Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρακτικα που θα δω διαφορσ. 4η2 πυρηνες μιας καο το εχω μονιμα eco mode,και περνει προβλεψη κειμενου το πληκτρολογιο;
Οτι πάρεις 100...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μεγαλη διαφορα δε θα δεις περα απο μικροκαθυστερησεις σε καποιες εφαρμογες και στο ανοιγμα των επαφων και καποια ανεπαισθητα κολληματακια(με το eco). Γιατι δε το δοκιμαζεις και εσυ χωρις αυτο να μας πεις τι διαφορες βλεπεις; Με το eco παντως και την χρηση που κανω βλεπω αρκετες διαφορες στη ζωη της μπαταριας.

Παιρνει προβλεψη αλλα για καποιο λογο λειτουργει μονο στα μηνυματα κ σε καποιες εφαρμογες(πχ facebook,viber)

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Στην υγειά μας.

Μόλις 2 ημέρες έχω το κινητό στα χέρια μου και ενώ το πρόσεχα σαν τα μάτια μου ήδη απέκτησα μια γρατσουνιά καλή στην οθόνη.

Ευτυχώς που έχει και gorilla glass 2 τρομάρα του.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πεί πολλές φορές ότι τα screen protectors είναι απαραίτητα.

Το λέω και από δική μου εμπειρία σε άλλες συσκευές. Οι γρατζουνιές γίνονται χωρίς να το περιμένεις...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στην υγειά μας.

Μόλις 2 ημέρες έχω το κινητό στα χέρια μου και ενώ το πρόσεχα σαν τα μάτια μου ήδη απέκτησα μια γρατσουνιά καλή στην οθόνη.

Ευτυχώς που έχει και gorilla glass 2 τρομάρα του.

 

Το έχεις μόνιμα σε θήκη; Εγώ 2 μήνες σε θήκη pouch, το βγάζω μόνο όταν το χρησιμοποιώ και δεν έχω αποκτήσει ακόμα γρατζουνιά. Καλή η προστασία, αλλά έχει άλλη αίσθηση χωρίς ζελατίνα.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα πρίν δυο μέρες και δεν έχω προλάβει να πάρω θήκη και screen protector.Μέχρι να τα παραλάβω αυτά το είχα με στοργή και προδέρμ καθώς ήμουν και αναπαυμένος με την gorilla glass αλλά........ την πάτησα.
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα πρίν δυο μέρες και δεν έχω προλάβει να πάρω θήκη και screen protector.Μέχρι να τα παραλάβω αυτά το είχα με στοργή και προδέρμ καθώς ήμουν και αναπαυμένος με την gorilla glass αλλά........ την πάτησα.

 

Εγώ πάντα αγοράζω τη θήκη πρώτα και μετά το κινητό :D

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 χρονια συμβιωσης με το nexus s παραλαμβανω αυριο το lg απο εδω

 

http://www.mobilehellas.com/kinita-tilefona/lg-e975-optimus-g-black-kinito-tilefono-mobile-phone.html

 

στα 300 ευρω (ειχα επιδoτηση απο cosmote). συντομα θα εχετε την αποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο να γρατζουνιστει η οθόνη, όσοι τα καταφέρατε, καλό είναι να μας πείτε πως έγινε.

Π.χ. αν το βάζετε στην ίδια τσέπη με κλειδιά είναι λογικό να υπάρξει πρόβλημα.

Το πλαίσιο γύρω από τη συσκευή το ασημί, είναι όντως πολύ ευαίσθητο γιατί είναι αλουμίνιο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, η προηγούμενη εβδομάδα πέρασε, αλλά update για το 4g της βόνταφον δεν ήρθε....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και μεις που έχουμε 4g δεν υπάρχει αξιόπιστη εφαρμογή μέτρησης ταχύτητας..

Δεν με παρηγορείς Γιώργο...:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και μεις που έχουμε 4g τότε, μας τρώει 5% μπαταρία την ώρα τουλάχιστον :)))

Το ξέρω. Στην πραγματικότητα δεν με απασχολεί το 4g, και ακόμη και αν το είχα, δεν θα το χρησιμοποιούσα.

Απλά με τρώει...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οντως για πες μας πως απεκτησες γρατσουνια... και εγω το εχω χωρις θηκη κ απλα το βαζω σε τσεπη μονο του(χωρις κατι αλλο στην τσεπη) κ ειμαι κατοχος σχεδον 1 μηνα..δεν εχει παθει το παραμικρο
Link to comment
Share on other sites

Σωστό, και μένα θα με τρωγε.. Το μόνο που δε βρίσκω και με τρώει είναι εφαρμογή όπως το nightcap στο ios, που τραβάει νυχτερινές φωτογραφίες πολύ ωραία αρκεί το χέρι σου να ναι σταθερό σαν τρίποδας... Έχεις ιδέα; πχ το night camera που βρήκα πρέπει να τραβήξει 8 shots πρώτα και μετά decode.. Τι βλακεια...
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω. Στην πραγματικότητα δεν με απασχολεί το 4g, και ακόμη και αν το είχα, δεν θα το χρησιμοποιούσα.

Απλά με τρώει...

