Jump to content

Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παράθεση από http://www.tph.gr:

 

 

 

TPH Packs: Ολοκληρωμένα τηλεπικοινωνιακά πακέτα TelePassport. Τώρα η επικοινωνία κοστίζει ακόμη λιγότερο!

Σε ανοιχτή γραμμή με το συμφέρον σας!

 

Η TelePassport σε συνεργασία με την Telestet "μιλούν" κατευθείαν στο συμφέρον σας! Προσφέρουν σήμερα δύο νέα, πλήρη πακέτα τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών που καλύπτουν κάθε σας ανάγκη εύκολα και οικονομικά χαρίζοντάς σας πρωτάκουστα προνόμια!

 

Πριν μιλήσετε σκεφθείτε καλά!

 

Με τα νέα τηλεπικοινωνιακά πακέτα Basic και Web της TelePassport και της Telestet μπορείτε να έχετε σταθερό, κινητό τηλέφωνο και Internet στις πιο χαμηλές τιμές της αγοράς! Έτσι τώρα δίνοντας ένα ποσό κάθε μήνα, μέσω πιστωτικής κάρτας, καλύπτετε όλες τις τηλεπικοινωνιακές ανάγκες σας ενώ αποκτάτε επιπλέον δωρεάν συσκευές και χρόνο ομιλίας. Ακόμη μπορείτε αποκτώντας την πιστωτική κάρτα ABG TelePassport VISA να πετύχετε επιπλέον έκπτωση στο λογαριασμό του τηλεφώνου σας μέχρι και 10%!

 

Από όποια πλευρά κι αν το δείτε, τα νέα πακέτα της TelePassport και της Telestet...λένε πολλά!

 

TPH BASIC PACK

 

Σταθερή τηλεφωνία ΤΡΗ με ελάχιστη μηνιαία χρέωση €23,1

 

*Υπεραστικές κλήσεις με χρέωση € 0,025€/λεπτό!

 

*Προνομιακές τιμές ΤΡΗ σε Διεθνείς κλ΄σηεις και Κλήσεις από σταθερό προς κινητό

 

*Δωρεάν τα 10 πρώτα λεπτά υπεραστικών κλήσεων κάθε μήνα!

 

*Δωρεάν προεπιλογή φορέα

 

Κινητή τηλεφωνία Telestet 130

 

*Με μηνιαίο πάγιο €21,9 και 130 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας

 

(συμπεριλαμβάνεται πάγιο τέλος υπηρεσίας Friends & Family 1,40)*

 

*50% έκπτωση σε έναν αριθμό κινητής τηλεφωνίας Telestet

 

*50% έκπτωση σε έναν αριθμό σταθερής τηλεφωνίας

 

Δώρο!

 

Συσκευή κινητού τηλεφώνου Sony Ericsson Τ100

 

(Παιχνίδια, Μπλε φωτισμός οθόνης, Αποθήκευση Bookmarks, Πρότυπα SMS, ΕΜS-εικονομηνύματα, Wap 1.2.1., ) Επιπλέον Αξεσουάρ κινητού: Φορτιστής αυτοκινήτου, hands free, θήκη κινητού.

 

Συσκευή τηλεφώνου DECT ΤΡΗ 1000 αξίας €75 με:

 

Αναγνώριση κλήσης, Τηλεφωνικό κατάλογο 40 ονομάτων, Ανοιχτή ακρόαση, Αφύπνιση/υπενθύμιση, κλείδωμα πληκτρολογίου.

 

Συσκευή τηλεφώνου TELCO αξίας €30 με:

 

Αναγνώριση κλήσης, Ανοικτή ακρόαση και συνομιλία, Αριθμομηχανή, Ημερολόγιο και εμφάνιση ώρας.

 

Συνολική μηνιαία χρέωση: €45

 

ΤΡΗ WEB PACK

 

Σταθερή τηλεφωνία ΤΡΗ με ελάχιστη μηνιαία χρέωση €23,1

 

*Υπεραστικές κλήσεις με χρέωση € 0,025€/λεπτό!

