Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να κάνει οτιδήποτε πάντως καλό είναι κάποια στιγμή και αυτή η ρημαδοεταιρεία να το κυκλοφορήσει.

 

Οκ...Δέχομαι το να αργεί τις αναβαθμίσεις,αλλά πλέον καθυστερεί ακόμα και στην εμπορική κατανομή συσκευών.Απο τέλη Οκτώβρη υποτίθεται θα βρισκόταν σε καταστήματα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να κάνει οτιδήποτε πάντως καλό είναι κάποια στιγμή και αυτή η ρημαδοεταιρεία να το κυκλοφορήσει.

 

Οκ...Δέχομαι το να αργεί τις αναβαθμίσεις,αλλά πλέον καθυστερεί ακόμα και στην εμπορική κατανομή συσκευών.Απο τέλη Οκτώβρη υποτίθεται θα βρισκόταν σε καταστήματα...

 

Σε αυτο θα συμφωνησω.Φαντασου τωρα μας εδωσε το L 9

Link to comment
Share on other sites

Λογικό να μας αρέσει:Είναι η βέλτιστη έκδοση του nexus4 και αν η τιμή δεν ήταν...απάνθρωπη σίγουρα αυτό θα έπαιρνα(αν υπήρχε...και αν ταυτόχρονα δεν είχε βγει το HTC DNA/Butterfly).
Link to comment
Share on other sites

Στο techblog αναφέρει, ότι θα έρθει Ελλάδα τον Φεβρουάριο!!! Ζήσε Μάη μου δηλαδή...

 

τοσο αργα??α καλο Πασχα δηλ...Ισως το φερω απο Ηπα

Link to comment
Share on other sites

Λογικό να μας αρέσει:Είναι η βέλτιστη έκδοση του nexus4 και αν η τιμή δεν ήταν...απάνθρωπη σίγουρα αυτό θα έπαιρνα(αν υπήρχε...και αν ταυτόχρονα δεν είχε βγει το HTC DNA/Butterfly).

 

Μην αγχωνεσαι.

Οπως προανεφερε και ο ταξιδιωτης παραπανω, πολυ συντομα θα παρει την κατρακυλα η τιμη του οπως γινεται παντα με τα Lg :)

Το καλο με αυτη τη συσκευη ειναι οτι υπαρχει πιθανοτητα να μπορεις να παρεις τα update απο το nexus 4 γιατι ειναι το ιδιο κινητο (οχι επισημα βεβαια!).

Φανταζομαι, κανεις δεν ξερει σιγουρα :)

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι.

Οπως προανεφερε και ο ταξιδιωτης παραπανω, πολυ συντομα θα παρει την κατρακυλα η τιμη του οπως γινεται παντα με τα Lg :)

Το καλο με αυτη τη συσκευη ειναι οτι υπαρχει πιθανοτητα να μπορεις να παρεις τα update απο το nexus 4 γιατι ειναι το ιδιο κινητο (οχι επισημα βεβαια!).

Φανταζομαι, κανεις δεν ξερει σιγουρα :)

 

Μια χαρά εξέλιξη θα έχει. Ξεκλειδώθηκε ο boot loader στα είναι πλέον ένα nexus με micro sd

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι γραψε λαθος. Αλλα εχει 32gb on board αρα σαν 32gb nexus :p

 

Και καμερα χωρις ενσωματομενο instagram πιστευω :lol:

Αν ειναι ξεκλειδωμενος ο bootloader (δεν γνωριζω) εγω προσωπικα θα το πρωτιμησω απο το nexus μολις πατωσει η τιμη του :)

Link to comment
Share on other sites

Και καμερα χωρις ενσωματομενο instagram πιστευω :lol:

Αν ειναι ξεκλειδωμενος ο bootloader (δεν γνωριζω) εγω προσωπικα θα το πρωτιμησω απο το nexus μολις πατωσει η τιμη του :)

 

O bootloader θα είναι κλειδωμένος δυστυχώς. Συμμετέχει και η LG πλέον σε αυτή τη μόδα δυστυχώς... :down:

 

Είχε περάσει λίγο στα ψιλά αλλά αναφέρθηκε εδώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

O bootloader θα είναι κλειδωμένος δυστυχώς. Συμμετέχει και η LG πλέον σε αυτή τη μόδα δυστυχώς... :down:

 

Είχε περάσει λίγο στα ψιλά αλλά αναφέρθηκε εδώ

 

Οτι να'ναι..

