Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εξαντληθηκε κι ολας?μπραβο..ε με τετοια τιμη :P

αφου οταν βγηκε η προσφορα απο stock εγινε σε λιγες ωρες μεχρι της 2 σεπτεμβρη, και μεχριι την επομενη μερα εγινε 10 Σεπτεμβρη.(παντως το δικο μου που ηταν μεχρι 10 Σεπτεμβρη παρεληφθει σημερα!!,οχι Ελλαδα,στην Αγγλια,πιο πολυ καιρο θα κανει να ερθει εδω)

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ η DHL το αποστέλλει σπίτι μου; Ή πρέπει να πάω κάπου να το παραλάβω;

πόσο σου χρεωσαν τα μεταφορικα;

 

£28.28 -> €34.84 + £9.99 (τα μεταφορικα της google) + £2 (η εγγραφή στο forward2me)

 

Έκανα confirm την παραγγελία τώρα και περιμένω.

Σημέιωση ότι η παραγγελία έγινε 31/08 και έλεγε dispatched by 10/09 αλλά τελικα αποστάλθηκε απο την google 03/09.

Θα ενημερώσω για τη συνέχεια.

Απλά δεν μου έχουν δώσει ακόμα tracking number (μόλις έκανα την παραγγελιά).

Link to comment
Share on other sites

αρα τελικη τιμη 283€, οταν εδω εχει 339€.

δεν ξερω...

56€ δεν ειναι λιγα βεβαια, αλλα εδω μπορεις να το εχεις στα χερια σου σε 10'. :)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

αρα τελικη τιμη 283€, οταν εδω εχει 339€.

δεν ξερω...

56€ δεν ειναι λιγα βεβαια, αλλα εδω μπορεις να το εχεις στα χερια σου σε 10'. :)

 

Αυτό βλέπω κ γω.εκτός κ αν έχεις κονε απο Αμερική που το χουν τσαμπα.επίσης κ απο Αγγλία αμα εχεις κονε να γλυτωσεις κάποια περιττά έξοδα μεταφοράς

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν θα το ρίσκαρα γιατί πες έχει ένα πρόβλημα αντε να το ξαναστελνεις για rma(μέσα σε 7 μερες) .. Στο τέλος θα έστελνες στο service ολοκαίνουρια συσκευή..
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εκανα και εγω την παραγγελια.

 

Η τραπεζα μου με ενημέρωσε ότι ηκαρτα μου χρεώθηκε αμεσα, παρόλο που η google λέει οτι θα χρεωνόταν αφού προχωρούσε η παραγγελία και γινόταν το shipping...

Να ανησυχώ?

 

(επίσης στα στοιχεια billing address and name εβαλα τα στοιχεία του ατομου που θα παραλάβει και την διευθυνση του στην αγγλια. Το πρόβλημα ειναι ότι κανονοτας κατι τετοιο δηλώνω αυτόματα ότι το ονομα στην πιστωτική μου, ειναι και το ονομα του ατομου στην αγγλια... Δεν θα έπρεπε να φάω άκυρο???)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα πηρα τη συσκευη απο media markt και μου ηρθε αναβαθμιση στη 4,3.

 

Παρ ολα αυτα οταν πατω το κεντρικο πληκτρο του μενου για τη προσβαση στο μενου, ενω η καρτελα εφαρμογες και γραφικα στοιχεια λειτουργουν κανονικα, το εικονιδιο του play store πανω δεξια, οταν παταω δεν ανταποκρινεται και δεν μπαινει στην εφαρμογη. Στην ουσια ειναι σαν να μην υπαρχει. Το εικονιδιο καθ αυτο λειτουργει κανονικα βεβαια. οταν το συρω στην αρχικη οθονη ή στο μενου. Υπαρχουν κι αλλοι με αυτο το θεματακι; Ειναι θεμα της 4.3?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα πηρα τη συσκευη απο media markt και μου ηρθε αναβαθμιση στη 4,3.

 

Παρ ολα αυτα οταν πατω το κεντρικο πληκτρο του μενου για τη προσβαση στο μενου, ενω η καρτελα εφαρμογες και γραφικα στοιχεια λειτουργουν κανονικα, το εικονιδιο του play store πανω δεξια, οταν παταω δεν ανταποκρινεται και δεν μπαινει στην εφαρμογη. Στην ουσια ειναι σαν να μην υπαρχει. Το εικονιδιο καθ αυτο λειτουργει κανονικα βεβαια. οταν το συρω στην αρχικη οθονη ή στο μενου. Υπαρχουν κι αλλοι με αυτο το θεματακι; Ειναι θεμα της 4.3?

 

πιθανοτατα ειναι απο οτι διαβασα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εκανα και εγω την παραγγελια.

 

Η τραπεζα μου με ενημέρωσε ότι ηκαρτα μου χρεώθηκε αμεσα, παρόλο που η google λέει οτι θα χρεωνόταν αφού προχωρούσε η παραγγελία και γινόταν το shipping...

Να ανησυχώ?

