Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για Ζ2 συζητειται γενικοτερα οτι θα εχει το παχος του ultra και οθονη 5.5 με 6.00 με πιθανοτερο την 5.5,,,,προσωπικα θελω 6 ,τερμα τα κινητα για τσεπες(εδω και χρονια),,,ψηφιζω ακομα Ζ και μονο Ζ ,,εν αναμονη για το θαυμα,,,αν και το Ζ1 ειχε περασει απο τα χερια μου πριν πολλα πολλα χρονια....χεχεχε.

 

ναι εγω εχω προβλημα με λαγκς και στο φεισμπουκ και σε αλλα ιντερνετικα επισης στο μενου στις ρυθμισεις στην καρτελα ανοιχτες εφαρμογες,λαγκαρει στο πανω κατω,,εχτες με sygic sto αμαξι με καλεσαν και πριν απαντησω μαυρισε η οθονη στην προσπαθεια να περασει απο το sygic στην κληση,δεν μπορεσα να πατησω ανοιχτη ακροαση με μαυρο οθονη,ολα αυτα ενω οδησουσα σε αποκρυμνο δρομο βραδυ στα χωρια της κρητης,εκανα στην ακρη,,,πια ακρη δηλαδη,,,γυρισε στις κλησεις ενω το ειχανε κλεισει και οταν εβαλα sygic pali ειχε φυγει η διαδρομη και επρπε να την ξαναβαλω απο το ιστορικο,,,αυτα ψιλο κακη εμπειρια ,με πουλησε η τεχνολογια σε κρισιμο σημειο.με 3 ραμ δεν νομιζω,,επισης στην αδρανεια εχω ελευθερη ραμ 700 με 800 χωρις περιττα απς και μου την σπαει αυτο.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για Ζ2 συζητειται γενικοτερα οτι θα εχει το παχος του ultra και οθονη 5.5 με 6.00 με πιθανοτερο την 5.5,,,,προσωπικα θελω 6 ,τερμα τα κινητα για τσεπες(εδω και χρονια),,,ψηφιζω ακομα Ζ και μονο Ζ ,,εν αναμονη για το θαυμα,,,αν και το Ζ1 ειχε περασει απο τα χερια μου πριν πολλα πολλα χρονια....χεχεχε.

 

αμα εχει το παχος του ultra και 5,5-6" τοτε θαναι βλακεια, γιατι θαναι κινηταρα αλλα για τους λιγους που θελουν παντοφλες. θεωρω οτι πανω απο 5" δεν αξιζει, και μαλιστα μεχρι το μεγεθος του Ζ. ακομα και του Ζ1 ειναι πολυ. το παχος καλως να ερθει του ultra.

 

ναι εγω εχω προβλημα με λαγκς και στο φεισμπουκ και σε αλλα ιντερνετικα επισης στο μενου στις ρυθμισεις στην καρτελα ανοιχτες εφαρμογες,λαγκαρει στο πανω κατω,,εχτες με sygic sto αμαξι με καλεσαν και πριν απαντησω μαυρισε η οθονη στην προσπαθεια να περασει απο το sygic στην κληση,δεν μπορεσα να πατησω ανοιχτη ακροαση με μαυρο οθονη,ολα αυτα ενω οδησουσα σε αποκρυμνο δρομο βραδυ στα χωρια της κρητης,εκανα στην ακρη,,,πια ακρη δηλαδη,,,γυρισε στις κλησεις ενω το ειχανε κλεισει και οταν εβαλα sygic pali ειχε φυγει η διαδρομη και επρπε να την ξαναβαλω απο το ιστορικο,,,αυτα ψιλο κακη εμπειρια ,με πουλησε η τεχνολογια σε κρισιμο σημειο.με 3 ραμ δεν νομιζω,,επισης στην αδρανεια εχω ελευθερη ραμ 700 με 800 χωρις περιττα απς και μου την σπαει αυτο.

 

 

μου φαινεται λιγο δυσκολο να το καταφερεις αυτο..

