Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εμενα μου το εστειλαν το κινητο συγγενεις απο αγγλια και απο την τεταρτη το site της royal mail λεει οτι εφτασε ελλαδα, αλλα δεν εμφανιστηκε ακομη στο site της ελτα. πιστευετε ειναι φυσιολογικο το διαστημα σε αυτην την περιπτωση? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν φτάσει ελλάδα λέει has arrived to Greece. Αν λέει has reached the destination country δεν έχει φτάσει ελλάδα ακόμα
Link to comment
Share on other sites

Όταν φτάσει ελλάδα λέει has arrived to Greece. Αν λέει has reached the destination country δεν έχει φτάσει ελλάδα ακόμα

 

ναι λεει για GREECE απο την τεταρτη..to tracking number στα ελτα δεν βγαζει καποιο αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

ναι λεει για GREECE απο την τεταρτη..to tracking number στα ελτα δεν βγαζει καποιο αποτελεσμα

 

Το site της royal mail δεν εχει σωστη πληροφορια.Λεει οτι εχει φτασει στη χωρα προορισμου (που ειναι λαθος).Ειναι φυσιλογικο να μη στο βγαζουν τα elta.Λογικα Δευτερα ή Τριτη θα σου βγαλουν τα ελτα οτι εφτασε στο Ελ Βελ

Εσυ θα δωσεις το νουμερο μονο στο site των elta.Ξεχνα το site της royal mail

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,αν και καπου εχει ηδη απαντηθει απλα θα ηθελα μια επιβεβαιωση.

με ελληνικη πιστωτικη καρτα και χρηση vpn (δηλαδη χρησιμοποιω αμερικανικη ip--->προσβαση στο play store--->εχω την επιλογη να κανω "add to cart"), μπορω να προβω στην αγορα του nexus4 χρησιμοποιοντας τη διευθυνση συγγενη μου εκει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου...οταν ζηταει πληροφοριες χρεωσης καρτας βαζεις το ιδιο ονομα και διευθυνση που εβαλες στις πληροφοριες αποστολης...και μια χαρα...με tunnelbear το εκανα εγω...30 δευτερολεπτα μου πηρε ολα και ολα και τωρα ειναι σε εκκρεμοτητα προς αποστολη σε γνωστο στης αγγλια...
Link to comment
Share on other sites

ωραία παραγγείλαμε το nexus με αλχημεία από UK με F2ME (ελπίζω αυτοί να μην μας κάνουν καμία πλάκα) και τώρα κολλήσαμε στο bumper.

εκτός από playstore που αλλού θα βρω original γιατί αυτό στο DX-BOX δεν είναι original και όχι μόνο το bumper αλλά και για το μαγαζί γράφουν τα χειρότερα

 

μια ερώτηση ακόμα για το f2me ποιος είναι ο πιο γρήγορος τρόπος αποστολής?

Aπό περιέργεια, να ρωτήσω γιατί τόσο άγχος αν θα 'ναι αυθεντικό το bumper και πού υπάρχει κλπ?! Τόσες θήκες και bumpers υπάρχουν στο ebay, γιατί δεν παίρνετε από εκεί? Έχει κάτι μοναδικό το bumper το αυθεντικό? Κι αφού θα βάλετε που θα βάλετε θήκη, δεν σας αρέσει να πιάνει και την πίσω πλευρά? Έστω μια clear case? Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

μέσα στην βδομάδα που έρχεται θα έχουμε οριστικά νέα για την κυκλοφορία του στην Ελλάδα...Τιμή ταβάνι τα 450 ευρώ...που σημαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα και για πιο κάτω...:)
Link to comment
Share on other sites

μέσα στην βδομάδα που έρχεται θα έχουμε οριστικά νέα για την κυκλοφορία του στην Ελλάδα...Τιμή ταβάνι τα 450 ευρώ...που σημαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα και για πιο κάτω...:)

 

Είναι πολλά τα 450 ευρώ Νίκο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μέσα στην βδομάδα που έρχεται θα έχουμε οριστικά νέα για την κυκλοφορία του στην Ελλάδα...Τιμή ταβάνι τα 450 ευρώ...που σημαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα και για πιο κάτω...:)

 

Η διαφορα απο τη τιμη που πωλειται εξω ειναι φοροι? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πεφτω απο τα συννεφα.

Δηλαδη, αυτα τα υπερβολικα πολλα ευρω δεν ειναι εινα αναγκαστικο καπελο που δεν παει σε κανενος τσεπη? :shock:

Link to comment
Share on other sites

μέσα στην βδομάδα που έρχεται θα έχουμε οριστικά νέα για την κυκλοφορία του στην Ελλάδα...Τιμή ταβάνι τα 450 ευρώ...που σημαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα και για πιο κάτω...:)

 

Και εγώ να πω με πασα επιφύλαξη αυτό που μου είπε φίλος εδω και μέρες που δουλεύει στη wind.

Ότι δηλαδή γύρω στις 20 θα είναι διαθέσιμο αλλά απ τις 5 θα υπάρχει το pre order.

