Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλησπερα και απο μενα! Παιδια μου απαντησε η LG Hellas οτι θα ερθει Ελλαδα τον Φλεβάρη...

 

Εγω παντως δεν αντεξα να το περιμενω αλλο. Η νεα τιμη του Note II ηταν βεβαια καθοριστικη και αυτη. Αχ βρε LG....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σλουρπ! Σλουρπ! (Μαζευω τα σαλια μου, ε!)

 

Φεβρουαριο, ειπανε; Αντε να δω τελικα. Το νεξους ή αυτο;

 

Ειναι και ο Ιανουαριος αναμεσα, ε; Φτου!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σλουρπ! Σλουρπ! (Μαζευω τα σαλια μου, ε!)

 

Φεβρουαριο, ειπανε; Αντε να δω τελικα. Το νεξους ή αυτο;

 

Ειναι και ο Ιανουαριος αναμεσα, ε; Φτου!

 

Nαι φιλε.Μιλησα&εγω με την LG.Aλλα μπορει αρχες μπορει&τελος...

Link to comment
Share on other sites

Οσο πας και μου το χαλας! Τι τελος! Ποιο τελος; :p

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Aσε&εγω ξενερωσα.Γι'αυτο παλευω να το παρω απο Αμερικη.Ξερεις αν ειναι για δικτυα cdma,lte παιζει σε εμας εδω?
Link to comment
Share on other sites

Αμερικη, νομιζω οχι. Δεν ταιριαζουν οι συχνοτητες. Βεβαια λογικα θα εχει και τις Ευρωπαικες, εκτος αν ειναι για χρηση αποκλειστικα για την αλλη πλευρα πλευρα του Ατλαντικου.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά...:blink:

 

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ; :worry:

 

http://www.techgear.gr/lg-optimus-g2-rumors-57804/

 

Ρε σεις...Λίγη σοβαρότητα ρε παίδες.Δεν έχουμε δει το G :mad:.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...:blink:

 

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ; :worry:

 

http://www.techgear.gr/lg-optimus-g2-rumors-57804/

 

Ρε σεις...Λίγη σοβαρότητα ρε παίδες.Δεν έχουμε δει το G :mad:.

 

2-2.5Ghz...Σε λιγο θα ερχεται και με υδροψηξη το εργαλειο..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...:blink:

 

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ; :worry:

 

http://www.techgear.gr/lg-optimus-g2-rumors-57804/

 

Ρε σεις...Λίγη σοβαρότητα ρε παίδες.Δεν έχουμε δει το G :mad:.

 

Aν το κάνει αυτό τότε θα παγιώσει την σύντομη αντικατάσταση να******ν. Βλ. 4Χ από G όπου πάλι το πρώτο δεν είχαμε προλάβει να το δούμε και είχε ανακοινωθεί το G.

Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω! Αυτή η LG ήταν πάντα το κάτι άλλο! Σε λιγο θα τα ανακοινωνει μαζι. Το πρωτο μαζι μετον διαδοχο του. Εμάς μας συμφέρει βέβαια. Θα πέσει κατακόρυφα η τιμή του G.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αγχωνεστε ρε παιδια?μακαρι να βγαλει το g2 για να πεσει η τιμη του g.
LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα δεν με χαλαει καθολου. ΘΑ τσιμπησω ενα Optimus G απο USA για χρηση σαν 2ο... LOL (4πυρηνο S4 για 2ο)

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο μενα! Παιδια μου απαντησε η LG Hellas οτι θα ερθει Ελλαδα τον Φλεβάρη...

 

Στα 599 ευρω και σαφως ανωτερη συσκευη απο το Ν4 να συμπληρωσω εγω...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος αγχωθηκε? Ίσα ίσα αυτό λέω και εγώ! Αλλά βέβαια αν η τιμή είναι τα 600 που λέτε, δεν ξεκιναμε με τον καλύτερο τρόπο!:rolleyes:

 

Με την μέχρι τώρα πολιτική της LG με προσγειωμενες τιμές, στα 500 Μαξ το περίμενα. Οπότε με την κυκλοφορία του G2 θα έπεφτε κανένα 150αρι ακόμα και θα ήταν .... ξερολουκουμο για 350 ευρα! :p

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ποιος αγχωθηκε? Ίσα ίσα αυτό λέω και εγώ! Αλλά βέβαια αν η τιμή είναι τα 600 που λέτε, δεν ξεκιναμε με τον καλύτερο τρόπο!:rolleyes:

 

Με την μέχρι τώρα πολιτική της LG με προσγειωμενες τιμές, στα 500 Μαξ το περίμενα. Οπότε με την κυκλοφορία του G2 θα έπεφτε κανένα 150αρι ακόμα και θα ήταν .... ξερολουκουμο για 350 ευρα! :p

 

Δεν γινεται αυτο που λες φιλε,το lgog ανταγωνιζεται (κ ειναι ανωτερο σε πολλα) τα s3,i5,δεν μπορει να βγει με 200-300€ λιγοτερα απο αυτα...Παρε το 4x που ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του κ το φθηνοτερο του ανταγωνισμου.

