Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το smooth χάθηκε. Βλέπεις ότι έστω και λίγο ψιλό κολλάει. Παρόλα αυτά δεν γυρίζω πίσω. Αλήθεια που μπορούμε να στείλουμε στη Sony τις εντυπώσεις μας;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σκεφτομαι να περασω την κινεζικη 4.2.2 που προτεινε λιγο πιο πανω ο μινωταυρος αλλα μαλλον χωρις να χασω εφαρμογες γιατι βαριεμαι.να δω αν ειναι πιο σταθερη
Link to comment
Share on other sites

Η χειρότερη rom που έχει πάρει το Ζ.Δεν προλαβαίνεις να βγάλεις τον φορτιστή και η μπαταρία φεύγει ''νεράκι''.Έλεος...Το κινέζικο που είχα πριν (Ν2) δεν είχε τέτοια ''αναβάθμιση''!!!

Απαράδεκτοι...Ας ελπίσουμε τα αντανακλαστικά τους να είναι γρήγορα και να το διορθώσουν.

Είχα την .253 και το τηλέφωνο δούλευε πάρα πολύ καλά.Μπορώ να την περάσω μέσω flashtool πάνω από την 4.2.2?

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Η χειρότερη rom που έχει πάρει το Ζ.Δεν προλαβαίνεις να βγάλεις τον φορτιστή και η μπαταρία φεύγει ''νεράκι''.Έλεος...Το κινέζικο που είχα πριν (Ν2) δεν είχε τέτοια ''αναβάθμιση''!!!

Απαράδεκτοι...Ας ελπίσουμε τα αντανακλαστικά τους να είναι γρήγορα και να το διορθώσουν.

Είχα την .253 και το τηλέφωνο δούλευε πάρα πολύ καλά.Μπορώ να την περάσω μέσω flashtool πάνω από την 4.2.2?

 

Φυσικά και μπορείς

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

H αναβάθμιση 4.2.2. έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλή για το xperia z αλλά από ότι βλεπω τρώει πού μπαταρία....ισχυει??

 

Εγώ δεν έχω δει πρόβλημα στη μπαταρία. Το πρόβλημα είναι τα κολλήματα, το Scrolling γενικότερα.

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας , είμαι έτοιμος να αγοράσω κινητό και είχα στο μυαλό μου το z αλλά τώρα με αυτά που διαβάζω για την έκδοση 4.2.2 έχω αρχίσει να το σκέφτομαι λίγο ...γίνετε εάν το αγοράσω να μήν κάνω αναβάθμιση σε 4.2.2 και να μείνω στην προηγούμενη έκδοση μέχρι να διορθωθούν τα προβλήματα?

 

εσείς που είστε κάτοχοι τι μου προτείνεται ....

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας , είμαι έτοιμος να αγοράσω κινητό και είχα στο μυαλό μου το z αλλά τώρα με αυτά που διαβάζω για την έκδοση 4.2.2 έχω αρχίσει να το σκέφτομαι λίγο ...γίνετε εάν το αγοράσω να μήν κάνω αναβάθμιση σε 4.2.2 και να μείνω στην προηγούμενη έκδοση μέχρι να διορθωθούν τα προβλήματα?

 

εσείς που είστε κάτοχοι τι μου προτείνεται ....

 

ευχαριστώ

 

Να μείνεις στην προηγούμενη έκδοση για να χαρείς την κινηταρα;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

ειναι φανταστικο τηλεφωνο και αγορασε το,ποιοτητα μεσα και εξω και σε πολυ καλη τιμη πλεον,,,,α παρεπιπτοντως περασα με φλας την 4.2.2 απο χογκ κονγκ που προτεινε ο μινωταυρος μου φανηκε ιδια και χειροτερη,το γραφω για αυτους που το σκεφτονται να την περασουν,γυρναω στην ισπανικη.
Link to comment
Share on other sites

Να μείνεις στην προηγούμενη έκδοση για να χαρείς την κινηταρα;)

+1000

Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη.Μείνε στην προηγούμενη έκδοση.

@Δημήτρη

Θα δοκιμάσω από Δευτέρα να περάσω την .253.Ευχαριστώ για την απάντηση :). Υπολόγισέ με κ εμένα στην επόμενη συνάντηση.Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά ακόμα περισσότεροι.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας , είμαι έτοιμος να αγοράσω κινητό και είχα στο μυαλό μου το z αλλά τώρα με αυτά που διαβάζω για την έκδοση 4.2.2 έχω αρχίσει να το σκέφτομαι λίγο ...γίνετε εάν το αγοράσω να μήν κάνω αναβάθμιση σε 4.2.2 και να μείνω στην προηγούμενη έκδοση μέχρι να διορθωθούν τα προβλήματα?

 

εσείς που είστε κάτοχοι τι μου προτείνεται ....