 

Το 4g της κοσμοτε για να το δω πρεπει καπως να το ξεκλειδωσω η απλα οπου εχει 4g θα φανει ; γιατι ακομη το ψαχνω εδω πανω :p

Link to comment
Share on other sites

Το 4g της κοσμοτε για να το δω πρεπει καπως να το ξεκλειδωσω η απλα οπου εχει 4g θα φανει ; γιατι ακομη το ψαχνω εδω πανω :p

 

Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο πάνω να σου ενεργοποιησουν το profil 4g

Link to comment
Share on other sites

Σωστό, και μένα θα με τρωγε.. Το μόνο που δε βρίσκω και με τρώει είναι εφαρμογή όπως το nightcap στο ios, που τραβάει νυχτερινές φωτογραφίες πολύ ωραία αρκεί το χέρι σου να ναι σταθερό σαν τρίποδας... Έχεις ιδέα; πχ το night camera που βρήκα πρέπει να τραβήξει 8 shots πρώτα και μετά decode.. Τι βλακεια...

Δεν έχω δεί κάτι...:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οντως για πες μας πως απεκτησες γρατσουνια... και εγω το εχω χωρις θηκη κ απλα το βαζω σε τσεπη μονο του(χωρις κατι αλλο στην τσεπη) κ ειμαι κατοχος σχεδον 1 μηνα..δεν εχει παθει το παραμικρο

 

Ιδέα δεν έχω.Στην τσέπη το έβαζα πάντα μόνο του και ούτε μου έχει πέσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο για μπάνιο που χα πάει, το πέταξα στην τσάντα με τα μπανιερα, και έγινε η ζελατίνα μαύρο χάλι, όπως όλα τα κινητά που χα τα καλοκαίρια
Link to comment
Share on other sites

Στην υγειά μας.

Μόλις 2 ημέρες έχω το κινητό στα χέρια μου και ενώ το πρόσεχα σαν τα μάτια μου ήδη απέκτησα μια γρατσουνιά καλή στην οθόνη.

Ευτυχώς που έχει και gorilla glass 2 τρομάρα του.

 

 

 

Το αγόρασα πρίν δυο μέρες και δεν έχω προλάβει να πάρω θήκη και screen protector.Μέχρι να τα παραλάβω αυτά το είχα με στοργή και προδέρμ καθώς ήμουν και αναπαυμένος με την gorilla glass αλλά........ την πάτησα.

 

Οπως ανεφερα στις προηγουμενες σελιδες,εχω μια μικρη γρατζουνια σε οθονη (δεν ειχα παρει το screen protector... :( ) Ποτε δεν μουπεσε και τοβαζα σε τσεπη παντελονιου army (μεγαλη..) αλλα μαζι με ενα αλλο κινητο.οποτε μαλλον αυτο εκανε τη ζημια...

Το αλλο κινητο ηταν σε σκληρη πλαστικη θηκη.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο ακομα εναν κατοχο optimus g!Οσο παει η παρεα μεγαλωνει και ετσι πρεπει!

Παρακαλουθω εδω και καιρο τα σχολια και οντως το κινητο ειναι οπως το παρουσιαζεται και ακομα καλυτερο!Δεν κολλαει πουθενα!

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν η φωτεινοτητα της οθονης πεφτει ακομα και οταν εχετε ενεργοποιησει την επιλογη απο το κρυφο μενου.Στο δικο μου παρατηρω οτι μετα απο λιγα λεπτα στο 100% η φωτεινοτητα πεφτει και δεν με αφηνει να την ανεβασω...εχετε παρατηρησει κατι παρομοιο;

Αναφερομαι σε αυτους που εχουν ενεργοποιημενη την επιλογη απο το κρυφο μενου:cry:

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο ακομα εναν κατοχο optimus g!Οσο παει η παρεα μεγαλωνει και ετσι πρεπει!

Παρακαλουθω εδω και καιρο τα σχολια και οντως το κινητο ειναι οπως το παρουσιαζεται και ακομα καλυτερο!Δεν κολλαει πουθενα!

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν η φωτεινοτητα της οθονης πεφτει ακομα και οταν εχετε ενεργοποιησει την επιλογη απο το κρυφο μενου.Στο δικο μου παρατηρω οτι μετα απο λιγα λεπτα στο 100% η φωτεινοτητα πεφτει και δεν με αφηνει να την ανεβασω...εχετε παρατηρησει κατι παρομοιο;

Αναφερομαι σε αυτους που εχουν ενεργοποιημενη την επιλογη απο το κρυφο μενου:cry:

Δεν αρκεί να αλλάξεις τη ρύθμιση από το κρυφό μενού.

Θέλει και επανεκκίνηση. ;)

Καλορίζικο! :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

να η απαντηση της LG.Θα θέλαμε να σας ενημέρωσουμε πως για το μοντέλο LGE975 αναμένεται εντός Ιουλίου, η κυκλοφορία αναβάθμισης η οποία θα καθιστά δυνατή την ενεργοποίηση /απενεργοποίηση της πρόσβασης του στο δίκτυο 4G της Vodafone.

 

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνηση επικοινωνήστε με την LGE στο 801 11 200 900 ή 210 48 00 564, Δευτέρα με Κυριακή. Επίσης μπορείτε να επισκεφθείτε το site μας http://www.lg.com/gr και να δείτε όλα μας τα προϊόντα.

 

Με εκτίμηση,

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

LG Electronics

http://www.lghere4u.gr

http://www.bloglg.gr

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...