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Καλά! Απατο θα πάει τότε και αυτό, οπως και το 4Χ που τωρα το χαριζει με τις τηλεορασεις της!

Πείτε μου ένα σοβαρό λόγο που θα με κάνει να το πάρω, αντί του νεξους. Όταν δίνω τόσα λ7 τότε έχω απαιτήσεις! 600 και με LG υποστήριξη?

 

Last year!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλά! Απατο θα πάει τότε και αυτό, οπως και το 4Χ που τωρα το χαριζει με τις τηλεορασεις της!

Πείτε μου ένα σοβαρό λόγο που θα με κάνει να το πάρω, αντί του νεξους. Όταν δίνω τόσα λ7 τότε έχω απαιτήσεις! 600 και με LG υποστήριξη?

 

Last year!

 

Δε θα εχουν και τοσο μεγαλη διαφορα τιμης στο εμποριο οταν εισαχθουν επισημα στην Ελλαδα. Και φυσικα το G ειναι πιο ολοκληρωμενο τηλεφωνο και για οσους το ειδαν απο κοντα καταλαβαν τι ακριβως εκανε η LG... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δε θα εχουν και τοσο μεγαλη διαφορα τιμης στο εμποριο οταν εισαχθουν επισημα στην Ελλαδα. Και φυσικα το G ειναι πιο ολοκληρωμενο τηλεφωνο και για οσους το ειδαν απο κοντα καταλαβαν τι ακριβως εκανε η LG... ;)

 

Δυστυχώς όμως η LG δεν δείχνει πρόθυμη να αλλάξει την "κακή" φήμη που έχει όσον αφορά το Software update στις συσκευές της. Αυτό είναι και ο μεγαλύτερος αντίπαλός της.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

+1

Η LG ηταν και είναι στην κοσμάρα της σ' αυτό το θέμα. Δώσε μου λοιπόν κίνητρο τιμής για να το παραβλέψω αυτό. Αν με χαλάς και στην τιμή .....

 

Οταν δίνεις τόσα, έχεις και κάποιες απαιτήσεις στην υποστήριξη!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση :τελικα το e973 διαθετει ενσωματωμενο am/fm η οχι ,γτ απο Αμερικη που το εψαξα μου ειπαν πως δεν εχει.
Link to comment
Share on other sites

χτυπησα απο ebay καινουριο το AT&T μοντελο (E970). Ξερει κανεις πουθενα να παιζουν custom roms με vanilla ICS/JB γιατι δε πολυγουσταρω τα skins των εταιρειων?

 

Οποιος ενδιαφερεται παντως για Optimus G θα τον συμβουλευα να ακολουθησει τον ιδιο δρομο (ebay.com) μιας και οι τιμες ειναι τρομερα χαμηλοτερες. Τα μοντελα που παιζουν ειναι 2, το AT&T και το Sprint....μακρια απο το δευτερο γιατι δεν παιρνει Sim και θα ειναι αχρηστο. Το AT&T εχει χαμηλοτερη camera, στα 8mp αντι 13, ομως δεν υπαρχει ουσιαστικη διαφορα με βαση το gsmarena και αλλωστε η καμερα ειναι ικανοποιητικη και στις 2 περιπτωσεις, χωρις ομως να αποτελει ατου του συγκεκριμενου μοντελου. Το κερδος ειναι οτι η AT&T εκδοση παιρνει microSD!!!

 

Θα χρειαστει και ξεκλειδωμα αν το φερετε ετσι απο αμερικη, αλλα ειναι σχετικα ευκολη διαδικασια και δωρεαν απο εδω :

http://freemyblackberry.com/other-phone-brands.php

 

Για να μη σας παρω στο λαιμο μου, ας ερθει πρωτα σε καμια εβδομαδα και αν ολα πανε καλα, περισσοτερα τοτε...

Αλλα το μονο ουσιαστικο κακο ειναι η εγγυηση, και σε λεφτα το κερδος ειναι τρομερο, αφου το να το παρεις με 350 ευρω δεν ειναι πολυ δυσκολο αν ψαξεις αρκετα, ενω γινεται και φτηνοτερα (εγω το χτυπησα 290 τελικη!)

 

Ξερει κανεις τιποτα για custom rom με vanilla ICS/JB?

Εχουμε κανα νεο για official JB απο LG?

 

Δε με νοιαζει τοσο το θεμα JB οσο α ξεφορτωθω το skin της LG...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ξεκλειδώσεις φίλε περιέγραψε μας λίγο και πως το έκανες και αν δουλεύουν όλα οκ αν είναι εύκολη διαδικασία. Η τιμή ποσό πήγε συνολικά(με μεταφορικα κλπ) ?

 

edit: τώρα που το κοίταξα λίγο, το at&t είναι αυτό με τις γωνίες ε; κρίμα ρε γμτ, το άλλο είναι πιο ωραίο

Edited by paris_89

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...