 

*Προνομιακές τιμές ΤΡΗ σε Διεθνείς κλ΄σηεις και Κλήσεις από σταθερό προς κινητό

 

*Δωρεάν τα 10 πρώτα λεπτά υπεραστικών κλήσεων κάθε μήνα!

 

*Δωρεάν προεπιλογή φορέα

 

Κινητή τηλεφωνία Telestet 130

 

*Με μηνιαίο πάγιο €21,9 και 130 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας

 

(συμπεριλαμβάνεται πάγιο τέλος υπηρεσίας Friends & Family 1,40)*

 

*50% έκπτωση σε έναν αριθμό κινητής τηλεφωνίας Telestet

 

*50% έκπτωση σε έναν αριθμό σταθερής τηλεφωνίας

 

Internet

 

ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ με μηνιαία συνδρομή €8,5!

 

(ισχύει αποκλειστικά για σύνδεση PSTN και ISDN 64K-δυναμική ΙΡ διεύθυνση)

 

Δώρο!

 

Συσκευή κινητού τηλεφώνου Sony Ericsson Τ100

 

(Παιχνίδια, Μπλε φωτισμός οθόνης, Αποθήκευση Bookmarks, Πρότυπα SMS, ΕΜS-εικονομηνύματα, Wap 1.2.1., ) Επιπλέον Αξεσουάρ κινητού: Φορτιστής αυτοκινήτου, hands free, θήκη κινητού.

 

Συσκευή τηλεφώνου DECT ΤΡΗ 1000 αξίας €75 με:

 

Αναγνώριση κλήσης, Τηλεφωνικό κατάλογο 40 ονομάτων, Ανοιχτή ακρόαση, Αφύπνιση/υπενθύμιση, κλείδωμα πληκτρολογίου.

 

Συσκευή τηλεφώνου TELCO αξίας €30 με:

 

Αναγνώριση κλήσης, Ανοικτή ακρόαση και συνομιλία, Αριθμομηχανή, Ημερολόγιο και εμφάνιση ώρας.

 

Συνολική μηνιαία χρέωση: €53,5

 

(*Για τον πρώτο μήνα επιπλέον 6,00€ εφάπαξ τέλος ενεργοποίησης για την υπηρεσία Friends & Family).

 

Οι παραπάνω τιμές δεν συμπεριλαμβάνουν τον αναλογούντα ΦΠΑ.

 

Διαβάστε προσεκτικά τις διευκρινίσεις που ακολουθούν.

 

Διευκρινίσεις που σας ενδιαφέρουν

 

* Η προσφορά ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων

 

* Λόγω περιορισμένου αριθμού (5.000 τμχ) θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας

 

* Η διάρκεια του πακέτου είναι για 12 μήνες

 

* Στη σταθερή τηλεφωνία μπορείτε να διαθέσετε το χρόνο ομιλίας αξίας 23,1€ όπως εσείς επιθυμείτε

 

* Εφόσον ξεπεράσετε την ελάχιστη μηνιαία χρέωση στη σταθερή τηλεφωνία τιμολογείστε με 0,025€/λεπτό! Η χρέωση στις συγκεκριμένες κλήσεις γίνεται ανά λεπτό.

 

* Στην κινητή τηλεφωνία ισχύουν οι όροι σύμβασης της Telestet

 

* Στο Internet η πρόσβαση είναι απεριόριστη και χρεώνεστε μόνο τον ΕΠΑΚ!

 

* Η εξόφληση των πακέτων γίνεται αποκλειστικά μέσω πιστωτικής κάρτας

 

* Ειδικά για την προσφορά του πακέτου, ο κάτοχος της ABG TelePassport VISA θα λαμβάνει προνομιακή σταθερή έκπτωση από την TelePassport ύψους 6%. Η έκπτωση ισχύει αποκλειστικά για το λογαριασμό σταθερής τηλεφωνίας και Internet.

 

Για πληροφορίες και για να σας στείλουμε την αίτηση προεγγραφής καλέστε στο 13899 (χωρίς χρέωση).