βεβαια το sygic το θεωρω προβληματικο, το εβαλα 5 μερες και το πεταξα, εχω navigon, αλλα γενικα σαν του χαρτες νοκια κανενα κινητο! μεχρι και πριν 1 μηνα ειχα το Ν8 και δεν με ενοιαζει, ολα τα αλλα για ανδροιδ μου φαινονται μπουρδες.

παρολα αυτα, τι στο καλο εχεις και ειναι τοσο μπουκωμενο?

εμενα δε λαγκαρει με τιποτα, ουτε fb ουτε πουθενα. δεν του εχω 200 εφαρμογες, αλλα ολες τις γνωστες που εχουν οι πολλοι τις εχω και τρεχουν..εγω το εχω "γονατισει" οντας για ποδηλατο να τρεχει runkeeper και sportstracker παραλληλα, με widi/3G ανοιχτα, και στη σταση να ανοιγω χαρτες, chrome, skype, viber κτλ χωρις κανενα προβλημα! οχι με το Ζ μονο, αλλα και με το Τ αυτα που εχει 1 GB ram.

οποτε μηπως το προβλημα ειναι αλλο? μηπως καποια/ες εφαρμογες το δημιουργουν μεμονομενα? μηπως να κανεις ενα clean install?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αμα εχει το παχος του ultra και 5,5-6" τοτε θαναι βλακεια, γιατι θαναι κινηταρα αλλα για τους λιγους που θελουν παντοφλες. θεωρω οτι πανω απο 5" δεν αξιζει, και μαλιστα μεχρι το μεγεθος του Ζ. ακομα και του Ζ1 ειναι πολυ. το παχος καλως να ερθει του ultra.

 

Συμφωνώ, μέχρι 5'' φτάνει, και πολύ είναι ίσως, αλλά παλεύεται.

Το Ζ και το Ζ1 έχουν και τα δύο 5", οπότε σαν μέγεθος το ίδιο. Μου αρέσει το Ζ σε σχέση με το Ζ1 λόγω μικρότερου sar...

 

Το μόνο που δεν μπορώ να καταλάβω, είναι πως αναφέρεται τόσο καλή η κάμερα του Ζ...

Το πήρα 2η φορά, μήπως η πρώτη συσκευή που είχα είχε πρόβλημα. Όμως τα ίδια :(

Σε κλειστό χώρο, οι φωτο που παίρνω, στον υπολογιστή μου αν τις ζουμάρω 100% σχεδόν δεν βλέπονται. Πιξελιάζουν πολύ.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, μέχρι 5'' φτάνει, και πολύ είναι ίσως, αλλά παλεύεται.

Το Ζ και το Ζ1 έχουν και τα δύο 5", οπότε σαν μέγεθος το ίδιο. Μου αρέσει το Ζ σε σχέση με το Ζ1 λόγω μικρότερου sar...

 

Το μόνο που δεν μπορώ να καταλάβω, είναι πως αναφέρεται τόσο καλή η κάμερα του Ζ...

Το πήρα 2η φορά, μήπως η πρώτη συσκευή που είχα είχε πρόβλημα. Όμως τα ίδια :(

Σε κλειστό χώρο, οι φωτο που παίρνω, στον υπολογιστή μου αν τις ζουμάρω 100% σχεδόν δεν βλέπονται. Πιξελιάζουν πολύ.

 

δε νομιζω οτι υπαρχει κινητο που αν ζουμαρεις 100%, ειδικα με δυσκολες συνθηκες, θα σου ειναι οκ!!

μονο τα pureview 808 και 1020 της Nokia κανουν καλο ζουμ...

