Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εγινε η αλλαγη με το "παλαιο" τ

,δυστυχως και το καινουριο εαν προσεξεις καλα, κανει ενα ελαχιστο τρεμοπαιγμα(οπως το πρωτο).

εαν θελετε να το παρατηρησετε οταν πατε να σβησετε πχ μια επαφη και βγαινει το παραθυρο ειδοποιησης το υπολοιπο πλαισιο τρεμοπαιζει(ιδιαιτετα με την 4.1.4),υπο αλλες συνθηκες παρατηρησα οτι το κανει ανεπαισθητα μονο σε γκρι αποχρωσεις...

να ρωτησω κατι αλλο?επειδη την προηγουμενη συσκευη την αλλαξα αμεσως(doa),δεν παρατηρησα εαν ειχε smart tags...

η συγκεκριμενη δεν τα εχει....

σε βιντεο βλεπω οτι υπαρχουν...τι στο καλο,τα κρατησαν?

 

Εχει κανονικα. Αυτο που ειχα εγω ηταν Ελληνικο και ειχε. Λογικα ξεχασαν να στα δωσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια εγινε η αλλαγη με το "παλαιο" τ

,δυστυχως και το καινουριο εαν προσεξεις καλα, κανει ενα ελαχιστο τρεμοπαιγμα(οπως το πρωτο).

εαν θελετε να το παρατηρησετε οταν πατε να σβησετε πχ μια επαφη και βγαινει το παραθυρο ειδοποιησης το υπολοιπο πλαισιο τρεμοπαιζει(ιδιαιτετα με την 4.1.4),υπο αλλες συνθηκες παρατηρησα οτι το κανει ανεπαισθητα μονο σε γκρι αποχρωσεις...

να ρωτησω κατι αλλο?επειδη την προηγουμενη συσκευη την αλλαξα αμεσως(doa),δεν παρατηρησα εαν ειχε smart tags...

η συγκεκριμενη δεν τα εχει....

σε βιντεο βλεπω οτι υπαρχουν...τι στο καλο,τα κρατησαν?

Απο που αγορασες το τηλεφωνο? το κουτι του για ποιες χωρες γραφει οτι ειναι?

Εχει κανονικα. Αυτο που ειχα εγω ηταν Ελληνικο και ειχε. Λογικα ξεχασαν να στα δωσουν.

Καλα εσυ δεν βαριεσε να κανεις νεο προφιλ.....?

http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=163890

http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=181281

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

απο e-shop το αγορασα,τι να πω....

παντως ενω ειναι τελειο τηλεφωνακι με πειραζει το μικρο τρεμοπαιγμα(οταν το κανει) και οταν το ακουστικο ειναι τερμα απο την ενταση,ακουγεται ενα μικρο τριξιμο οταν ακους τον συνομιλητη(περιεργο γιατι πολυ ελεγαν οτι δεν εχει ενταση το ακουστικο...)

τελοσπαντων τα smarttags να τα ζητησω?

Link to comment
Share on other sites

απο e-shop το αγορασα,τι να πω....

παντως ενω ειναι τελειο τηλεφωνακι με πειραζει το μικρο τρεμοπαιγμα(οταν το κανει) και οταν το ακουστικο ειναι τερμα απο την ενταση,ακουγεται ενα μικρο τριξιμο οταν ακους τον συνομιλητη(περιεργο γιατι πολυ ελεγαν οτι δεν εχει ενταση το ακουστικο...)

τελοσπαντων τα smarttags να τα ζητησω?

 

Φιλε εγω ειχα γραψει οτι δεν ακουγα και ειχα προσθεσει οτι : ισως να φταινε τα αυτια μου Η ισως να ειχα πεσει σε προβληματικο μοντελο !

 

καλοριζικο οπως και να εχει να το χαρεις ειναι ωραια συσκευη,απο τις καλυτερες !

Edited by Twinpower
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εγω ειχα γραψει οτι δεν ακουγα και ειχα προσθεσει οτι : ισως να φταινε τα αυτια μου Η ισως να ειχα πεσει σε προβληματικο μοντελο !