 

ευχαριστώ

 

ΑΔΕΛΦΕ ΜΟΥ κλεισε τα αυτια σου και αγορασε την συσκευη.... το να περασεις σε προηγουμενη rom το μονο ευκολο... δυσκολο ειναι να σκασεις τα μπικικινια να το αγορασεις :)

Link to comment
Share on other sites

+1000

Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη.Μείνε στην προηγούμενη έκδοση.

@Δημήτρη

Θα δοκιμάσω από Δευτέρα να περάσω την .253.Ευχαριστώ για την απάντηση :). Υπολόγισέ με κ εμένα στην επόμενη συνάντηση.Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά ακόμα περισσότεροι.

 

Αν θέλεις root κτλ, να περάσεις την. 434 ;) εγω αυτό θα κάνω όταν βρω χρόνο :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

μια πληροφορια,,εαν σκοπευετε να αγορασετε ανταπτορα usb για τον αναπτηρα του αυτοκινητου τοτε να αγορασετε εναν που να ειναι στα 2 νομιζω αμπερ και οχι στο 1 ,,το Ζ ζηταει μεγαλυτερη ταση απο οτι ειχαμε μεχρι τωρα και βεβαια μην ξοδεψετε πανω απο 6 ευρω. Edited by lagouko
Link to comment
Share on other sites

έκανα την παραγγελία !!! μόλις έρθει και το δουλέψω λίγο θα σας πω τις εντυπώσεις μου .....

 

Από που το παρήγγειλες φίλε μ?? Και εγώ είμαι ένα βήμα από την αγορά κ δεν έχω καταλήξει από πιο μαγαζί να το παραγγείλω..

Όπως επίσης παρατήρησα στο skroutz ότι όλοι σπρώχνουν το άσπρο. Μαύρο κανα 2-3 μαγαζιά να έχουν. Τι παίζει? Δεν πουλάει το λευκό καθόλου...?

Link to comment
Share on other sites

το αγόρασα απο το birdphone τόσο καιρό δεν είχαν μαύρο και περίμενα να φέρουν και ότι φέρνουν από όπου βρούν διαθέσιμα τεμάχια ....τώρα έχουν φέρει και άλλα μαγαζιά στο skroutz μαύρο....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με το γερμανικο amazon τι παιζει? Καθε μερα βγαινουν κομματια καινουρια προς 320 Ευρω. Καινουρια οχι μεταχειρισμενα..

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00AXSXDFI/sr=8-1/qid=1373125311/ref=olp_sort_p?ie=UTF8&colid=&coliid=&condition=new&me=&qid=1373125311&seller=&shipPromoFilter=0&sort=price&sr=8-1

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με το γερμανικο amazon τι παιζει? Καθε μερα βγαινουν κομματια καινουρια προς 320 Ευρω. Καινουρια οχι μεταχειρισμενα..

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00AXSXDFI/sr=8-1/qid=1373125311/ref=olp_sort_p?ie=UTF8&colid=&coliid=&condition=new&me=&qid=1373125311&seller=&shipPromoFilter=0&sort=price&sr=8-1

 

Μόλις έβαλα στο καλάθι να το δώ. Οντως 320 και 5,60 μεταφορικα. Αξίζει λέτε? ο πωλητής είναι εντάξει η παρεμβαίνει το amazon?

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Προσοχη ,λεει καινουριο αλλα χωρις λεπτομερειες οπως γραφουν παρακατω που ειναι ακριβοτερα ,επισης γραφει οτι οποιος ενδιαφερεται να στειλει μειλ κι αν κανει καποιος την συναλλαγη εκτος Αμαζον θα κλαιει τα λεφτα του ,πιθανως.. Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν έχει αξιολογήσεις ο πωλητής και είναι νέος.

Εχει και αλλά αντικείμενα για πούλημα. Αν γίνει καμμιά στραβη και δεν το στείλει παρεμβαίνει το amazon? τι παίζει? δεν ξέρω και Γερμανικά να δώ τι λέει ακριβώς. Μάλλον με βλέπω να μην το παραγγελιών , στο τσακ ήμουν.

Link to comment
Share on other sites

Μακριά παιδιά. Κανένα feedback, καινούριος πωλητής και αν ενδιαφέρεστε για αγορά στείλτε email!!! Δεν νομίζω ότι χρειάζεται και δεύτερη σκέψη!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όταν αγοράζεις με PayPal έχω την εντύπωση ότι είσαι καλυμμένος από τέτοια φαινόμενα.

Ναι αρκει να πραγματοποιηθει η συναλλαγη μεσα απο το Amazon/ebay ,απόσο ξερω

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Όταν αγοράζεις με PayPal έχω την εντύπωση ότι είσαι καλυμμένος από τέτοια φαινόμενα.

 

Και πάλι όμως είσαι 100% σίγουρος ότι θα βρεις το δίκιο σου? Δεν νομίζω ότι αξίζει το ρίσκο, γι'αυτό δώσε κάτι παραπάνω να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...