για μενα ζουμ ειναι ενα κλικ που θα κανεις πριν τραβηξεις τη φωτο, απο εκει και περα ολα σπανε, μονο στο Ν8 ειδα λιγο καλυτερα αποτελεσματα.. Επισης,γιαυτο θεωρω οτι η καμερα του Ζ1 δεν αξιζει για τα 20MP γιατι ειναι πιο πολυ τρικ το μαρκετινγκ παρα ουσια, θελοντας να χτυπησει τα 41 του 1020.. με τη διαφορα οτι εκεινα στο παραπανω ζουμ δεν σπανε, οπως σε ολα τα αλλα κινητα, αρα τσαμπα φορτωνεσαι με μεγαλες σε ΜΒ φωτο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αφου εψαξα σε ολα τα μεγαλα και μικρα καταστηματα και αφου κανεις απο δω δεν εχει αγορασει θηκη πουγκι, βρηκα και αγορασα στο τοπικο πανηγυρι της περιοχης μου μια με δυο ευρω πολυ ωραια! Εχει και λουρακι για να το ανεβαζεις απο μεσα. :phttp://img.tapatalk.com/d/13/10/26/a6edabe9.jpg
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφου εψαξα σε ολα τα μεγαλα και μικρα καταστηματα και αφου κανεις απο δω δεν εχει αγορασει θηκη πουγκι, βρηκα και αγορασα στο τοπικο πανηγυρι της περιοχης μου μια με δυο ευρω πολυ ωραια! Εχει και λουρακι για να το ανεβαζεις απο μεσα. :phttp://img.tapatalk.com/d/13/10/26/a6edabe9.jpg

 

Φίλε Κωνσταντίνε, αν εννοείς πουγκί, τύπου golla που είναι με σκρατσ και έχουν και θήκη για λεφτά, θα σου πω ότι είχα ζοριστει πολύ και για το Τ πέρισυ να βρω, όμως μετά από πολλές ώρες και δοκιμής όλων των θηκών στα media markt Συγγρού βρήκα μια που το χωρούσε οριακα, (η κοπέλα ακόμα με θυμάται,έφυγα με τον αριθμό της) και την πήρα..

Αυτή η θήκη πλέον χωράει και το Ζ!!!!

Το έβαζα με τη θήκη σιλικόνης μέσα για να μην τρίβεται η ΜΑΤ επιφάνεια.. Και έγινε τέλεια για Ζ.. Αν σε ενδιαφέρει πες μου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηθελα με σκρατς! Εψαχνα απλα μια θηκη να μπορω να το βαζω μεσα για να το βαζω στο τσαντακι μου και να μην γρατζουνιεται.. Και το εσωτερικο εχει διαφορετικο υλικο οποτε δεν γδερνεται μεσα..

και μπαινοβγαινει πανευκολα.

δεν μπορω θηκη με τπτ..ειναι τοσο ομορφο που πεφτω σε καταθλιψη οταν το βλεπω με θηκη..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιας και περι θηκων τα τελευταια ποστ,εχετε να προτεινετε καμμια με κλιπ ζωνης που να το χωραει το Ζ?:rolleyes:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι υπαρχει κινητο που αν ζουμαρεις 100%, ειδικα με δυσκολες συνθηκες, θα σου ειναι οκ!!

μονο τα pureview 808 και 1020 της Nokia κανουν καλο ζουμ...

για μενα ζουμ ειναι ενα κλικ που θα κανεις πριν τραβηξεις τη φωτο, απο εκει και περα ολα σπανε, μονο στο Ν8 ειδα λιγο καλυτερα αποτελεσματα.. Επισης,γιαυτο θεωρω οτι η καμερα του Ζ1 δεν αξιζει για τα 20MP γιατι ειναι πιο πολυ τρικ το μαρκετινγκ παρα ουσια, θελοντας να χτυπησει τα 41 του 1020.. με τη διαφορα οτι εκεινα στο παραπανω ζουμ δεν σπανε, οπως σε ολα τα αλλα κινητα, αρα τσαμπα φορτωνεσαι με μεγαλες σε ΜΒ φωτο.

 

Δεν εννοούσα ζουμ τραβώντας φωτο. Αυτό Και βέβαια θα χάνει.

Εννοώ αν μεταφέρεις και ζουμαρεις στον υπολογιστή σου τη φωτο που τραβηξες με τη συσκευή, στο 100%, θα δεις ότι πιξελιαζει αρκετά, σε σχέση με άλλες συσκευές με 8αρες κάμερες, π. χ. ΝΟΤΕ2 ή 4s. Αυτό Είναι πολύ εντονο σε φωτο με χαμηλό φωτισμό με φλας ή σε εσωτερικούς χώρους με ικανοποιητικό φωτισμό. Παράλληλα την αντίθεση των χρωμάτων δεν την βρίσκω καλή, δεν είναι η πραγματική.