Το θέμα είναι ότι ίσως το έχουν μόνο για συμβόλαια στην αρχή καθώς τα κομμάτια που θα έρθουν θα είναι ελάχιστα.

Επίσης για τιμή μου είπε ακόμα χαμηλότερη.

Τέλος πάντων κοντά είναι ο καιρός οπότε ίδωμεν.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

μέσα στην βδομάδα που έρχεται θα έχουμε οριστικά νέα για την κυκλοφορία του στην Ελλάδα...Τιμή ταβάνι τα 450 ευρώ...που σημαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα και για πιο κάτω...:)

 

Σε 3 εβδομαδες πανω κατω να συμπληρωσω εγω Νικο...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι δεν υπάρχει λόγος να το πάρεις τόσο αλλά μιλάμε για καταστήματα αυτή τη στιγμή. Μέσω ίντερνετ εννοείται το βρίσκεις στα 460+. Όπως βρίσκεις και το Nexus στα 380+. Στα καταστήματα είναι το θέμα...

 

Εγώ πάλι θα προτιμούσα αυτό! :)

 

Mα η τιμή αυτή είναι από καταστήματα στο ιντερνετ. Τόσο έχει, μην κοιτάς τις "μεγάλες" αλυσίδες που το υπερχρεώνουν λόγω συνδέσεων και βγάζουν υπερκέρδος.

 

Οποιαδήποτε τιμή μέχρι 450€ σκέτη συσκευή θα είναι πολύ καλή.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο λινκ για να δουμε τις τιμες;

Ποσο το εχουν το 16 Gb σε UK και Γερμανια;

 

το 16αρι το παρηγγειλα εγω χθες....332 ευρω και 8 ευρω για να ερθει απο αγγλια ελλαδα...συνολο 340...τοσο εχει σε Uk..

Link to comment
Share on other sites

το 16αρι το παρηγγειλα εγω χθες....332 ευρω και 8 ευρω για να ερθει απο αγγλια ελλαδα...συνολο 340...τοσο εχει σε Uk..

 

Μήπως κάνεις κάποιο λάθος; Γιατί εγώ θυμάμαι 358 συν Η αποστολή Ελλάδα;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

το 16αρι το παρηγγειλα εγω χθες....332 ευρω και 8 ευρω για να ερθει απο αγγλια ελλαδα...συνολο 340...τοσο εχει σε Uk..

 

Μόνο το 16άρι(279 λίρες) και τα μεταφορικά του google play (ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ = 10λίρες) πάει στα 347 ευρώ minimumμε πολύ ευνοϊκή ισοτιμία.

Εσένα πως σου βγήκε 340 μέχρι Ελλάδα?? Μήπως τα παραλές??

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να καταλάβω κάτι ? Εσείς που μένετε Ελλάδα πως έχετε παραγγείλει το nexus 4 ? δηλαδή πείτε ότι αλλάζουμε ip αλλά μετά δεν πρέπει να υπάρχει κάποιος γνωστός Αγγλία για να το στείλει Ελλάδα? Ή υπάρχει κ αλλος τρόπος και δεν το ξέρω ?? :P

Current Device : LG Nexus 4

( Old and lost devices : Sony Ericsson k500i | Sony Ericsson w580i | Sony Ericsson w780i | HTC Wildfire(buzz) )

Link to comment
Share on other sites

Η ισοτιμια αλλαζει καθε μερα...οταν εγω εκανα την παραγγελια χθες στην πιστωτικη μου καρτα η ισοτιμια βγηκε 289 λιρες = 332,432 ευρω...Τοσο εχει χρεωθει η καρτα μου μιας και πηγα και εκανα ελεγχο σημερα...και τον φιλο μου που ρωτησα γτ εχει ξαναστειλει μικρα δεματα ελλαδα θελει 8-10 ευρω για να το στειλει ελλαδα...συγγνωμη εαν υπηρξε θεμα με τα 2 ευρω διαφορα..;)
Link to comment
Share on other sites

το 16αρι το παρηγγειλα εγω χθες....332 ευρω και 8 ευρω για να ερθει απο αγγλια ελλαδα...συνολο 340...τοσο εχει σε Uk..

 

Μόνο το 16άρι(279 λίρες) και τα μεταφορικά του google play (ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ = 10λίρες) πάει στα 347 ευρώ minimumμε πολύ ευνοϊκή ισοτιμία.

Εσένα πως σου βγήκε 340 μέχρι Ελλάδα?? Μήπως τα παραλές??

 

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις.

10 πανω 10 κατω, η τιμη δεν παιζεται :)

Link to comment
Share on other sites

το 16αρι το παρηγγειλα εγω χθες....332 ευρω και 8 ευρω για να ερθει απο αγγλια ελλαδα...συνολο 340...τοσο εχει σε Uk..

 

Kαλησπερα!Μηπως θα μπορουσες να μου δωσεις καποιο link του καταστηματος?Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...