Να θελεις να φυγεις απο τα samsung και να μη σε αφηνουν:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ο bootloader για τις branded συσκευες εχει ξεκλειδωθει και αναμενεται συντομα για τις υπολοιπες.
Nexus4, Xiaomi Mi4, Mi Pad, NOTE 10.1 2014 LTE
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες branded εννοείς για τις εκδόσεις των αμερικάνικων παρόχων; Αν είναι εύκολη η διαδικασία τότε μικρό το κακό. Αναμένω με ανυπομονησία την κυκλοφορία του G και του Nexus (και αισίως του Ascend D Quad XL) για την επόμενη συσκευή μου.. Από αρχική τιμή να φανταστώ κάπου σε 600-700 το G , ε;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ναι για τις AT&T και Sprint. Παντως αξιζει να περιμενεις λιγο , 2-3 μηνες που θα πεσει η τιμη του αφου θα ανακοινωθουν νεα τερατα!!!!;);)
Nexus4, Xiaomi Mi4, Mi Pad, NOTE 10.1 2014 LTE
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες branded εννοείς για τις εκδόσεις των αμερικάνικων παρόχων; Αν είναι εύκολη η διαδικασία τότε μικρό το κακό. Αναμένω με ανυπομονησία την κυκλοφορία του G και του Nexus (και αισίως του Ascend D Quad XL) για την επόμενη συσκευή μου.. Από αρχική τιμή να φανταστώ κάπου σε 600-700 το G , ε;

 

599€ η τιμη

Ξεκλειδωνεται σχετικα με ευκολη διαδικασια ο μπουτ

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

599! Σούπερ τηρουμένων των αναλογιών, δεν βιάζομαι για νέο κινητό άλλωστε. Περίμενα πως και πως το nexus είναι η αλήθεια, αλλά δεν προβλέπεται σύντομα να μπορέσω να το αποκτήσω, οπότε το G (που είναι και πανέμορφο), μπορεί να έχει και αυτό πολύ χαμηλότερη τιμή όταν θα κυκλοφορήσει κανονικά το nexus.. Και από βιντεάκια που έχω δει η LG αυτή την φορά έκανε πολύ καλή προσπάθεια με το software καθώς έχει προσθέσει ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά. Μακάρι να δώσει και jellybean σύντομα..

Ραδιόφωνο έχει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

599! Σούπερ τηρουμένων των αναλογιών, δεν βιάζομαι για νέο κινητό άλλωστε. Περίμενα πως και πως το nexus είναι η αλήθεια, αλλά δεν προβλέπεται σύντομα να μπορέσω να το αποκτήσω, οπότε το G (που είναι και πανέμορφο), μπορεί να έχει και αυτό πολύ χαμηλότερη τιμή όταν θα κυκλοφορήσει κανονικά το nexus.. Και από βιντεάκια που έχω δει η LG αυτή την φορά έκανε πολύ καλή προσπάθεια με το software καθώς έχει προσθέσει ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά. Μακάρι να δώσει και jellybean σύντομα..

Ραδιόφωνο έχει;

 

Nαι εχει.Με βλεπω να το φερνω απο Ηπα

Link to comment
Share on other sites

HΠΑ πόσο πάει.

 

Μπας και σε δώκω και με φέρεις και μένα 1 :D.

 

Αλλος φιλε θα μου το φερει...:)

 

Αν το παρω απο Sprint θα εχω προβλημα να δουλεψει εδω?Εχει ξεκλειδωτο boot....?

Link to comment
Share on other sites

Αλλος φιλε θα μου το φερει...:)

 

Αν το παρω απο Sprint θα εχω προβλημα να δουλεψει εδω?Εχει ξεκλειδωτο boot....?

 

ΟΧι,αλλα ξεκλειδωνει ευκολα.

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Αλλος φιλε θα μου το φερει...:)

 

Αν το παρω απο Sprint θα εχω προβλημα να δουλεψει εδω?Εχει ξεκλειδωτο boot....?

 

Μην κανεις το λαθος. Δεν δεχεται SIM card, την εχει ενσωματωμένη και δεν αλλαζει. Μονο ATT συσκευη απο ΗΠΑ

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μην κανεις το λαθος. Δεν δεχεται SIM card, την εχει ενσωματωμένη και δεν αλλαζει. Μονο ATT συσκευη απο ΗΠΑ

 

ok....Oποτε το ξεχναω.Το μοντελο της ειναι υποδιεστερο απο της sprint & δεν ειναι τοσο ομορφο οπως της sprint(εξωτερικα ειναι λιγο διαφορετικο)

Link to comment
Share on other sites

Να και μια φημη για το πιθανο αντικατασταση του G

Αν ισχυουν αυτα(που μαλλον θα ισχυυουν)μιλαμε για τερας!:)

Λιγο προσοχη να δειξει η LG σε θεματα update μονο!

 

http://www.digitallife.gr/fimes-gia-to-lg-optimus-g2-14579

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...