Μου κάνει εντύπωση γιατί επαναλαμβάνω το Ζ θεωρείται ότι έχει Απο τις κορυφαίες κάμερες...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω θηκη με τπτ..ειναι τοσο ομορφο που πεφτω σε καταθλιψη οταν το βλεπω με θηκη..

 

Θα συμφωνήσω. Πρόσφατα τσίμπησα απο το ebay μια θήκη τύπου wallet που εξυπηρετεί και ως stand:

http://images.mobilefun.co.uk/graphics/300pixelp/sony-xperia-z-stand-wallet-case-purple-p38817-300.jpg

και ενώ νιώθεις οτι το κινητό είναι πλέον αρκετά safe απο όλες τις γωνίες και πλευρές, ουσιαστικά αποκτάς ένα πιο ογκώδες "πακέτο".

 

Με βλέπω στην επιλογή της pouch θήκης και μένα, για να μπορώ να το χρησιμοποιώ και να το χαίρομαι όπως το έφτιαξε η κατασκευάστριά του.

Link to comment
Share on other sites

Αν πεσει επεσε...ολ μεσα στη ζωη ειναι..:p

τουλαχιστον δεν θα ξενερωνω που θα κρυβω αυτο το διαμαντακι συνεχεια..

και μονο που πιανω το γυαλι ειναι αλλη αισθηση..

οποιος ειχε samsung πριν με καταλαβαινει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο αναρωτιομουν και εγω παντα,,,πως αποκτας ενα ντιζαινατο κινητο που γουσταρεις και καταληγεις να το βαζεις μεσα σε κινεζικες θηκες παντως τυπου,,του κρυβεις τελειως οτι πιο ****το εχει το τηλεφωνο εξωτερικα,οπου βεβεαια αν το κινητο ερχοταν με ενα τετοιο εξωτερικο περιβλημα δεν θα το αγοραζες με τιποτα.η λυση θηκη pounch ειναι οτι καλυτερο και παντα γνησια αξεσουαρ xperia.
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ σημαντικό όταν έχεις ένα μεγαθήριο σαν το Ζ να έχεις και καλή θήκη από τα εξαρτήματα της sony για να έχεις και ένα όμορφο κινητό
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κωνσταντίνε, αν εννοείς πουγκί, τύπου golla που είναι με σκρατσ και έχουν και θήκη για λεφτά, θα σου πω ότι είχα ζοριστει πολύ και για το Τ πέρισυ να βρω, όμως μετά από πολλές ώρες και δοκιμής όλων των θηκών στα media markt Συγγρού βρήκα μια που το χωρούσε οριακα, (η κοπέλα ακόμα με θυμάται,έφυγα με τον αριθμό της) και την πήρα..

Αυτή η θήκη πλέον χωράει και το Ζ!!!!

Το έβαζα με τη θήκη σιλικόνης μέσα για να μην τρίβεται η ΜΑΤ επιφάνεια.. Και έγινε τέλεια για Ζ.. Αν σε ενδιαφέρει πες μου

 

οφ τοπικ

θα με ενδιεφεραι εμενα....το κινητο της κοπελας :lol::D:lol:

Πλακα κανω αλλα και εσυ δεν διευκρηνιζεις για πιο πραγμα προσφερεσαι να βοηθησεις :p

τελος οφ τοπικ

 

παντως στο ebay δεν βρισκεις ευκολα, μια που αγορασα και ελεγε XL δεν χωρουσε ουτε το Τ μεσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Morte AllaFrancia Italia Anela

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με βασανίζει ορισμένες φορές είναι το μικρό άγχος που έχω για το κουμπί on/off. Φοβάμαι μην χαλάσει από το συνεχόμενο πάτημα. Οκ για κλείσιμο οθόνης έχω βάλει εφαρμογή αλλά για άνοιγμα δεν παίζει τίποτα.. Ελπίζω να έχει μεριμνήσει η Sony και να μην μείνει μέσα καμιά ώρα.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οφ τοπικ

θα με ενδιεφεραι εμενα....το κινητο της κοπελας :lol::D:lol:

Πλακα κανω αλλα και εσυ δεν διευκρηνιζεις για πιο πραγμα προσφερεσαι να βοηθησεις :p

τελος οφ τοπικ

 

παντως στο ebay δεν βρισκεις ευκολα, μια που αγορασα και ελεγε XL δεν χωρουσε ουτε το Τ μεσα.

