Jump to content

[Note series] Αξεσουάρ γενικά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε drgt το είδα το post σου και φταίω εγώ που δε διευκρίνισα.

Ψάχνω flip χωρίς "παραθυράκια" :)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε drgt το είδα το post σου και φταίω εγώ που δε διευκρίνισα.

Ψάχνω flip χωρίς "παραθυράκια" :)

 

Γιατι, ωραιο ειναι το S View παραθυρακι...

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει εγώ link με τετοια θηκη πιο πανω και την παραγγειλα τελικα, ομως δεν ειναι "σπαστη" μπροστα. Δεν έχει έρθει ακομα για να εχω αποψη ομως.

Στο ξαναβαζω λοιπον για να μην το ψαχνεις http://www.ebay.co.uk/itm/400641706086?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Edited by derizio
Link to comment
Share on other sites

Περί ορέξεως ...

 

Σιγουρα, αλλα με το παραθυρο μπορεις να δεις ποιος παιρνει και να απαντησεις η να αποριψεις μια κληση χωρις ν' ανοιξεις το σκεπασμα. Επισης αυτη που τελικα κατεληξα, σου επιτρεπει να στηνεις το κινητο υπο γωνια σε landscape view.

Link to comment
Share on other sites

Το πισω καπακι στο note μου εκει που ειναι να πληκτρα του volyme αρχισε να τριζει και με το s pen δεν ημουν και πολυ

φιλικος και εχει καποιες φθορες στη μυτη και φοβαμαι μη γρατζουνισω την οθονη.

Υπαρχει καπου να τα αγορασω οικονομικα και τα 2?

Το προβλημα μου ειναι οτι εχω το note topaz blue και δε ξερω τι μπορω να βρω,

οποτε ισως κανω μια υποχωρηση και στο γκρι που μοιαζουν λιγακι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Επειδή είναι λίγο επείγον θα ήθελα να ρωτήσω θέλω να γράψω βίντεο με το κινητό μου 1 ώρα και λίγο παραπάνω. Ποια είναι αξιόπιστη κάρτα μνήμης και από που να την πάρω?

Το κινητό μου είναι Samsung note 2 και είμαι Αθήνα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Πάρε Samsung (class10). Αυτή έχω πάρει σε 32gb. Από ότι βλέπω και διαβάζω ειναι η πιο αξιόπιστη. Ψαξε skroutz. Οποιος την έχει σε καλή τιμή την χτυπάς. Φυσικά παίζει και εξωτερικό αλλά γράφεις ότι είναι επείγον.

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Πάρε Samsung (class10). Αυτή έχω πάρει σε 32gb. Από ότι βλέπω και διαβάζω ειναι η πιο αξιόπιστη. Ψαξε skroutz. Οποιος την έχει σε καλή τιμή την χτυπάς. Φυσικά παίζει και εξωτερικό αλλά γράφεις ότι είναι επείγον.

 

Απο εξω περαν του οτι αργει, μπορει να παρεις μουφα.

Την επαθα εγω σε 64αρα.

3-4 μηνες τραβιομουνα.

Link to comment
Share on other sites

Απο εξω περαν του οτι αργει, μπορει να παρεις μουφα.

Την επαθα εγω σε 64αρα.

3-4 μηνες τραβιομουνα.

 

Την πήρα τελικά από ένα μαγαζί στην Ηλιούπολη που το βρήκα μέσω σκρουτζ.Ακριβη η καρτουλα 67 ευρώ παρακαλώ... αλλά ας όψεται!

{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβη η κάρτα, όχι απλώς ακριβή. Έχω adata 32gb, 10 class, αγορασμένη στα 30 ευρώ πριν περίπου 8 μήνες. Σκυλί, δεν έχει βγάλει το παραμικρό.
Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Στο eshop κοιταξες?

 

Όχι γιατί δεν είχα ιδέα....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πανάκριβη η κάρτα, όχι απλώς ακριβή. Έχω adata 32gb, 10 class, αγορασμένη στα 30 ευρώ πριν περίπου 8 μήνες. Σκυλί, δεν έχει βγάλει το παραμικρό.

 

Με φόβισε το γεγονός ότι κάποιοι κατά περιόδους γράφουν πως σταματάει η κάρτα στα καλά καθούμενα. Γιαυτό είπα ας πάρω την αυθεντική της σαμσουνγκ τουλάχιστον να έχω ήσυχο το κεφάλι μου. Την θέλω για δουλειά δεν είναι να τρέχω ξαφνικά...

{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η καρτουλα κανει για note ii ετσι?

 

Την εχει δοκιμασει κανεις?

 

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mpcgca-eu-64gb-micro-sdxc-plus-uhs-i-class-10-with-adapter-p-PER.576905&sid=1

 

Την εβγαλε το eshop προσφορα στα crazy sundays και σκεφτομαι να την χτυπησω..

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ξέρω κάνει κανονικά για το Note II και η τιμή της είναι πραγματικά φοβερή.

Την είδα και εγώ με το που μπήκε η προσφορά και σκέφτομαι την αγορά της αν και έχω αυτή με τα 32GB.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ξέρω κάνει κανονικά για το Note II και η τιμή της είναι πραγματικά φοβερή.

Την είδα και εγώ με το που μπήκε η προσφορά και σκέφτομαι την αγορά της αν και έχω αυτή με τα 32GB.

 

Πολυ καλη τιμη ναι.Ημουν ετοιμος να παρω την 32αρα και βγηκε αυτη η προσφορα..

Την παρηγγειλα το βραδυ.

Με λιγο ψαξιμο στο νετ την υποστηριζει κανονικα απλα δεν θα πιανει full ταχυτητα επειδη "προοριζεται και καλα" για ψηφιακες μηχανες..

Link to comment
Share on other sites

δεν θα πιανει full ταχυτητα επειδη "προοριζεται και καλα" για ψηφιακες μηχανες..

 

Eχεις καποιο link προχειρο? Το σκεφτομαι κι εγω για το note 3, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι δε θα εχει full speed και με ποιον τροπο αναγνωριζεται πως η συσκευη δεν ειναι καμερα. Ή ειναι. Γενικα πως αναγνωριζεται τελος παντων :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Eχεις καποιο link προχειρο? Το σκεφτομαι κι εγω για το note 3, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι δε θα εχει full speed και με ποιον τροπο αναγνωριζεται πως η συσκευη δεν ειναι καμερα. Ή ειναι. Γενικα πως αναγνωριζεται τελος παντων :)

 

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-note-2/239923-galaxy-note-2-uhs-1-micro-sdxc-enabled-yes-no.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω ένα Note 2 και θα ήθελα να μου προτείνετε μία θήκη τύπου Flip η οποία όμως να κουμπώνει πάνω στο κινητό και όχι να αντικαθιστά το καπάκι της μπαταρίας.

 

 

KLD Oscar II πολύ καλή ποιοτικώς , παραπέμπει σε ακριβή χλιδάτη θήκη το παρουσιαστικό της (τουλάχιστον όσοι φίλοι την είδαν με ρώτησαν πόσο μου βγήκε).

Link to comment
Share on other sites

KLD Oscar II πολύ καλή ποιοτικώς , παραπέμπει σε ακριβή χλιδάτη θήκη το παρουσιαστικό της (τουλάχιστον όσοι φίλοι την είδαν με ρώτησαν πόσο μου βγήκε).

 

Καλη. Αν ειχε και λαστιχενια θηκη αντι για πλαστικη, θα ηταν καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Αξεσουάρ γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...