Jump to content

[Note series] Αξεσουάρ γενικά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για όποιον του αρέσει η manna αλλά τον χαλάνε οι πορτοκαλί ραφές και τα οικόσημα υπάρχει αυτή

Leather Multi Angle Stand Case Cover with Clip Closure for Samsung Galaxy Note 2

 

Την παρέλαβα σήμερα, δεν ξέρω την ποιότητα της manna αλλά και αυτή είναι καλή, ειδικά για τα χρήματα που κάνει

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον του αρέσει η manna αλλά τον χαλάνε οι πορτοκαλί ραφές και τα οικόσημα υπάρχει αυτή

Leather Multi Angle Stand Case Cover with Clip Closure for Samsung Galaxy Note 2

 

Την παρέλαβα σήμερα, δεν ξέρω την ποιότητα της manna αλλά και αυτή είναι καλή, ειδικά για τα χρήματα που κάνει

 

Η ποιότητα της manna είναι απαράμιλλη. Καταπληκτική. Την έχω 1 χρόνο σχεδόν και είναι λες και την πήρα χτες.

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα της manna είναι απαράμιλλη. Καταπληκτική. Την έχω 1 χρόνο σχεδόν και είναι λες και την πήρα χτες.

Ισχύει. Έχω περάσει από πολλές θήκες και πλέον δεν κοιτάω αλλού... Χρηστικότητα, προστασία, εμφάνιση, αντοχή, λειτουργία stand, η Manna είναι άψογη σε όλα της. Και σε πολύ καλή τιμή.

 

Για όποιον του αρέσει η manna αλλά τον χαλάνε οι πορτοκαλί ραφές και τα οικόσημα υπάρχει αυτή

Leather Multi Angle Stand Case Cover with Clip Closure for Samsung Galaxy Note 2

 

Την παρέλαβα σήμερα, δεν ξέρω την ποιότητα της manna αλλά και αυτή είναι καλή, ειδικά για τα χρήματα που κάνει

Δεν με χαλάνε καθόλου οι πορτοκαλί ραφές, το αντίθετο μάλιστα, μου αρέσουν. Το μόνο (ασήμαντο) θέμα είναι με το λογότυπο/έμβλημα στο εσωτερικό της, που όσοι το έχουν δει νομίζουν ότι είμαι ναζιστής ή βασιλόφρων! :lol:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχει παρει καποιος, θηκη fip, σαν την αυθεντικη της samsung, που να προστατευει ομως και το bezel τουλαχιστον στο πλαι?
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει μια ιμιτασιόν με 2-2.5 ευρώ η οποία μετά από κάνα μήνα είχε φθορές αλλά το θέμα ήταν πως η συσκευή γινόταν αρκετά ογκώδης. Με το που ήρθε tempered glass στα χέρια μου χρησιμοποιώ πλέον μια πάρα πολύ λεπτή θήκη και είμαι οκ.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει μια ιμιτασιόν με 2-2.5 ευρώ η οποία μετά από κάνα μήνα είχε φθορές αλλά το θέμα ήταν πως η συσκευή γινόταν αρκετά ογκώδης. Με το που ήρθε tempered glass στα χέρια μου χρησιμοποιώ πλέον μια πάρα πολύ λεπτή θήκη και είμαι οκ.

έχεις link απο το tempered?

ψάχνω για nilkin αλλά δεν μπορώ να βρώ.

Link to comment
Share on other sites

Με μία πρόχειρη αναζήτηση βρήκα ένα Nillkin tempered glass στο ebay http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardness-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Proterctor-For-Phones-/111293601873?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item19e99d9851

 

Εγώ έχω αυτό αλλά http://www.ebay.com/itm/371086616892?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT επειδή η κόλλα δεν ήταν σωστά τοποθετημένη εξαρχής παρήγγειλα αυτο για να το αλλάξω http://www.ebay.com/itm/371086616892?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα είμαστε ωραίοι και οι δύο. Για το note 1 μάλλον θα ζοριστείς να βρεις επειδή είναι παλιό μοντέλο.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αγόρασα HDTV adaptor για το note2 μου. Τι μπορώ να χρησιμοποιησω για τηλεκοντρόλ??? Μπορείτε να προτείνετε κάτι???
Link to comment
Share on other sites

Αν σου δίνει usb μπορείς να βάλεις σετ ποντίκι/πληκτρολόγιο ασύρματα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Το USB είναι πιασμενο από τον ανταπτορα... Σε Bluetooth θα παίξει κάτι??? Έχω δει κάποια μίνι πληκτρολόγια με ενσωματωμένο touchpad...
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα σου παίξουν και αυτά απλά η τιμή τους είναι λίγο πιο ψηλή και λόγω μικρού μεγέθους δεν είναι για πολλά πολλά.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, δεν θέλω πολλά πολλά... Να αραζω στον καναπέ μου και να βλέπω κανένα βιντεακι...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχει βρει κανενας tempered glass που να καλυπτει ολο το τζαμι πλην απο το μεσαιο κουμπι και το ακουστικο? Να μην ειναι το κλασσικο που αφηνει εξω τους αισθητηρες. Ψαχνω να βρω αν υπαρχει καποιο που εχει ακριβως το μεγεθος του τζαμιου, γιατι το κλασσικο δεν μου αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχει βρει κανενας tempered glass που να καλυπτει ολο το τζαμι πλην απο το μεσαιο κουμπι και το ακουστικο? Να μην ειναι το κλασσικο που αφηνει εξω τους αισθητηρες. Ψαχνω να βρω αν υπαρχει καποιο που εχει ακριβως το μεγεθος του τζαμιου, γιατι το κλασσικο δεν μου αρεσει.

 

Δεν μπορεί να μην αφήνει έξω τους αισθητήρες γιατί είναι πολύ πιθανό να σου δημιουργηθεί κάποιο θεματάκι μετά. Ειδικά με τον αισθητήρα εγγύτητας..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

κάποιος που να έχει tempered glass το οποίο δεν αφήνει κενά δεξιά αριστερά, μήπως μπορεί να δώσει ένα λινκ?

πχ το nillkin (http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=13&id=4005&page=1) δεν κάνει γιατί αφήνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια, ψαχνω ακουστικα για το κινητο μου. Θελω να ειναι bluetooth, earcups και να εχουν κ μικροφωνο για να απανταω σε κλησεις. Εχω βρει παρα πολλα στο ebay αλλα ολα εχουνε την πλαστικο-δερματινη επενδυση απο μεσα και δεν θελω να ειναι ετσι γιατι φθειρονται πολυ γρηγορα! Θελω επενδυση υφασματινη (οπως τα logitech g430 που εχω για το pc). Μαρκα δεν με ενδιαφερει και η τιμη δε με απασχολει, απλα να μη ξεφευγουνε πανω απο 100-150ευρω.

 

Αν καποιος φιλος εχει υποψην του ας μου απαντησει!! Ευχαριστω πολυ!! :)

Επισκευτειτε την virtual πόλη μου και βοηθηστε στην εξελλιξη της!

http://thesschester.myminicity.com/

και

http://thesschester.myminicity.com/ind

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Και πάνω που ήμουν έτοιμος να ξεκινήσω το ψάξιμο γιατί έχει πέσει η απόδοση του δικού μου.

Ευχαριστώ πολύ

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Αξεσουάρ γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...