Jump to content

Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Θα έδινες ρεπό στους υπαλλήλους και θα πήγαινες για μπάνια ;)

2. Θα δείξει...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_s ( 5 Αύγ. 2004 , 17:55)

 

3 ευρώ :eek: :eek: :eek:

 

Αμάν αυτή η Άλφα.. πρόσφατα νομίζω είχε δώσει αυξήσεις στις προμήθειες ταμειακών συναλλαγών :mad:

 

Όχι μόνο η alpha,όλες οι τράπεζες
Link to comment
Share on other sites

Σημείωσε αυτόν τον αριθμό και συ και άλλοι χρήστες DSL 801 11 67700

 

Μου το δώσαν από το 121, όταν είχα και γω πρόβλημα με το να μην πέρνει IP το ρημάδι μου. :p Αν, βέβαια, απαντήσει κανείς, παρακαλώ να μας πεις: :D

 

1) Την ώρα της επικοινωνίας

2) Μετά από πόσες προσπάθειες?

3) Σου απαντήσαν/λύσανε το πρόβλημα στοιχειωδώς? :whistle:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

oso kai na prospa8oume na diakomodoume ta gegonota, o ote den einai oute i prwti oute i teleutea fora pou epidikniei tin apisteuti talaiporia pou mporei na prosferei stous pelates tou....

8a itan pollu xrisimo 8arrw, an kaname mia terastia prospa8ia (isws istioselida ) paraponwn , mpas kai lavei kaneis ipsila ote-istamenos ip' opsin tou , kai ginei estw kamia prospa8eia gia veltiosi..

(stin prokeimeni periptosi, kai i prospa8eia metraei... min ta 8eloume ola dika mas ... :P :P :P )

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος supernet ( 6 Αύγ. 2004 , 21:46)

 

Σημείωσε αυτόν τον αριθμό και συ και άλλοι χρήστες DSL 801 11 67700

 

Μου το δώσαν από το 121, όταν είχα και γω πρόβλημα με το να μην πέρνει IP το ρημάδι μου. :p Αν, βέβαια, απαντήσει κανείς, παρακαλώ να μας πεις: :D

 

1) Την ώρα της επικοινωνίας

2) Μετά από πόσες προσπάθειες?

3) Σου απαντήσαν/λύσανε το πρόβλημα στοιχειωδώς? :whistle:

 

 

Το καλώ όλη την ημέρα σήμερα αλλά δεν απαντάει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

να κατι τετοια διαβαζω.. εχω βρει το διαολο μου με το "ευαισθητο" isdn, διαβαζω και αυτα... κι ακομα δεν εχω dsl... Σκεφτομαι να κανω μια συνδεση vivodi και να τους εξουσιοδοτησω απολυτα... λογικα τοτε αυτοι δεν θα πρεπει να λυνουν τα προβληματα της γραμμης του οτε; (αν τους εχω εξουσιοδοτησει να κανονισουν τα της γραμμης και ολα τα αλλα;) Βαρεθηκα να βριζω ευγενικα τους Ποτετζηδες γενικως, ας αναλαβει καποιος αλλος επιτελους! (στην περιοχη μου δεν εχει κομβο η vivodi κι αναγκαστικα θα πατησει σε γραμμη του ΟΤΕ).

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλειται καποιος μοντερατορας να αλλαξει τον τιτλο και στη θεση του zyxel να βαλει 3com LOM 940 Gigabit NIC!!!!Τελικα φταιει το συγκεκριμενο chip για ολα τα προβληματα.......Και βρηκα στο νετ οτι το εχουν και αλλοι και δεν υπηρξε ποτε λυση!!!!Ενα μεγαλο μπραβο και στην asus και στην 3ψομ (καλυτερα να λεγεται ετσι!!!) που αφηνουν χωρις υποστηριξη ενα τετοιο chip!!!!Με γραψανε κανονικα στα τμηματα υποστηριξης και τα εμαιλ πηγαν στα junks!!!! :mad: ................Η λυση μαλλον βρεθηκε (προς το παρον παει καλα!!!!!Θα δειξει!!!!!) απο μια καρτα NIC της πλανετ των 15+ Ευρω.............Και μετα παμε και αγοραζουμε ακριβες μαρκες........... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος έκανα αίτηση για adsl και την επόμενη μέρα ήμουν μέσα, χωρίς κανένα πρόβλημα. και modem και τα πάντα.

 

Εμ, αμα έχεις το μέσο....

