Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να και μια φημη για το πιθανο αντικατασταση του G

Αν ισχυουν αυτα(που μαλλον θα ισχυυουν)μιλαμε για τερας!:)

Λιγο προσοχη να δειξει η LG σε θεματα update μονο!

 

http://www.digitallife.gr/fimes-gia-to-lg-optimus-g2-14579

 

ε βέβαια, ακόμη δεν βγήκε το optimus g και βγήκαν φήμες για τον αντικαταστάτη του...

ε δεν πάμε καλά ρε... :angry:

τέτοιες εταιρείες το μόνο που θέλουν είναι απαξίωση, τίποτε άλλο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ε βέβαια, ακόμη δεν βγήκε το optimus g και βγήκαν φήμες για τον αντικαταστάτη του...

ε δεν πάμε καλά ρε... :angry:

τέτοιες εταιρείες το μόνο που θέλουν είναι απαξίωση, τίποτε άλλο

 

Κι ομως φιλε,για εμας που θελουμε να το αγορασουμε,ειναι οτι καλυτερο,θα του ριξει κι αλλο την τιμη!Το g2 ειναι γομαρι,αλλα το g ειναι υπεραρκετο γομαρι!

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Αν γράψω εγώ τώρα μια φήμη για iphone 6 at Christmas δεν εστί ότι δε κάνω τη καβλάντα μου.

 

Δε νομίζω παιδιά εταιρεία να βγάλει τόσο σύντομα 2ο κινητό.Σε 9 μήνες οκ λογικό(απο σήμερα).

 

Εδώ καλά καλά δεν έχει βγει στην αγορα το G(βασικά...Το nexus 4 :p)θα ασχοληθεί με 3η "ναυαρχίδα";

Link to comment
Share on other sites

Αν γράψω εγώ τώρα μια φήμη για iphone 6 at Christmas δεν εστί ότι δε κάνω τη καβλάντα μου.

 

Δε νομίζω παιδιά εταιρεία να βγάλει τόσο σύντομα 2ο κινητό.Σε 9 μήνες οκ λογικό(απο σήμερα).

 

Εδώ καλά καλά δεν έχει βγει στην αγορα το G(βασικά...Το nexus 4 :p)θα ασχοληθεί με 3η "ναυαρχίδα";

 

Δες ποτε βγηκε το 4x και ποτε παρουσιασαν το G..

Ναι, φαινεται περιεργο αλλα ειναι lG. Μπορω να το πιστεψω :)

Link to comment
Share on other sites

Δες ποτε βγηκε το 4x και ποτε παρουσιασαν το G..

Ναι, φαινεται περιεργο αλλα ειναι lG. Μπορω να το πιστεψω :)

 

και εγώ για αυτό ακριβώς το λέω...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δες ποτε βγηκε το 4x και ποτε παρουσιασαν το G..

Ναι, φαινεται περιεργο αλλα ειναι lG. Μπορω να το πιστεψω :)

 

Ακριβως,θαψαν το 4χ τοσο συντομα...Βεβαια,ξαναλεω ειναι καλο για μας που θελουμε το og

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

M'αρεσει που μιλαμε ολοι για το g2 .Εχει δει κανεις παιδια το G στην αγορα ...& δεν το ξερω...?Θελω να το παρω& δεν ξερω που&πως...Απο Αμερικη που ηθελα το μοντελο της ΑΤ&Τ δε λεει...& της sprint απο οτι μου ειπε απο εδω μεσα ενα φιλος δεν παιζει Ελλαδα.
Link to comment
Share on other sites

M'αρεσει που μιλαμε ολοι για το g2 .Εχει δει κανεις παιδια το G στην αγορα ...& δεν το ξερω...?Θελω να το παρω& δεν ξερω που&πως...Απο Αμερικη που ηθελα το μοντελο της ΑΤ&Τ δε λεει...& της sprint απο οτι μου ειπε απο εδω μεσα ενα φιλος δεν παιζει Ελλαδα.

 

Αν το παρεις unbranded,λογικα θα λειτουργει μια χαρα στην Ελλαδα,αλλα η εγγυηση του θα ειναι μονο αμερικη.Το θεμα ειναι οτι,ο γνωστος μου εμενα μπορει να μου το στειλει,αλλα λεει θα φαει φορο εισερχομενο στην χωρα,οποτε δεν ξερει αν με συμφερει.

