Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολοι το περιμένουν.Και 349€ στη Γερμανία είναι αστείο ποσό για τους εκεί μισθούς.Ανάρπαστο θα γίνει!

http://www.pcwelt.de/news/Neues_Google-Smartphone-Nexus_4_ausprobiert_-_die_ersten_Eindruecke-6987782.html?r=762510521239234&lid=205123

kabellos aufzuladen. Λέει ότι φορτίζει ασύρματα ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 913
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευτυχώς είμαι Αγγλία και ήδη μπήκα στην ουρά στο Play store. Για να δούμε πότε θα ειδοποιήσουν ότι είναι διαθέσιμο!

 

Καλά, όχι οτι θα γίνει best Seller, αλλά θα τσακίσει και την αγορά των μεταχειρισμένων.

:X

Ο πραγματικός χαρακτήρας κάποιου φαίνεται σε υπολογιστή με αργό ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παράξενο που είδα σήμερα ενώ στην Αμερική το δίνει 350 χωρίς συμβόλαιο με συμβόλαιο το δίνει στα 199 για συβολαιο 2 χρόνια δηλαδή ίδια τιμη με το iPhone 5 σε συμβόλαιο πολύ παράξενο που έχει τόσο μικρή επιδότηση εγώ περίμενα να το δίνουν τζάμπα με συμβόλαιο 2 χρόνια η άντε 100 δολάρια
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για την ακυρη ερωτηση, αλλα οποιος ζει ιταλια ή εστω ξερει ιταλικα και διαβαζει ιταλικα σαιτ, μπορει να μου πει ποτε θα παρουσιαστει το νεξους 4 στην ιταλια?

 

θα μαι 17-24 νοεμβρη στην ιταλια, κι αν η τιμη ειναι η προβλεπομενη, ψηνομαι να το φερω. :p

 

ειμαι μονιμος κατοικος Ιταλιας και δεν εχει αναφερθει ακομα τιποτα για διαθεσιμοτητα αλλα ουτε και για τις τιμες.

Ομως να ξερεις οτι στην Ιταλια δεν μπορεις να το αγορασεις μεσω playstore ενω μαλλον θα μπορεις απο τα μαγαζια κανονικα.

Ελπιζουμε να μην ᾽᾽τσιμπησει᾽᾽ η LG τις τιμες σε κανενα 399Ε αλλα ακομα δεν ξερουμε.

 

Θα ενημερωσω το τοπικ μολις γνωριζουμε κατι.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος αντιληφθει κατι σε προπαραγγελια απο αξιοπιστο site π.χ. expansys ή amazon ας κανει ενα κοπο να το ποσταρει...Η ας μου στειλει pm για να προλαβουμε τα πρωτα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Οποιος αντιληφθει κατι σε προπαραγγελια απο αξιοπιστο site π.χ. expansys ή amazon ας κανει ενα κοπο να το ποσταρει...Η ας μου στειλει pm για να προλαβουμε τα πρωτα :lol:

 

μην πέσετε με τα μούτρα να το πάρετε, ας κυλήσει λιγάκι στην αγορά να δούμε τι παίζει κι έπειτα βλέπουμε :p

Link to comment
Share on other sites

4.15 αλλα δεν φαινεται πολυ καλα ;)

Νομιζω ειναι το ασημενιο bezel που στο ασπρο φοντο "καθρεπτιζει" το χρωμα , και αυτο φαινεται και στο οτι εαν ηταν ασπρο δεν θα επρεπε να βλεπεις την επιφανεια του sim tray παλι λογο ασπρου φοντου..

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

μην πέσετε με τα μούτρα να το πάρετε, ας κυλήσει λιγάκι στην αγορά να δούμε τι παίζει κι έπειτα βλέπουμε :p

 

Ναι ναι να σαι σιγουρος!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μην πέσετε με τα μούτρα να το πάρετε, ας κυλήσει λιγάκι στην αγορά να δούμε τι παίζει κι έπειτα βλέπουμε :p

 

Πλάκα πλάκα ισχύει. Προσωπικά θα περιμένω λίγο να δω αν εμφανιστούν προβλήματα, η τι παίζει με την μπαταρία.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία λογικά θα έχει πάνω κάτω ίδια αντοχή με αυτήν του lg που κυκλοφορεί ήδη και έχει τα ίδια specs
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παράξενο που είδα σήμερα ενώ στην Αμερική το δίνει 350 χωρίς συμβόλαιο με συμβόλαιο το δίνει στα 199 για συβολαιο 2 χρόνια δηλαδή ίδια τιμη με το iPhone 5 σε συμβόλαιο πολύ παράξενο που έχει τόσο μικρή επιδότηση εγώ περίμενα να το δίνουν τζάμπα με συμβόλαιο 2 χρόνια η άντε 100 δολάρια