 

 

 

Απαραίτητα δικαιολογητικά που θα πρέπει να επισυνάψετε μαζί με την σύμβαση που θα σας παραδώσουμε μετά την έγκριση της αίτησης προεγγραφής:

 

1. Πρόσφατο λογαριασμό ΟΤΕ

 

2. Φωτοτυπία της ταυτότητάς σας

 

3. Εκκαθαριστικό εφορίας (σε περίπτωση που επιθυμείτε να εκδώσετε την ABG TelePassport VISA).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες εχω 2 ερωτησεις για σας και θα σας ειμαι ευγνωμων αν τις απαντουσατε.1)Το λεπτο Ιντερνετ στον Ο.Τ.Ε ειναι 0,0026 ή 0,026?Με ISDN 128 χρησιμοποιοντας και τα 2 καναλια μονιμα δλδ θα μου ερθει 0,026 επι 2 αρα 0,052 το λεπτο??και 2)Εαν με καλεσει καποιος την ωρα που εγω κανω την χρηση και των 2 καναλιων θα χτυπησει το τηλεφωνο ή θα δειξει οτι μιλαω??.Ευχαριστω εκ των προτερων! :D
Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση του τοπικού τηλεφωνήματος είναι 0,026. Στην περίπτωση που χρησιμοποιείς ΕΠΑΚ (Ενιαίος Πανελλαδικός αριθμός κλήσης) είναι λιγότερη χρέωση. Τις τιμές θα τις βρεις στο http://www.oteshop.gr. Αν χρησιμοποιείς και τα δύο κανάλια η χρέωση είναι διπλή και το τηλέφωνο σου θα φαίνετε κατηλημένο. Υπάρχουν όμως προγραμματάκια που μπορούν, σε περίπτωση που σε καλέσει κάποιος, να κλήσουν το ένα κανάλι και να δεχτείς το τηλέφωνό σου κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT68/R502)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την alexd

Η χρέωση του τοπικού τηλεφωνήματος είναι 0,026. Στην περίπτωση που χρησιμοποιείς ΕΠΑΚ (Ενιαίος Πανελλαδικός αριθμός κλήσης) είναι λιγότερη χρέωση. Τις τιμές θα τις βρεις στο http://www.oteshop.gr. Αν χρησιμοποιείς και τα δύο κανάλια η χρέωση είναι διπλή και το τηλέφωνο σου θα φαίνετε κατηλημένο. Υπάρχουν όμως προγραμματάκια που μπορούν, σε περίπτωση που σε καλέσει κάποιος, να κλήσουν το ένα κανάλι και να δεχτείς το τηλέφωνό σου κανονικά.

 

An mpaineis me to netmod rihnei aftomata tin grammi.to eho dokimasei!alla apo oti akouo to netmod den einai kai oti kalitero gia isdn 128.gia isdn 64K einai teleia.katevazo monima me 7,5 kb/sec

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου με την 64αρα κατεβαζω με 8-8,5 και με την 128αρα 15-18!Τι με λες?Απλα με ενδιαφερει να μην χανω τις κλησεις!Ξερεις.."Βαλε ειδοποιηση κλησεων"ΖΝΤΟΥΦ!!!!.Με το νετμοντ δεν θα τις χανω????
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Αρχιμήδης (16 Δεκ. 2003 , 21:41)

Στην Ελλάδα βέβαια έχουν δωθεί άδειες LMDS σε δύο μπάντες. Στην χαμηλή μπάντα των 5GHz, οι ταχύτητες θα είναι σε εκατοντάδες Mbps.

 

 

Στην ελλάδα (αλλά και στον υπόλοιπο κόσμο), δεν έχουν δωθεί άδειες στα 5Ghz :)

Link to comment
Share on other sites

Μπααααα.... ακριβό μου φαίνεται :p

Τι λέτε για Ιαπωνία ? :D

 

Εχουν 100Mbps bi-directional για 42 ευρώ !!!!! :eek:

και μάλιστα από τον Απρίλη :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Papashark (22 Δεκ. 2003 , 22:23)

 

Στην ελλάδα (αλλά και στον υπόλοιπο κόσμο), δεν έχουν δωθεί άδειες στα 5Ghz :)

 

 

Ουπς, λάθος, είναι στα 3,5GHz. :o

Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

και μια που ανάφερα το πρόβλημα τηs σύνδεσηs με την ΗΟL, άλλο ένα πολύ κακό σημείο ειναι πωs με 128άρα σύνδεση, δείτε τι βγάζω σε test που κάνω τώρα που είναι και βράδυ και υποτίθεται πωs οι ταχύτητεs αυξάνωνται.