 

καλοριζικο οπως και να εχει να το χαρεις ειναι ωραια συσκευη,απο τις καλυτερες !

Σε σχεση με το ΙΟΝ που ειχες ποιο ειναι καλυτερο αναλογως τιμη κτλ ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με το ΙΟΝ που ειχες ποιο ειναι καλυτερο αναλογως τιμη κτλ ?

 

To T ειναι η καλυτερη συσκευη της Sony αυτη την στιγμη. ΤΟ Ζ για εμενα εχει την χειροτερη οθονη που εχω δει απο την εποχη του Xperia S . Ομως ολα αυτα ειναι αποψεις και μονο. Μην ακους εμενα φιλε γιατι εδω μεσα οπως και στο στημενο πρωταθλημα κανουν οτι θελουν οι "Γαυροι " !!!

 

 

Εγω μπορει και να ειμαι ασχετουλης.

 

 

*** ΜΑΚΡΙΑ απο το ΙΟΝ ακομα και στα 150 αν το βρεις...

Link to comment
Share on other sites

To T ειναι η καλυτερη συσκευη της Sony αυτη την στιγμη. ΤΟ Ζ για εμενα εχει την χειροτερη οθονη που εχω δει απο την εποχη του Xperia S . Ομως ολα αυτα ειναι αποψεις και μονο. Μην ακους εμενα φιλε γιατι εδω μεσα οπως και στο στημενο πρωταθλημα κανουν οτι θελουν οι "Γαυροι " !!!

 

 

Εγω μπορει και να ειμαι ασχετουλης.

 

 

*** ΜΑΚΡΙΑ απο το ΙΟΝ ακομα και στα 150 αν το βρεις...

 

Γιατι το λες αυτο με το ΙΟΝ ? δικαιολογησε το ,οι πιο πολλοι αναφερουν οτι εχει πολυ καλυτερη κατασκευη κι οθονη απο το Τ ..?? δεν ισχυει ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το λες αυτο με το ΙΟΝ ? δικαιολογησε το ,οι πιο πολλοι αναφερουν οτι εχει πολυ καλυτερη κατασκευη κι οθονη απο το Τ ..?? δεν ισχυει ?

 

Τα ιδια εχω ακουσει και γω..και απο κοντα που τα συνεκρινα το ΙΟΝ ηταν τρομερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι .

 

1. το ειχα .

 

2. Η οθονη του Τ ειναι χιλιες φορες καλυτερη και στα χρωματα και σαν ποιοητα ασχετως ppi !

 

3. Το Τ ειναι πολυ πιο γρηγορο σε γενικη χρηση,ακομα και στο market οταν κατεβαζα πολλες εφαργογες μαζι το IΟΝ ετρωγε κολληματα,το Τ δεν μασαει τιποτα ειναι οπως Galaxy S 3 και λιγο πιο γρηγορο σε γενικη χρηση.

 

4. Camera,10 φορες καλυτερη αποδοση εχει το Τ .

 

ΠΑιδια τα ειχα ολα αυτα τα κινητα στο χερι μου,δεν τα γραφω για να περναει η ωρα. Εχω GS 3 πλεον οποτε γιατι να πω ψεμματα ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημενος με το Τ. Είδα και το Ζ, οκ πολύ ωραίο, αλλά δεν θεώρησα ότι αξίζει να πληρώσωττόσα λεφτά, άλλωστε δεν έχουν και τρομερές διαφορές. Το μόνο που με χάλασε είναι το ότι ξεβαφει το ματ χρώμα. Κάποιος εδώ είπε ότι βγαίνει και σε ασημί??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως σας είπα πήρα το T μεταχειρισμένο σε ασημί χρώμα αλλά ο πωλητής μου έδωσε το IMEI μόνο χωρίς απόδειξη. 1) Πως μπορώ να μάθω πότε αγοράστηκε; 2) Από ποιά χώρα προέρχεται;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως σας είπα πήρα το T μεταχειρισμένο σε ασημί χρώμα αλλά ο πωλητής μου έδωσε το IMEI μόνο χωρίς απόδειξη. 1) Πως μπορώ να μάθω πότε αγοράστηκε; 2) Από ποιά χώρα προέρχεται;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις.