 

Το subsidizing στις ΗΠΑ ειναι περίεργο. Λογικα στο Playstore το κανει η ιδια η Google (Πληρωνοντας Full price στην LG) και στην T-Mobile ο παροχος, με αποτέλεσμα να βλέπουμε αυτες τις διαφορες. Επισης τα PayAsYouGo / PrePaid φέρουν το στίγμα της κακής οικονομικης κατάστασης του κατόχου με αποτέλεσμα οι περισσοτεροι, ημιμαθεις στην συγκεκριμένη περιπτωση, αμερικανοί να τα αποφευγουν να παρουν ξεκλειδωτες συσκευες απο PlayStore και να το χρησιμοποιησουν σε καποιον τέτοιο πάροχο.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η αναλυση της οθονης ειναι 1280x768 ?

οταν μπαινει η γραμμη με τα 3 keys ποση γινεται?

λογικα το 768 παραμενει και το 1280 γινεται ποσο?

 

edit:

1184x768

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Ενας τυπος το εχει και απανταει σε ερωτησεις :D

 

http://forums.androidcentral.com/google-nexus-4/220923-i-have-nexus-4-you-have-questions-fire-away.html

Link to comment
Share on other sites

σωστα,αλλα δεν γνωριζουμε αν οι νεοι επεξεργαστες ᾽᾽καινε᾽᾽λιγοτερο και αν η νεου τυπου μπαταρια της LG ,οπως την παρουσιαζουν εδω μπορει οντως να εχει τοσο καλα αποτελεσματα... ;)

 

πως ξέρουμε ότι το Ν4 θα έχει την ίδια μπαταρία με την νέα τεχνολογία, με το optimus G?

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

πως ξέρουμε ότι το Ν4 θα έχει την ίδια μπαταρία με την νέα τεχνολογία, με το optimus G?

Το ελπίζουμε. Άλλωστε, είναι και μια από τις ελάχιστες ευκαιρίες της LG να κάνει τον κόσμο να ασχοληθεί με τα (κατά τα άλλα -δικαίως- κλασμένα) κινητά της.

Γιατί να μην δείξεις τι μπορείς να κάνεις; Ειδικά όταν μιλάμε για ήδη ανεπτυγμένη τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το προπαραγγειλα απο αμερικη μεσω ενος φιλου και αναμενω
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry: πάρε τα λεφτά μου!!! αφού ρε παιδιά δεν έχει προαναγγελίες τι λέτε? εγώ που θα το πάρω απο γερμανία μόνο σε μια λίστα αναμονής και καλα μπαίνεις... Edited by Spidergr
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το προπαραγγειλα απο αμερικη μεσω ενος φιλου και αναμενω

Και εγώ το σκέφτομαι από Αμερικα

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τί θα παιχτει με την εγγυηση για εμας που θα το αγορασουμε απ'έξω? ( Αμερικη )

Ειμαστε καλυμενοι?

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι προτείνετε γενικά, να το προπαραγγείλουμε από μια άλλη χώρα μέσω γνωστού ή να περιμένουμε να το πάρουμε από κατάστημα τέλος του μήνα; Επίσης έχω την ίδια απορία για την εγγύηση, ξέρω πως από ευρώπη λογικά θα ισχύει αλλά όσοι το παραγγείλουν από αμερική θα έχουν εγγύηση στα μέρη μας;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι προτείνετε γενικά, να το προπαραγγείλουμε από μια άλλη χώρα μέσω γνωστού ή να περιμένουμε να το πάρουμε από κατάστημα τέλος του μήνα; Επίσης έχω την ίδια απορία για την εγγύηση, ξέρω πως από ευρώπη λογικά θα ισχύει αλλά όσοι το παραγγείλουν από αμερική θα έχουν εγγύηση στα μέρη μας;

 

Δεν είμαι σίγουρος, αλλά αν η εταιρεία δίνει παγκόσμια εγγύηση, μπορεί να ισχύει. Μια επικοινωνία με την LG χρειάζεται. Προσωπικά είμαι κατά του early adopting. Δείτε τι έγινε με την βίδα του nexus 7 και τα ξεφλουδίσματα του μήλου...

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι αν καποιος εχει τιποτα κονέ στην LG να μαθει γιατι σε εμας τους...απλους θνητους δεν νομιζω να απαντησουν κατι.
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...