 

your speed is

 

84.29 kbits/sec

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Αρχιμήδη...

Το πρώτο βήμα έγινε!

 

Από σήμερα βγαίνουν οι κλήσεις της εταιρίας μέσω LMDS.

Τον ΟΤΕ τον έχουμε για εισερχόμενες κλήσεις και για backup στις εξερχόμενες μέχρι να ξεκινήσει η υπηρεσία εμπορικά το Φεβρουάριο.

 

2Mbit Internet και E1 interface από μια καιρεούλα που ναι παίζει στα 6,5km ΧΩΡΙΣ προβλήματα.

Η ποιότητα φωνής είναι ίδια με του ΟΤΕ. Το internet ταχύτατο!

 

Με το που ολοκληρωθεί το beta πρόγραμμα και περάσουμε εμπορικά γίνεται και το επόμενο βήμα (εαν η ΕΕΤΤ μας δώσει φορητότητα) και πάει ο φίλος μας ο ΟΤΕ....

Θα παρεί την Primary του πίσω και θα του ελευθερώσουμε όλοκληρη πόρτα στο κέντρο του!

 

Δεν είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Είναι 24/12/2003.

Αντε καλή χρονιά με περισσότερη Q και λιγότερο ΟΤΕ :)

Χρήστης:

Qtek 2020, Qtek 9090, Qtek 8010, Qtek 8020

hp iPAQ h6340, iPAQ rz1710, iPAQ rx3715, iPAQ hx4700

Παλαιότερα:

Qtek 8080, Mio 8390, MPx200, MPx, P800, 6600, N-Gage, T68i, T68, 6210, 6110 και ούτε καν θυμάμαι πιο παλιά...

 

Το Windows Mobile στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

elega na paro dsl autes tis imeres apo tin vivodi alla kathos epsaxna sto internet diafora proionta pou mporo na agoraso vrika kai to parakato:

Europe Online Service Pack

with DVB Card and Satellite Dish

 

Offer 1 : 1 year Europe Online E-DSL Service + Satellite Dish 80 cm + Universal Single LNB + DVB PCI Card

199 € plus postage and packing

 

kai akoma:

One year of Europe Online E-DSL Service includes :

500 MB of EOL FastSurf at speeds up to 768 Kbit/s every month !

1 GB of downloads from the Internet every month with File Fetch, plus 1000's of free selected softwares, films, MP3's & games at 2 Mbit/s speed - Guaranteed !

Music television, Sport, Film, Adult, Eurotip at 1 Mbit/s speed - Unlimited Access!

Unlimited access to our Download Centre, our Interactive MediaThek and our

E-Lert service

1 free film every month, & much more.

 

For Europe Online E-DSL service, we deliver to: ektos apo oles tis alles xores kai sti ELLADA

 

a kai akoma 5gb axizoun 50euro

 

TI LETE?? thanx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john2002 (29 Δεκ. 2003 , 02:26)

 

elega na paro dsl autes tis imeres apo tin vivodi alla kathos epsaxna sto internet diafora proionta pou mporo na agoraso vrika kai to parakato:

Europe Online Service Pack

with DVB Card and Satellite Dish

.

.

.

.

TI LETE?? thanx

 

Δεν λέμε!!! :cool: Άλλο το ένα, άλλο το άλλο.

 

Αυτό της EOL είναι Δορυφορικό ιντερνετ. Που σημαίνει, ότι θα πρέπει να αφιερώσεις και μια τηλεφωνική γραμμή για την αποστολή δεδομένων (το πιάτο είναι μόνο για την λήψη).... που σημαίνει ΧΡΟΝΟΧΡΕΩΣΗ!!!

