο πως ενα low entry κινητο τηλεφωνο εχουν δωσει τοσο βαρος στην κατασκευη.κοιταχτε στην σχισμη του ηχειου.φιλτρο για να μην σκονιζεται και για να βοηθαει να μην παραμορφωνεται ο ηχος

Link to comment
Share on other sites

Συνδεση με νοκια suite:Done!

Ειναι απιστευτο πως ενα low entry κινητο τηλεφωνο εχουν δωσει τοσο βαρος στην κατασκευη.κοιταχτε στην σχισμη του ηχειου.φιλτρο για να μην σκονιζεται και για να βοηθαει να μην παραμορφωνεται ο ηχος

 

ε καλ αυτο το εχουν ολα τα κινητα, η τουλαχιστον οσα ειχα απο το 2007 και μετα..

Τελικα η προσοψη η μπροστα βγαινει η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Συνδεση με νοκια suite: Done!

Ειναι απιστευτο πως ενα low entry κινητο τηλεφωνο εχουν δωσει τοσο βαρος στην κατασκευη.κοιταχτε στην σχισμη του ηχειου.φιλτρο για να μην σκονιζεται και για να βοηθαει να μην παραμορφωνεται ο ηχος

 

Συνδέθηκε όντως με Nokia Suite;

Link to comment
Share on other sites

Βγαινει βγαινει :D

 

Φιλε σε ευχαριστω, μου εφτιαξες το βροχερο βραδυ!! Με 3 προσοψεις μπορεις να κανεις ακομα και 3 επισης χρωματικους συνδιασμους!!

 

http://imageshack.us/photo/my-images/138/206nv.png/

δειτε εδω ενα σχεδιο που εφτιαξα!!

http://imageshack.us/photo/my-images/138/206nv.png/

Edited by REDHOTSTEF
Link to comment
Share on other sites

Φιλε σε ευχαριστω, μου εφτιαξες το βροχερο βραδυ!! Με 3 προσοψεις μπορεις να κανεις ακομα και 3 επισης χρωματικους συνδιασμους!!

 

δειτε εδω ενα σχεδιο που εφτιαξα!!

http://imageshack.us/photo/my-images/138/206nv.png/

 

Πολύ καλό όντως! Μπράβο!

Αν και λίγο dizzy... :hypno:

 

Και φίλε kp86 με έφτιαξες με το Nokia Suite. Το είχα παραγγείλει και το ακύρωσα μόλις είδα συζητήσεις για το ότι δεν συνδέεται!

Ενεργοποιώ και πάλι την παραγγελία...

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Φιλε σε ευχαριστω, μου εφτιαξες το βροχερο βραδυ!! Με 3 προσοψεις μπορεις να κανεις ακομα και 3 επισης χρωματικους συνδιασμους!!

 

http://imageshack.us/photo/my-images/138/206nv.png/

δειτε εδω ενα σχεδιο που εφτιαξα!!

http://imageshack.us/photo/my-images/138/206nv.png/

 

Εγώ λέω να το κάνω κιτρινόμαυρο. :D

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω από χρήστη στο gsmarena ότι δεν έχει δόνηση!

Αληθεύει αυτό φίλε kp86; Είναι δυνατόν;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω από χρήστη στο gsmarena ότι δεν έχει δόνηση!

Αληθεύει αυτό φίλε kp86; Είναι δυνατόν;

 

Στον οδηγό χρήσης λέει :

 

To switch on, press and hold until the phone vibrates.

 

Τώρα, αν έχουνε βάλει δυνατότητα δόνησης μόνο για το startup, θα πρέπει να είναι τρελοί οι άνθρωποι.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να μην εχει δονηση?

Δεν νομιζω να υπαρχει κινητο σημερα που να μην εχει δονηση.

Οποτε πιστευω σιγουρα οτι θα εχει αλλα ας μας πει το παληκαρι που το πηρε για να ειναι 100% σιγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Δ;)υστηχως δεν εχει δονηση..εχει ΜΟΤΕΡ απο καραβι!!πολυ δυνατη παιδια.οσο για το nokia suite.εκανα ενα φορματ στο pc και θα ανεβασω φωτο οταν το ξανασυνδεσω.σε υπολογιστη με mac.os μιλαμε.
Link to comment
Share on other sites

@kp86 μπορείς να μας πεις πως γίνεται η ειδοποίηση για χαμένες κλήσεις/μηνύματα ?

ανάβει κανένα πλήκτρο?κάποια ένδειξη την οθόνη? ή απολύτως τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

@kp86 μπορείς να μας πεις πως γίνεται η ειδοποίηση για χαμένες κλήσεις/μηνύματα ?

ανάβει κανένα πλήκτρο?κάποια ένδειξη την οθόνη? ή απολύτως τίποτα?

 

Τι ψαχνεις να βρεις τωρα.. μη δινεις βαση στις λεπτομεριες.. αφου ετσι κ αλλιως δεν θα το παρεις..:p

Με χαλαει προσωπικα στην αναλυση της καμερας, του βιντεο, και στην ελλειψη φλας/φακος.

 

Αν περασει ο καιρος και πεσει η τιμη του λιγο, και βγουνε και διαθεσιμες προσοψεις, τοτε θα το παρω σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Σήμερα παρέλαβα το Nokia 206 Dual Sim σε λευκό.

Οι εντυπώσεις μου είναι μόνο θετικές:

Πολύ καλό ηχείο, στιβαρή κατασκευή, λίγο μεγάλο σε αίσθηση, πολύ όμορφη οθόνη (με μέτριες γωνίες θέασης). Μπαταρία θα δείξει...

Το συνέδεσα επιτυχώς με το Nokia Suite 3.5.34. Με την έκδοση 3.7.22 μου έβγαζε "not supported".

Το συγχρόνισα επιτυχώς με ό,τι είχα αποθηκεύσει παλιότερα (επαφές, μυνήματα, ρυθμίσεις).

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...