 

(επίσης στα στοιχεια billing address and name εβαλα τα στοιχεία του ατομου που θα παραλάβει και την διευθυνση του στην αγγλια. Το πρόβλημα ειναι ότι κανονοτας κατι τετοιο δηλώνω αυτόματα ότι το ονομα στην πιστωτική μου, ειναι και το ονομα του ατομου στην αγγλια... Δεν θα έπρεπε να φάω άκυρο???)

 

Εμενα ακόμα τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα εστειλε η Google το κινητο.

 

Με χρεωστικη VISA, εβαλα την Αγγλικη διευθυνση στην πιστωτικη (μεθοδοι πληρωμης - Διεύθυνση χρέωσης ) καθως και στο βιβλιο διευθυνεσων.

 

Τριτη πρωι η παραγγελια, σημερα την εστειλαν.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα εστειλε η Google το κινητο.

 

Με χρεωστικη VISA, εβαλα την Αγγλικη διευθυνση στην πιστωτικη (μεθοδοι πληρωμης - Διεύθυνση χρέωσης ) καθως και στο βιβλιο διευθυνεσων.

 

Τριτη πρωι η παραγγελια, σημερα την εστειλαν.

 

Μεχρι και σημερα που εγινε το shipment, σε τι κατασταση έβλεπες της παραγγελια?

Pending στο google play και σε κατασταση pre-order

processing στο Google wallet

Link to comment
Share on other sites

Οπως τα λες. Μεχρι και χθες το μεσημερι, δεν ειχαν χρεωσει την καρτα.

 

Στο tacking που μου δωσανε, η πρωτη εγγραφη ξεκιναει στις 05-09-2013 12:45.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι έτοιμος να το παραγγείλω το 16ρι στα $250 = 190€ από Αμερική μέσω ενός φίλου μου. Το μόνο που με παραξενεύει είναι ότι στο play.google.com μέσα στα αξεσουάρ βγάζει ότι έχει ένα SIM extractor.. τι είναι αυτό; (ρωτάω γιατί μερικά αμερικάνικα κινητά δεν έχουν καν sim)
Link to comment
Share on other sites

Το εργαλείο το οποίο σου "πετάει" έξω το καπάκι για να βάλεις μέσα την sim.

 

http://gsmserver.com/shop/spares/opening_and_sim_card_removing_tool_for_iphone.php

Link to comment
Share on other sites

Το εργαλείο το οποίο σου "πετάει" έξω το καπάκι για να βάλεις μέσα την sim.

 

http://gsmserver.com/shop/spares/opening_and_sim_card_removing_tool_for_iphone.php[/QUO

 

χρειαζετε δηλαδη αυτο απαραιτητα?το κινητο δεν το εχω παρει ακομα στα χερια μου και δεν ξερω, το εχει το κουτι μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Το εργαλείο το οποίο σου "πετάει" έξω το καπάκι για να βάλεις μέσα την sim.

 

http://gsmserver.com/shop/spares/opening_and_sim_card_removing_tool_for_iphone.php[/QUO

 

χρειαζετε δηλαδη αυτο απαραιτητα?το κινητο δεν το εχω παρει ακομα στα χερια μου και δεν ξερω, το εχει το κουτι μεσα?

 

Το χει μεσα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εμενα το εχει στειλει η γουγλε απο την δευτερα στον ξαδερφο μου στην Αγγλια και δεν εχει προλαβει να το στειλει!Ειπε σιγουρα αυριο...Θα τον δαγκωσω αν δεν παει!Δεν μπορω να περιμενω!
Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου πάει Αμερική την άλλη εβδομάδα, και θέλω να μου φέρει το nexus 4 το 16ρι στα $250 = 190€. Από τι κατάστημα να πάει εκεί για να μου το αγοράσει; θα δουλεύει Ελλάδα;
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

η παραγγελια μου εφυγε Δευτερα παραδιδετε και μετα θα σταλει σε εμενα

@

Υπαρχει καποιος ΠΟυ ΘΕΛΕΙ το 16gb e960 το πουλαω !!!

οποιος θελει pm

ειμαι θεσσαλονικη

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου πάει Αμερική την άλλη εβδομάδα, και θέλω να μου φέρει το nexus 4 το 16ρι στα $250 = 190€. Από τι κατάστημα να πάει εκεί για να μου το αγοράσει; θα δουλεύει Ελλάδα;

 

φιλτατε

249 +sales tax (εξαρτατε απο το state ) +9.99 μεταφορικα

και θα δουλευει στην ελλαδα μια χαρα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

φιλτατε

249 +sales tax (εξαρτατε απο το state ) +9.99 μεταφορικα

και θα δουλευει στην ελλαδα μια χαρα

Θα μου το φέρει ο ίδιος, οπότε δεν έχει μεταφορικά.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Θα μου το φέρει ο ίδιος, οπότε δεν έχει μεταφορικά.

 

Σε τέτοια τιμή παιζει μονο στο play store,οπότε εφόσων δεν υπάρχει φυσικο καταστημα υπαρχουν μεταφορικά..

Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοια τιμή παιζει μονο στο play store,οπότε εφόσων δεν υπάρχει φυσικο καταστημα υπαρχουν μεταφορικά..

 

ΜΕ προλαβες αυτο θα εγραφα!

τα μεταφορικα ειναι για την αμερικη

για την ελλαδα 25-30 usd

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...