Jump to content

Κερδίστε ένα Samsung Galaxy Note 10.1 προσφορά του myphone.gr και του iking.gr!


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δώσε δώρα. δώσε δώρα...

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φτάνει. Μη στέλνετε άλλα μυνήματα. Το ΝΟΤΕ ΤΑΒ ειναι δικό μου αφού το θέλω τόσο πολύ που ο σύμπαν έχει ήδη αρχίσει να συνομοτεί για να το αποκτήσω. Η μοναδική παρασπονδία που επιτρεπω στον Murphy είναι να μου χαρίσει το ΝΟΤΕ ΙΙ σε κανα διμηνάκι. Οπότε ξέρετε.... αν δε κερδίσω αυτό, για το άλλο μη μπήτε στο κόπο.

 

.... πουλιά μου ταξιδιάρικαααααα....

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια!

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου αρεσει καθολου αυτο το ταμπλετ ουτε κανενα αλλο ουτε τα κινητα ουτε η τεχνολογια...εεε τι κανω εδω; δεν ειμαι σε σαιτ μαγηρικης; Οκ το παραδεχομαι το θελω το εχω αναγκη πολυ, πρεπει να γινει δικο μου! Τι; δεν διαβαζει κανενας αυτα τα ποστ; τι γραφω και γραφω τοτε; καλη επιτυχια!
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Μετά το απίστευτο 4Χ κάτι ακόμα πιό απίστευτο!! Καλή μας τύχη και μακάρι να είμαι εγώ ο τυχερότερος!

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν νωρίς τα Χριστούγεννα;;;
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...