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Αν το παρεις unbranded,λογικα θα λειτουργει μια χαρα στην Ελλαδα,αλλα η εγγυηση του θα ειναι μονο αμερικη.Το θεμα ειναι οτι,ο γνωστος μου εμενα μπορει να μου το στειλει,αλλα λεει θα φαει φορο εισερχομενο στην χωρα,οποτε δεν ξερει αν με συμφερει.

 

Δεν νομιζω να εχεις προβλημα εφου θα στο στειλει φιλος σου.

Εκτος αν ειναι πωλητης στο ebay και δε σε πιστευουν μετα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω βασικα το μοντελο της sprint(to e973)&οχι της ΑT&T.Διαφερουν&σε καποια θεματα σχεδιασμου...&σε καμερα.Οπτε επειδη προκετια για πιτσιρικα που θα μου το φερει ερχομενος για Χριστουγεννα,αντε τωρα να τυο πω τι να ψαξει ακριβως....
Link to comment
Share on other sites

Πάντως άμα πάρει κανένας sprint θα χαρεί media player όχι τηλέφωνο. ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΛΛΆΔΑ.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως άμα πάρει κανένας sprint θα χαρεί media player όχι τηλέφωνο. ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΛΛΆΔΑ.

 

Kαταλαβα...Οποτε το Ε973 που το βρισκουμε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! η εδω αντιπροσωπεια δεν ξερει οχι μονο ποτε θα το φερει, αλλα αλλα αν θα ερθει και Ελλαδα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! η εδω αντιπροσωπεια δεν ξερει οχι μονο ποτε θα το φερει, αλλα αλλα αν θα ερθει και Ελλαδα...

 

Α ωραια....Τι να πω ειμαστε για τα πανυγηρια...Ξερει κανεις να πει αν μπορουμε απο εξωτερικο &απο που?

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια....Τι να πω ειμαστε για τα πανυγηρια...Ξερει κανεις να πει αν μπορουμε απο εξωτερικο &απο που?

 

Απο αμερικη unbranded,αλλα μς εγγυηση να ισχυει μονο εκει, κ οταν ερθει με το καλο ευρωπη

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Απο αμερικη unbranded,αλλα μς εγγυηση να ισχυει μονο εκει, κ οταν ερθει με το καλο ευρωπη

 

Eγινε batman13.&απ'οτι διαβασα εδω...απο Αμερικη&οχι sprint (ειναι&πιο ομορφο&πιο ισχυρο σε cam)μιας&δεν παιρνει sim.ηΗ τελικα δεν ισχυει αυτο?

Αν ναι τοτε με βλεπω για nexus 4.Τουλαχιστον αυτο αν το παρω απο Αμερικη θα παιζει εδω?

Link to comment
Share on other sites

Αν γραφει WCDMA οχι δεν παιρνει sim.

Πρεπει να γραφει και GSM

 

Εννοεις για το nexus 4?

Aν ΤΟ LG γραφει αυτο:Network Generation 4G

Network Technology CDMA, LTE....?

Edited by praitorian
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος υποψη καποιο link να δωσει για αγορα του lg e973 απο εξωτερικο?η απο εδω ,εαν εχει ερθει...
Link to comment
Share on other sites

Kαποια ενημερωση για το optimus g e973 εχουμε?Μπορουμε να το βρουμε καπου?

 

Τιποτα νεοτερο,μονο απο αμερικη unbranded.

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Kαποια ενημερωση για το optimus g e973 εχουμε?Μπορουμε να το βρουμε καπου?

 

Eχεις να προτεινεις καποιο λινκ(μιλαω για το e793)

Link to comment
Share on other sites

Eχεις να προτεινεις καποιο λινκ(μιλαω για το e793)

 

Ναι το ειδα φιλε,αλλα αυτο που με ανησυχει ειναι η εγγυηση που ισχυει μονο αμερικη κ οχι ευρωπη.Ως τωρα,κανενα lg δεν μου εχει παθει τιποτσ,αλλα ποτε δεν ξερεις...Εγω κοιταω μεσω γνωστου μου που μενει LA,αν μπορει να μου το βρει χαμηλη τιμη κ να μου το φερει τα χριστουγεννα.Απο την αλλη λεω ομως οτι Γεναρη λογικα θα κυκλοφορησει Ευρωπη...

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Αν γραφει WCDMA οχι δεν παιρνει sim.

Πρεπει να γραφει και GSM

 

Βασικα αν γράφει WCDMA παιρνει sim. Το θεμα ειναι οτι η SIM στο μοντελο Sprint ειναι embedded στο κινητο αρα μη προσβασιμη για αλλαγη.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...