 

χαχαχα, ασε και ειχα σχεση και κρατηθηκα, δεν εκανα τιποτα σπουδαιο...

τελος παντων, οσο για θηκη, πλεον μενω επαρχια κυριως και δεν ξερω τι εχουν, αλλα πιστευω σε λιγο καιρο θα βρισκουμε πραγματα για τα σονυ μας, οταν πηγα με το Τ το κοιταζε σαν εξωγηινο, μολις ειχε ερθει και δεν το ηξερε, ενω για Σ3 ειχε τα παντα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με βασανίζει ορισμένες φορές είναι το μικρό άγχος που έχω για το κουμπί on/off. Φοβάμαι μην χαλάσει από το συνεχόμενο πάτημα. Οκ για κλείσιμο οθόνης έχω βάλει εφαρμογή αλλά για άνοιγμα δεν παίζει τίποτα.. Ελπίζω να έχει μεριμνήσει η Sony και να μην μείνει μέσα καμιά ώρα.:p

Για ξεκλειδωμα δες αυτη την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=aky.akshay.coveralgorithm&hl=el δεν ξερω αν θα δουλεψει στο z, απο μπαταρια δεν καιει τιποτα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ο, τι ειχαν να φερουν για το Ζ το φερανε.. Σε 3 μηνες κλεινει χρονο το κινητακι μας (και ερχεται και νεα ναυαρχιδα) οποτε δεν νομιζω να φερουν νεα περιφερειακα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ο, τι ειχαν να φερουν για το Ζ το φερανε.. Σε 3 μηνες κλεινει χρονο το κινητακι μας (και ερχεται και νεα ναυαρχιδα) οποτε δεν νομιζω να φερουν νεα περιφερειακα..

 

γιαυτο ειπα για τα σονυ μας!

εδω πηγα πλαισιο και βρηκα θηκη σιλικονης για το Τ με τη μια..δεν το περιμενα! πιστευω οτι σιγα σιγα τα νεα σονυ θα υποστηριζονται πολυ καλυτερα καθως τα μαγαζια θα θελουν να εχουν αξεσουαρ, αφου πουλανε συνεχεια κατακορυφα προς τα πανω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πανευτυχης κατοχος ενος Ζ λευκου απο σημερα μετα απο μια συντομη (και ανεπιτυχης) προσπαθεια σε wp8 και Lumia 925.Η τελευταια εκδοση λογισμικου ειναι η 10.3.1.Α.2.67 με 4.2.2?Πότε περιμενουμε την 4.3,ξερει κανεις?Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πανευτυχης κατοχος ενος Ζ λευκου απο σημερα μετα απο μια συντομη (και ανεπιτυχης) προσπαθεια σε wp8 και Lumia 925.Η τελευταια εκδοση λογισμικου ειναι η 10.3.1.Α.2.67 με 4.2.2?Πότε περιμενουμε την 4.3,ξερει κανεις?Ευχαριστω

 

Καλοριζικο!!

Ναι αυτη ειναι η τελευταια.. Για 4.3 ακουγεται για τελη Νοεμβρη μπορει και Δεκεμβρη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πανευτυχης κατοχος ενος Ζ λευκου απο σημερα μετα απο μια συντομη (και ανεπιτυχης) προσπαθεια σε wp8 και Lumia 925.Η τελευταια εκδοση λογισμικου ειναι η 10.3.1.Α.2.67 με 4.2.2?Πότε περιμενουμε την 4.3,ξερει κανεις?Ευχαριστω

 

καλησπερα σας , εσεις λετε για 4.3 και καλα κανετε και λογικο ειναι να μαθουμε τι και πως και ποτε !!! εμενα δεν μου εχει ερθει ομως ακομα η .67 τι γινετε ??? πειτε μου !!!! σας ευχαριστω πολυ !!!

Link to comment
Share on other sites

Mια όμορφη και πρακτική θήκη για όσους ενδιαφέρονται http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00CO6RL4G/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...