 

Αυτός είναι ένας λόγος, για να μην το σκέφτεσαι. Υπάρχουν κι άλλοι λόγοι............ αν θέλει κάποιος άλλος ας συνεχίσει ;)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sigmacom (18 Δεκ. 2003 , 14:32)

 

Δυστυχώς πρέπει να πετάξεις το WG602 και να βάλεις το WG614GE.

 

Έχω την σύνδεση και έχω για Modem αυτό που μου χουν φορτώσει από τον ΟΤΕ............ Jetspeed 500i.

 

Θέλω να μοιραστώ την σύνδεση, μ'αυτόν που μένει από πάνω. Είναι εφικτό (από άποψη επικοινωνίας) αυτό?

 

Από hardware τι πρέπει να προμηθευτούμε???? Μόνο αυτό το WG614GE?

 

Ευχαριστώ.

 

EDIT: Όλα αυτά: ΑΣΥΡΜΑΤΑ ;)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά.Θα σου πώ φίλε μου τι έχω δοκιμάσει και απο κεί και πέρα βγάζεις τα συμπεράσματά σου.

Οι δύο υπολογιστές χρειάζονται δύο ασύρματες κάρτες δικτύου.(Εγώ χρησιμοποίησα δύο NETGEAR WG311).Με το acces point WG 602 συνδεόμαστε στο internet στον ίδιο ISP ΜΌΝΟΝ ένας-ένας.Το WGR614V2

είναι router/acces point οπότε σύμφωνα με τον κατασκευαστή συνδέεται αυτο στο internet και οι άλλοι χρήστες σε αυτό.Εγώ, παρ' όλο που του έδωσα τα στοιχεία(DNS,password και username) δεν μπόρεσα να συνδεθώ στο internet με αυτό. Εξακολουθώ να χρησιμοποιώ το WG602

από δύο διαφορετικά δωμάτια αλλά ένας-ένας στο internet.Και πάλι καλή χρονιά και καλη επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα επίσης να σου πώ ότι μπορείς βάζονταςεσύ μία κάρτα ασύρματη δικτύου στον υπολογιστή σου και μία ο άλλος να κάνετε δίκτυο δικό σας και να μπαίνεις εσύ με την παλιά σου κάρτα(όπως μπαίνεις τώρα) στο internet και ο άλλος μέσω εσένα να μπαίνει και αυτός.(εννοείται ότι εσύ πρέπει να έχεις ανοιχτό τον Η/Υ).
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sagiadinos (29 Δεκ. 2003 , 10:55)

 

θα ήθελα επίσης να σου πώ ότι μπορείς βάζονταςεσύ μία κάρτα ασύρματη δικτύου στον υπολογιστή σου και μία ο άλλος να κάνετε δίκτυο δικό σας και να μπαίνεις εσύ με την παλιά σου κάρτα(όπως μπαίνεις τώρα) στο internet και ο άλλος μέσω εσένα να μπαίνει και αυτός.(εννοείται ότι εσύ πρέπει να έχεις ανοιχτό τον Η/Υ).

 

 

Μάλιστα :cry:

 

Σ' ευχαριστώ για την πληροφόρηση.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά είναι μακρινά όνειρα...Πως να δώσει ο πΟΤΕ cable από την στιγμή που συνολικό bandwidth έχει 155mbps για όλη την Ελλάδα...
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται τώρα με τις χρεώσεις της Χρονοκάρτας από 31-12?

Έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχει πια "τιμή μονάδας" στον ΟΤΕ (αντιστοιχούσε σε 0,026€). Από τα τιμολόγια φαίνεται ότι ο ΟΤΕ έχει αλλάξει τον τρόπο χρέωσης και δεν αντιστοιχεί πια χρόνο που "πέφτει" στη μονάδα των 0,026€. Η χρέωση της Χρονοκάρτας πώς θα γίνεται με το νέο τιμολόγιο αν δεν υπάρχουν μονάδες? Παλιά έπεφτε μονάδα η οποία αντιστοιχούσε στα 0,027€. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία δορυφορικού INTERNET satspeed+ λειτουργεί μέσω του δορυφόρου ASTRA 19,2o.