Link to comment
Share on other sites

:o

 

:mad: :mad: :mad:

 

Τελικα παλι τα ιδια και με τη φθηνη καρτα!!!!Θα την ξυλωσω την ει ντικ ες ελ να ησυχασω μια και καλη!!!!!Δε γινεται αλλιως!!!!

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Με σύνδεση στα 128 και ενεργοποιημένη την αναμονή κλήσης χτυπάνε μόνο αναλογικές συσκευές. Isdn τερματικά δεν λειτουργουνε. Φιλικά,

Δημητρης Αβαγιανός

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CASPER (10 Αύγ. 2004 , 15:54)

 

ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΤΟ MLM ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΙΜΗΘΟΥΝ.... ;)

 

 

σωστόοοοοοοοος ;)

Link to comment
Share on other sites

Vivodi

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και ποια η καλυτερη προσφορα σε συνδρομες μηνιαιες,τριμηνου και εξαμηνου αυτο τον καιρο?????Εννοω οι πιο συμφερουσες!!!!!Του στυλ 6+2 μηνες δωρο κλπ ωστε να παω να επιλεξω καποια απο αυτες.........ΤΥ :alien:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

@ Johnies: παίρνεις demos και δοκιμάζεις τον εκάστοτε ISP

@ AGNOSTOS: Το φθινότερο adsl αυτή τη στιγμή είναι access by OTE και ISP forthnet με NETKEY(20€ - 40 μέρες(καλοκαιρινή προσφορά)).

Link to comment
Share on other sites

Το φθηνότερο ADSL με μηνιαία συνδρομή είναι το shared LLU της Vivodi, αλλά νομίζω ότι δεν αξίζει να ανοίξει νέο thread για να συζητηθεί το θέμα (για αυτό και απάντησα ξερά).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CASPER (10 Αύγ. 2004 , 13:54)

 

ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΤΟ MLM ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΙΜΗΘΟΥΝ.... ;)

 

To mlm? τι είναι αυτό,φίλε george που άλλαξες κιν. κ δεν μπορούμε να σε βρούμε; :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iNCubO (11 Αύγ. 2004 , 01:11)

@ AGNOSTOS: Το φθινότερο adsl αυτή τη στιγμή είναι access by OTE και ISP forthnet με NETKEY(20€ - 40 μέρες(καλοκαιρινή προσφορά)).

 

 

Και η προσφορα της acn για 6+2 μηνες παει κοντα στα 15 Ευρω το μηνα!!!!Το θεμα με την καρτα που λες ειναι οτι μετα τον ενα μηνα δε θα υπαρχει και θα πληρωνεις 20 Ευρω το μηνα αφου μονο τωρα σου δινει 10 μερες δωρο!!!!! ;)

Γι αυτο ρωτησα και περισσοτερο ηθελα να μαθω για 3μ και 6μηνες προσφορες

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι βλέπω οι κλέφτες στην πατρίδα δεν έχουν βάλει ακόμα μυαλό.

Επιτρέπεται να θες περίπου 40euro το μήνα για dsl και μάλιστα χαμηλής ταχύτητας;

Μην ξεχνάτε ότι εκτός από συνδρομή prοvider πρέπει να πληρώσεις και πάγιο DSL στον ΟΤΕ.

Είμαστε ακόμα πολύ πίσω. Εδώ στις ΗΠΑ με 20$ έχει ταχύτατη DSL χωρίς περαιτέρω έξοδα και με 40$ έχεις cable!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλές αλλά κανείς δεν έχει κάτσει να φτιάξει ένα συγκριτικό.

Το πρόβλημα είναι ότι κάθε μια έχει τα δικά της χαρακτηριστικά και δύσκολα συγκρίνονται...

Άντε αν έχεις όρεξη στα sites των εταιριών κινητής και δες τι έχει να προσφέρει η κάθε μία και ποιά ταιριάζει περισσότερο στις ανάγκες σου.

 

Αν ενδιαφέρεσαι για κινητά πολύ καλές χρεώσεις (για κάρτα) έχει η Ya! της Q. Έχει και κανονική χρέωση για υπεραστικές κλήσεις. Στις αστικές ψιλοκλέβει όμως...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

san de drepontai!akoma plironoume ta maliokefala mas!ipan oti meta tous olympiakous tha meiosoun poli tis times..ante na doume.

Pantos gia Adsl protimw opoiadipote allh etairia ektos apo Forthnet!

 

 

Bayern7 : :whistle: :alien: :lol: :p

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...