Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 913
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πού φάνηκε αυτό;

 

Όταν bootαρει το κινητό, στην αρχή που λέει Google στο κάτω μέρος είναι η κλειδαριά. Δεν είμαι σίγουρος αν είναι ξεκλείδωτη γιατί είμαι από το κινητό τώρα.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα... Σε επισημο βιντεο εχουν ξεκλειδωτο bootloader... Δωσε ρε nexus!!!

 

κορυφαιοι

 

http://img593.imageshack.us/img593/9985/screenshot20121101at217.png

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Όταν bootαρει το κινητό, στην αρχή που λέει Google στο κάτω μέρος είναι η κλειδαριά. Δεν είμαι σίγουρος αν είναι ξεκλείδωτη γιατί είμαι από το κινητό τώρα.
Α οκ δεν ήξερα ότι φαίνεται εκεί το status στα nexus.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά?

Έπρεπε να είναι κλειδωμένο?

 

Απο το εργοστάσιο έρχεται κλειδωμένο όμως ξεκλειδώνει εύκολα απο γραμμη εντολών με fastboot oem unlock νομίζω!

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Απο το εργοστάσιο έρχεται κλειδωμένο όμως ξεκλειδώνει εύκολα απο γραμμη εντολών με fastboot oem unlock νομίζω!

 

Ακριβώς και το root πάντα είναι πολύ απλό, ο δημιουργός του supersu τα έχει rootαρει ήδη

[ATTACH]27885[/ATTACH]

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

δείτε εδώ για την τιμή! viewsfortechnology.blogspot.gr/2012/11/nexus-4-play-store.html

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

δείτε εδώ για την τιμή! viewsfortechnology.blogspot.gr/2012/11/nexus-4-play-store.html

 

Έχει ήδη γίνει γνωστό, δυστυχώς... Τελικά υπήρχαν και ψιλά γράμματα όσον αφορά την τιμή της συσκευής.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

δείτε εδώ για την τιμή! viewsfortechnology.blogspot.gr/2012/11/nexus-4-play-store.html

 

Kαθόλου καλά νέα......

οπότε αυτό που πρέπει να κάνει κάποιος Ελληνας αν κατάλαβα καλά είναι να έχει γνωστό πχ στην Αγγλία που να έχει android τηλ και να κάνει παραγγελία μέσω Play store και μετά με κάποιο τρόπο το τηλ να φτάσει Ελλάδα, σωστά τα σκέφτομαι ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Kαθόλου καλά νέα......

οπότε αυτό που πρέπει να κάνει κάποιος Ελληνας αν κατάλαβα καλά είναι να έχει γνωστό πχ στην Αγγλία που να έχει android τηλ και να κάνει παραγγελία μέσω Play store και μετά με κάποιο τρόπο το τηλ να φτάσει Ελλάδα, σωστά τα σκέφτομαι ?

 

Περίπου... δεν έχει σημασία το τηλέφωνο. Ενα gmail και μια πιστωτική αρκούν!

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Περίπου... δεν έχει σημασία το τηλέφωνο. Ενα gmail και μια πιστωτική αρκούν!

δηλαδή? για πες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή? για πες

 

 

αλλαζεις την ip σου σε αγγλικη...μπαινεις playstore...το αγοραζεις...το πληρωνεις με την πιστωτικη σου....δινεις την διευθυνση του γνωστου...ο γνωστος το παιρνει και το στελνει...ουτε καν εμπλεκεται στην ολη διαδικασια εκτος απο τα μεταφορικα που σιγα ποσα ειναι 20-30 ευρω maximum.

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνει ένα λογαριασμό gmail, θα πάει στο λινκ που έβαλα, θα συνδεθεί, θα παραγγείλει και θα δώσει τα στοιχεία του. Θα χρεωθεί η κάρτα του και θα του το στείλουν. Μετά δεν ξέρω πως θα φτάσει στα χέρια σου!!!

 

αλλαζεις την ip σου σε αγγλικη...μπαινεις playstore...το αγοραζεις...το πληρωνεις με την πιστωτικη σου....δινεις την διευθυνση του γνωστου...ο γνωστος το παιρνει και το στελνει...ουτε καν εμπλεκεται στην ολη διαδικασια εκτος απο τα μεταφορικα που σιγα ποσα ειναι 20-30 ευρω maximum.

 

Αλλαγή ip και χρήση κάρτας; Μέσω proxy; Δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα, όσον αφορά την ασφάλεια!

Edited by Takis_dm
Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα λoιπoν 550 € για τo 16αρι.Τελικα αυτo πoυ πιστευαμε πoλλoι ειναι αληθεια.Hταν πoλυ καλo για να ειναι αληθινo.Τι να κανoυμε ελλαδισταν ειναι αυτo.Galaxy Nexus σoυ ερχoμαι.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνει ένα λογαριασμό gmail, θα πάει στο λινκ που έβαλα, θα συνδεθεί, θα παραγγείλει και θα δώσει τα στοιχεία του. Θα χρεωθεί η κάρτα του και θα του το στείλουν. Μετά δεν ξέρω πως θα φτάσει στα χέρια σου!!!

 

α ναι οκ, κατανοητό αυτό, νόμιζα ότι είχες άλλη λύση Ελληνικής μαϊμουδιάς :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πόσο θα έχει στα ευρωπαϊκά μαγαζιά όπως το Amazon.de & expansys.com.gr που φέρνουν συνήθως πρώτα στην Ευρώπη νέες συσκευές.

 

Αν κάνει 350€ το 16αρι θα βγει 280 χωρίς φπα :D

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πόσο θα έχει στα ευρωπαϊκά μαγαζιά όπως το Amazon.de & expansys.com.gr που φέρνουν συνήθως πρώτα στην Ευρώπη νέες συσκευές.

 

Αν κάνει 350€ το 16αρι θα βγει 280 χωρίς φπα :D

 

λογικά και κρίνοντας από τις τιμές που έχουν τώρα (expasnsys) σε διάφορα τηλ θα πρέπει να σταματήσεις να κάνεις όνειρα θερινής νυκτός:)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

λογικά και κρίνοντας από τις τιμές που έχουν τώρα (expasnsys) σε διάφορα τηλ θα πρέπει να σταματήσεις να κάνεις όνειρα θερινής νυκτός:)

 

Λες?

Οι πρώτες τιμές είναι σχεδόν ίδιες σε όλα τα καταστήματα. Απλά το Amazon.de ρίχνει πιο γρήγορα τις τιμές από το expansys.

Link to comment
Share on other sites

Λες?

Οι πρώτες τιμές είναι σχεδόν ίδιες σε όλα τα καταστήματα. Απλά το Amazon.de ρίχνει πιο γρήγορα τις τιμές από το expansys.

 

για το amazon.de δεν γνωρίζω, αλλά ακόμα και εκεί που να πας να μπλέξεις και μάλιστα στα Γερμανικά ? Στέλνει Ελλάδα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι οσοι εχουμε γνωστος σε Αγγλια Γερμανια κλπ. ειμαστε παααααααααααααααααραααααα πολυ τυχεροι!!Ηδη συννενοηθηκα με κολλητο στην Αγγλια και αναμενω!Οχι θα κατσω να σκασω!
Link to comment
Share on other sites

κριμα γι αυτη την πολιτικη στις πωλησεις...κριμα

Μπορει και να μην εχω δυνατοτητα να το αγορασω σε αυτες τις τιμες.

αν δεν το βρω στα 350Ε απλα δεν το αγοραζω.

Απαραδεκτοι

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...