 

Η σύνδεση γίνεται μέσω δορυφορικού κατόπτρου 120 cm και μίας DVB (Skystar 2)κάρτας στον Η/Υ. Για την σύνδεση απαιτείται dial up συνδρομή σε τοπικό provider π.χ. otenet.

 

 

Mε την χρήση νέας τεχνολογίας στους Transponder επιτυγχάνονται ταχύτητες download έως και 2 MBit.

 

H υπηρεσία λειτουργεί χωρίς χρήση PROXY και VPN, μέσω software (sat4u) το οποίο λειτουργεί σε περιβάλλον WIN9x, 2000, XP, Linux.

 

Επιτρέπονται όλα τα πρωτόκολλα επικοινωνίας (FTP, NAPSTER, TELNET, MAIL κλπ).

 

SATSPEED FLAT: Αν ο μηνιαίος όγκος υπερβεί τα 500 ΜΒ υπάρχει περίπτωση να πέσει η ταχύτητα σύνδεσης κατά τις ώρες αιχμής στον δορυφόρο.

Ελάχιστη συνδρομή Τριών μηνών

Κόστος ενεργοποίησης 30,00

nomizo den exei ogkoxreosh

http://www.pcelectronics.org

ericsson ga318, ericsson gh768,ericsson t28, ericsson t38

motorola t2288

nokia 8210, nokia 8310,nokia 6210, nokia 8850, nokia 3650

samsung sgh-2200

Sony cmd-j70, Sony Ericsson t68

siemens me45, siemens sx-1

elpizo na ta thimithika olla :-))

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregorisvas (22 Δεκ. 2003 , 20:24)

 

Φιλε μου με την 64αρα κατεβαζω με 8-8,5 και με την 128αρα 15-18!Τι με λες?Απλα με ενδιαφερει να μην χανω τις κλησεις!Ξερεις.."Βαλε ειδοποιηση κλησεων"ΖΝΤΟΥΦ!!!!.Με το νετμοντ δεν θα τις χανω????

 

 

Me pion ISP katevazis me 8-8,5??? me 64Kbps??? :o

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Λογικό να μην ξέρει κανείς! Έγραψα στον ΟΤΕ, με πήραν πίσω στο κινητό(!) και μου είπαν πως δεν έχει διευκρινιστεί ακόμα(!!) και θα με πάρουν να με ενημερώσουν!
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

 

Αν αγοράσω το WG614 για το οποίο μιλάτε και εγκαταστήσω και από μία ασύρματη κάρτα σε κάθε έναν από τους 2 υπολογιστές που θέλω να δικτυώσω, θα μπορώ εκτός του να μοιράσω την DSL πρόσβαση, να μπαίνω στο ίντερνετ από όποιο κομπιούτερ θέλω ΧΩΡΙΣ το άλλο να είναι ανοιχτό?? Αυτό που με ενδιαφέρει δηλαδή είναι να μην είμαι αναγκασμένος να έχω και τα 2 ανοικτα όλη μέρα, αλλά να ανοίγω το ένα μόνο και να μπορώ να μπω στο ίντερνετ χωρίς να συνδεθώ με το άλλο πισί. Ελπίζω να έγινα κατανοητός, ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

kali xronia... :D

 

 

apo to site tis tellas:

1. Δημιουργήστε μια νέα σύνδεση dial-up στον υπολογιστή σας.

 

 

2. Πληκτρολογήστε

 

 

Username: tellas

 

Password: free

 

Αριθμός κλήσης: 801-500-5000

 

 

3. Πατήστε Enter για να συνδεθείτε!

 

Πόσο κοστίζει;

 

Για τη σύνδεση στο Internet πληρώνετε μόνο χρονοχρέωση αστικής κλήσης από οποιαδήποτε σημείο της Ελλάδας κι αν καλείτε. (σημ: η τρέχουσα αστική χρέωση από τον ΟΤΕ είναι 0,026 ευρώ/λεπτό συν ΦΠΑ. Αν καλείτε από κινητό θα χρεωθείτε με βάση τις τιμές της εταιρίας κινητής τηλεφωνίας για κλήσεις προς σταθερό τηλέφωνο).

 

 

 

pos ginete ari8mos tetios na exi xronoxreosi?? 1 astiki monada den pefti?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...