Το IMEI σου το έδωσε σε τυπωμένο έντυπο?

Την απόδειξη γιατί δεν σου την έδωσε? εστω σε φωτοτυπια...

2) δες το κουτί του τηλέφωνο, θα γράφει τα αρχικά για της χώρες που προορίζεται π.χ gr,de.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Το IMEI σου το έδωσε σε τυπωμένο έντυπο?

Την απόδειξη γιατί δεν σου την έδωσε? εστω σε φωτοτυπια...

2) δες το κουτί του τηλέφωνο, θα γράφει τα αρχικά για της χώρες που προορίζεται π.χ gr,de.

1)Το έχω σε ασημί χρώμα όπου κατά πάσα πιθανότητα θα είναι απ'έξω. Μου έδωσε το κουτί του

όπου πάνω γράφει IMEI.

2) Επάνω γράφει DE, FRE, IT.

Link to comment
Share on other sites

1)Το έχω σε ασημί χρώμα όπου κατά πάσα πιθανότητα θα είναι απ'έξω. Μου έδωσε το κουτί του

όπου πάνω γράφει IMEI.

2) Επάνω γράφει DE, FRE, IT.

Δηλαδή δεν έχεις κάποιο χαρτί για την αγορά που έκανες? Στείλε μήνυμα στον πωλητή να σου το στείλει.

Δεν ξέρω τι παίζει σε περίπτωση που χρειαστείς σέρβις.

Πάρε τηλέφωνο σε κάποιο σέρβις της Sony και ρώτησε τους.

2) το τηλέφωνο προορίζεται για Γερμανία, Γαλλία (?), Ιταλία.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καποιο προγραμματακι υπαρχει για να μην παταμε καθε φορα το ιδιο κουμπι για να δουμε την αρχικη οθονη υστερα απο αδρανεια; Εννοω να παταμε και τα πληκτρα της εντασης.
SONY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

Καποιο προγραμματακι υπαρχει για να μην παταμε καθε φορα το ιδιο κουμπι για να δουμε την αρχικη οθονη υστερα απο αδρανεια; Εννοω να παταμε και τα πληκτρα της εντασης.

 

Νομιζω οτι κανονικα επανερχεται το τηλεφωνο απο αδρανεια σε ενεργη κατασταση και με το πληκτρο εντασης...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό! Αν όντως ισχύει τότε θα πρέπει να δώσουμε εύσημα στη Sony γιατί καταφέρνει πλέον να είναι κοντά οι ημερομηνίες ανακοίνωσης και οι ημερομηνίες διάθεσης.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καποιο προγραμματακι υπαρχει για να μην παταμε καθε φορα το ιδιο κουμπι για να δουμε την αρχικη οθονη υστερα απο αδρανεια; Εννοω να παταμε και τα πληκτρα της εντασης.

 

milocker απο το google play!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το T μερικές μέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος από τις επιδόσεις του κινητού και γενικά όλα. Έχετε να μου προτείνετε καμία καλή θήκη για το κινητό; Από Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το T μερικές μέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος από τις επιδόσεις του κινητού και γενικά όλα. Έχετε να μου προτείνετε καμία καλή θήκη για το κινητό; Από Ελλάδα.

Εγώ βρήκα μια ωραία στο media markt

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το T μερικές μέρες και είμαι πολύ ευχαριστημένος από τις επιδόσεις του κινητού και γενικά όλα. Έχετε να μου προτείνετε καμία καλή θήκη για το κινητό; Από Ελλάδα.

 

και εγώ σκέφτηκα να του βάλω θήκη αλλά είναι τόσο όμορφο το κινητό που αποφάσισα να το ρισκάρω :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...